Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl

3 posters

Go down

Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl Empty Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl

Post by Aurora Sat 30 Mar 2013 - 14:35

Džejni En Kranc, autorka bestrselera "Njujork Tajmasa", koristi tri različita pseudonima za svaki od svoja ''tri sveta''. Pod imenom Džejni En Kranc piše savremene romantične priče pune neizvesnosti. Pseudonim Amanda Kvik koristi potpisujući svoje istorijske romanse, a imenom Džejni Kastl potpisuje svoje futurističe romane.

- ''Često su me pitali zbog čega koristim tri različita pseudonima'', kaže ona. ''To sam radila kako bi čitaoci uvek znali u koji će od moja ''tri sveta'' ući kada izaberu jednu od mojih knjiga.''

Od samog početka karijere težila je žanru romantike. ''Mislim da je to jedini žanr u kome će priča glavnih junaka ostati u srcu čitalaca. To su knjige koje slave herojske vrline žena, kao i vrednosti poput hrabrosti, časti, odlučnosti i vere u isceliteljsku moć ljubavi.''

Džejni En Kranc diplomirala je istoriju na Univerzitetu Kalifornija u Santa Kruzu, a zvanje magistra bibliotekarstva dobila je na državnom Univezitetu u San Hozeu u Kaliforniji. Pre nego što se u potpunosti posvetila pisanju, radila je kao bibliotekar.

Udata je i sa svojim mužem Frenkom živi u Sijetlu, u Vašingtonu.
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl Empty Re: Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl

Post by Polly Samson Sat 30 Mar 2013 - 19:44

Čitala sam Reka čuva tajnu i Vragolije. I sviđaju mi se.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl Empty Re: Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl

Post by Dvojki.<3 Sat 22 Jun 2013 - 20:09

Čitala sam je jediona kao Amandu, nekih pet, šest knjiga.. Lagane su, dopadaju mi se.
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl Empty Re: Džejni En Kranc/Amanda Kvik/Džejni Kastl

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum