Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putovanja, gde biste najradije živele?

+38
phina
Ariel
Half as pretty
VlahovicA
Daenerys Targaryen
Queeny
NeveLa
Capre diem.
mrs. sunshine
Tamara ♥
Beautiful Dangerous
Carrie <3
Polly Samson
BarBika**
*MiMa*97
Athalie
Praslin<3
Sookie
Bloody.Mary
Anchyly
Dia.♥
ZaljubljenaDusa
Lady Bird
Scarlett O'hara
Suzana
MissSunshine.
Aurora
Dvojki.<3
Baby C.
Tea <33
Amélie.
Fallen Like The Sky.
LostSoul
DarkAngel
Lollobrigida
Gossip Girl.
Angie:)
Kate.Fenett
42 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Putovanja, gde biste najradije živele? - Page 3 Empty Putovanja, gde biste najradije živele?

Post by Kate.Fenett Tue 7 Jun 2011 - 19:39

First topic message reminder :

Izvinjavam se ako slična tema postoji ili ako sam postavila temu na pogrešno mesto, ali ja putovanja smatram nekom vrstom hobija.

Dakle, volite li da putujete? Da ne živite tu gde trenutno živite koja zemlja i koji grad bi bili vaš izbor i zašto?

Ja ću da počnem prva. Volela bih da živim u Sjedinjenim Državama, u Njujorku. Ja sam prosto opsednuta Njujorkom. Volim ga zbog gužvi, nebodera, modernih građevina, mnoštva tržnih centara, sniženja, kafića...
:D
Kate.Fenett
Kate.Fenett
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4267
Godina : 26
Location : i don't know, google it

Back to top Go down


Putovanja, gde biste najradije živele? - Page 3 Empty Re: Putovanja, gde biste najradije živele?

Post by LostSoul Mon 2 Sep 2013 - 3:57

Ove godine sam bila sa najboljom drugaricom i njenim roditeljina u Ipsos, Krf. Nije bilo loše. Imam svašta da se vidi... Ali ono što ću zauvek pamtiti je definitivno bilo ostrvo Vido. Sam dolazak tamo je bio... Ne znam. Treba videti, treba doživeti. Nikad nisam bila više povezana sa Srbijom i ratom nego tad. Nikad nisam više mrzila rat nego tad. Ona imena onolikih vojnika i sama spoznaja da je pre nepunog veka tamo bačeno ko zna koliko vojnika, kako naših vršnjaka tako i starijih. Naježi se čovek.
Najjače mi je bilo kad smo dolazili tamo brodićem i videli ljude kako se kupaju, a Marija bila još bolja: "Pa nek se kupaju ljudi..." Da, nek se kupaju. Slobodno. Nek uđu u vodu gde su bačeni ljudi. Nek plivaju na nečijem grobu, na mestu gde su bačeni u večni počinak, u večni mir... Nek se kupaju. Nadam se da će se dobro izbrčkati.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Putovanja, gde biste najradije živele? - Page 3 Empty Re: Putovanja, gde biste najradije živele?

Post by Golden Brunette Fri 17 Oct 2014 - 17:05

Kate.Fenett wrote:Izvinjavam se ako slična tema postoji ili ako sam postavila temu na pogrešno mesto, ali ja putovanja smatram nekom vrstom hobija.

Dakle, volite li da putujete? Da ne živite tu gde trenutno živite koja zemlja i koji grad bi bili vaš izbor i zašto?

Ja ću da počnem prva. Volela bih da živim u Sjedinjenim Državama, u Njujorku. Ja sam prosto opsednuta Njujorkom. Volim ga zbog gužvi, nebodera, modernih građevina, mnoštva tržnih centara, sniženja, kafića...
:D

Volim da putujem i zemlje u kojima bih volela da živim su, recimo, Italija, Grčka i Španija.
Golden Brunette
Golden Brunette
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 12
Godina : 28

Back to top Go down

Putovanja, gde biste najradije živele? - Page 3 Empty Re: Putovanja, gde biste najradije živele?

Post by Dia.♥ Wed 22 Oct 2014 - 22:04

U Italiji.
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Putovanja, gde biste najradije živele? - Page 3 Empty Re: Putovanja, gde biste najradije živele?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum