Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano (Seranovi)

+54
Dia.♥
Praslin<3
XBosankaX
Sirenna *
* Diamond *
Hellcat
Polly Samson
Emily the strange
Lady Bird
špageta
Gossip Girl.
~Simka~ <3
UnLoVeD pRiNcEsS
Suzana
PunkRockChick
I'mNotPerfect!~
Queeny
Lady Bo!
*M@R!J@*
Sarita_GlamGirl♥
Bloody.Mary
Anchyly
Angie:)
Mica'96
Sanny
.cherrybomb.
You Know You Love Me
~Perronita~
*~Milica~*
Fifi
Elleonora
Dvojki.<3
Wendy
Andjela'95
~FictionFreak~
Ariel
Enchanted
Jackie
Natsi
Aurora
dora_95
*M@R!JA*
jowana93
RiRi
Yellow Kitty
Jeka & Ucker
(= Tina =)
Miss Independent
***TiCa***
*~Veronica Sanches~*
_katarina_
Vanessa
Candy
*Aysha*
58 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Los Serrano (Seranovi) - Page 4 Empty Los Serrano (Seranovi)

Post by *Aysha* Fri 18 Jan 2008 - 12:32

First topic message reminder :

Los Serrano (Seranovi) - Page 4 Losserrano3

Seranovi su velika urbana porodica. Dijego ima 41 godinu, udovac je, a Lusija ima 38 godina i razvedena je. Nekada, kao vrlo mladi su se voleli, a sada posle dosta godina slučajni susret i stara ljubav je oživela. Rešili su da se venčaju. Dijego dovodi u brak tri sina, a Lusija dve kćeri. Svi se useljavaju u novu kuću i Seranovi započinju novi život. Ali, period prilagođavanja nije posut ružama. Njihova deca su rasla u različitim društvenim i ekonomskim uslovima. Sada njihov zajednički život dovodi često do komičnih situacija koje ovu porodičnu seriju čine tako dinamičnom. Dijego ima brata Santijaga sa kojim zajednički drži mali bar gde se komšiluk skuplja na piće, meze i razgovore. Lusija je nastavnica u gimnaziji koju pohađaju Dijegovi sinovi i njene kćeri. Bar, kuća i škola su glavna mesta akcije. Teme su razlike u odgoju dece i različiti pristup svakodnevnim problemima, ali moraju da se naviknu na zajednički život. Za Dijegove sinove žene su nepoznati svet koji tek treba otkriti, a otkrića nisu uvek prijatna. Lusijine kćerke sa nevericom posmatraju kako se ponašaju muškarci i nadaju se da nisu svi muškarci isti. Muškarci i žene govore različitim jezikom i to se oslikava u seriji: oni vole bučne večere pored televizora, a one tihe porodične ručkove, oni vole druženje s prijateljima, a one putovanja i muziku, oni su duboko ukorenjeni u svoj komšiluk, a one imaju kosmopolitske ideje. Lusija odgaja kćeri uz razgovor i poverenje, a Dijego silom nameće svoju volju sinovima. Svako će morati da prihvati nešto od druge strane da bi porodica funkcionisala. Zbog životnih tema koje obrađuje serija je postala najgledanija u Španiji.
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down


Los Serrano (Seranovi) - Page 4 Empty Re: Los Serrano (Seranovi)

Post by Iva000 Wed 23 Jan 2013 - 17:38

Odlična. Sad je prikazuju na STB.
Iva000
Iva000
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 273
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Los Serrano (Seranovi) - Page 4 Empty Re: Los Serrano (Seranovi)

Post by phina Mon 28 Jan 2013 - 1:06

Dia.♥ wrote:Obožavam ovu seriju. DA neko možda ne zna gde ima online da se gleda sa prevodom? :)

Imas na youtube-u skoro sve epizode :)
Obozavam ovu seriju, deifinitivno je obelezila moje detinjstvo. Gledala sam je 3 puta i mislim da mi nikada nece dosaditi. Likovi su posebni, dogadjaji intresantni, dijalozi smesni. Nisu kao one glupe spanske serije, Seranovi su nesto sasvim drugo. Preporucujem svakome da pogleda :D
Inace trenutno se prikazuju na Std B.
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Los Serrano (Seranovi) - Page 4 Empty Re: Los Serrano (Seranovi)

Post by the devil BITCH! Thu 21 Nov 2013 - 2:24

Legendarna serija, ja ne znam da li postoji bolja serija od ove. Prosto je obozavam, i nikad mi nije dosadna za gledanje. Obozavam Giljea, Tete, Kura, Lusiju, Fitija, Santija, Dijega, Evu, Markosa, Afriku i Raula :3
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

Los Serrano (Seranovi) - Page 4 Empty Re: Los Serrano (Seranovi)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum