Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marčelo

+45
* Diamond *
Forever young ♥.
comi_xd
Lollobrigida
Capre diem.
Daenerys Targaryen
komarac.
Sirenna *
Emily the strange
Minnie ♡
|Evanna|
Monster Child !
Polly Samson
La Tua Cantante
Praslin<3
MoonGirl
Kate.Fenett
Gossip Girl.
LostSoul
Suzana
Natalija =)
Chéri
.cherrybomb.
*Wild Child* :]
tasha breeej :)
*Tinna94*
MilicaIM
-Violeta94-
the_sanja
Scarlett O'hara
London Child.^^
Carrie <3
*AnGeL*
Dvojki.<3
The Lizard King
Fallen Like The Sky.
Candy
Andjela'95
Jackie
Elleonora
Bloo
Aurora
Aneta Netty
Wendy
'-!rry-'
49 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Marčelo - Page 3 Empty Marčelo

Post by '-!rry-' Tue 23 Jun 2009 - 18:50

First topic message reminder :

Marčelo - Page 3 Marcelo_nis_skc

Marko Šelić, u svijetu hip-hopa poznatiji kao Marčelo, srbijanski je reper i pisac. Jedan je od najpoznatijih repera u Srbiji, a i šire.
Karijeru je započeo 1997. u Paraćinu, a ozbiljnije se počeo baviti repom 1999. Nastupao je s grupom Rhyme Animal po Srbiji. Samostalno je počeo pisati pjesme 2001. godine i tada surađuje s Oneyom. Potpisao je ugovor za Basivity Music. S Oneyom je počeo repati kako bi publika čula za njega. U novembru 2003. izišao je njegov debi album De Facto i počeo je sarađivati s reperima iz regije. Publika ga je prihvatila zbog njegovih pjesama koje su dolazile iz srca i opominjale srbijansko društvo. Dobio je titulu Glasnogovornik generacije. Najviše se bure podiglo oko njegove pjesme "Kuća na promaji" u kojoj se dotakao atentata na Zorana Đinđića i brutalnosti srpske policije. Napustio je Basivity Music 2004. i potpisao ugovor s Multimedia Musicom. Njegov trud se isplatio sa dosta slušanim pjesmama "Šarada", "Otkucaji", "Pozerište", "Novi Vavilon" i "Senke". Na albumu se pojavljuju razni gosti, kao što su Sky Wikluh i Timjah, Škabo, X-centar, Marko Milivojević (ex-EKV), Ministar Lingvista, DJ Raid i Flip Flop. Dobio je nagradu Davorin 2006. za najbolji rock/pop/hip-hop album godine, kao i nagradu za pjesmu godine. Marčelo je napisao i roman "Zajedno sami" koji je dobio nagradu 2008. Njegov album Treća strana medalje također je dobro prošao, dobivši medalju za najbolji regionalni hip-hop album 2009. Marčelo je 2010. objavio album Deca i Sunce.
'-!rry-'
'-!rry-'
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 412
Godina : 27

Back to top Go down


Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by *Wild Child* :] Fri 9 Jul 2010 - 18:24

Ne slusam ga,niti znm neku njegovu pesmu xD
*Wild Child* :]
*Wild Child* :]
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 753
Godina : 26
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by .cherrybomb. Sun 18 Jul 2010 - 19:53

Ima mnogo dobre tekstove. <3
Od repera slusam jedino njega i Eminema. :)
.cherrybomb.
.cherrybomb.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 155
Godina : 31

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Fallen Like The Sky. Tue 4 Jan 2011 - 0:48

Slusala sam nedavno novi album, dobar je mada sam mislila da mi se nece svidjati.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Chéri Tue 4 Jan 2011 - 1:00

Ja volim tekstove njegovih pesama ^^
Kul su. :3
Chéri
Chéri
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 129
Godina : 28

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Natalija =) Fri 8 Apr 2011 - 21:50

Mnogo dobro pise,najbolji je..
Pre svega ga volim kao pisca...=)
Natalija =)
Natalija =)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 289
Godina : 26

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Suzana Mon 11 Apr 2011 - 19:00

Volim ga. :D Music :)
Suzana
Suzana
Moderator
Moderator

Marčelo - Page 3 Turn_It_Louder_by_JPIshiro
Broj poruka : 6686
Godina : 26

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by LostSoul Thu 11 Aug 2011 - 2:51

Drugarica me je navukla na njega. Ima odlicne tekstove i vidi se da zna sta radi. Jedino volim njega i BS od repa...
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Fallen Like The Sky. Thu 11 Aug 2011 - 8:34

Ja njega i Elemental.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Gossip Girl. Thu 11 Aug 2011 - 15:30

Ne volim ga....Mrzim ga...xD ahha
Gossip Girl.
Gossip Girl.
Special Snowflake
Special Snowflake

Marčelo - Page 3 Tumblr_inline_mgd6qgfAoc1rsnpia
Broj poruka : 8665
Godina : 27

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Kate.Fenett Sat 13 Aug 2011 - 16:58

Obožavam njegovu pesmu 'Pozorište.'
Kate.Fenett
Kate.Fenett
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4267
Godina : 26
Location : i don't know, google it

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by MoonGirl Tue 16 Aug 2011 - 15:06

Ne mogu da ga smislim...mada,on je studirao -.- I to treba sve da nas impresionira -.-
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Praslin<3 Sat 20 Aug 2011 - 20:24

Definitivno,najbolji domaći reper! mnogo ga volim :)
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by La Tua Cantante Mon 22 Aug 2011 - 10:03

'-!rry-' wrote:Ima,ew0 sta je bil0:
Denir0 i Marcel0 su trebali da zajedn0 snimaju pjesmu "suze",ali marcel0 je slucajn0 pr0ba0 pjesmu sa Ed0m Majk0m,i kad je widje0 kak0 d0br0 zwuce zajedn0 p0zwa0 je Denira i rek0:Ej brate,Ed0 ce da usk0ci,sa njim snimam "suze"...Tak0 da je Denir0 izwisi0,kad je cu0 p0pizdje0 je jer je 0n napisa0 "Suze",i zat0 je naprawi0 pjesmu u k0j0j je ispljuwa0 marcela...

Aurora wrote:To je bilo malo glupo, mogli su da naprave dve verzije a i Deniro je to napisao :/

Ne znam gde si to čula, ali nije bilo tako, već je Deniro imao neobjavljenu pesmu u kojoj se obraća Bahatiju i govori nešto tipa "da bacaš rime nemoj stati, al' nemoj srati da su žrtve bili samo Hrvati". E, sad, 'Čelo se u tom periodu vratio iz Tuzle (kao što u Suzama kaže "rokao sam mikrofon u Tuzli i primili su me ko brata", tad se vratio oduševljen jer je sve prošlo kako valja) i imao je dil s Denirom da snimaju pesmu zajedno za De Facto i ispričao mu je Marčelo o Tuzli i onda je DeNiro rekao da bi mogao da snimi strofu za njega iz te neobjavljene pesme. I tu je pao prvi dogovor. E, sad, Marčelo je u tom periodu i dalje bio u Paraćinu i tamo je trebao da snimi nekoliko pesama, onda se dogovorio sve sa Denirom kada da ga čeka na stanici i sve to, lik je trebao kod njega kući da provede nekoliko dana i da snime to. Deniro se nije pojavio i nije mu se ni javio pola godine. E, sad, kad su se sreli tada posle šest meseci slučajno sasvim, Deni je iskenjao kako je imao nekih problema i nije mogao da dođe i Marčelo je tu iskulirao i odveo ga u studio da snimi svoju strofu. Nešto kasnije, Marčelova poznanica/prijateljica preslušava njegov deo Suza i kaže da bi bilo dobro da Bahati peva gde se Čelo zaprepastio jer Bahati gaji veliku mržnju prema naciji, a još ga Deni pljuje u svojoj strofi. I tako ta likuša prosledi Marčelovu strofu Bahatiju, gde se ovaj javlja Marčelu i kaže kako se skenjao jer je bio mnogo besan sa tih par pesama, mnogo rodbine mu je poginulo u ratu, ali da sada stvarno želi da sredi sve to i da odradi ovu pesmu kako valja. U to vreme, Edo dolazi u BG da bi gostovao na albumu i čuje Suze i kaže da ima strofu za to i sroka svoj deo lepo. E, sad, onda je Marčelo seo s Vanjom (OneYom) i pričali su o tome da pesmu snimaju Srbin, Hrvat i Bosanac kao poruku mira. E, sad, Deni je ispadao u toj kombinaciji jer je bilo glupo da ima dva Srbina na po jednog Hrvata i Bosanca. Marčelo je to sve lepo njemu rekao kada su se sreli i rekao da mogu da srokaju mnogo pesama zajedno, čak mu je i matricu dao tada da naprave nešto. E, tad se Deni izdrndao kako ga sve ovo "mnogo boli" i kako je on zapravo započeo celu tu stvar i tu je Marčelo popizdeo i rekao da će da mu da Bahatijev broj pa nek on završi svoju stvar s Bahatijem, a da on peva o svom doživljaju. E, sad, Bahati ispada iz priče za Suze jer nije mogao, nije stigao da snimi svoj deo zbog turneje i tu ostaje samo Edo s Čelom. Tu Deniro snima Tunel, na šta ga je Marčelo pošteno napičkarao. I onda je Deniro nastavio da proziva. I onda je publika uzela stvar u svoje ruke i popunjavala priču jer niko nije objavljivao zvaničnu, na kraju je došlo do toga da su Suze ukradene od Čela. I onda je krenula cela priča da Marčelo stalno krade tekstove od drugih repera. Mada, Deni i on su se pomirili u nekoj 2006. Eto.

Mogu da prekucam ceo deo knjige koji govori o tome ako nekoga zanima. ;)

I izvin'te što sam smorila, ali jednostavno mrzim celu ovu priču s Denirom. :)

MoonGirl wrote:Ne mogu da ga smislim...mada,on je studirao -.- I to treba sve da nas impresionira -.-

Ih, pa on i dalje studira koliko ja znam! Kako je u Fajront republici rekao, parafraziram, svi odlaze, samo je on stalan tamo. :)

Ne znam, meni je lik genijalac i bukvalno ga obožavam previše, jedini izvođač koga baš onako VOLIM i pratim rad i sve to. I niko, nijedna pesma osim njegovih nema takav uticaj na mene. Kad je izbačena Takav da mirno spava sat vremena nisam mogla da dođem sebi koliko sam oduševljena bila, bukvalno. :)
La Tua Cantante
La Tua Cantante
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 56
Godina : 27
Location : Beograd

http://twitter.com/#!/NekoNekada

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Polly Samson Thu 15 Dec 2011 - 23:40

Obozavam ga.
Takvi tekstovi. Takav glas. Kakvo decko izrazavanje imaa :O Ne mogu da verujem da jos uvek nije zavrsio Fililoski. :D
Citala sam njegovu prvu knjigu "Zajedno sami" i jako je teska. I jako je dobra.
Sad bih htela da citam i ovu novu "O ljudima, psima i misima" ^^
Pesme da ne komentarisem koliko obozavam. Ne mogu da izdvojim omiljenu.

Marchelo je jedan od retkih koji su me rasplakali. Ali pesma "Pismo bratu" ili "Sveti bes"...To su, po mom misljenju, savrsene pesme. Bukvalno. Ima stvarno mnogo dobrih pesama. I cak on ne slusa hip-hop, a peva to. I jako mi se to svidja. Kod njega stvarno nema stvari koje mi se ne svidjaju. Ima stvarno malo izvodjaca koje gotivim toliko, kao Marchela.

Mozda bih mogla da posebno izdvojim pesme "Sveti bes", "Ponos", "Senke", "Pismo bratu", "Bolji zivot", "Suze" i "Gola vera" kao bas omiljene.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Monster Child ! Tue 3 Jan 2012 - 14:46

Šef Univerzuma .
Mnogi ga pljuju jer, u stvari , ne razumeju poentu njegovih pesama . Čovek , Marchelo , piše tekstove koji trebaju da uđu u čitanke . Znam svaku njegovu pesmu napamet . Mrzim ljude koji ga slušaju a ne kapiraju poentu . Studirao je, studira književnost , i on nije reper , on je književnik . Tekstove je uglavnom sam pisao . u Pesmi "Testament" on se odriče "svog durgog ja" odnosno odriče se repovanja . Rep i HipHop nije isto . Album "Treća strana medalje" je , ako bolje pogledate , sažeto štivo njegova predhodna dva albuma . Albumi "De facto" i "Puzzle Shock!" imaju življi ritam , i uglavnom su prozivke , na primer: "klos vs. ljax" , "Kuća na promaji" (koja je digla jako veliku prašinu na pozornici i sve u svemu u mudijima) , "Ziljave pičke"...
Jednostavno volim Marchela . On je najbolji .
Monster Child !
Monster Child !
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 670
Godina : 25

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by LostSoul Tue 3 Jan 2012 - 15:00

Sležem se sa postom iznad. I bio je red da neko napiše, napravi pesmu kao što je "Kuća na promaji". Čovek stvarno zna da piše i jako ga cenim. Nisam bila u prilici da pročitam njegove knjige, nažalost, ali sam pročitala dve-tri njegove kolumne na netu, i blago je reći da sam se oduševila.

Dobro je rek'o u "Suncu": "Lakše me skalpirati, nego skapirati".

Edit: Bio je 31.12. u Paraćinu na skveru. Mnogo mi je žao što nisam otišla, ali u moju odbranu nisam ni znala sve dok se nisam probudila 01.01.. Nadam se da ću sledeći put znati kad bude dolazio negde. Ono malo što sam ga slušala uživo kada sam bila sa drugaricom u Paraćinu je bilo predobro. Mogu samo da zamislim kako bi bilo da ga slušam po tri-četri sata. Šteta što su tada morali da ga prekinu. :/
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Polly Samson Tue 3 Jan 2012 - 22:19

Smiley ^^ wrote:Šef Univerzuma .
Mnogi ga pljuju jer, u stvari , ne razumeju poentu njegovih pesama . Čovek , Marchelo , piše tekstove koji trebaju da uđu u čitanke . Znam svaku njegovu pesmu napamet . Mrzim ljude koji ga slušaju a ne kapiraju poentu . Studirao je, studira književnost , i on nije reper , on je književnik . Tekstove je uglavnom sam pisao . u Pesmi "Testament" on se odriče "svog durgog ja" odnosno odriče se repovanja . Rep i HipHop nije isto . Album "Treća strana medalje" je , ako bolje pogledate , sažeto štivo njegova predhodna dva albuma . Albumi "De facto" i "Puzzle Shock!" imaju življi ritam , i uglavnom su prozivke , na primer: "klos vs. ljax" , "Kuća na promaji" (koja je digla jako veliku prašinu na pozornici i sve u svemu u mudijima) , "Ziljave pičke"...
Jednostavno volim Marchela . On je najbolji .
Apsolutno se slazem.
Pljuju ga, a i ne znaju sta je ustvari pisac [da, PISAC] hteo da kaze. x)
Ja razumem da ga neko ne slusa, ali ako ne slusas-ne vredjaj. To je bar moj princip.

Zaboravila sam da kazem da, dok slusam Marchela gubim pojam o vremenu. Mogla bih satima da slusam njegove pesme i da mi cini kao da je proslo tek nekoliko minuta. On je jedan od 3 izvodjaca koja toliko uticu na mene i moj pojam o vremenu.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Monster Child ! Thu 5 Jan 2012 - 1:17

O da. JA sam iz Ćuprije , grada pored Paraćina , i jednom prilikom je nastupao u Paraćinu , 30. septembra . Rasplakala sam se kad sam ga videla i tresla sam se kada mi je davao autogram i kad smo se slikali ^^'' (Bolesno je znam , ali šta ćeš (: ). Mnogo mi je krivo što uz njega nisam dočekala 2012 , ali je ulaz bio 1000 din , i nisam imala sa kim da idem .
Monster Child !
Monster Child !
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 670
Godina : 25

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by |Evanna| Sun 8 Jan 2012 - 0:47

Def. najbolji domaći reper..
Sve njegove pesme su mi predobre, meni omiljene su: suze, senke, pismo bratu, blagosloveni sjeb i takav da mirno spava. (:
Želiim da pročitam i njegove knjige, ali nisam do sad imala priliku.Nadam se da ću uskoro nabaviti :D
|Evanna|
|Evanna|
Candy Girl
Candy Girl

Marčelo - Page 3 De3x10
Broj poruka : 236
Godina : 30

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by LostSoul Sun 8 Jan 2012 - 0:57

Smiley ^^ wrote: O da. JA sam iz Ćuprije , grada pored Paraćina , i jednom prilikom je nastupao u Paraćinu , 30. septembra . Rasplakala sam se kad sam ga videla i tresla sam se kada mi je davao autogram i kad smo se slikali ^^'' (Bolesno je znam , ali šta ćeš (: ). Mnogo mi je krivo što uz njega nisam dočekala 2012 , ali je ulaz bio 1000 din , i nisam imala sa kim da idem .

Hahaha Ja sam iz Jagodine i takođe sam bila tad. Mnogo mi je krivo što nisam bila 31.12.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Minnie ♡ Sun 8 Jan 2012 - 1:34

Kurva.Sudbina ._. wrote:
Smiley ^^ wrote:Šef Univerzuma .
Mnogi ga pljuju jer, u stvari , ne razumeju poentu njegovih pesama . Čovek , Marchelo , piše tekstove koji trebaju da uđu u čitanke . Znam svaku njegovu pesmu napamet . Mrzim ljude koji ga slušaju a ne kapiraju poentu . Studirao je, studira književnost , i on nije reper , on je književnik . Tekstove je uglavnom sam pisao . u Pesmi "Testament" on se odriče "svog durgog ja" odnosno odriče se repovanja . Rep i HipHop nije isto . Album "Treća strana medalje" je , ako bolje pogledate , sažeto štivo njegova predhodna dva albuma . Albumi "De facto" i "Puzzle Shock!" imaju življi ritam , i uglavnom su prozivke , na primer: "klos vs. ljax" , "Kuća na promaji" (koja je digla jako veliku prašinu na pozornici i sve u svemu u mudijima) , "Ziljave pičke"...
Jednostavno volim Marchela . On je najbolji .
Apsolutno se slazem.
Pljuju ga, a i ne znaju sta je ustvari pisac [da, PISAC] hteo da kaze. x)
Ja razumem da ga neko ne slusa, ali ako ne slusas-ne vredjaj. To je bar moj princip.

Zaboravila sam da kazem da, dok slusam Marchela gubim pojam o vremenu. Mogla bih satima da slusam njegove pesme i da mi cini kao da je proslo tek nekoliko minuta. On je jedan od 3 izvodjaca koja toliko uticu na mene i moj pojam o vremenu.

SVE JE RECENO. RESPECT! Marčelo - Page 3 243743 Marčelo - Page 3 243743 Marčelo - Page 3 243743
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Emily the strange Fri 27 Jan 2012 - 13:13

Jedan od retkih dobrih likova na domacoj sceni! Respect! :)
Emily the strange
Emily the strange
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 16457
Godina : 29

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Sirenna * Sun 20 May 2012 - 13:59

Ne slušam. :)
Sirenna *
Sirenna *
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3233
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba. ^_^ <3

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003835081170&ref=t

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by komarac. Sun 17 Jun 2012 - 1:20

Toliko sam se uplašila kada na prvih nekoliko stranica nisam videla 'Marčelo' jer nisam mogla da verujem da ne postoji neko ko ga na ovom forumu sluša.
Znam SVE ama baš SVE njegove pesme.
I ko kaže da nijedna njegova pesma nije autobriografijska? Pesma 'Jedan' nije mogla da nastane ako on nije imao neko takvo iskustvo. Pismo vanzemaljcu, je jako dobra pesma. Sveti bes je pesma koja me rasplakala. Šarada je kao i Kuća na promaji jako dobra pesma, koja opisuje stanje u Srbiji. Neki ne kontau njegove pesme. On je umetnik, reperi su umetnici shvatite kako hoćete. Moj omiljeni reper, pisac i ostalo.

Zaboravila sam da kazem da, dok slusam Marchela gubim pojam o vremenu. Mogla bih satima da slusam njegove pesme i da mi cini kao da je proslo tek nekoliko minuta. On je jedan od 3 izvodjaca koja toliko uticu na mene i moj pojam o vremenu.

Potpisujem to, i sve što si ostalo rekla.
komarac.
komarac.
Candy Girl
Candy Girl

Najvažnije stvari su najteže za re&#263;i.
Broj poruka : 92
Godina : 24
Location : Look under you bed x]

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by LostSoul Sun 17 Jun 2012 - 2:16

I ko kaže da nijedna njegova pesma nije autobriografijska? Pesma 'Jedan' nije mogla da nastane ako on nije imao neko takvo iskustvo.

Ima jako malo pesama koje su lične, koje ne opisuju veću grupu ljudi, samo njega.
Pričao je jednom prilikom, na nekom koncertu, baš o pesmi "Jedan". Rekao je da je ona nastala zato što mu neka devojka nije dala, ili tako nešto. Čisto sumnjam da je to istina, jer za tako jaku pesmu treba jako dobar povod.

Sviđa mi se kako je došao na ideju "Sveti bes". Čuo je valjda jednom da je neko dete, ali DETE, silovano, i onda je kasnije tog dana pročitao u novinama kako je neki mladić, čovek, šta već koji je imao sidu vrebao ljude po nekom parku ili nekom mračnom delu grada i ubrizgivao im svoju krv.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Marčelo - Page 3 Empty Re: Marčelo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum