Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo

+53
I love life:)
alex_ats
Minnie ♡
tictac
*Always in love-Jellena*
Spirit Crusher
*MiMa*97
Gossip Girl.
Polly Samson
DarkAngel
Ina-nina
Dia.♥
Iwana95
Bloo
Wendy
) Djavolitza 95 )
Enchanted
Cloe <3
Posh
RuZa
Aurora
jokac
Reperka_94
anja_94
(= Tina =)
sanja***
andjeo cuvar
Branchica
jacalub
Yellow Kitty
Iceland_girl
*IWANNA*
Natsi
*AnGeL*
MaRiZZa_94
Taychi
*BoOoPy*Bet*
Makyca:)
Serenity @
Maki
JACIKA 4EVER
Jeka & Ucker
laura
rebel
*~Veronica Sanches~*
*Aysha*
Nadalija:):):)
Cute_Girl
Candy
m@j@ RBD
Vanessa
*Nina*
Bloom
57 posters

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Prijateljstvo Empty Prijateljstvo

Post by Bloom Sat 1 Dec 2007 - 0:08

Dobro,nisam znala gde ovo da svrstam pa sam odluchila da otvorim temu na ljubav pod4um...
Shta je po vama prijateljstvo?
Da li je bitan pol,godine,rasa...?

Ja sam do pre godinu dana imala samo najdrugarice...momci me i nisu mnogo interesovali...ali sada imam najbolje drugove...i drugarice...obozavam ih sve...za njih bih ruku u vatru stavila i mnooogooo mi znache...


Npr. danas nam je Marinche slavila rodjendan...i bilo je sooper (osim shto smo razbili prozor ali nema veze)...2 sata smo pevali...igrali...sedeli jedni na drugima...ja sam lezala Jovanu,Marini i Bobi na nogamadok su oni sedeli...bili smo skroz opushteni...uzivali...smejali se...ali iskerno...
Posle smo prichali shta ko o kome misli...shta su nam problemi...u shkoli,porodici,sa nastavnicima...kako da ih reshimo...
A da,neki su se napili...rasplakali...otvorili smo sve karte...bio je divno...i drago mi je shto pripadam jednom takvom razredu...8)


Ljudi obozavam vas!!!!!
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by *Nina* Sat 1 Dec 2007 - 10:16

Imam dosta drugarica ali mislim da je bolje imati manji broj prawih prijatelja...Imam 3 najbolje drugarice sa kojima idem u razred...Jednu od njih znam od 3. razreda osnowne i ziwimo blizu(deli nas 5 kuca) a druge dwe sam upoznala u srednjoj...Sooper smo frendice i jako ih wolim!
Ni ja se pre nisam bash druzila sa momcima ali sada.... :D Imam 3 druga iz razreda koji su mi extra...
Bash neshto razmishljam i pitam se kad se zawrshi srednja shkola ko ce se sa kim druziti,ko ce ostati u dobrim odnosima... :| Mozda sa nekim budem ishla na fax :D :D
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Vanessa Sun 2 Dec 2007 - 9:57

owako... ja sam se toliko puta razocarala u drugarice, da to treba da udje u ginisowu knjigu rekorda.... ali sad imam najdrugarice njih 3, a jedna je pirjavljena kao serenity.... imam i najdrugowe i oni su mi extra... dargo mi je shto su me swi tako brzo prihawatili, jer sam nowa... bash mi je drago da sam u takwom drushtwu...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 29
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by m@j@ RBD Mon 3 Dec 2007 - 16:16

ja imam naaaaaaaajbolju drugaricu vec 4 godine....imam stvarno puno drugarica...ustvari nasa ekipa se exta slaze!!!!mada imam i ''drugarice'' sa kojima s onako slazem,npr. Jelena mene i Ninu[moju naj drugaricu]ne ispusta iz usta tj.ogovara nas 100 na sat.a van skole imam takodje naj drugarice sa kojima se druzim cini mi se prvog dana zivota....a sto se tice drugova do skoro sam imala jednog naboljeg ali me je uzasno razocarao...imam bas dosta drugova ali nemam bas isti odnos kao sto sam imala sa njim!!!
m@j@ RBD
m@j@ RBD
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 70

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Candy Mon 3 Dec 2007 - 18:44

Imam naj-drugaricu od 2. razreda,nekada se malo poswadjamo,ali nista ozbiljno......Inace imam puuuno drugarica,wolim da se druzim,ali ako saznam da me neka ogowara iza ledja,nikako..
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Vanessa Mon 3 Dec 2007 - 20:07

**~Mirjana~**ADMIN wrote:Imam naj-drugaricu od 2. razreda,nekada se malo poswadjamo,ali nista ozbiljno......Inace imam puuuno drugarica,wolim da se druzim,ali ako saznam da me neka ogowara iza ledja,nikako..

ja imam jednu drugaricu koja otkad sam doshla u nowu shkolu, prwo mi se uliziwala a onda me pochela da me ogowara i pokushala da me samotira, jer ne moze podnijeti konkurenciju iako sam ja mnogo vishe od nje... nikad ne xwalim sebe ali mogu sa uwerenjem da kazem da sam bolja od nje... jer je ona jedna od onih osoba koja uspewa da me izbaci iz takta... ne znam ni sama kako... :placko:
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 29
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Cute_Girl Sun 9 Dec 2007 - 19:17

Ja sam se milion puta razocarala u drugarice a sada nemam najbolju.Sa svima se se druzim podjednako.I mislim da mi je to najpametnije.
A imam jednoga najboljeg druga.
Cute_Girl
Cute_Girl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 66
Godina : 29
Location : Heaven =))))

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Nadalija:):):) Fri 28 Dec 2007 - 12:45

Ja imam jednu najjjjj drugaricu koju znam.....od vrtica!!!Imam 3 najjjj druga!A imam i ok frendice iz razreda sa kojima sam cool... :beti:
Nadalija:):):)
Nadalija:):):)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 31
Location : Majorca,with Rafa...

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by *Aysha* Sun 30 Dec 2007 - 15:54

Imam 4 cool drugarice,ali sa svim devojkama iz razreda sam Ok dok me ''ne uzmu u usta'' :) A imam 2 sooper druga kojima bi neke stvari rekla pre nego nekoj drugarici...A ranije sam imala dobrog druga,stalno smo isli zajedno kuci,pricali,ogovarali neke budale iz odeljenja a onda je on odjednom poceo da se druzi sa tim boodalama! :shock: Kreten?!?
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Vanessa Mon 14 Jan 2008 - 16:29

pa ja imam dosta dobrih drugowa... to su mi i dokazali kad su onako odbacili dushana (koji me je istukao)... znam da njih mogu nazwati u pola noci i oni ce me saslushati, jer su stwarno prawi drugowi... :P :P :P
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 29
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Nadalija:):):) Mon 14 Jan 2008 - 17:15

Vanessa wrote:pa ja imam dosta dobrih drugowa... to su mi i dokazali kad su onako odbacili dushana (koji me je istukao)... znam da njih mogu nazwati u pola noci i oni ce me saslushati, jer su stwarno prawi drugowi... :P :P :P

Me 2!A to su mi i drugovi koje prosto ne zamisljam kao nesto vise!Bolje extra drug,neko decko s kojim cu biti 3 nedelje!
Nadalija:):):)
Nadalija:):):)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 31
Location : Majorca,with Rafa...

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by *Aysha* Tue 29 Jan 2008 - 19:44

Nekako sam se ranije druzila iskljucivo sa onima iz odeljenja,ali sto sam starija,to mi je sve nebitnije!
Npr.Maja i Sladja su mi drugarice iz razreda sa kojima sam se stalno druzila,ali od 4,5 razreda daleko vise,u 5.razredu je dosla Marina,i ona mi je b.f. i sve 4 smo sooper!A sa Ljubicom se druzim od.......2.osnovne,ona zivi pored mene ali ide u drugu smenu,...njena b.f. iz odeljenja je Jelena koja mi je takodje sooper drugarica.Prosle godine na exkurziji u sobi smo bile ja,Maja,Sladja,Kaca i Andrijana iz drugog odeljenja.Ona mi je isto sooper! Cesto smo u skoli zajedno ja,Maja,Sladja,Marina i Andrijana.Ja i Andrijana kad smo zajedno,neprestano prichamo o Novaku Djokovicu,a ona i Marina zive blizu,pa idu zajedno kuci.......i tako.....!!!
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by *~Veronica Sanches~* Sun 24 Feb 2008 - 18:39

Ma nema veze to sa polovima...ja imam tri naj drugarice: Anu & Micku ste vec upoznale, i Jecka...a od drugova Dzoni,Gaga i Cvija...
Sa Mickom poshto je doshla u 5 se nisam bash od pochetka druzila...stalno smo se svadjale...a sada smo extra drugarice,tako je isto sa Jecom!!! a sa Anom se druzim od 1razreda...ali ne kao sada...nas tri smo nerazdvojne...a da,Ana & Dzoni treba da se smuvaju...nije li to lepo....mada se muvaju vec godinu dana i mislim da je bilo krajnje vreme... :prst:
*~Veronica Sanches~*
*~Veronica Sanches~*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 87
Godina : 30
Location : La Paris

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by rebel Tue 15 Apr 2008 - 14:10

imam 2 najbolje drugarice i samo jednog naj druga.njih 3 najvise volim ali se druzim sa skoro svima.desi se da se posvadjamo ali nista strasno.dosadimo jedna drugoj i posle 2-3 dana se pomirimo.naj 3 smo nerazdvojne i svi nas zovu cuveni trio.heh
rebel
rebel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 281
Godina : 30

http://rebel93.forumotion.com

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by laura Fri 18 Apr 2008 - 20:33

Pa ovako... ja imama najbolju drugaricu jos od kada smo imale 3 godine.... Nerazdvojne smo.... iz razreda se sa svima druzim i svi su mi extra, a to sam skontala tek u 8. razredu, sto mi je jako zao....... Sada kad krenem u srednju nem pojma kako cu se snaci, posto jako malo njih iz moje skole hoce u ovu gimnaziju u koju ja hocu....... Nadam se da cu sa vecinom njih ostati u kontaktu....
laura
laura
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 144
Godina : 30
Location : U kuci Novaka Djokovica

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Nadalija:):):) Fri 18 Apr 2008 - 21:20

laura wrote:Pa ovako... ja imama najbolju drugaricu jos od kada smo imale 3 godine.... Nerazdvojne smo.... iz razreda se sa svima druzim i svi su mi extra, a to sam skontala tek u 8. razredu, sto mi je jako zao....... Sada kad krenem u srednju nem pojma kako cu se snaci, posto jako malo njih iz moje skole hoce u ovu gimnaziju u koju ja hocu....... Nadam se da cu sa vecinom njih ostati u kontaktu....

E a kako je tek meni ako odem u SAD???
Nadalija:):):)
Nadalija:):):)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 31
Location : Majorca,with Rafa...

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by rebel Fri 18 Apr 2008 - 21:45

Nadalija:):):) wrote:
laura wrote:Pa ovako... ja imama najbolju drugaricu jos od kada smo imale 3 godine.... Nerazdvojne smo.... iz razreda se sa svima druzim i svi su mi extra, a to sam skontala tek u 8. razredu, sto mi je jako zao....... Sada kad krenem u srednju nem pojma kako cu se snaci, posto jako malo njih iz moje skole hoce u ovu gimnaziju u koju ja hocu....... Nadam se da cu sa vecinom njih ostati u kontaktu....

E a kako je tek meni ako odem u SAD???
stvarno je katastrofa to.ipak se treba odvojiti od drustva.
rebel
rebel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 281
Godina : 30

http://rebel93.forumotion.com

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Bloom Fri 18 Apr 2008 - 22:33

Nadalija:):):) wrote:
laura wrote:Pa ovako... ja imama najbolju drugaricu jos od kada smo imale 3 godine.... Nerazdvojne smo.... iz razreda se sa svima druzim i svi su mi extra, a to sam skontala tek u 8. razredu, sto mi je jako zao....... Sada kad krenem u srednju nem pojma kako cu se snaci, posto jako malo njih iz moje skole hoce u ovu gimnaziju u koju ja hocu....... Nadam se da cu sa vecinom njih ostati u kontaktu....

E a kako je tek meni ako odem u SAD???

Stecesh nove prijatelje i to je to. :D
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Vanessa Sat 19 Apr 2008 - 10:30

samo budi prirodna i nemoj da se pretvaras da si nesto sto nisi, i svi ce te prihvatiti... veruj mi, ja sam se selila dosta puta, a zadnji put u septembru i dosta sam se sekirala i nervirala, a na kraju su me svi super prihvatili i kazu da imaju osecaj kao da sam dosta duze u toj skoli... :P samo budi prirodna i bice sve ok... a moje best friends isto se sele u inostranstvo kada zavrsimo osnovnu... :cry:
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 29
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by laura Sun 20 Apr 2008 - 20:22

Nadalija:):):) wrote:
laura wrote:Pa ovako... ja imama najbolju drugaricu jos od kada smo imale 3 godine.... Nerazdvojne smo.... iz razreda se sa svima druzim i svi su mi extra, a to sam skontala tek u 8. razredu, sto mi je jako zao....... Sada kad krenem u srednju nem pojma kako cu se snaci, posto jako malo njih iz moje skole hoce u ovu gimnaziju u koju ja hocu....... Nadam se da cu sa vecinom njih ostati u kontaktu....

E a kako je tek meni ako odem u SAD???
pa ja verujem da ces se ti snaci... Upoznaces nove prijatelje..........
To je najteze, rastati se od nekoga koga volis!!!
laura
laura
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 144
Godina : 30
Location : U kuci Novaka Djokovica

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by m@j@ RBD Wed 23 Apr 2008 - 22:04

e skroz je bezveze sto se sad rastajemo,jer smo svi extra poceli da se druzimo tek u 7.razredu....zbog odeljenja mi i nije zao sto odlazim...samo zbog milosha,dzame,joke i nine(mada sto se tice nje nista se nece promeniti)Vise mi je zao zbog drugog odeljenja ali sam sigurna da cu nastaviti da se druzim.......uostalom nije kraj sveta,vecina ostaje u banji i vidjacemo se,ali ipak nije to isto.....:(
m@j@ RBD
m@j@ RBD
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 70

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Jeka & Ucker Sat 26 Apr 2008 - 10:22

Drugarstvo je nesto najjjjjjjjjjjlepse.....ja imam par najboljih drugarica a i mom razredu su svi slozni i druzimo se i van skole!U fazonu smo svi za jednog jedan za sve!Ne mogu da zamislim kako cu u srednjoj bez njih!
Jeka & Ucker
Jeka & Ucker
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 39
Godina : 29
Location : Kotez BG

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by JACIKA 4EVER Sat 26 Apr 2008 - 16:56

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sam otišla od mnogih prijatelja kada sam otišla da živim u francuskoj..
jer tamo je otac dobio posao....
još kad sam imala 12 god
sad imam 18
i došla sam da živim u bg
moji roditelji su u francuskoj
JACIKA 4EVER
JACIKA 4EVER
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 104
Godina : 34

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Maki Wed 18 Jun 2008 - 22:20

Meni nije bitno koji je pol,rasa,itd.....Bitno mi je samo da nije neko 100 godina mladji od mene....Drugari mi mnogo znace...ranije i nisam znala sta zaista znaci imati prijatelje...a sad...ne mogu ni dan bez njih...tu uvek ima novih provala,sala,suza i smeha...I uvek smo tu jedni za druge...zaista ih puno volim...A kad se neko kaci s njima,onda se kaci i sa mnom....ZA DRUGOVE I DRUGARICE BI URAD'LA SVEEEEEEE!!!!!!KISSSSSSSSS
Maki
Maki
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 141

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Serenity @ Sat 21 Jun 2008 - 14:26

ahhhh staro dobro prijateljstvo, dobro je znati da imas nekoga ko je uvek na tvojoj strani, pa makar i ne bilo sve tako krasno.....

ja imam 4. naj naj prijateljice, i par drugova, i sooper se druzimo....

i sve bih uradila za svoje drugarice, jer znam da bi i one za mene....
Serenity @
Serenity @
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 95
Godina : 29
Location : Treca rupa u Suncevom Sistemu

Back to top Go down

Prijateljstvo Empty Re: Prijateljstvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum