Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stari prijatelji su bolji prijatelji?

+5
Dvojki.<3
Fallen Like The Sky.
Aurora
Polly Samson
Forever. <3
9 posters

Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Forever. <3 Thu 9 May 2013 - 21:34

Da li mislite da su prijatelji sa kojima se družite, recimo od vrtića pa do sad, bolji od onih sa kojima se družite recimo dve-tri godine?
Forever. <3
Forever. <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Belive in drems, belive in love.
Broj poruka : 340
Godina : 26
Location : New York. <3

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Polly Samson Fri 10 May 2013 - 9:33

Ne razmišljam na taj način. Baš suprotno, što sam starija to lakše umem da odaberem ko mi odgovara a ko ne. U vrtiću je bila drugačija priča.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Aurora Fri 10 May 2013 - 14:10

Ne gledam to tako. Imam drugaricu sa kojom se druzim od prvog osnovne pa mi to nije merodavno u odnosu na drugarice iz srednje.
Jeste da me drugarica iz osnovne bolje poznavala u pocetku ali dosta sam vremena provela sa 'novim' drugaricama i to je nekako jednako sada. To zavisi samo od toga kakva je neko osoba
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Fallen Like The Sky. Fri 10 May 2013 - 16:13

To bi bio neki logičan zaključak jer se duže poznajemo, ali opet to ne mora da znači da se bolje poznajemo.
Po mom mišljenju to zavisi od svake osobe, ne samo od tih osoba sa kojima se družite, nego i od vas samih.
Ja lično imam taj problem da se kako vreme prolazi sve više udaljavam od ljudi koji su mi bili bliski umesto da im se još više približavam, što je neki normalan tok stvari, tako da ne osećam da ovo mora biti tačno, mada su jedine "stare" drugarice sa kojima sam i danas ostala dobra one koje znam od šeste-sedme godine.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Forever. <3 Sat 11 May 2013 - 16:42

Ni ja se ne slažem sa tim. Sa drugaricama kojima se družim od vrtića sam prilično udaljena, nije da se ne družimo, ali nisam toliko bliska sa njima, koliko sa ovima što su sa mnom u odeljenje.
Forever. <3
Forever. <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Belive in drems, belive in love.
Broj poruka : 340
Godina : 26
Location : New York. <3

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Dvojki.<3 Sat 11 May 2013 - 22:16

Može biti, ali ne mora da znači.
Dosta ljudi znam od malena i družimo se s vremena na vreme, ali mi nisu bolje od Milice (drugarica iz srednje), a opet Milica mi nije bolja od ove moje tri što ih znam od osnovne škole.
Drage su oni meni sve, ali u njih tri imam više poverenja, što opet ne znači da stvari kroz koju godinu neće biti drugačije..
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Beautiful Dangerous Sat 11 May 2013 - 23:09

Kod mene to jeste slucaj,jer nas ima cetiri i sve cetiri se znamo od malih nogu,pre osnovne. E sad,to se tako zadesilo,pogotovo zato sto nas dve idemo u 'musku skolu' pa i nemamo toliko drugarica (citaj: jednu) pa nekako ostanes tako i dalje bliska sa starim drugaricama. A logicno je da su bolje nove drugarice iz srednje/sa faksa,zato sto sve vise usmeravas svoj zivot i nalazis zajednicke teme,i ljude koje zanimaju iste stvari,imaju slicne poglede i tako redom.
Mada,kao sto rekoh,nas cetiri smo potpuno razlicite,svaka tera neku svoju pricu,a opet smo najbolje drugarice i nalazimo neku sredinu koja nas odrzava.
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Bloody.Mary Thu 16 May 2013 - 1:33

Mislim da merilo prijateljstva nije vreme koliko se poznajete.. Imala sam dve drugarice iz osnovne sa kojima se više ne družim već više od godinu dana, i jbg, udaljile smo se bile, nekako je svaka otišla svojim putem.. Imam i 4 drugarice iz srednje, sa njima sam dobra, ali opet sa nekima više, a sad imam i društvo sa faksa. Vreme menja stvari.
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by popka bebic ^__^ Sun 23 Mar 2014 - 9:25

Ne mora to da znači.Sa dovojkom sa kojom sam se družila od svoje 3 godine se ne družim možda već godinu dana.Sa najboljom drugaricom se družim od 5 razreda,mada mi je jako draga i drugarica koju sam upoznala kada sam krenula u srednju. :)
popka bebic ^__^
popka bebic ^__^
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Moje srce s&#39; tobom igra u ritmu ni na na na :)
Broj poruka : 11424
Location : Tamo gde zelim. Samo zatvorim oci i tu sam.

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Kesidi Mon 14 Apr 2014 - 23:37

Ne!Ljudi se neprestano menjaju,u različitim periodima života prijali su mi različiti tipovi ljudi.Svima treba dozvoliti promenu,i pustiti ih da odu.Ništa se ne dešava slučajno,postoji razlog zašto je neko ušao u naš život.
Tako da,najbolji su oni prijatelji sa kojima smo trenutno.
Kesidi
Kesidi
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 28
Godina : 26

Back to top Go down

Stari prijatelji su bolji prijatelji? Empty Re: Stari prijatelji su bolji prijatelji?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum