Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

+14
✯Jetza✯
*MiMa*97
Wendy
dora_95
SlytherinGirl
Queeny
Scarlett O'hara
Polly Samson
Forever young ♥.
Praslin<3
LostSoul
Fallen Like The Sky.
Daenerys Targaryen
Beautiful Dangerous
18 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Beautiful Dangerous Tue 17 Jan 2012 - 0:21

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Pretty-Little-Liars-Aria-Spencer-Emily-Hanna

Upoznajte Slatke male lažljivice. Tu je Aria Montgomery (Lucy Hale), Spencer (Torian Bellisario), Hanna (Ashley Benson) i Emily (Shay Mitchell). Kada je njihova najbolja prijateljica Alison (Sasha Pieterse) nestala počeli su primati SMS poruke od osobe poznate kao 'A' koji planira otkriti sve njihove tajne koje samo Alison zna.
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Daenerys Targaryen Tue 17 Jan 2012 - 12:27

Odgledala sam 10 epizoda, i kasnije mi se nije dalo nastavljati, jer sam počela gledati baš dok su izlazile, i onda su ih snimali pola godine xD
Ok je serija, ništa posebno :-D
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Fallen Like The Sky. Tue 17 Jan 2012 - 13:24

Enchanted <3 wrote:Odgledala sam 10 epizoda, i kasnije mi se nije dalo nastavljati, jer sam počela gledati baš dok su izlazile, i onda su ih snimali pola godine xD

Tako nekako, samo mislim da sam malo više gledala. Ne znam kad ću nastaviti i da li ću uopšte.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by LostSoul Tue 17 Jan 2012 - 19:39

Volim seriju. :D
Sad čekam da izađu nove epizode, pa da skidam.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Praslin<3 Tue 17 Jan 2012 - 21:54

Ja sam čitala knjige :)
Seriju nisam gledala, a gledaću kad završim tvd i još neke, vjerovatno xD
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Daenerys Targaryen Wed 18 Jan 2012 - 16:59

I ja sam pročitala prvu knjigu :-D
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Beautiful Dangerous Wed 18 Jan 2012 - 19:29

I ja sam samo prvu :)
A serije sad cekam da izadju nove :D
Ii obozavam ih ^^
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Forever young ♥. Tue 7 Feb 2012 - 21:23

Ja sam citala knjige i extraa su mi :D citala sam prva 4. :D a seriju nisam gledala :) mada bih volela
Forever young ♥.
Forever young ♥.
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 878
Godina : 27
Location : Marakana

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Polly Samson Mon 18 Jun 2012 - 15:53

Nisam pratila, ali odgledala sam dobar broj epizoda. Sviđa mi se.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Scarlett O'hara Mon 18 Jun 2012 - 19:04

Nije mi nešto serija. Odgledala sam par epizoda, mislim da neću više.
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Queeny Tue 3 Jul 2012 - 20:58

Citala sam prvi deo knjige,volela bih da odgledam seriju ali nzm kad cu.sad vec pratim jednu :)
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by SlytherinGirl Mon 16 Jul 2012 - 1:18

Odgledala sam sedam epizoda za sad, pocela sam pre par dana.. Svidja mi se serija. :D Drugarica mi je rekla da je Hanna podseca na mene, po ponasanju, hahha.. xD A ona mene nervira.
SlytherinGirl
SlytherinGirl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 272
Godina : 28

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by dora_95 Mon 16 Jul 2012 - 22:23

Voliim :) trenutno gledam drugu sezonu, zanimljivija je mnogo od prve.
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Wendy Thu 19 Jul 2012 - 15:54

Ja sam sinoc bas zavrsila prvu sezonu i veceras se bacam na drugu...
Ja sam se previse nalozila na seriju,mnogo je gotivna. :D
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by *MiMa*97 Thu 19 Jul 2012 - 20:51

Procitala sam knjige,za seriju nisam znala ni da postoji xD
Verovatno cu pogledati...
*MiMa*97
*MiMa*97
Starry Eyed Girl
Starry Eyed Girl

Broj poruka : 7653
Godina : 27
Location : Iza tebexD

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by ✯Jetza✯ Tue 31 Jul 2012 - 15:41

obozavam ih :D Svaku sam epizodu do sad gledala i jedva cekam da izadju nove ^^ Najbolja serija definitivno :P
✯Jetza✯
✯Jetza✯
Sweet Girl
Sweet Girl

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Uk
Broj poruka : 559
Godina : 25
Location : Road to love

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Fallen Like The Sky. Mon 13 Aug 2012 - 12:12

Ne razumem ljude koji smatraju da ova serija izaziva zavisnost, ne možeš da prestaneš da je gledaš i svaki put jedva čekaš novu epizodu, ja nikada nisam imala potrebu da joj se vraćam kada sam stala sa gledanjem.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Iva000 Wed 23 Jan 2013 - 17:46

Omiljena serijaaa :) Gledam 3. sezonu, a čitala sam prve 2 knjige. 3. i 4. deo ne mogu nigde da nađem :(
Iva000
Iva000
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 273
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Praslin<3 Mon 22 Jul 2013 - 0:25

Čas hoću, čas neću, pa opet čas hoću... Nekako me ne privlači dovoljno.
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Polly Samson Tue 23 Jul 2013 - 15:28

Fallen Like The Sky. wrote:Ne razumem ljude koji smatraju da ova serija izaziva zavisnost, ne možeš da prestaneš da je gledaš i svaki put jedva čekaš novu epizodu, ja nikada nisam imala potrebu da joj se vraćam kada sam stala sa gledanjem.
Ja mislim da je to zbog toga što je većina fanova serije malo površna. Vezati se za nekog od likova u ovoj seriji deluje prilično teško. Tako da je ta "zavisnost" verovatno kratkotrajna opsesija.

Gledala sam par epizoda sa sestrom i meni se stvarno ne sviđa nimalo serija.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Daenerys Targaryen Tue 23 Jul 2013 - 18:06

Fallen Like The Sky. wrote:Ne razumem ljude koji smatraju da ova serija izaziva zavisnost, ne možeš da prestaneš da je gledaš i svaki put jedva čekaš novu epizodu, ja nikada nisam imala potrebu da joj se vraćam kada sam stala sa gledanjem.

Odgledala sam prvih deset epizoda taman kada je serija izašla, i onda je bila neka pauza čini mi se i nikada nisam nastavila.
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Wendy Thu 8 Aug 2013 - 2:11

Ja jos proslog leta odgledala prvu sezonu i pocela drugu pa me jako smorila serija i onda sam u nekom momentu pocela ponovo da gledam i bas se izlozila i odgledala sve do cetvrte.

Sad me nervira sto toliko razvlace sa tim epizodama, ne mogu da gledam cetvrtu dok sve epizode ne izbace, a to je tek januar, tako da sam dosta izgubila interesovanje.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Scarlett O'hara Fri 9 Aug 2013 - 23:21

Ne bih ja to gledala više, ali me interesuje ko je A i sve to, a postala mi je baš dosadnaaaaa. A počela sam da je gledam od 2 ili 3. sezone nmg da se sjetim tačno. :)
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Amélie. Wed 14 Aug 2013 - 16:22

Ja sam krenula gledati otkad je škola završila i prva sezona mi je bila super, a sad su već dosadilii :S
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by ScreamMj Wed 14 Aug 2013 - 17:11

Tako su fino počeli seriju, i onda je u trećoj sezoni upropastiše sa odugovlačenjem, smorili su za medalju. Kontam da ću pogledati onu sezonu kada se otkrije sve, a to će verovatno biti negde 10. sezona kako su krenuli :D :D

Zaboravih napomenuti da mi je omiljeni lik Jason (što se i vidi iz potpisa) ali kako njega nema u ovoj sezoni koliko čujem, ko zna kad i da li ću je pogledati, kao što rekoh, verovatno ću gledati kad saznam da se sve otkrilo :D
ScreamMj
ScreamMj
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 85
Godina : 33

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum