Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoć oko filma ili serije

+13
Praslin<3
Queeny
Amélie.
Dia.♥
Half as pretty
Scarlett O'hara
Polly Samson
Sirenna *
Daenerys Targaryen
Fallen Like The Sky.
Tie and Up.
Aurora
MoonGirl
17 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Pomoć oko filma ili serije - Page 3 Empty Pomoć oko filma ili serije

Post by MoonGirl Mon 16 Apr 2012 - 0:27

First topic message reminder :

Čisto sumnjam da će neko ovo i znati,ali da probam.
Radi se o jednom filmu koji sam gledala pre jedno sedam godina sigurno :S
Priču pripoveda jedna žena,o delu svog detinjstva,svojoj ćerki.Tokom većeg dela filma,ona je devojčica zapravo,Tu je i jedan dečkić sa njom.
Jednog dana ona šeta šumom i nailazi na par starih crnaca,sa kojima se tada upoznaje i oni joj postaju druga porodica.Prava je zapravo raspadnuta i ona pronalazi utehu tu kod njih.To se dešava negde četrdesetih,pedesetih,šezdesetih...
Posle priča prati njeno odrastanje,taj čovek,starac i umire,dešavaju se još neke stvari,i nakon toga ona se pojavljuje u ''sadašnjosti'' i vraća se na to mesto sa ćerkom dok joj pripoveda o svemu tome.
Sećam se takođe da je ta glavna imala dugu plavu kosu,baš dugu,i to bi bilo to od opisa koji mogu da pomognu :S
Ne znam zašto,taj film mi se muva po glavi već nekoliko dana i stvarno bi mi saznalo da saznam naslov i da ga pogledam još jednom.Ako neko slučajno zna,neka napiše :)
Ne znam da li je tema baš za ovaj pfd,možda je i za pomoć.Ako sam pogrešila,premestite.
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down


Pomoć oko filma ili serije - Page 3 Empty Re: Pomoć oko filma ili serije

Post by Forever. <3 Mon 26 Aug 2013 - 16:44

Hm, nedavno sam sam naletala na jedan film na Tv, ali je bio pri kraju, sećam se jedne scene u kojoj devojka juri bicikolom kroz semafore i naleće na nekog momka u autu, i posle odlaze na neku plazu. I posle momka i devojku, kako sede u nekom restoranu. Da li neko zna o kom filmu je rec?
Forever. <3
Forever. <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Belive in drems, belive in love.
Broj poruka : 340
Godina : 26
Location : New York. <3

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum