Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

+28
~*MiniMuffin*~
Lady Halliwell
Half as pretty
Sirenna *
* Diamond *
Katherine Pierce
IzzieM
Hellcat
Polly Samson
Beautiful Dangerous
Scarlett O'hara
Monster Child !
*MiMa*97
MoonGirl
Jelena13
Daenerys Targaryen
Anchyly
Praslin<3
Aurora
Amélie.
Chocolina.
Dvojki.<3
Fallen Like The Sky.
Girl4ever
Gossip Girl.
LostSoul
Bloody.Mary
Sookie
32 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Sookie Wed 16 Mar 2011 - 17:45

First topic message reminder :

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 4cbdf3c91d72b-how


Komedija o Tedu, uspešnom gradskom arhitekti u svojim kasnim dvadesetim koji je opsednut pronalaženjem svoje srodne duše. Ted živi sa svojim najbližim prijateljima, mladim advokatom i skakutavom vaspitačicom u vrtiću koji su vereni. Svako od njih deluje kao Tedov savetnik i rame za plakanje kad je u pitanju ljubav. Tedov drugi dobar prijatelj je dosetljivi ženskaroš kojeg upoznaje u baru u kojem izlazi, a on voli da mu daje cinične savete o ženama. U svakoj epizodi, impulsivnog i smotanog Teda uče i zezaju njegovi prijatelji dok on sa jedne ljubavne avanture preskače na sledeću kako bi pronašao ženu svojih snova. Koristeći aparat za ramove Ted prebrojava svoju epizodu svojoj deci, a format jedna duga priča - "Kako sam upoznao vašu majku".
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down


How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Aurora Mon 26 Dec 2011 - 22:21

Praslin<3 wrote:
Aurora wrote:

Jedva cekam da skinem pa da gledam sve lepo od pocetka :)

Preko čega skidaš?:)

Ted & Robin <3

MA na Torrentu cu da nadjem :)
Meni Ted i Robin bas nisu jedno za drugo xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Sookie Thu 29 Dec 2011 - 13:44

Ja sam za Barnija i Robin, ali mislim da nece biti zajedno, iako su savrseni jedno za drugo.
Jedva cekam 13. epizoduu :D
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Monster Child ! Thu 5 Jan 2012 - 1:34

Jel se zna ko je njegova žena ?! Kraljevi , najboljiiii su , obožavam ihh...
Barney is Legen ... wait for it... DARY! <3
Monster Child !
Monster Child !
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 670
Godina : 25

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Amélie. Thu 5 Jan 2012 - 11:20

Ja bih isto da Barney i Robin budu zajedno :D Ali stvarno ne znam kako će sve to ispasti jer sam negdje prije čitala da će imati i 8. i 9. sezonu. -.-
Mislim meni super zato što pratim sve epizode ali opet nikad nećemo saznat istinu xD
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Scarlett O'hara Thu 5 Jan 2012 - 12:33

Joj ja sam tek počela da pratim... Serija mi je super, a još zato što je misteriozna... Jeste da ima baš puno sezona, i dok to sve odgledam ko zna kad će to biti, al' nema veze...
Barni mi je najsmješniji definitivno. xD
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Daenerys Targaryen Thu 5 Jan 2012 - 14:10

Eh kad se sjetim kraja prve sezone, kad sam kontala da ćemo u poslednjoj epizodi otkriti ko je "mama" lol
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Praslin<3 Thu 5 Jan 2012 - 17:09

Ne znam koja je to sezona kad u zadnjoj epizodi Barnija udari auto i završi u bolnici, a za vrijeme nesreće mu svi oni prolaze kroz glavu, a Robin najviše..
Tad sam ja skontala da će Robin na kraju najvjerovatnije završiti sa Barnijem, ma koliko ja želila da bude sa Tedom xD

I ne znam gdje da je nađem od početka :S
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Scarlett O'hara Thu 5 Jan 2012 - 17:15

Pa u prvoj epizodi 1. sezone na kraju serije Ted govori svojoj djeci i tako sam upoznao Robin ženu ujaka Barnija , tako da valjda će ona ostati sa njim ili se nešto još zakomplikuje.
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Beautiful Dangerous Thu 5 Jan 2012 - 17:25

Ja sam jedina osoba u mom drustvu koja ne gleda ovo xD I rekli su mi da moram da pocnem,ii htela sam ali uvek nadjem nesto prece da radim xD
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Praslin<3 Wed 11 Jan 2012 - 12:43

Našla sam sa prevodom sve sezone :bananamen:
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Scarlett O'hara Wed 11 Jan 2012 - 12:48

Daj link... :)
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Praslin<3 Wed 11 Jan 2012 - 13:11

http://www.vojvodinanet.com/publ/strane_serije/how_i_met_your_mother/49

Izvol'te :)
Al' se moraš registrovati da bi gledala, tako sam i ja :)
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by MoonGirl Wed 11 Jan 2012 - 15:58

Registrovaću se :D
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Amélie. Thu 12 Jan 2012 - 20:30

Opa. Hvala za link ;)
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Amélie. Thu 19 Jan 2012 - 22:01

Jel itko gledao zadnju? Ja sam ju sad pogledala i predobra je. Jednostavno volim svaku njihovu epizodu :)
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Scarlett O'hara Thu 19 Jan 2012 - 22:31

Ja tek gledam 2. sezonu, dok pregledam svih sedam, proći će vječnost. :)
I obožavam Marshalla možda mi je čak više cool od Barnije, on i Lily su tako ludi, oh ne mogu da se odlučim. :D Znam samo da me Ted onako nervira ponekad, i mislim da su Robin i Barni savršeni jedno za drugo
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Amélie. Thu 19 Jan 2012 - 23:24

Ja sam neke epizode pozaboravljala ali su mi neke ostale u pamčenju :D
Meni je Barney predobar. :D I Lily od cura. :D
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Polly Samson Fri 20 Jan 2012 - 14:07

Mislim da sam odgledala sve epizode. :')
Omiljeni su mi Barney and Robin. Ali volim i Teda.
Nekako su mi Robin i Ted jedno za drugo, a u isto vreme su mi i Robin i Barney savršeni jedno za drugo. xD
Svi su mi u redu. Svako na svoj način.
Mnogo je dobra serija. Odavno nisam gledala bolju.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Hellcat Mon 30 Jan 2012 - 21:05

Kul je serija i nerviraju me ljudi koji kažu da nije smiješna, a gledaju kad uhvate na tv-u
Hellcat
Hellcat
Cool Girl
Cool Girl

Šta?
Broj poruka : 744
Godina : 32
Location : Psycholand

http://zlivrach.deviantart.com/

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by IzzieM Mon 30 Jan 2012 - 21:46

Ja sam dakle doslovno svaku epizodu odgledala na zimskom raspustu, i sad jedva čekam 15. epizodu sedme sezone. xD Predobra mi je ova nova sezona.

Nadam se da će Barney i Robin biti skupa, njih dvoje su mi najdraži (kao što možete vidjeti hahaha :D). Ali definitivno najbolja epizoda mi je ona kad Ted upozna onu curu online, Blah Blah hahahahaha. XD
IzzieM
IzzieM
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 27
Godina : 29
Location : Cloud nine

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Amélie. Thu 9 Feb 2012 - 16:30

Gledala sam neki dan ovu tadnju što je izašla. Predobra je. :D
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Katherine Pierce Wed 22 Feb 2012 - 18:58

Ja je volim ali ne znam gdje da je gledam :(
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 3
Godina : 31

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Scarlett O'hara Sat 3 Mar 2012 - 23:35

Imaš link za online gledanje na predhodnoje strani.
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Scarlett O'hara Sat 21 Apr 2012 - 23:38

Ja moram da pišem post za postom.
Ovako, pošto na vojvodina.net radi samo 7 sezona, a 4, 5 i 6 neće nešto, da li bi neko bio ljubazan samo da mi ukratko objasni šta se izdešavalo u ove 3 sezone?Jesi to Barni i Robin bili zajedno? I ko je Teda ostavio pred oltarom?
Pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz, pliz.....................
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by MoonGirl Sun 22 Apr 2012 - 0:26

Bili su zajedno,a Teda je pred oltarom ostavila Stela...eto to što si pitala...ostalog i ne mogu da se setim :3
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku) - Page 2 Empty Re: How I Met Your Mother (Kako sam upoznao vašu majku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum