Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi glas Srbije

+27
Angel *_*
Half as pretty
phina
Sirenna *
MissL
Minnie ♡
xX Anng!e Xx
Baby C.
Wendy
Polly Samson
Queeny
popka bebic ^__^
Aurora
Beautiful Dangerous
MoonGirl
Little Alien
Dvojki.<3
Angie:)
LostSoul
Lady Bird
Sookie
Gossip Girl.
*MiMa*97
Praslin<3
Emily the strange
Fallen Like The Sky.
providna_duga
31 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Prvi glas Srbije

Post by providna_duga Sun 11 Sep 2011 - 11:53

First topic message reminder :

Prvi glas Srbije - Page 3 Prvi-glas-srbije_1315033491_420x0

Muzički talenti, do sada skriveni od očiju javnosti, boriće se da postanu nove zvezde naše scene od
U ovom jedinstvenom muzičkom nadmetanju zastupljeni su svi muzički žanrovi, od popa, roka sve do narodne muzike, tako da su kandidati imali mogućnost da se predstave pesmama koje im najviše "leže", dok je njihove vokalne potencijale ocenjivao renomirani žiri: Lena Kovačević, Vlado Georgiev i Saša Milošević Mare.
Kandidati koji su se plasirali pokušaće glasom i harizmom da pokažu Leni, Vladu i Saši , da imaju nešto posebno što ih izdvaja od ostalih. Oni koji to ne uspeju biće eliminisani jer samo jedan može poneti titulu najboljeg.
providna_duga
providna_duga
Cool Girl
Cool Girl

Yey!
Broj poruka : 619
Godina : 24
Location : Propadam kroz oblake...

Back to top Go down


Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by MoonGirl Mon 1 Oct 2012 - 19:31

nerviraju me svi onaj žiri nek se pokrije ušima
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by LostSoul Mon 1 Oct 2012 - 22:32

Hahahaha Bilo mi je zabavno kad sam gledala prošlu epizodu. Onaj dečko koji se bavi glumom je car. xD
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Half as pretty Sun 23 Dec 2012 - 10:49

Moze li ona Mirna Radulovic vise da me nervira.Svake emisije pomislim da ne moze i ona me onda opet iznenadi.Tacno mi je doslo da gadjem televizor necim ,sinoc kad nije ispala.
Half as pretty
Half as pretty
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Love without looking
Broj poruka : 1428
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Wendy Mon 24 Dec 2012 - 17:09

A ova sezona mi je skroz smaracka... Gotivila sam saru,ali posto je ona bivsa devojka trenutnog decka moje drugarice,znate kako to ide,moram da je mrzim. :D
Mada,od muskih isto niko nije zanimljiv,posto mi je decko (Nikola) ispao. :D
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Half as pretty Mon 24 Dec 2012 - 21:13

Ijuu ima li ko da ga ne poznajes o.O
Half as pretty
Half as pretty
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Love without looking
Broj poruka : 1428
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by phina Mon 24 Dec 2012 - 22:50

Nikola ti je decko? Poznajes Saru? o.o
Aj mi nabavi autogram pliz. xD

@tema: Ne mogu da verujem da je Saska ispala. Ona je super, energicna i ima prelep glas. Ako su izmedju nje i one Mirne izbacili nju, ziri mi trebalo da se ubije. -__- Navijam za Saru jer ima neobicnu boju glasa. Opcinjena sam njenim izvodjenjem pesme 'Run' *-* Od muskih mi je simpatican Ivan. Ne podnosim Sanju i mislim da se provlaci zato sto peva pratece vokale Aleksandri. Faca joj je na nastupu uvek ista. -__- I tako...Svidja mi se sto mozemo da biramo pesme koje ce takmicari pevati :D
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Gossip Girl. Tue 25 Dec 2012 - 0:14

Navijam za Nevenu,ima tako lep glas i za Saru,mislim cura je neverovatna,svaki njen nastup je savršen po meni. Sanju ne podnosim,i Mirna je slatka,možda i najbolji pevač tamo.
Mislim da je prošle nedelje trebao da ispadne Boris,strašno je falširao...možda je čovek ovako car ali nije kvalitetan pevač kao ostali.
Gossip Girl.
Gossip Girl.
Special Snowflake
Special Snowflake

Prvi glas Srbije - Page 3 Tumblr_inline_mgd6qgfAoc1rsnpia
Broj poruka : 8665
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Angel *_* Sun 6 Jan 2013 - 22:57

phina wrote:Nikola ti je decko? Poznajes Saru? o.o
Aj mi nabavi autogram pliz. xD

@tema: Ne mogu da verujem da je Saska ispala. Ona je super, energicna i ima prelep glas. Ako su izmedju nje i one Mirne izbacili nju, ziri mi trebalo da se ubije. -__- Navijam za Saru jer ima neobicnu boju glasa. Opcinjena sam njenim izvodjenjem pesme 'Run' *-* Od muskih mi je simpatican Ivan. Ne podnosim Sanju i mislim da se provlaci zato sto peva pratece vokale Aleksandri. Faca joj je na nastupu uvek ista. -__- I tako...Svidja mi se sto mozemo da biramo pesme koje ce takmicari pevati :D

Mislim da nisi u pravu sto se tice Saske i Mirne.Naravno da je Saska super pjevac ali Mirnu niko ne moze da prevazidje bolja je od svih onamo..I npr:Sarin i Mirnin glas ne moze da se poredi jer Mirnaa milionnnnnn puta bolje pjeva od Sare..Saru svi vole jer ona ima odlicne nastupe inace nista posebno ne pjevaa.A ne moogu da vjerujem da je Boris dogurao do finala a toliko je boljih pjevaca ispalooo a on ostaoo mislim stvarno..Za sve dobre pjevace koji su izbaceni kriva je publikaa!!Jer samo glasajuu za svojee pa aloo bree slusaj malooo njihov glasss....To bi isto biloo da ja imam milion fanovaa koji salju porukee a nemajuu pojma da pjevamm!!Mislim vam svake pametii.////
Angel *_*
Angel *_*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 72
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Queeny Tue 8 Jan 2013 - 19:27

Nisam to pre gledala ali sada navijam za Zorana :D
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Gossip Girl. Fri 11 Jan 2013 - 18:28

Angel *_* wrote:
Mislim da nisi u pravu sto se tice Saske i Mirne.Naravno da je Saska super pjevac ali Mirnu niko ne moze da prevazidje bolja je od svih onamo..I npr:Sarin i Mirnin glas ne moze da se poredi jer Mirnaa milionnnnnn puta bolje pjeva od Sare..Saru svi vole jer ona ima odlicne nastupe inace nista posebno ne pjevaa.A ne moogu da vjerujem da je Boris dogurao do finala a toliko je boljih pjevaca ispalooo a on ostaoo mislim stvarno..Za sve dobre pjevace koji su izbaceni kriva je publikaa!!Jer samo glasajuu za svojee pa aloo bree slusaj malooo njihov glasss....To bi isto biloo da ja imam milion fanovaa koji salju porukee a nemajuu pojma da pjevamm!!Mislim vam svake pametii.
Bukvalno se slazem sa tobom,od reci do reci. (:
Gossip Girl.
Gossip Girl.
Special Snowflake
Special Snowflake

Prvi glas Srbije - Page 3 Tumblr_inline_mgd6qgfAoc1rsnpia
Broj poruka : 8665
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Half as pretty Fri 11 Jan 2013 - 19:04

phina wrote:
Ne mogu da verujem da je Saska ispala. Ona je super, energicna i ima prelep glas. Ako su izmedju nje i one Mirne izbacili nju, ziri mi trebalo da se ubije. -__-
Prvo sam i ja tako mislila ,dok Saska nije otpjevala onu pjesmu 'cosak',sad me nervira vise od Mirne,a to je tesko postici.
phina wrote: Navijam za Saru jer ima neobicnu boju glasa. Opcinjena sam njenim izvodjenjem pesme 'Run' *-*
Sta je neobicno u njenoj boji glesa o.O I oskrnavila je tu pjesmu.Ne moze ni da se poredi sa Snow Patrol-om ti odslusaj pa procijeni xD
@Gossip Girl. i Angel *_*
Really? o.O Cudo.Svi glasaju za svoje.Ijuu pa ovo je prvi put da se nesto tako desava.
A sto se tice Sare tu se slazem sa vama djevojka nema glasa,a prolazi samo zbog nastupa.

Half as pretty
Half as pretty
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Love without looking
Broj poruka : 1428
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Gossip Girl. Mon 14 Jan 2013 - 21:22

Half as pretty wrote:dok Saska nije otpjevala onu pjesmu 'cosak'
Huhu,tu se slazem. Mislim da je pesma ocajna.


Half as pretty wrote:@Gossip Girl. i Angel *_*
Really? o.O Cudo.Svi glasaju za svoje.Ijuu pa ovo je prvi put da se nesto tako desava.
Okej,dobro to je tacno,normalno da ce da glasaju za svoje ali ne znam kako ga je ziri uopste pustio da dodje do top 12? ili 10 nisam sigurna o.o.

I jos nesto,zasto mrzite Mirnu? Prelepo peva i zasluzila je da bude u top 3.
Sara me iznervila strasno posle ovog nastupa https://www.youtube.com/watch?v=48H95n6aKGI .. a i Marija Serifovic cija je pesma je napisala na twiteru kako nije bilo dobro i da to ne moze tako.
Znaci navijam za Nevenu i Mirnu. :)
Gossip Girl.
Gossip Girl.
Special Snowflake
Special Snowflake

Prvi glas Srbije - Page 3 Tumblr_inline_mgd6qgfAoc1rsnpia
Broj poruka : 8665
Godina : 27

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Aurora Mon 14 Jan 2013 - 23:24

Slusala sam nesto sa drugaricama na youtube-u i Sara mi ima nekako cudan glas i neuvezban, bolje mi zvuce Mirna i Nevena.
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by phina Mon 14 Jan 2013 - 23:58

Meni se Sara vise ne svidja, tj. ne navijam za nju. Od one veceri kada je napravila gresku u pesmi Aleksandre Kovac. Kao prvo me je razocarala sto nije mogla bolje to da izvede, vise da uvezba tekst itd. A onda me je iznerviralo ponasanje zirija. Ocekivalo se da ce dobiti bar neku kritiku ali oni su je hvalili kao da se nista nije desilo. o.O A jednom su Neveni ili Mirni rekli 'Necemo da te hvalimo, znas sve'. Sta sad, fora je da zaplaces pa da kupis publiku i ziri? o.O Jos jedna stvar koja mi nije jasna je Aleksandra koja je rekla da se svakome moze dogoditi da zaboravi tekst, a ista ta osoba je u radionicama rekla da joj je dovoljno da takmicar zaboravi tekst pa da ga izbaci.
U pocetku mi je Sarin glas bio lep, nekako skriputavo-simpatican xD ali sad mi se cini kao da peva kroz nos. Ima najbolje nastupe, ali ovo je ipak Prvi glas Srbije.
Zao mi je sto su izbacili Zokija. Navijam sa Nevenu :)
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Tie and Up. Tue 15 Jan 2013 - 14:03

Ja mislim da se svakom od njih može desiti i da zaborave tekst i da pogreše. Ipak ne pevaju oni sto godina pa da znaju svaku pesmu da otpevaju bez greške.
Ja mislim da su sve tri ( Mirna,Nevena i Sara) zaslužile da budu u finale. :)
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Praslin<3 Tue 15 Jan 2013 - 21:46

Sara nema dobar glas kao Nevena i Mirna ali se stvarno borila i smatram da je zaslužila da bude tu gdje je.
Mirna je nenormalno odbojna sa istim izrazom lica tokom cijelog serijala. Pjeva, rastura, ali me strašno nervira.
Nevena mi je predivna u svakom smislu i voljela bih da pobijedi.
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Scarlett O'hara Wed 16 Jan 2013 - 0:14

Ja ne gledam to redovno, ali ovako nešto propratim. Mnogo mi je bilo žao kad je Saška ispala, jer je npr. 10 puta bolji vokal od Sare, koja iskreno ne pjeva nešto, ali kao da je rođena na sceni. Mirna mi je skroz super, ali ima tu neku odbojnost u sebi i nažalost, mislim da je to ono što kod nje jedino koči. Dok, npr. Nevena mi je ostavila utisak da se previše izvlači na to, ja sam cura sa Kosova itd. Nešto kao plačipi*ka rekla bih, ali da dobro pjeva ne može čovjek da ospori i da pobjedi ne bi mi uopšte bilo krivo.
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Iva000 Wed 23 Jan 2013 - 17:25

Gledala sam obe sezone. I super jee :) Sad sam navijala za Nevenu i baš mi je žao što ona niije pobedila :/ A i u prošloj sezoni sam navijala za Nevenu. Haha ove Nevene su baš dobre xD
Iva000
Iva000
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 273
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by the devil BITCH! Thu 21 Nov 2013 - 2:22

Nikad nisam volela da gledam, ne svidja mi se ovo takmicenje. Ziri mi se posebno ne svidja, takodje ni ono kad ipadaju dole.
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

Prvi glas Srbije - Page 3 Empty Re: Prvi glas Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum