Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

+14
✯Jetza✯
*MiMa*97
Wendy
dora_95
SlytherinGirl
Queeny
Scarlett O'hara
Polly Samson
Forever young ♥.
Praslin<3
LostSoul
Fallen Like The Sky.
Daenerys Targaryen
Beautiful Dangerous
18 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) - Page 2 Empty Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Beautiful Dangerous Tue 17 Jan 2012 - 0:21

First topic message reminder :

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) - Page 2 Pretty-Little-Liars-Aria-Spencer-Emily-Hanna

Upoznajte Slatke male lažljivice. Tu je Aria Montgomery (Lucy Hale), Spencer (Torian Bellisario), Hanna (Ashley Benson) i Emily (Shay Mitchell). Kada je njihova najbolja prijateljica Alison (Sasha Pieterse) nestala počeli su primati SMS poruke od osobe poznate kao 'A' koji planira otkriti sve njihove tajne koje samo Alison zna.
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down


Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Wendy Fri 6 Sep 2013 - 4:56

Mene ne smara radnja serije, i dalje mi je zanimljivo i jako me zanima ko je zapravo A, ali me bas smara sto su toliko razvukli snimanje.

Ja odgledala ovih 12 epizoda 4. sezone, ali sve epizode cetvrte izbacuju tek negde 2014. ne znam tacno kad, a snimace i petu sezonu. Sto je mnogo, mnogo je.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Beautiful Dangerous Sun 15 Sep 2013 - 23:02

Meni se u pocetku svidela,odgledala sam valjda prve dve-tri sezone,a onda me smorila. Zanima me koje A. ali ne mogu da gledam jos x sezona da bih saznala,jednostavno cu da pogledam poslednje dve tri epizode kad izadju.
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by phina Wed 9 Apr 2014 - 20:15

Pocela sam da gledam ovu seriju preko megashare-a
Mnogo mi se svidja, volim tako malo misticne serije. Uvek prekinu kada je najzanimljivije pa me tako privlaci da gledam jos i jos epizoda haha :D
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice) - Page 2 Empty Re: Pretty Little Liars (Slatke male lažljivice)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum