Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

+104
forever@happy.com
Iva000
Kikica♥
phina
mrs. sunshine
Heartless.Queen
-Miniie ^^
✯Jetza✯
Kaћа
igraj svoju igru :)
angel*
*~tamarchelo~*
Daenerys Targaryen
NeveLa
SlytherinGirl
mental.slaughter
Princess of China
Capre diem.
Half as pretty
Tie and Up.
Sirenna *
Best. <3
dead silence.
mali loliša
Crazy girl
Wicked Girl^^
alex_ats
StarLight
..Anja..
Dora.BB
Monster Child !
tictac
JC♥
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
Minnie ♡
Spirit Crusher
xX Anng!e Xx
BarBika**
Polly Samson
Beautiful Dangerous
MoonGirl
Miss4n91e
Sakiii2805
Ejmili
Little Alien
Praslin<3
Riverside
Tasha'94
ANG!E
Baby C.
Volim samo njega
*Bunny*
*MiMa*97
Kate.Fenett
Eurokremic
I'm in love with criminal
DarkAngel
providna_duga
Crni Leptir <3
Gossip Girl.
Lollobrigida
špageta
Emily the strange
Dvojki.<3
Zu Elements
IvaChii
ღTodyy-AngeLღ
Forever young ♥.
alexxD
Suzana
sundjer bob :)
Queeny
PunkRockChick
LostSoul
I'mNotPerfect!~
popka bebic ^__^
Dia.♥
Anchyly
Chéri
Potreban.Mi.Je.Psihijatar
machkica
~Just Dance~
Mica'96
Superstar
dora_95
Angie:)
~SamoTvojaKlinka~
ninavolilazara97
Anamarija
Scarlett O'hara
Fallen Like The Sky.
Dana.
Wendy
Carrie <3
You Know You Love Me
jowana93
Aurora
Djidji
Amélie.
Sookie
Euphoria
Bloody.Mary
Tarja
108 posters

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Tarja Sun 1 Aug 2010 - 7:45

First topic message reminder :

Pa s kim?
Jel imate vise starijeg ili mladjeg drustva (od sebe)?

Obrazlozite u postu xD
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down


Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by MoonGirl Sun 6 Nov 2011 - 16:03

Ima nas raznih xD
Nije to bitno uopste..
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Beautiful Dangerous Sat 12 Nov 2011 - 0:13

Ima i starijih i mladjih,ali ne mnogo. Ne volim kada se nadjem u drustvu nesto mnogo starijih,kao i mladjih. E sad zavisi sta je za koga starije-mladje,ja ono godinu-dve i ne racunam toliko kao neku bitnu razliku :)
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Polly Samson Tue 15 Nov 2011 - 21:04

Potpuno mi je nebitno.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by BarBika** Fri 2 Dec 2011 - 19:00

ja se druzim sa svima i onima koji su '00 io sa onima koji su '93 ! :D
BarBika**
BarBika**
Candy Girl
Candy Girl

I tada u tom trenutku shvatis da se sve dogadja samo jednom u zivotu :))TRES METROS SOBRE EL CIELO
Broj poruka : 183
Godina : 28

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Dvojki.<3 Sat 3 Dec 2011 - 1:02

moje godiste, i ovi godinu dana stariji :)
mozda ima njih 3-4 "96 :P
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by xX Anng!e Xx Thu 22 Dec 2011 - 22:08

Pa s kim? To nije bitno..bitnije je da me razume kad nesto pricamo a to dali je mladja ili ne nije bitno:))
xX Anng!e Xx
xX Anng!e Xx
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 274
Godina : 26

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Spirit Crusher Sun 1 Jan 2012 - 11:41

Najbolje kad je moje godiste xD
Ali u ovom slucajnu stariji
Spirit Crusher
Spirit Crusher
Candy Girl
Candy Girl

Only a vampire can love you forever.
Broj poruka : 56
Godina : 26
Location : Tokyo,Japan

http://www.photoshop-tn.com

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Minnie ♡ Sun 1 Jan 2012 - 16:33

I sa jednim i sa drugim :D
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Amélie. Sun 1 Jan 2012 - 19:01

xX Anng!e Xx wrote:Pa s kim? To nije bitno..bitnije je da me razume kad nesto pricamo a to dali je mladja ili ne nije bitno:))

Također! :D
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by |Evanna| Sat 7 Jan 2012 - 0:09

Nije bitno.. Družim se i sa mlađima i sa starijima (:
|Evanna|
|Evanna|
Candy Girl
Candy Girl

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 De3x10
Broj poruka : 236
Godina : 30

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by *Always in love-Jellena* Sun 8 Jan 2012 - 0:19

|Evanna| wrote:Nije bitno.. Družim se i sa mlađima i sa starijima (:

Tačno:D
*Always in love-Jellena*
*Always in love-Jellena*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 76
Godina : 28
Location : *__*

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by JC♥ Wed 11 Jan 2012 - 19:46

Ja ne biram društvo po tome ko je stariji ili mlađi, družim se sa onima koji mi odgovaraju ne bitno da li je taj neko od mene malo stariji ili malo mlađi..
JC♥
JC♥
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 23
Godina : 28

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by popka bebic ^__^ Wed 11 Jan 2012 - 20:10

Hmmmm...Ja se najvise druzim sa ovima koji su moje godiste...Imam 2 divneee drugarice koje su 94 godiste,imam dosta njig koji su 96...A sad mladjiii....Super mi je drugarica jedna koja je 98,stvarno je divna devojka...Sasvim ok mi je i jedna koja je 99 godiste,madaaaa...kod mene su te mladje od 98 baaaaaas nafurane...A sto je najgore ja ne vidim ni je dan razlog da budu -.-
popka bebic ^__^
popka bebic ^__^
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Moje srce s&#39; tobom igra u ritmu ni na na na :)
Broj poruka : 11424
Location : Tamo gde zelim. Samo zatvorim oci i tu sam.

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Minnie ♡ Fri 20 Jan 2012 - 20:27

I jedno i drugo. :) Mada, negde moje godiste je taman :)
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Suzana Sat 21 Jan 2012 - 13:36

Sve dok je to dete fino i pametno i nezatucano (ili bar ne previše zatucano), baš me briga za to da l' je starije ili mlađe. XD
Suzana
Suzana
Moderator
Moderator

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Turn_It_Louder_by_JPIshiro
Broj poruka : 6686
Godina : 26

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by tictac Sat 21 Jan 2012 - 18:50

Suzana wrote:Sve dok je to dete fino i pametno i nezatucano (ili bar ne previše zatucano), baš me briga za to da l' je starije ili mlađe. XD

Slažem se. Kada je neka osoba normalna, nije bitno dal' je muško, žensko, starija ili mladja :D
tictac
tictac
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 575
Godina : 26

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Monster Child ! Sat 21 Jan 2012 - 19:35

trenutno sa mojim godištem , godinu malđim/starijim . Sad sam u tripu da me svi stariji i mlađi nerviraju . xD
Monster Child !
Monster Child !
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 670
Godina : 25

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Dora.BB Sun 22 Jan 2012 - 17:41

Imam dosta i mladjih i starijih drugova/drugarica xd
Svi smo iz iste ekipa pa se to i ne gleda bas tako. :D
Najbolje drugarice su mi vrsnjakinje. :33
Dora.BB
Dora.BB
Candy Girl
Candy Girl

Pff , sta reci. Koju posluku porati.
Broj poruka : 10
Godina : 26

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by ..Anja.. Sun 12 Feb 2012 - 13:40

Ja iskreno najvise volim da se druzim sa svojim vrsnjacima. Mislim da je to sasvim normalno, da budem sa svojom generacijom. Ne volim da se druzim sa mladjim jer su nekako mnogo detinjastiji od mene. Ima njih par mladjih s kojim mogu da se druzim, koji su mladji od mene maximalno godinu dana. Sa mladjima od toga ne mogu, bar ne jos uvek..
A sto se starijih tice, mogu da se druzim sa odredjenim osobama koje su malo zrelije. Mada,kad sam u novom drustvu onda sam mnoooogo stidljiva i uglavnom me ljudi znaju kao takvu, al oni koji me stvarno poznaju nikako to ne bi mogli reci :D
..Anja..
..Anja..
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 163
Godina : 26

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by StarLight Mon 20 Feb 2012 - 1:37

Najvise mi odgovara da se druzim sa nekim mog godista. Ali,posto su moja braca 00' godiste znam i puno mladjih sa kojima se druzim :) Sa starijim ne volim toliko da se druzim,jer vole da sefuju. Ali,ne zavisi toliko od godina,koliko do osobe,tako da je sve to relativno :)
StarLight
StarLight
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 121
Godina : 27

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Bloody.Mary Mon 20 Feb 2012 - 17:45

baš sad razmišljam i ja nemam mlađe ljude sa kojima se družim o.o
ili moje godište ili stariji.
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Chéri Thu 23 Feb 2012 - 23:24

Meni se vise svidja satrije drustvo, jer imaju bolju pricu i zezanje.

Druzila sam se sa nekim mladjima, i nekako, previse se izgube u njihovoj prici, jedni se prave da su previse pametni, a drugi...ne znam, nekako mi izgledaju isfolirano.
Chéri
Chéri
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 129
Godina : 28

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by alex_ats Sun 4 Mar 2012 - 15:48

Vecinom su stariji od mene godinu-dve...ali ma i onih koji su moje godiste..
alex_ats
alex_ats
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 83
Godina : 27

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Wicked Girl^^ Sat 21 Apr 2012 - 18:32

Iako imam nekoliko prijatelja mlađih godinu dana,mnogo se bolje osećam u društvu godinu ili 2 starijih osoba,jer su zreliji i više volim sa njima da pričam,onako,o svemu. :D
Wicked Girl^^
Wicked Girl^^
Candy Girl
Candy Girl

Truth is,everybody is going to hurt you,you just have to find those worth suffering for.
Broj poruka : 110
Godina : 28
Location : Other side.

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Crazy girl Sun 22 Apr 2012 - 8:38

Ja vise volim da se druzim sa mladjima.Nasla sam jednu dobru drugaricu koja je mladja 2 godine od mene.Ali se super slazemo,imamo ista interesovanja...Mojik vrsnjakinjama to smeta.Pitaju me da li sam normalna.Kazu da je dve godine velika razlika.Mislim da nisu u pravu
Crazy girl
Crazy girl
Candy Girl
Candy Girl

Nikad ne dozvoli da ti se neko suvise priblizi, jer sve sto je blisko, postaje voljeno, a sve sto covek zavoli, pozeli da zadrzi...a zadrzati se ne moze nista zauvek..
Broj poruka : 38
Godina : 27
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite? - Page 4 Empty Re: Stariji/mladji od vas. S kim više volite da se družite?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum