Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ateizam

+45
Wicked Girl^^
Forever young ♥.
Tamara ♥
popka bebic ^__^
Sirenna *
tictac
Beautiful Dangerous
MoonGirl
dead silence.
mali loliša
SlytherinGirl
irenatuna
Angel_Of_Death
Polly Samson
His Porcelain Doll
Kitty Doesn't Care
Little Alien
DarkAngel
MissSunshine.
Riverside
Superstar
Gossip Girl.
LostSoul
Amélie.
Praslin<3
providna_duga
Anchyly
Tool
Candy
Wendy
Flower_Grown_Wild
robin.
Carrie <3
Dvojki.<3
Pandora no hako
Elleonora
Bloo
Fallen Like The Sky.
Ariel
Daenerys Targaryen
Aneta Netty
Aurora
dora_95
Scarlett O'hara
Jackie
49 posters

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ateizam Empty Ateizam

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 16:43

oni ne weruju u neke natprirodne sile wec da je swe prorodno stworeno i isto tako ce i nestati....i oni su mi najblizi iskreno :D
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Scarlett O'hara Sun 31 May 2009 - 16:50

ne znam ako ljudi mogu da ne vjeruju u prakticno nista jel...?ne znam cudno mi je to...ne volim bas ljude koji za sebe govore ja sam ateista i to nekako mi je neprirodno mada ima i takvih :)
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 17:00

ja ne werujem ni u jednog boga iskreno recheno.a wolela bih da werujem i u njega i u raj i pakao,mislim da bi mi tad ziwot bio znatno lepshi jer se jako plashim smrti,a owako znam da moram owaj ziwot shto bolje da iskoristim,jer mislim da je on swe shto nam je dato
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by dora_95 Sun 31 May 2009 - 20:45

Uf , ne znam.... S jedne strane , meni bi mozda bilo lakse da tako mislim , ko zna... Jer ja se ustrucavam da radim mnoge stvari zato sto se bojim Boga . Mozda to zvuci cudno, ali ja zaista verujem .... Inace , mozda i jeste malo zeznuto biti ateista.... Imam druga ateistu, i on kaze da veruje samo u ono sto vidi ;) .... Ipak , ja verujem u Boga i to je to .
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 21:20

dobro sada je moja poruka obrisana i onda smo kwit ;)
pa,jeste dora,hrishcanstwo je jednako robowanju.hrishcani ceo ziwot prowedu ustezuci se od necheg
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Aurora Mon 1 Jun 2009 - 13:46

Jackie wrote:pa,jeste dora,hrishcanstwo je jednako robowanju.hrishcani ceo ziwot prowedu ustezuci se od necheg

Ja veruyjem u Boga ali se ne ustrucavam. Ustrucavam se od onih stvari od kojih mislim da ne treba zato sto sam tako vaspitana i zato sto mi zdrav razum tako kaze, ali da se necega ustrucavam zbog vere :uyiyui: to jos nisam radila... Mada se meni ateizam ne svidja jer mi je to previse prazno...
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Aneta Netty Mon 1 Jun 2009 - 14:39

ja verujem u boga,pa i bog na pomaze u svemu sto radimo (msm ako je to nesto dobro) i glupo mi je kad je neko ateista
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Scarlett O'hara Mon 1 Jun 2009 - 15:27

Aurora wrote:
Jackie wrote:pa,jeste dora,hrishcanstwo je jednako robowanju.hrishcani ceo ziwot prowedu ustezuci se od necheg

Ja veruyjem u Boga ali se ne ustrucavam. Ustrucavam se od onih stvari od kojih mislim da ne treba zato sto sam tako vaspitana i zato sto mi zdrav razum tako kaze, ali da se necega ustrucavam zbog vere :uyiyui: to jos nisam radila... Mada se meni ateizam ne svidja jer mi je to previse prazno...
slazem se..ima dosta toga sto nam je crkva nametnula i sto oni tumace kako oni hoce....a i ne mozes da vjerujes u Boga i ocekujes da ces dobiti nesto za uzvrat od njega, to onda nije vjerovanje nego koristoljublje....
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Jackie Mon 1 Jun 2009 - 16:16

Aurora wrote:.. Mada se meni ateizam ne svidja jer mi je to previse prazno...
kako kome :D meni je gluplje da werujem u nekog tamo Boga koga nema,mi smo sami na owom swetu
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 16:18

Jackie wrote:
Aurora wrote:.. Mada se meni ateizam ne svidja jer mi je to previse prazno...
kako kome :D meni je gluplje da werujem u nekog tamo Boga koga nema,mi smo sami na owom swetu
kako ti mislis da je nastao swet???
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Jackie Mon 1 Jun 2009 - 16:54

pa nije ga sigurno stworilo neko wishe bice,hehehe....
bila jednom ogromna zwezda koja je pukla. nastalo puno manjih. one pukle. jos jednom, nastalo sunce i zemlja. gorela watra na zemlji.stwarao se dim,pa nastala woda.znachi bilo jedno ostrwo,puno wode. ostrwo se raspalo.nastali kontinenti...taako
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 17:01

aha.. pa znas to je bila i moja teorija... ja jos msm da mo mi iz neke druge galaksije, sa neke druge planete... msm da je tamo nestalo ziwota, i da je nas neko ili nesto prebacio/lo sa te planete na owu.. xD
jednostawno mi je tesko powerowati da postoji neko SWEMOGUC, koji ziwi na nebu... xD
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Jackie Mon 1 Jun 2009 - 17:12

eto,slazemo se :D a da znash da mnogi imaju i tu teoriju o wanzemaljcima i kako su nas oni doweli owde i to mi je zanimljiwo
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Scarlett O'hara Mon 1 Jun 2009 - 17:21

ma da bas NLO jos i u to da vjerujem o boze...vise volim da vjerujem kako nas je Bog stvorio..ne vjerujem u vanzemaljce uopste to mi je jedna velika glupost...a sta mislite da na kraju sznamo u stvari da smo mi vanzemaljci buhahahaha a cijeli zivot tragamo za njima i na kraju ono ispadne da smo mi vanzemaljci i da smo prave ljude otjerali sa zemlje...mogla bih dobar film od ove ideje da napravim xD
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 17:26

xD.... xaxaxxaxa
znas li ti da mi ziwimo u jednoj galaksiji, u kojoj ima 9 planeta...(nadam se da ne gresim)... mi ziwimo na onoj koja se zowe zemlja... u swemiru postoji jos milione drugih galaksija, sa jos 9 planeta(bubam broj planeta)... samo lud cowek moze reci da je samo zemlja naseljena... wanzemaljci nisu zeleni, zuti, rozi, mali i sa onim antenama na glawi... xD
WAN ZEMLJE, oni koji ziwe na dr planeti su wanzemaljci.. =)
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Scarlett O'hara Mon 1 Jun 2009 - 17:29

da ali nema uslova za zivot, nemaju sunce i to...ne znam bas, moguce da tamo imaju vanzemaljci ali ne znam kako prezivljavaju?
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 17:34

Cowek nije krocio u drugu galaksiju.. u drugim galaksijama ima sunce, ili drugi uslowi za ziwot... zawisi kako oni ziwe.. mozda postoje ljudi, kao i mi, u dr galaksiji... xD
cewek nije krocio ni na swe planete u owoj galaksiji, a kamoli u dr galksiju... i zato ne mozemo twrditi da je Bog stworio swet.. nikada necemo biti 100% sigurni kako smo nastali..
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Jackie Mon 1 Jun 2009 - 18:55

Gabriella wrote:. nikada necemo biti 100% sigurni kako smo nastali..
tachno,to nikada niko nece moci da utvrdi
a sto se tiche wanzemaljaca,pa narawno da postoje,mozda nisu slichni nama ali ih sigurno ima tamo negde gore,jer je kosmos beskonachno welik
neki weruju chak da su wanzemaljci doshli i izgradili piramide,jer su one toliko precizno uradjene da izmedju onih njihowih kamenih blokowa ne moze ni zilet da stane.nije ni to iskljucheno.jeste malo glupa teorija ali samo kazem xD
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Aurora Mon 1 Jun 2009 - 19:29

Inace Gabriella u nasoj galaksiji ima miliona planeta a ne 9, to ima u nasem suncevom sistemu sa takvih sistemqa ima jos mnogo u nasoj galaskiji xD ... Meni je ipak ateizam previse prazan... Mozda ja idem u crkvu kada su veliki praznici a ne i nedeljom jer tada spavam do 12h ja ipak verujem u Boga
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 21:29

pa mislila sam na to... jbg... ali hocu da kazem da postoji jos 100000000000000 drugih planeta za koje nsmo ni culi... i kako da znamo da ne postoji ziwot na njima?
kako ti da znas da postoji Bog?
jesi ga widela?
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Aurora Mon 1 Jun 2009 - 21:45

ne moras da napadas... prvo napises da verujes u boga i onda odjednom napadas druge da li znaju da postoje... svako ima pravo na svoje misljenje i da veruje u sta zeli... meni dokaz za Boga ne treba... Bog se ne moze videti. Odgovori na ovo kako hoces ali je to moje LICNO pravo da ja verujem u Boga. Zasto bi mi trebao dokaz da Bog postoji. Kao sto ni ti nemas dokaz da vanzemaljci postoje. Da li si ih videla?
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 21:52

ma ne napadam.. ;).. samo poruka tako izgleda, htjela sam da kazem da MOZEMO da werujemo u ono sto ne widimo... nawela sam na primer tebe, ako se ne ljutis... jer i ja werujem u wanzemaljce, a nsm ih widela... razumes sad?
ti si mene sad napala... xD
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Ariel Sat 13 Jun 2009 - 19:30

Ja verujem u boga i nznm cudno mi je kada neko kaze da bog ne postoji,ali ok svi imaju prava na svoje misljenje.
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Fallen Like The Sky. Sat 13 Jun 2009 - 20:07

Aurora wrote:
Jackie wrote:pa,jeste dora,hrishcanstwo je jednako robowanju.hrishcani ceo ziwot prowedu ustezuci se od necheg

Ja veruyjem u Boga ali se ne ustrucavam. Ustrucavam se od onih stvari od kojih mislim da ne treba zato sto sam tako vaspitana i zato sto mi zdrav razum tako kaze, ali da se necega ustrucavam zbog vere :uyiyui: to jos nisam radila... Mada se meni ateizam ne svidja jer mi je to previse prazno...

Slazem se...
Znam dosta njih koji su atisti... Mada su mnogi od njih takvi jer misle da je tako COOOOL sto ne veruju u Boga...
Meni je to sa neke strane ok, mogla bi da gledam svet na taj nacin, i nekada ga gledam, ali vecinom mislim da je to jako glupavo...
Postoje dve krajnosti - jedna je potpuno verovanje u Boga, raj i pakao, a druga je ateizam...
Oni koji se pronalaze u jednoj od te dve, po meni ne znaju da razmisljaju svojom glavom...
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Aurora Sat 13 Jun 2009 - 20:54

ja sebe vidim negde u sredini :D
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Ateizam Empty Re: Ateizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum