Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preporučite knjigu

+83
His Porcelain Doll
Wicked Girl^^
natata
MoonGirl
Polly Samson
Lady Bird
Praslin<3
Dvojki.<3
Bibliotekarka
Baby C.
Just Smile :)
*MiMa*97
Tea <33
providna_duga
Angel_Of_Death
~.CrAzY.BitCh.~
DarkAngel
*~Milica~*
LostSoul
popka bebic ^__^
alexxD
UnLoVeD pRiNcEsS
*A WaLk To ReMeMbEr*
Forever young ♥.
You Know You Love Me
Anchyly
Winter
Sefk@
Queeny
Angie:)
Debelic
London Child.^^
*Wild Child* :]
Lady Moon 96
savagegarden
kitty13
Iva
Carrie <3
S@ki
*bond*
miss.Charming
Love you to death...<3
Fifi
robin.
aLisa`
Evelyn Davis
***PrInCeS Of rOcK***
Flower_Grown_Wild
_FoX_
*MissIvana*
Dark Valo Princess
Tarja
Euphoria
tvoja.malena
Voodoo Child
Dia.♥
~*~MrWiCa~*~
dajana94
dora_95
Bloody.Mary
the_sanja
Aneta Netty
Bloo
^_kety_^
~FictionFreak~
Wendy
Kate.Wild.Child
*Aysha*
Scarlett O'hara
*BoOoPy*Bet*
jowana93
Vanessa
jokac
Aurora
Enchanted
Ariel
(= Tina =)
Daenerys Targaryen
Lady Brooke :*
Cloe <3
Bloom
Natsi
Branchica
87 posters

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Preporučite knjigu

Post by Branchica Sun 12 Oct 2008 - 17:34

First topic message reminder :

koju biste knjigu nekom preporuchili da je prochita???
Branchica
Branchica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 326
Godina : 28
Location : S\\\\\\\\\\\\\\\' Vinceom na pustom ostrvu... daleko....NETRAZITE NAS!!

http://jankotipsarevic.4umer.com

Back to top Go down


Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by dora_95 Sun 11 Oct 2009 - 21:16

the_sanja wrote:ZATO ŠTO TE VOLIM - Gijom Muso

Opis:

Petogodišnja Lajla nestala je u jednom tržnom centru u Los Anđelesu. Duboko potreseni ovom tragedijom, njeni roditelji na kraju se razilaze. Pet godina kasnije, Lajla se pojavljuje na istom onom mestu na kojem joj se izgubio svaki trag. Živa je, ali iz nekog nepoznatog razloga, ne progovara. Svi su srećni zbog njenog povratka, ali javljaju se i neizbežna pitanja. Gde je Lajla provela sve ovo vreme? Sa kim? Ali pre svega, zašto se vratila? Ova dirljiva, ljudska drama zapravo je čarobna ljubavna priča koja vas uvlači u misteriju i drži vas u neizvesnosti, priča čiji završetak nećete tako lako zaboraviti.

Ja sam bash uzela tu knjigu.... Za koju dan cu pocheti da je chitam..... :)
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by dajana94 Mon 2 Nov 2009 - 13:55

Zato sto te volim - Gijom Muso
Ispovest iz harema - Branko Milenkovic
Veronika je odlucila da umre - Paulo Koeljo
Alhemicar - Paulo Koeljo
Sumrak - Stefani Majer
Dnevnik Ane Frank


Knjige su odlicne..necete se pokajati
dajana94
dajana94
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 35
Godina : 30
Location : Subotica

http://www.slatki-snovi.com

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Aurora Wed 4 Nov 2009 - 21:59

Dete zvano To
Izgubljeni decak
Covek po imenu Dejv

Dejv Pelcer
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by the_sanja Sat 14 Nov 2009 - 23:24

dajana94 wrote:Zato sto te volim - Gijom Muso
Ispovest iz harema - Branko Milenkovic
Veronika je odlucila da umre - Paulo Koeljo
Alhemicar - Paulo Koeljo
Sumrak - Stefani Majer
Dnevnik Ane Frank


Knjige su odlicne..necete se pokajati

Odlican izbor knjiga,mada nisam procitala ovu zadnju,ali imam namjeru da je procitam ;)
Ali najbolja je "Zato sto te volim" :D
the_sanja
the_sanja
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 161
Godina : 29
Location : Republika Srpska

http://weheartit.com/the_sanja?page=1

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by the_sanja Sat 14 Nov 2009 - 23:25

dora_95 wrote:
the_sanja wrote:ZATO ŠTO TE VOLIM - Gijom Muso

Opis:

Petogodišnja Lajla nestala je u jednom tržnom centru u Los Anđelesu. Duboko potreseni ovom tragedijom, njeni roditelji na kraju se razilaze. Pet godina kasnije, Lajla se pojavljuje na istom onom mestu na kojem joj se izgubio svaki trag. Živa je, ali iz nekog nepoznatog razloga, ne progovara. Svi su srećni zbog njenog povratka, ali javljaju se i neizbežna pitanja. Gde je Lajla provela sve ovo vreme? Sa kim? Ali pre svega, zašto se vratila? Ova dirljiva, ljudska drama zapravo je čarobna ljubavna priča koja vas uvlači u misteriju i drži vas u neizvesnosti, priča čiji završetak nećete tako lako zaboraviti.

Ja sam bash uzela tu knjigu.... Za koju dan cu pocheti da je chitam..... :)

Procitaj,odlicna je :D
I javi utiske :D
the_sanja
the_sanja
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 161
Godina : 29
Location : Republika Srpska

http://weheartit.com/the_sanja?page=1

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by ~*~MrWiCa~*~ Sun 13 Dec 2009 - 6:37

Sxeri Dzons-Dragulj Medine

Opis:Kada se Ajsxa bint Ebu-Bekir rodila,613. godine,zxene su se smatrale imovinom,posedom musxkaraca,toliko bezwrednima da su ih roditelji mogli zxiwe zakopati ukoliko se te godine rodilo premnogo dewojcxica.Otkad su Ajsxu u sxestoj godini werili,zatocxili su je u roditeljskom domu,zabranili joj da trcxi i igra se napolju,a sa decxacima cxak i da razgowara.Pa ipak je izrasla u snazxnu,mocnu zxenu:glasowitu ridjokosu lepoticu,hitre pameti i dowitljiwog uma,uticajnog politicxkog sawetnika;borca;werskog ucxenjaka;i u jednoj od najdirljiwijih ljubawnih pricxa koje su ikada zabelezxene-u suprugu miljenicu Proroka Muhameda.
~*~MrWiCa~*~
~*~MrWiCa~*~
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 58

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by dora_95 Sun 13 Dec 2009 - 14:22

Paulo Koeljo-Zahir

Ova mi je najbolja od njega :) Vec sam pochela ponovo da je chitam xD
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by the_sanja Sun 13 Dec 2009 - 22:00

dora_95 wrote:Paulo Koeljo-Zahir

Ova mi je najbolja od njega :) Vec sam pochela ponovo da je chitam xD


Super knjiga :)
the_sanja
the_sanja
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 161
Godina : 29
Location : Republika Srpska

http://weheartit.com/the_sanja?page=1

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Dia.♥ Sun 3 Jan 2010 - 10:23

msm da nisam pogresila temu xD evo vam jedan sajt i na njemu ima puno puno knjiga http://www.knjigaknjiga.com/oblasti.php?kat=64 usla sam vam u knjizevnost i sada imate te...mmm...kako se kaze...ma ono naucna fantastika...ljubavni romani...romani..itd...i tu pogledate koja knjiga vas zanima...i lepo pise o cemu se radi u knjizi :p
a inace preporucujem ove knjige:

Preporučite knjigu - Page 3 5e7uoy

Velika priča o ljubavi, o mladim, gnevnim životima koji pokušavaju da se odvoje od tla, da koračaju tri metra iznad neba...

Momci kruže na motorima, suočavaju se s iskušenjima fizičke izdržljivosti, brzine, rizika. Devojke se spremaju da sretnu muškarca svog života. Babi je dobra učenica, Step je nasilnik; pripadnici su dva različita sveta, ali se na kraju zaljubljuju jedno u drugo. Babi je neprepoznatljiva u očima roditelja. Step otkriva strane koje se ubrzo uklapaju u sliku opasnog tipa, a u stvari mišići i nasilje kriju jednu traumu, jedan neodmršeni čvor koji baca mračnu senku na Stepov porodični život i na mučnu ljubavnu priču sa Babi.

Tri metra iznad neba su roman o svakodnevnom životu, istovremeno romantična komedija i realistična drama, vrlo uzbudljiva priča o životu mladih i njihovih roditelja u velegradu.

Jedna mala izdavačka kuća 1992. godine odštampala je tri hiljade kopija koje su se ubrzo rasprodale: jedan prodorni tam-tam održao je u životu strastvenu priču o Stepu i Babi, koja je počela da kruži u fotokopijama ili čak putem SMS-a između gimnazijalaca u Rimu.

Tri metra iznad neba su ponovo objavljeni i postali književni događaj 2004. godine u Italiji.



Preporučite knjigu - Page 3 2ldds48

Nastavak romana Tri metra iznad neba.

u drugom delu se radi...kako se step vraca iz amerike...i jedna babina drugarica...(koja nije spominjana u knjizi a ni u filmu) zove se djinerva i ona je zaljubljena u stepa....i oni se upoznaju...i suvaju...i ona je njega odusevila...jednom joj je cak dao da vozi njegov motor kome nikome do tada nije dao....medjutim...on ode u teretanu i tamo sretne nekog starig prijatelja...i on ga pozove na neku zurku...i on dodje...i tamo bila babi...i on..jadan sam ocaran njenom lepotom...uradi ono sa njom...i ona njemu posle toga sto su radili xD kaze da treba da se uda!!omg!!koje razocarenje...i on to nije mogao da ne kaze djin...i njih dvoje raskinu.tj djin raskine...ali step je jos ivek voli....i na zadnjoj strani tj u zadnjem pasusu pisac kaze:

Vec je zumrak,kad sedam na motor.I bas u tom trenutku vidim je kako se vraca.Djin.U velikoj brzini,bas kako i lici na nju.Glavom ispraca krivinu,pevusi neku pesmuci koju bas u tom trenutku slusa.Ko zna koju.Ali,izgleda da je pnovo vesela.Kao uvek.Kao kada sam je ostavio.Lepa u svom osmehu,zivotu koji ima,snovima koje juri,granicama koje ne poznaje.Slobodna.Slobodna od svega onoga sto je ne interesuje i jos i vise.I odlazim,gledajuci kako se zacudila,kako se smesi.I srecan sam.kako dugo nisam bio...Kriv zbog ovog natpisa.ogromnog..Preko cele zgrade.Predivan,direktan,istinit.I vise ne sumnjam.Nema kajanja,nema senki,nema greha,nema vise proslosti.Imam samo ogromnu zelju da ponovo pocnem.I da budem srecan.Sa tobom,Djin.Siguran sam.Da,bas tako.Vidis,cak sam i napisao.ZELIM TE

procitala sam oba dela..i to po 3 puta...ko je manji(da se tako izrazim) nek saceka da malcice poroste da bi razumeo ovu knjigu..ja kada sam je uzela od drugarice..imala sam 12 godina..i nista razumela nisam....i pre neki dan sam je uzle i natenane ponovo procitala...i sve sam razumela xD
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 27

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Bloody.Mary Wed 20 Jan 2010 - 15:44

knjiga "ja, mona liza". najbolja knjiga koju sam u zivotu prochitala!
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Voodoo Child Mon 25 Jan 2010 - 21:57

Bloo wrote:
Angie~Just*A*Girl~ wrote:** Jelena 1, 2- Mile Kordeic
Ako neko vec odluci da cita, tacniji nazivi su Jelena 93 i 2001...
Poucna knjiga. A s obzirom da ima pojedinaca da ne znaju istoriju, onda... lol!


Ajoj procitala sam, obadva dijela i mogu reci da je veoma teska knjiha o ratu i posljedicama rata, ali je i dosta poucna u tome sto govori da rat donosi samo zlo ljudima i da neke rane nikad nece biti zaljecene...

Nego da se vratim na temu omiljene knjige su mi :

Sofi Kinsela - Bogomdana domacica, Sjecas me se? (autorka Kupoholicarke ali nisam procitala Kupoholicarku)
Misa Defonseka - Prezivjeti sa vukovima
Dnevnik Ane Frank
Meg Kabot - Elin svet
C.D. Pejn - Triologija Pobunjeni tinejdzer
Christiane F. - Mi djeca sa stanice Zoo
Lemoni Sniket - Niz nesrecnih dogadjaja
i naravno svi dijelovi Harry Pottera...:D
.....i svima ih preporucujem...:D

Iz Sumrak sage sam procitala Sumrak, Mlad mjesec i Pomracenje i mogu reci da mi nisu lose ali sam citala bolje kao i Da Vincijev kod, Dena Brauna...:)
Voodoo Child
Voodoo Child
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 241
Godina : 28
Location : Far, far away...:D

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by tvoja.malena Sat 30 Jan 2010 - 13:34

Ja preporucujem sve od Dzudi Blum, strava su knjige :)

I od Sofi Kinsela svi delovi Kupoholicarki ;)
tvoja.malena
tvoja.malena
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 36

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by dora_95 Sun 31 Jan 2010 - 20:24

P.S.I Love You! wrote:msm da nisam pogresila temu xD evo vam jedan sajt i na njemu ima puno puno knjiga http://www.knjigaknjiga.com/oblasti.php?kat=64 usla sam vam u knjizevnost i sada imate te...mmm...kako se kaze...ma ono naucna fantastika...ljubavni romani...romani..itd...i tu pogledate koja knjiga vas zanima...i lepo pise o cemu se radi u knjizi :p
a inace preporucujem ove knjige:

Preporučite knjigu - Page 3 5e7uoy

Velika priča o ljubavi, o mladim, gnevnim životima koji pokušavaju da se odvoje od tla, da koračaju tri metra iznad neba...

Momci kruže na motorima, suočavaju se s iskušenjima fizičke izdržljivosti, brzine, rizika. Devojke se spremaju da sretnu muškarca svog života. Babi je dobra učenica, Step je nasilnik; pripadnici su dva različita sveta, ali se na kraju zaljubljuju jedno u drugo. Babi je neprepoznatljiva u očima roditelja. Step otkriva strane koje se ubrzo uklapaju u sliku opasnog tipa, a u stvari mišići i nasilje kriju jednu traumu, jedan neodmršeni čvor koji baca mračnu senku na Stepov porodični život i na mučnu ljubavnu priču sa Babi.

Tri metra iznad neba su roman o svakodnevnom životu, istovremeno romantična komedija i realistična drama, vrlo uzbudljiva priča o životu mladih i njihovih roditelja u velegradu.

Jedna mala izdavačka kuća 1992. godine odštampala je tri hiljade kopija koje su se ubrzo rasprodale: jedan prodorni tam-tam održao je u životu strastvenu priču o Stepu i Babi, koja je počela da kruži u fotokopijama ili čak putem SMS-a između gimnazijalaca u Rimu.

Tri metra iznad neba su ponovo objavljeni i postali književni događaj 2004. godine u Italiji.



Preporučite knjigu - Page 3 2ldds48

Nastavak romana Tri metra iznad neba.

u drugom delu se radi...kako se step vraca iz amerike...i jedna babina drugarica...(koja nije spominjana u knjizi a ni u filmu) zove se djinerva i ona je zaljubljena u stepa....i oni se upoznaju...i suvaju...i ona je njega odusevila...jednom joj je cak dao da vozi njegov motor kome nikome do tada nije dao....medjutim...on ode u teretanu i tamo sretne nekog starig prijatelja...i on ga pozove na neku zurku...i on dodje...i tamo bila babi...i on..jadan sam ocaran njenom lepotom...uradi ono sa njom...i ona njemu posle toga sto su radili xD kaze da treba da se uda!!omg!!koje razocarenje...i on to nije mogao da ne kaze djin...i njih dvoje raskinu.tj djin raskine...ali step je jos ivek voli....i na zadnjoj strani tj u zadnjem pasusu pisac kaze:

Vec je zumrak,kad sedam na motor.I bas u tom trenutku vidim je kako se vraca.Djin.U velikoj brzini,bas kako i lici na nju.Glavom ispraca krivinu,pevusi neku pesmuci koju bas u tom trenutku slusa.Ko zna koju.Ali,izgleda da je pnovo vesela.Kao uvek.Kao kada sam je ostavio.Lepa u svom osmehu,zivotu koji ima,snovima koje juri,granicama koje ne poznaje.Slobodna.Slobodna od svega onoga sto je ne interesuje i jos i vise.I odlazim,gledajuci kako se zacudila,kako se smesi.I srecan sam.kako dugo nisam bio...Kriv zbog ovog natpisa.ogromnog..Preko cele zgrade.Predivan,direktan,istinit.I vise ne sumnjam.Nema kajanja,nema senki,nema greha,nema vise proslosti.Imam samo ogromnu zelju da ponovo pocnem.I da budem srecan.Sa tobom,Djin.Siguran sam.Da,bas tako.Vidis,cak sam i napisao.ZELIM TE

procitala sam oba dela..i to po 3 puta...ko je manji(da se tako izrazim) nek saceka da malcice poroste da bi razumeo ovu knjigu..ja kada sam je uzela od drugarice..imala sam 12 godina..i nista razumela nisam....i pre neki dan sam je uzle i natenane ponovo procitala...i sve sam razumela xD

I ja preporucejm ove dve knjige..... Uh, prelepo Crvenim :)
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Euphoria Sun 31 Jan 2010 - 21:45

kupoholicarka i sestra :)
Euphoria
Euphoria
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 614
Godina : 28
Location : The Burrow

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Voodoo Child Sun 7 Feb 2010 - 18:34

Sad sam prije koju da procitala Igre Gladi - Suzan Kolins, i svima preporucujem...mada morbidnost je na nivou...:)


Last edited by Voodoo Child on Sun 7 Feb 2010 - 21:46; edited 1 time in total
Voodoo Child
Voodoo Child
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 241
Godina : 28
Location : Far, far away...:D

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Bloo Sun 7 Feb 2010 - 20:47

robert ladlam - kasandrin sporazum
Bloo
Bloo
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 485
Godina : 30
Location : "Evropski grad buducnosti"

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Tarja Fri 12 Feb 2010 - 20:34

Dzamila Gevin- Krvavi dijamant
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Dark Valo Princess Sat 6 Mar 2010 - 22:22

Sagu o Persiju Dzeksonu koja obuhvata 5 knjiga od kojih su samo 3 prevedene na srpski jezik. I "Persi Dzekson i bogovi sa Olimpa:Kradljivac munje", II "Persi Dzekson i bogovi sa Olimpa:More cudovista" i III "Persi Dzekson i bogovi sa Olimpa:Titanova kletva".Te 3 su prevedene,dok IV "Persi Dzekson i bogovi sa Olimpa:Borba za lavirint" i "Persi Dzekson i bogovi sa Olimpa:Posledni Olimpijac" jos uvek nisu...

Preporučite knjigu - Page 3 45305810
Dark Valo Princess
Dark Valo Princess
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 596
Godina : 30
Location : Right here in Damon`s arms :D

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by *MissIvana* Thu 11 Mar 2010 - 23:15

svi delovi Kupoholicarke, Sumrak saga, Djavo voli dijamante, Svako ko je neko..
*MissIvana*
*MissIvana*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 79
Godina : 30
Location : negde u snovima ^.^

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by _FoX_ Fri 12 Mar 2010 - 12:50

Obavezno da procitate Orkanske Visove - Emili Bronte ♥ ♥

Moze mi neko dati link gde mogu da narucim ,,Mi deca sa stanice Zoo,, .. molim vas :)
_FoX_
_FoX_
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 66
Godina : 28
Location : Serbiaa

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Flower_Grown_Wild Sun 21 Mar 2010 - 23:53

Slazem se za Tri metra iznad neba...
Nekad smo cuvali tajne- Eva Rajs
Trazeci Endrjua Mekartija- Dzeni Kolgan
Rastimovana muzika- Sting
I naravno Harry Potter... imam (za neke mnogo cudan) obicaj da na svakom zimskom raspustu procitam svih 7 delova i na kraju se uvek zarozem od plakanja :D
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by ***PrInCeS Of rOcK*** Tue 23 Mar 2010 - 17:32

Preporychyjem knjigy : "Hajdyk sa dryge strane" Nechete se pokajati... : ))) Radi se o deci nasheg ozrasta... : PPP
***PrInCeS Of rOcK***
***PrInCeS Of rOcK***
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 7
Godina : 29
Location : Indjija

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Flower_Grown_Wild Tue 23 Mar 2010 - 22:29

***PrInCeS Of rOcK*** wrote:Preporychyjem knjigy : "Hajdyk sa dryge strane" Nechete se pokajati... : ))) Radi se o deci nasheg ozrasta... : PPP
Procitala sam sve knjige o hajduku i ne modu da se odlucim koja je najbolja, mozda Hajduk na Dunavu
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Aurora Fri 2 Apr 2010 - 23:52

slazem se sa tobom ^^
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Ariel Thu 8 Apr 2010 - 22:49

Preporucujem knjigu ,,Zato sto te volim" od Gijom Muso,odlicna je i pozelecete da je citate i citate (barem ja jesam xD)
Preporučite knjigu - Page 3 Moz-screenshot-1
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down

Preporučite knjigu - Page 3 Empty Re: Preporučite knjigu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum