Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izlasci

+41
Polly Samson
MoonGirl
Queeny
Half as pretty
Tamara ♥
Beautiful Dangerous
Riverside
Praslin<3
Dia.♥
Tea <33
Sara :)
Emily the strange
alexxD
Gossip Girl.
.Uspomene-Ne-Blede.
Wendy
Chéri
Mica'96
Natasa93
Angie:)
*Wild Child* :]
Amélie.
Carrie <3
!Tweety!
Dvojki.<3
Sookie
Bloody.Mary
Aurora
*M@R!JA*
MaRiZZa_94
NeStA ;)
_katarina_
dora_95
Makyca:)
Candy
Nadalija:):):)
*Alexandra*
*Aysha*
*Nina*
Bloom
Vanessa
45 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Izlasci Empty Izlasci

Post by Vanessa Sun 2 Mar 2008 - 11:24

pa owde mozete da prichate gde izlazite, shta wam se najzabawnije desilo na nekom od izlazaka ili koga ste srele, upoznale..... :D :D :D
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 29
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Bloom Sun 2 Mar 2008 - 13:03

Paaa...pola mog drushtva izlazi u L.A. To je folkoteka u Futogu...a znash da ja takvu muziku ne slusham pa i ne idem...
Ona druga polovina vishe vli kucne sedeljke, i manje party-je...i ja vishe volim da gluvarim sa njima... :D
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Nina* Sun 2 Mar 2008 - 13:07

Bloom wrote:Paaa...pola mog drushtva izlazi u L.A. To je folkoteka u Futogu...a znash da ja takvu muziku ne slusham pa i ne idem...
Ona druga polovina vishe vli kucne sedeljke, i manje party-je...i ja vishe volim da gluvarim sa njima... :D


L.A. - :evil: :evil:
Tamo ne bih ishla ni da mi plate :lol:
Ne izlazim bash cesto...
Najbolji prowodi budu za zadnji dan I i II polugodishta ili pred neke raspuste :D Tada se okupi ekipa iz razreda pa se zezamo,prichamo,pewamo,glupiramo i narawno pijemo :oops: lol!
:cheers:
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Bloom Sun 2 Mar 2008 - 13:13

Tada se okupi ekipa iz razreda pa se zezamo,prichamo,pewamo,glupiramo i narawno pijemo :oops: lol!


kod mene isto tako...
Eh,tako sam i ja skontala da je bambus lep....mada je jedna chasha maximum...moji bi me ubili da dodjem kuci pijama...

:shock:


Last edited by Bloom on Sun 2 Mar 2008 - 21:25; edited 1 time in total
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Aysha* Sun 2 Mar 2008 - 20:44

Pa ja ne izlazim...ne racunajuci rodjendanske zurke...A najvise se izlazi u skolsko...
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Alexandra* Sun 2 Mar 2008 - 21:38

U ja redovno izlazim. Svake subote, cesto petkom, a ume da se zadesi i u toku nedelje ako se nadje neka zurkica... Ne valja propustiti ako se nesto dobro desava. Redovna sam na svim zurkama, svirkama, i sl. i redovno ostajem poslednja. Ne znam koliko je to pametno, ali BOze moj... Da, ponekad se zapitam, kako se vise ne smorim. Jer izlazim redovno negde od 7 razreda. POnekad odem ako ima neko gostovanje u Indjiji, Pazovi, Jakovu.. Tako po okolini. Na zurke idem i po gradu (BG-u), i kod mene u mestu (da ne kazem kraju), i tako... Obozavam da izlazimmmmmmmmmmmmm! Mislim da mi nikad nece dosaditi. Desi se da dodjem mrtva umorna, kao prosli vikend u 11 sati sa probe, al se dogovorim sa drustvom iz kud-a, i odemo posle probe u Jakovo, pevala Slavica Cukteras... I tako... Sta da radim, kako kazu-tesko zabu u vodu naterati... :)
avatar
*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Aysha* Mon 3 Mar 2008 - 11:12

Znachi ti si prava party-girl... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mala: :mala: :mala: :mala2:
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Alexandra* Mon 3 Mar 2008 - 20:37

Totalno! Znaci, svuda me ima... Sta da se radi, tako sam navikla. A moji su tooooooootalno opusteni, tako da mogu da idem gde hocu, da ostakjem bez ogranicenja i sl... Tako da se desi da stignem i na 2 zurke za vece... :)
avatar
*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Vanessa Tue 4 Mar 2008 - 16:13

ja izlazim swake subote sa drugaricama, petak kad smo jutarnja, na skolskom sam dosta dugo...... ja i drugarice samo stalno u portobelu.....a cesto odemo u parkic jer su tamo sweeeeeeeeeet frajeri..... xexexe
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 29
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Nadalija:):):) Tue 4 Mar 2008 - 20:53

Kalemegdan,ali ne bash kasno,skolsko,naravno i pojedini kafici :D
Ne wolim diskoteke jer samo treste narodnjaci :evil: :evil: :evil:
Nadalija:):):)
Nadalija:):):)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 31
Location : Majorca,with Rafa...

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Aysha* Sun 23 Mar 2008 - 17:17

Joj ja sam juche sa drugaricama ishla u Mek i na Kalemegdan!Al' smo se blamirale...isle smo na ljuljaske i tobogan na Kalishu...loodilo!!!A ishle smo i u lunish :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Candy Mon 24 Mar 2008 - 13:21

ja obicno izlazim subotom uvece,prosetam se sa drugaricama po parku,trgu i sednemo u neki kafic,poslasticaru.ostanemo do pola deset,deset,leti do pola jedanaest.....Radnim danima izlazim samo ponekad popodne,oko 4,5...I naravno,volim da idem na rodjendanske "zurke",ali to nisu prave zurke,vec vise zezanje,uz muziku... lol!
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Makyca:) Tue 17 Jun 2008 - 20:05

Izlazim svako veche,ali po nekim klubovima retko.Vishe volim da se nadjem sa drushtvom u parku ili u shkolskom pa a prichamo,zezamo se...Do kasno.
Makyca:)
Makyca:)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 450

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by dora_95 Sun 29 Jun 2008 - 13:49

Ja ne izlazim po diskotekama,samo se setem po parku,idem na utakmice,na desavanja :uhfyu: .I naravno idem na skolske zurke,u mojoj i jos jednoj skoli(to je oko 8-10puta u toku skolske godine,nazalost :smrc: .izadjem kad idem na exkurziju,i tako.
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by _katarina_ Sun 29 Jun 2008 - 18:34

ma izlazim tu ukraju... bleyimo u parq, u shkolskom i idemo do crkve zato shto je dvorishte bash weliko i imaju ljuljashke i onda se mi ljuljamo... :D
najzanimljivije...xmm... pa zawisi... ponekad je smor, a nekad extra, swe zawisi od drushtwa...
neshto zanimljiwo: jednom smo se poswadjale sa dwechcima zato shto su oni pushili i mi pochele da im dobacujemo i oni nas jurili i gadjali kamenjem i staklenim flashama :affraid: - drugari iz odeljenja... :no:
_katarina_
_katarina_
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 41
Godina : 28

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by NeStA ;) Tue 1 Jul 2008 - 14:43

Izlazim subotom u klub Stage...tamo je prediwno,stwarno...to je extra uredjena diskoteka,zbog dizajna je dobila nagradu za naj u Wojwodini:)Muzika je wrx,znaci strana,za djuskanje-Madonna,Rihanna,Mika,Bob Sinclair.................Ma,to treba doziweti:)))
NeStA ;)
NeStA ;)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 105

http://www.tosamja.piczo.com

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *Nina* Tue 1 Jul 2008 - 20:43

NeStA ;) wrote:Izlazim subotom u klub Stage...tamo je prediwno,stwarno...to je extra uredjena diskoteka,zbog dizajna je dobila nagradu za naj u Wojwodini:)Muzika je wrx,znaci strana,za djuskanje-Madonna,Rihanna,Mika,Bob Sinclair.................Ma,to treba doziweti:)))

E a gde ti ziwish?Poshto sam chula za Stage ali ne znam da li je to ta diskoteka u koju ti izlazish?:D
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by NeStA ;) Tue 1 Jul 2008 - 20:45

Xexe...moguce...Becej:)
NeStA ;)
NeStA ;)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 105

http://www.tosamja.piczo.com

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by dora_95 Wed 2 Jul 2008 - 18:36

NeStA ;) wrote:Xexe...moguce...Becej:)

Hej pa ja cesto idem u Bechej.Pitacu sestru da me povede jednom da vidim kako je... :puno:
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by MaRiZZa_94 Wed 9 Jul 2008 - 15:56

izlazim sa drustvom na PLAYU...to je plaza na divnoj reci...a i pored plazice ima terena za tenis,kosarku,fudbal,rukomet,odbojku...onda biciklisticka staza,staza za skejtovanje...
ima jedno mesto zovemo ga PAJP (pipe) i tu se uglavnom skuplja moje drustvo.
inace,playa je prelepo mesto...trenutno se radi na izgradnji fontane...predivno je...naravno,ima i kafica na tom mestu,mogu se kupiti kokice,pice,sladoled,hrana...
MaRiZZa_94
MaRiZZa_94
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 105
Godina : 30

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by dora_95 Thu 14 Aug 2008 - 17:21

NeStA ;) wrote:Izlazim subotom u klub Stage...tamo je prediwno,stwarno...to je extra uredjena diskoteka,zbog dizajna je dobila nagradu za naj u Wojwodini:)Muzika je wrx,znaci strana,za djuskanje-Madonna,Rihanna,Mika,Bob Sinclair.................Ma,to treba doziweti:)))

Bila sam tamo,i bas smo trebale da odemo u Stage,i onda je nesto 'iskocilo' ...A bilo smo bas tu,kod kioska...Ali sam bila u Alexandriji,cini mi se da je exxtra,ali pustaju narodnjake...
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by *M@R!JA* Mon 18 Aug 2008 - 0:27

chesto izlazim,uglavnom odem na kej sa drushtvom
*M@R!JA*
*M@R!JA*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 81
Godina : 30

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Aurora Thu 5 Nov 2009 - 15:31

kada izadjem uglavnom se setam da drustvom i zezamo se, diskoteke i tako to ne volim mnogo xP
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by dora_95 Thu 5 Nov 2009 - 19:38

JOs ne izlazim u kaficu, shetam se s drustvom po centru, sedimo u parku, u poslednje vreme odemo negde da jedemo, da se ugrejemo... ;) :)
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Bloody.Mary Tue 17 Nov 2009 - 21:46

ja retko izlazim radnim danima... ali zato petak & subota^^ kafić ako sam preumorna da bih igrala, a ovako diskoteke. obožavam "white", često sam tamo. kućne žurke najviše volim <3 a desi se i da se samo prošetamo po knezu, a onda sedimo na kališu do jutra^^
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Izlasci Empty Re: Izlasci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum