Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

+173
Kikica♥
Tašana
Forever young ♥.
Janicaaaaa
Daenerys Targaryen
Half as pretty
Beautiful Dangerous
Ivonna
Capre diem.
Tie and Up.
Polly Samson
mali loliša
*Babygirl*
RebelliousTeen
Heartless.Queen
VlahovicA
~*MiniMuffin*~
-Miniie ^^
✯Jetza✯
Aida14
*~tamarchelo~*
Sirenna *
Tamoo daleeko.. :D
Wicked Girl^^
alex_ats
JC♥
Kimm.
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
Riverside
Praslin<3
BarBika**
NightwishGirl
PinK♥GirL
Taylor K. Cobain
ANG!E
pinkgirl
Volim samo njega
Tea <33
People_Are_Shit
αnnιє
Sara :)
Inalcanzable ♥
The Black Death
BebaK1Forever
Dia.♥
Emily the strange
Kate.Fenett
Gossip Girl.
Mačkica :)
Lollobrigida
DarkAngel
providna_duga
špageta
AbsoluteDance
IvaChii
UnLoVeD pRiNcEsS
.Uspomene-Ne-Blede.
Monster Child !
I'mNotPerfect!~
Suzana
popka bebic ^__^
Queeny
Angie:)
Debelic
~SamoTvojaKlinka~
ninavolilazara97
MaAa SwAtKa LoOoOdA!
~Simka~ <3
Angel_Of_Death
LostSoul
♥Senorita Puente
Anamarija
Dana.
.cherrybomb.
Amélie.
~CrAzY RoCk GiRl~
*Wild Child* :]
kitty13
Iva
Open.Up.Your.Eyes.
*Tinna94*
♥Sweet Angel
Tvoja Mala!
LooxyHeartBreaker
aLisa`
Flower_Grown_Wild
Fifi
robin.
Iwana95
Lady Brooke :*
@ndjel@
Klinkica. :) ♥
Dark Valo Princess
Voodoo Child
Anchy 96
Mala TasHa :)
Tarja
I LOVE JUSTIN BIEBER
♥Lutka.Iz.Grada
.Elen4iii^^.
Sookie
Pandora no hako
WiWi Halliwell
Bloo
Me myself and I ;)
Fallen Like The Sky.
Mikica
*AnGeL*
.Cupcake.
London Child.^^
babydoll
rock princess
Elleonora
♥CuTe_GiRl♥
Carrie <3
*Gatita de Any*
Dvojki.<3
Aneta Netty
Scarlett O'hara
~FictionFreak~
[:Tijana:]
Ariel
tashana93
Wendy
jowana93
) Djavolitza 95 )
Cloe <3
Aurora
RuZa
sanja***
Posh
Makyca:)
Natsi
GhettoMiss94
jokac
*princess*
najLLa
The Lizard King
Mary Crowley
jacalub
MaWa*SReTjiCa
Yellow Kitty
*pink*angel*
Taychi
Rockerche^^
Natasha
Iceland_girl
*IWANNA*
dora_95
*BoOoPy*Bet*
Ivana_Chilly
cool-rhcp-girl
Sofyja
....CiKa_IsSyd0ra::::....
rebel
Jeka & Ucker
(= Tina =)
BARBIE
*Aysha*
laura
Branchica
Miss Independent
*~Veronica Sanches~*
Cute_Girl
Vanessa
Daca
Bloom
Djina
m@j@ RBD
Gagica_92_NBGD
Candy
*Nina*
177 posters

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by *Nina* Sat 20 Oct 2007 - 11:40

First topic message reminder :

Da vas cujem?Sta mislite da li izmedju decka i devojke/muskarca i zene mogu da postoje iskrena,prava prijateljstva ili uvek mora da postoji "nesto vise"?
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down


Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Elleonora Sun 31 May 2009 - 19:40

*Little princess* wrote:najgore je sto se uvijek neko zaljubi..ok je to kada si mladji ali kada si stariji tesko..ne kazem da je nemoguce, ali rijetke su to situacije
Elleonora
Elleonora
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1371
Godina : 29
Location : Here, there, everywhere

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by ~FictionFreak~ Mon 1 Jun 2009 - 11:16

PA BaS I NE...ZnaM NEke pRiMeRe kOje su se pOsle duZeg priJateljStva SmuVali.....
~FictionFreak~
~FictionFreak~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 699
Godina : 29

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by rock princess Mon 1 Jun 2009 - 16:28

Daaaaaaaaaaaa,imam jednog druga,znaci obozavam ga kao brat mi je,i uvek je tu za mene!!!
rock princess
rock princess
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 86
Godina : 28
Location : U Wookejevom zagrljaju...

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by babydoll Wed 17 Jun 2009 - 15:24

rock princess wrote:Daaaaaaaaaaaa,imam jednog druga,znaci obozavam ga kao brat mi je,i uvek je tu za mene!!!

i ja isto,tako da vjerujem da mozhe da se desi..
babydoll
babydoll
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 312
Godina : 31
Location : Dallas Rock City xD

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by London Child.^^ Sat 20 Jun 2009 - 10:00

Verujem..Imam dosta dobrih ali dobrih drugova ^^
London Child.^^
London Child.^^
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 872
Godina : 26
Location : Dream_Land

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by dora_95 Sat 20 Jun 2009 - 13:38

Ja imam 2 extra druga , mogu da im kazem sve , a i oni meni ;)
S jednim se vidjam cesto 93god , s drugim ne , vidimo se ponekad , jako retko , ali redovno se cujemo preko neta 95god ;)
Mada je najgore sto stariji uvek misle da mi je to decko , pa mi je nekad i neprijatno kada me vide s njim Rolling Eyes . Pre nisam imala dobrih drugova , a da nisu iz razreda , sada da :D
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by .Cupcake. Mon 22 Jun 2009 - 16:35

Verujem,ali sve manje. Zato shto se meni skoro svidja moj najj drug xD
.Cupcake.
.Cupcake.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 104
Godina : 29

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Aurora Mon 22 Jun 2009 - 18:31

Ja verujem... Nemam neke prijatelje ali moje verovanje se zasniva na prijateljstvu mog druga i drugarice :P ... Neki bi pomislili da su njih dvoje zajedno ali su u stvari naj naj prijatelji :D
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by *AnGeL* Fri 24 Jul 2009 - 16:23

verujem da moze. . .ali ima i dosta primera gde se javi nesto vise od prijateljstva
*AnGeL*
*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631
Godina : 30
Location : Iza zute zgrade, pa levo xD

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Mikica Fri 24 Jul 2009 - 16:26

ja vjerujem.....narocito od kad sam upoznala trene.... khm...
vjerujem :D
Mikica
Mikica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 453
Location : **Sedim u jednom Pariskom lokalu i lazno se smesim coveku sto gleda svuda oko mene devojke se ljube a ja trazim oci oci kao tvoje**

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by The Lizard King Tue 28 Jul 2009 - 18:15

Pa i ne verujem bas, barem ne u mom slucaju. Imam ja extra drugove, ali nisu oni ono naj naj, ali s njima imam normalan drugarski odnos... Ali prvi decko mi je pre nase veze samo par dana bio naj drug i odmah zatim smo se smuvali, isto je bilo i sa ovim sadasnjim, samo sto mi je on nekoliko meseci bio najbolji drug...
The Lizard King
The Lizard King
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1013
Godina : 27
Location : Paradise City... :P In Slash's arms.. :P

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Aurora Tue 28 Jul 2009 - 23:00

ja mislim da su oni bili tvoji drugovi iz razloga jer su hteli da budu sa tobom :lol: ...
u stvari naisla sam na par slucaja gde se to desilo pa mi ovo deluje tako xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Fallen Like The Sky. Mon 3 Aug 2009 - 10:41

ne verujem sta cete mi sad xD
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by The Lizard King Mon 3 Aug 2009 - 11:15

Aurora wrote:ja mislim da su oni bili tvoji drugovi iz razloga jer su hteli da budu sa tobom :lol: ...
u stvari naisla sam na par slucaja gde se to desilo pa mi ovo deluje tako xD


Hahah :lol: Ja ne verujem da je tako, sa ovim prvim sam se druzila zbog iste muzike, ono i pre smo se druzili ali smo se par dana pre nase veze bas bas skontali... A sa ovim drugim sam se odmah na pocetku skonatala, i on je stvarno divan.... Drago mi je sto sam ga duze vreme imala za druga pre nego sto mi je postao decko jer sam mogla skroz da ga upoznam,.. :D
The Lizard King
The Lizard King
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1013
Godina : 27
Location : Paradise City... :P In Slash's arms.. :P

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Me myself and I ;) Wed 12 Aug 2009 - 18:27

Ja u to verujem... zaista... shto da nee...
Ponekad mi je lakse ako sa drugom popricam o svojim ljubavnim stvarima nego sa drugaricom... jer ne postoji rizik da ce on biti ljubomoran, na primer, sto imam zgodnog decka (osim ako nije homoseksualac)...
A ja se nekako bolje kontam sa momcima jer smatram da su danasnje devojke povrsne (naravno, nisu sve)...i to...
Tako da su za mene musko-zenska prijateljsta i te kako moguca!!!
I ostajem pri tomr!!!
Me myself and I ;)
Me myself and I ;)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 232
Godina : 29
Location : Here, there...um...everywhere ;)

http://girlserbia-4ever.forumotion.com/forum.htm

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by dora_95 Sat 10 Oct 2009 - 13:12

Jbt.... Ja vise ne znam da li da verujem..... :(
Sad sam saznala da se moj jako dobar drug pali na mene :( znaci ju... :( bas mi je krivo.... i moracu da ga izbegavam.....jbg...... Al on ne zna da ja znam xD i bolje je....... valjda............
Onda imam najboljeg druga kojem mogu sve da kazem, a izgleda bih mogla i da se bapalim na njega :( nije mi lako, stvarno.... A taj drug mi je priznao da sam mu se pre svidjala....... Juuuu stvarno vise ne znam sta da mislim...... :smajli_koji_po
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Aurora Sat 10 Oct 2009 - 17:24

Ja imam najboljeg druga i mrzimo se xD . Bijemo se pa onda normalno pricamo xD . Jeste sladak i sve ali se ne lozim na njega ^^
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by The Lizard King Sat 10 Oct 2009 - 18:27

Ja nisam bas sigurna... Jer sam bila zaljubljena skoro u svakog lika koji mi je bio extra drug, tako mi je propalo jedno prijateljstvo s bivsim deckom, al jbg, sta da se radi...
The Lizard King
The Lizard King
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1013
Godina : 27
Location : Paradise City... :P In Slash's arms.. :P

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by dora_95 Sun 11 Oct 2009 - 20:50

Hehe. Al ja verujem da imam sanse kod ovog ;) Duga je to pricha xD . Meni se svidja jedan deran, ali ovaj nekako...... Ne svidja mi se, ali bi mogao lako......Cudno...ne mogu da objasnim...... Nije da mi se 'svidja' zbog izgleda, nego na neki ''dublji'' nacin. Ne mogu to da objasnim xD
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Bloody.Mary Thu 29 Oct 2009 - 21:11

ne verujem, iz ličnog iskustva... ;P
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Bloo Sun 8 Nov 2009 - 11:57

Verujem.
Ja se samo sa decacima i druzim, mnooogo su bolji od zeMskih imam samo par drugarica, slicnih meni. Devojke su zajebane.
Bloo
Bloo
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 485
Godina : 30
Location : "Evropski grad buducnosti"

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by WiWi Halliwell Tue 10 Nov 2009 - 23:43

postoje prawa mushko-zenska prijateljastwa narawno...pa kakoliko ja drugowa imam i stwarno su uwek tu kad mi trebaju...:)
WiWi Halliwell
WiWi Halliwell
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 115

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Pandora no hako Wed 18 Nov 2009 - 16:02

Postoje,imam najboljeg druga,iako mi dođe malo dalji brat,ali ne sećam se da so se ikad izderali jedno na drugoga
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Sookie Wed 18 Nov 2009 - 17:34

verujem,jer imam naj druga,i stvarno smo xtra,pricamo,zezamo se,a kad izadjemo svi misle da smo zajedno jer se stalno grlimo,prisno igramo....
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by dora_95 Wed 18 Nov 2009 - 18:51

Verujem do neke granice. Ako ih ima vise u drustvu, a da mi nije neki poseban drug... Lepse mi je u muskom drustvu, kad imate vise od 4devojke u drustvu postaje smorno, ili s vataju (devojke :x ), ili imaju neke glupe fazone.... :x ... Tako da je u drustvu bolje s momcima ;)
Ali ako postajemo malo bolji drugovi, ne verujem u musko-zenska prijateljstva :\ . Neko ce se pre ili kasnije zaljubiti :\
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva? - Page 4 Empty Re: Da li verujete u muško-ženska (iskrena) prijateljstva?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum