Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

+98
✯Jetza✯
Capre diem.
Tie and Up.
Aurora
NeveLa
White swan
Sirenna *
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
Dia.♥
Beautiful Dangerous
Daenerys Targaryen
mystery
Polly Samson
Riverside
ANG!E
La Tua Cantante
MoonGirl
Iva
DarkAngel
UnLoVeD pRiNcEsS
.Uspomene-Ne-Blede.
Mica'96
~*~Marcela~*~
Suzana
DaliaPahuljica
I'mNotPerfect!~
Just A Dream.......
Queeny
(: Just Smile :)
miss lun@
Angie:)
Kaja
Sanny
LostSoul
Natasa93
Debelic
-NaPuShTeNi AnDje0-<3
*JoVaNa*
Bloody.Mary
Pandora no hako
Dvojki.<3
*Miss~Mia*
looojka^^
Elleonora
*AnGeL*
ivana=)
Scarlett O'hara
Andjela'95
Aneta Netty
Ariel
~Demi~
@nchy
US5_Girl
tijanitza
~FictionFreak~
[:Tijana:]
Wendy
Cloe <3
Enchanted
Stela
BRANA93
*M@R!JA*
Sookie
letogirl
Reperka_94
jacalub
The Lizard King
Mary Crowley
ALEX~Sweety Rebel
anja_94
BarBie GirL
Natasha
Cute_Girl
Yellow Kitty
*pink*angel*
MaRiZZa_94
Natsi
NeStA ;)
Makyca:)
justninaa
Taychi
miss*sara
*BoOoPy*Bet*
dora_95
Maki
BARBIE
JACIKA 4EVER
m@j@ RBD
rebel
laura
Vanessa
*~Veronica Sanches~*
*Aysha*
Bloom
Gagica_92_NBGD
*Nina*
Candy
102 posters

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Koji ste znak u horoskopu?

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap7%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap4%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap7%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap7%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap7%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap7%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 7% 
[ 5 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap4%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap15%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap1%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap6%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 6% 
[ 4 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap12%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 12% 
[ 8 ]
Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_lcap19%Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 I_vote_rcap 19% 
[ 13 ]
 
Total Votes : 67
 
 

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Candy Sat 20 Oct 2007 - 11:13

First topic message reminder :

Sta ste u horoskopu?A podznak?I da li verujete u horoskop?
ja sam skorpija,podznak ne znam,ne verujem mnogo u horoskop,ali cesto ume da bude tacan...da li je to slucajno ili postoji nesto.. :?: :?:
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down


Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Scarlett O'hara Thu 7 May 2009 - 22:13

Ribe, onako i vjerujem i ne....
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by ivana=) Fri 8 May 2009 - 23:41

Ja sam u horoskopu rak, a u podznaku lav :)
verujem u horoskop i mogu reci da se najbolje slazem sa:

rakovima, ribama, skorpijama, lavovima i srelcevima :)

a nikako ne mogu da nadjem zajednicki jezik sa:

bikovima, ovnovima i blizancima :)
ivana=)
ivana=)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 27
Godina : 31
Location : Bec-Austrija

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by *AnGeL* Sun 9 Aug 2009 - 1:42

Vaga sam a u podznaku Vodolija...pa onako verujem ali ne previse
*AnGeL*
*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631
Godina : 30
Location : Iza zute zgrade, pa levo xD

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Elleonora Sun 9 Aug 2009 - 12:01

Vaga,ali ne verujem u horoskop
Elleonora
Elleonora
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1371
Godina : 29
Location : Here, there, everywhere

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by looojka^^ Tue 25 Aug 2009 - 14:23

Ja sam vaga,a podznak nemam pojma.Vecinom ne verujem u horoskop,iako je ponekad istinit:)
looojka^^
looojka^^
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : looodiland 3=D

http://www.beemp3.com

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by *Miss~Mia* Wed 2 Sep 2009 - 12:00

Rak u horoskopu,vaga podznak.
Ne vjerujem u horoskop,ali vjerujem da su npr rakovi lijeni,jako emotivni,da se dobro slazu sa skorpijama,rakovima i vagama i tako to...(:
*Miss~Mia*
*Miss~Mia*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 59
Godina : 28
Location : Podgorica

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Dvojki.<3 Sat 5 Sep 2009 - 18:54

Devica,a podznak Skorpija. . pa verujem . .vecinom je tacno ono sto napisu.
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Aneta Netty Sat 5 Sep 2009 - 22:05

ja sa ribe,a u podznaku skorpija i dosta verujem u horoskop
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by The Lizard King Sun 6 Sep 2009 - 19:14

Rak, u podzanku vaga :)

U horoskop verujem delimicno, ima toliko razlicitih tvrdnji, s nekima se slazem, s nekima ne :)
The Lizard King
The Lizard King
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1013
Godina : 27
Location : Paradise City... :P In Slash's arms.. :P

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Pandora no hako Wed 23 Sep 2009 - 16:05

Znak mi je jarac,i podznak takodje jarac..Pa zavisi,ponekad verujem,ponekad ne..
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Bloody.Mary Tue 13 Oct 2009 - 15:35

*~Veronica Sanches~* wrote:Ja sam devica a u podznaku rak... takodje isto prochitam da vidim da li bi mi se ostvarilo... aj nek mi neko kaze neshto o devicama..bash sam radoznala... :?: :bounce:

ja sam devica, podznak vodolija. verujem u horoskop, pogotovu u onaj na yahoo-u. tu mi je uvek sve tachno^^

devicama vlada merkur. device su pazljive, uredne, tachne, ne vole kada im se planovi poremete, ne vole nikakve grubosti i ne podnose nepromishljene akcije. imaju sposobnost da lako ubede ljude u svoje mishljenje. mirne su, humane; a mane su im sitnichavost i kukavichluk. najbolje funkcionishu pod pritiskom.

u mom sluchaju, sve ovo je tachno.
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by *JoVaNa* Thu 22 Oct 2009 - 14:54

Ja sam skorpija/strelac..iskreno ne volim skorpije :D a verujem u horoskop... evo nesto za moj znak :

Vaša snaga sastoji se u moći regeneracije, u stanju ste da nadvladate svako iskušenje. Istina, njih će biti mnogo ali to ne treba da Vas obeshrabruje. Samim tim sto ste Škorpija u horoskopu bićete često u prilici da se nosite sa problemima. Ipak, Vaš podznak Strelac i njegova vladajuća planeta Jupiter pomagaće Vam u tim situacijama. Treba da znate i ovo: uzrok svih naših problema krije se u nama samima, ali Škorpija se tu ističe više od ostalih znakova.

xDDD


^_^
avatar
*JoVaNa*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 102
Godina : 30
Location : Belgrade

http://://askme-teenadvice-srb.findtalk.ne

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by -NaPuShTeNi AnDje0-<3 Thu 5 Nov 2009 - 14:01

Vaga...ALi ne verujem bas u horoskop...
-NaPuShTeNi AnDje0-<3
-NaPuShTeNi AnDje0-<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 2
Godina : 27

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Debelic Sun 3 Oct 2010 - 16:09

Ja sam Lav u podznaku Jarac :)
Verujem u horoskop,cesto je jako tacan,i lav opisuje moje osobine :))
Debelic
Debelic
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 128
Godina : 28
Location : Beograd

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Natasa93 Fri 22 Oct 2010 - 17:37

U horoskopu sam devica...A podznak ne znam..
Natasa93
Natasa93
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 56
Godina : 30
Location : Kikinda

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by LostSoul Fri 22 Oct 2010 - 23:23

Ja sam Vodolija, a podznak ne znam...
Verujem ali retko koj mi pogadja... :D
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Sanny Wed 27 Oct 2010 - 15:08

Ja sam vodolija i ne znam podznak....ne verujem bas nesto,ali imam naviku da procitam....
Sanny
Sanny
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 160
Godina : 28
Location : u mojim snovima...

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Kaja Wed 27 Oct 2010 - 16:01

U horoskopu sam lav a podznak je vodolija, baš i ne verujem puno ali kako kad pročitam čisto iz zabave.
Kaja
Kaja
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 25
Godina : 26

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Angie:) Wed 27 Oct 2010 - 16:42

Ja sam jarac,pa šta znam ja i verujem i ne. xD
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by miss lun@ Tue 2 Nov 2010 - 11:02

Ja sam lav a u podznaku skorpija i imam dosta osobina koje poseduju lavovi xD .Citam horoskop ali retko kad mi se nesto stvarno ostvari...
miss lun@
miss lun@
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 59
Godina : 27

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by (: Just Smile :) Tue 9 Nov 2010 - 14:13

Khm...Ja sam shkorpija...U podznaku sam dewica...A u kineskom Bik...:D...A da li werujem?...Pa zawisi..:/...:))
(: Just Smile :)
(: Just Smile :)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 35
Godina : 26

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Queeny Sat 20 Nov 2010 - 13:54

blizanac,werujem samokad je nesto dobro..XD
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Just A Dream....... Sat 27 Nov 2010 - 16:51

ja sam devica,ne znam podznak...negde sam vodolija,negde ovan...
Just A Dream.......
Just A Dream.......
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 136
Godina : 26
Location : Where rainbows end...

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by I'mNotPerfect!~ Tue 11 Jan 2011 - 12:49

U horoskopu sam vodolija, u podznaku rak.. Pa i verujem i ne verujem - kako kad. . Ali uvek procitam da vidim da li ce mi tacno ispasti :D
I'mNotPerfect!~
I'mNotPerfect!~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 669
Godina : 28
Location : BGD <3

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by DaliaPahuljica Fri 14 Jan 2011 - 6:24

Ja sam lav, u podznaku sam vaga :P
A ovaj verujem ponekad se desi da pogode , ili ono kao srecni dani pa mi stvarno budu srecni :P
DaliaPahuljica
DaliaPahuljica
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 7
Godina : 27

Back to top Go down

Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega? - Page 4 Empty Re: Šta ste u horoskopu i da li verujete u njega?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum