Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormalno

+84
radioactive.
Forever. <3
+SweatPoison+
michaeljacksonfan
Devil girl xD
Kikica♥
Fallen Like The Sky.
DarcyCruel
Heartless.Queen
*~tamarchelo~*
-Miniie ^^
✯Jetza✯
popka bebic ^__^
LanaDelRey
Sirenna *
..Anja..
Up.
His Porcelain Doll
MoonGirl
StarLight
bloodsucker
BoksshaLilith
BarBika**
Minnie ♡
DarkAngel
Praslin<3
Riverside
Gossip Girl.
MissSunshine.
Zu Elements
Angel_Of_Death
***KeTy_94***
PunkRockChick
Lady Alexandra
Anchyly
miss lun@
Eterea
Jeca♥
LostSoul
...Mi.Mi...
Superstar
~Simka~ <3
Angie:)
*_iwAnChiCa_*
Debelic
Jellena_Sava
Wendy
Irresistible•Vampire
aLisa`
Mesecevo dete ;)
Sookie
Klinkica. :) ♥
Pandora no hako
Love you to death...<3
☆*I ♥ N.C*
.Elen4iii^^.
* Anchi *
Aneta Netty
♥CuTe_GiRl♥
Carrie <3
Dvojki.<3
Jackie
p!nky pr!ncess
Emo-Angel
~FictionFreak~
Enchanted
Daenerys Targaryen
Yellow Kitty
RuZa
Cloe <3
sanja***
*BoOoPy*Bet*
GhettoMiss94
Makyca:)
coolgirls
rebel
jowana93
The Lizard King
anja_94
_*-Blondie-*_
Branchica
dora_95
Taychi
Natsi
88 posters

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Paranormalno

Post by Natsi Wed 23 Jul 2008 - 21:51

First topic message reminder :

Uklete kuce...
Duhovi...
Vestice...
Natprirodne pojave...
Strsne price...


Da li verujete u to?
Ako znate neku 'strsnu' pricu...Napisite...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down


Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Sookie Wed 3 Mar 2010 - 18:13

iskreno,ja verujem u duhove i abnormalne pojave(verovatno zbog serije ,,Saptacica duhovima"))
verujem i u vanzemaljce,ali se ne plasim uopste,i nisam sujeverna. . .
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Dvojki.<3 Wed 3 Mar 2010 - 23:30

Da,vanzemaljci ^^ xD
E,ako cemo realno oni MORAJU da postoje jer je univerzum PREVELIK da bi mi bili JEDINA ziva bica .. :P
Moja teorija. xD
Nisam ni ja sujeverna. :P
A u ono iz 'Saptacica duhovima' ne verujem .. :)
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by .Elen4iii^^. Sat 6 Mar 2010 - 17:20

Evo jos dve price^^

KRVAVE RUKE

Čovek se vozio kući. Bila je duboka noć. Naišao je na prugu... u to vreme nije bilo vozova tako da je železnička rampa bila dignuta. U trenutku kad je kolima prelazio preko šina, pravo niotkuda, velikom brzinom naišao je voz! Čovek je dodao gas, ali prekasno... zažmurio je očekujući udar ali........ kompozicija je prošla kroz njega i nestala naglo kao što je i našla. Čovek je još u šoku, stao u stranu da se malo smiri. Iznenada su po prozorima kola počeli da se pojavljuju, na sve strane, krvavi tragovi! Bili su to otisci dečjih ruku! Tresući se od straha, čovek se priseti da je tačno u to vreme, godinu dana ranije voz naleteo na autobus koji se vraćao sa eskurzije!

PRIZIVANJE DUHOVA


Dve naj drugarice dogovorishe se da se sretnu u kuci jedne od njih. Srele su se i nisu znale sta da rade pa su prizivali duhove... Bio je mrak... Bile su same... Pokushavale su vishe puta ali se nishta nije desavalo. Posle nekog vremena jednu od drugarica zaboli glava , a taman su planirale ici u diskoteku. Jedna je ostala ( Ona koju je bolela glava) , a druga je otishla. Na putu prema diskoteci setila se da je zaboravila novcanik. Vratila se. Videla je da joj drugarica spava nije htela da upali svetlo. Uzela je novcanik i otishla. Kad je otishla u diskoteku , naravno , super se zabavila . Ali kad se vratila videla je policiju oko kuce. Ushla je u kucu i videla da je krvavim slovima na prozoru napisano ,,I bolje da nisi ukljucila svetlo... Ni sama ona nije znala kako je policija saznala za ovo pa ih je upitala , a odgovor je glasio: ,, Neko nas je nazvao , bio je zenski glas- kao tvoj , ustvari tvoj i mi smo doshli,, !! Bila je glavna osumnjicena , ni sada nisu otkrili pocinitelja...

Postavljajte i vi
Btw, ja verujem u demone i u andjele, duhove, vanzemaljce.
vile i babaroge ne.
.Elen4iii^^.
.Elen4iii^^.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 298

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Mesecevo dete ;) Sat 6 Mar 2010 - 19:11

Ja verujem u duhove i verujem u to od malih nogu i znam da ih vidi gotovo svako ko se time bavi jer sam se ranije i kretala u takvim krugovima , mediji i paranormalno i jeste nesto sa cime se cesto srecemo ali i ne primetimo ili ne verujemo u to pa nam je teze da znamo sta je to sto smo videli / culi ... Manje verujem u vracare jer je retko koja prava, uglavnom uzimaju novac .. Magija postoji . Duhovi isto .
Da ima kod nas studirala bih to i istrazivala paranormalne pojave...
Isto tako verujem u prosle zivote . Veroucitelj je rekao da ne mogu da verujem u to i idem na veronauku ali naravno da mogu ...
Ako u nesto ne verujemo ne znaci da to ne postoji.
Mesecevo dete ;)
Mesecevo dete ;)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 25

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by aLisa` Fri 30 Apr 2010 - 1:23

Sve te paranormalne stvari me jako plaše i nemam hrabrosti da čitam sve te priče, pogotovo zato što se plašim mraka... Rolling Eyes
Sada ne smem ni do wc-a da odem, BUKVALNO... Rolling Eyes
Bojim se. Rolling Eyes
Ali čitala sam dosta o tome. Ne sećam se na kom forumu sam pročitala to, mislim da je na Sanjalici, ima tamo par stvarno strašnih priča...

A što se duhova tiče... pa i verujem, a i ne verujem...

Npr. kada mi je baba umrla... (nije umrla u mojoj kući, pošto nije živela kod nas nego u svojoj kući) u sobi mi se stalno noću čulo neko pucketanje... ali stalno... Rolling Eyes Onda je mama otišla na groblje, zapalila babi sveću, pomolila se i pucketanje je, verovali ili ne, prestalo...

A za te uklete kuće, ne znam mnogo o njima, a i ne želim da znam... I'm to scared. :( Rolling Eyes :affraid: :cry03:
aLisa`
aLisa`
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 949
Godina : 28
Location : Zemlja Čuda. ^__^

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Irresistible•Vampire Sat 15 May 2010 - 16:07

Ja verujem samo u duhove :S
Irresistible•Vampire
Irresistible•Vampire
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 24
Godina : 28

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Wendy Mon 2 Aug 2010 - 19:34

Ja verujem u sve to,ali ne mislim da tu spadaju i vanzemaljci... Oni mi nisu paranormalni,pre neki oblik zivota na drugoj planet koji je preuvelican...
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Jellena_Sava Tue 14 Sep 2010 - 20:16

Jeste li videli ove fotke? http://www.nemosvjerovat.com/zanimljivo.asp?ID=156
Ionako sam se svega toga bojala, a sada jos vise. :'(: Angry
Jellena_Sava
Jellena_Sava
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 11
Godina : 33

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Debelic Sun 3 Oct 2010 - 16:13

Paa ne verujem bas u duhove i te uklete stvari,ali verujem u nadprirodne moci :)
Ne one kao tipa bacanje vatrenih kugli,pomeranje stvari :)
Ali verujem u proroke :)
Debelic
Debelic
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 128
Godina : 28
Location : Beograd

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by *_iwAnChiCa_* Mon 11 Oct 2010 - 16:12

Nije ni da verujem ni da ne verujem...Ali jako se bojim kad citam takve price...xD Sve me jeza prodje...:) :D
*_iwAnChiCa_*
*_iwAnChiCa_*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 49
Godina : 30
Location : Sombor

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Angie:) Tue 12 Oct 2010 - 15:53

Ne verujem.
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Paranormalno - Page 7 Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by ~Simka~ <3 Tue 12 Oct 2010 - 16:46

Wendy wrote:Ja verujem u sve to,ali ne mislim da tu spadaju i vanzemaljci... Oni mi nisu paranormalni,pre neki oblik zivota na drugoj planet koji je preuvelican...
slazem se...
~Simka~ <3
~Simka~ <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 546
Godina : 28

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Superstar Sat 16 Oct 2010 - 22:53

pa verujem...dešavale su mi se čudne ali LEPE stvari... :)
Superstar
Superstar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 176
Godina : 27

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Strasne price

Post by ...Mi.Mi... Sat 18 Dec 2010 - 10:04

Zmijica


Znate one priče o babama vračarama, koje žive u nekim malim zabačenim selima, njihovoj domaćoj medicini, predviđanju spola djeteta i slične bapske priče? E pa ispostavilo se da bapske priče nisu samo bapske priče, a babe vračare nisu uvijek babe u pravom smislu te riječi, bar ne kad se radi o urocima.
Moja prijateljica dolazi iz jednog takvog mjesta i ima podeblje iskustvo s urocima u obitelji. Izdvojit ću samo jednu priču o njenoj teti.

Svake noći budila se točno u 2 sata poslije ponoći. Kada bi otvorila oči iznad nje bi se pojavio lik zmije. Osjećala je kao da joj neko sjedi na prsima i teško je disala. Ujutro je mislila da je to sve bila neka ružna noćna mora i da je cijelu stvar najbolje zaboraviti. No ista stvar se ponavljala večer za večer - točno 2 sata, zmija, pritisak na prsa i teško disanje. Pokušavala je probuditi muža koji je spavao pored nje, no koliko god se trudila nikako ga nije mogla probuditi. Nije htjela nikome to reći jer se bojala da će ljudi misliti kako je luda. Ipak jedne večeri je ispričala mužu što joj se događa i odlučili su da će zajedno budni dočekat 2 sata. Međutim koju minutu prije nego je sat otkucao 2 sata, muž je zaspao kao pokošen i zmija se ponovo pojavila. Mjeseci su prolazili, a ona je obolila od neke bolesti dišnog sustava. Iscrpljena od bolesti i nemoćna da nešto poduzme povjerila se svojoj majci, koja je odmah znala o čemu se tu radi. Znala je i kod koga da ode po pomoć – k jednoj «babi vračari». «Baba vračara» imala je «lijek» - kod nje su radili male križiće od čačkalica koje je ona trebala staviti na sve otvore kuće, vrata, prozori, ventilacijski sustav, ma na svaku rupu u fasadi. To je i učinila. Te noći u 2 sata čula je puhanje kroz kuću, kao da zmija pokušava ući, ali na kraju samo se čuo tresak u obližnjoj škrinji, koja je, kad ju je otvorila bila posve prazna. Poslije treska sve se smirilo, a zmija se nije pojavila. Sljedećeg dana otišla je opet toj svojoj «babi vračari», koja joj je rekla da je ovo tek trenutačna pobjeda, te ako želi potpuno zaustaviti taj urok mora učiniti sljedeće: netko će ju uskoro zamoliti za uslugu, uslugu koju ona u svakom slučaju mora odbiti, a ta osoba je upravo ona koja ju je urekla. Prošlo je bilo i mjesec dana i cijeli je događaj pomalo pao u zaborav kada ju je službenica na šalteru pošte, preko koje je redovito slala pošiljke, zamolila za sitnu uslugu. Sjetivši se svega, istog je trena tu uslugu i odbila. Bolest se na kraju povukla, ali uspomene i ožiljci ostaju

_____________________________________________________________

Bracni par se vozio kasno kuci kada ih je zaustavila povredjena zena. Objasnila im je da je dozivela automobilsku nesrecu i da je njena beba ostala zarobljena u kolima. Covek je ostavio povredjenu zenu sa suprugom i otisao da pokusa da izvadi bebu. Kada je stigao do automobila video je par na prednjim sedistima. Bili su mrtvi. Beba je plakala na zadnjem sedistu i covek je uspeo, posle nekoliko pokusaja, da izvadi bebu. Vratio se do svog automobila i tamo zatekao suprugu samu. Kada ju je pitao gde je majka detea, ona mu je objasnila da je zena odmah otisla za njim da mu pomogne. Ostavio je bebu i vratio se da potrazi zenu. Nikoga nije bilo pored automobila ili u blizini. Posle duzeg vremena, shvatio je da je zena koja je umrla na prednjem sedistu zapravo zena koja ih je zaustavila trazeci pomoc.

_______________________________________________________________

Ovo je prica iz sela pored Apatina.


Desilo se da su jedno vreme bebe u selu masovno umirale. U selu je takodje ziveo covek za koga su svi govorili da je cudak i svi su ga se bojali.

Jedne veceri, nekoliko puta su uspeli da povrate bebu koja se gusila. Majci bebe su zatim rekli da namaze bebi na grudi i vrat neko ulje koje se tada koristilo za kola i slicno... Zeleli su da saznaju sta se desavalo (kako, ne znam). Majka je to i uradila. To vece je beba ponovo pocela da se gusi, pokusali su da je spasu ali nisu uspeli. Iz nekog razloga, majka je izasla iz kuce i otisla kod tog cudaka. Kada je otvorio vrata, na brkovima je videla ulje koje je namazala bebi na telo...

_________________________________________________________________


Sve price su prekopirane sa drugih foruma.

Nadam se da ce vam se svideti. :)
...Mi.Mi...
...Mi.Mi...
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 258
Godina : 25

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by LostSoul Sat 18 Dec 2010 - 20:50

Verujem u to... Verujem u vampire, vestice, duhove, cak i u zombije i demone... U sve.. :D Samo ne verujem u vanzemaljce (ako to spada u ovo)...
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Superstar Sat 18 Dec 2010 - 22:26

Vanzemaljci nisu paranormalni. Oni su NORMALNI. Samo što su nama čudni,jer nismo navikli pa nas plaše. Nisu čak ni visokointeligentni,samo što se njihove teorije i taktike,kao i izumi razlikuju od naših,pa nam je zadivljujuće. A mi smo njima jednako tako čudni i strašni.
Superstar
Superstar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 176
Godina : 27

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Jeca♥ Sat 18 Dec 2010 - 22:37

nisam verovala u duhove, dok mi se nije desilaa strasna stvaar :/
sada verujem bas ,. bas.. :/
Jeca♥
Jeca♥
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 42
Godina : 28
Location : BG

https://www.facebook.com/jecaa.bre

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Superstar Sun 19 Dec 2010 - 11:14

Jeco,mozes li da nam ispricas tu strasnu stvar? :)
Superstar
Superstar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 176
Godina : 27

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Eterea Sun 19 Dec 2010 - 13:08

Pa da ispricam nesto sto se meni desilo... Ne zvuci tako strasno, ali da ste doziveli nesto tako shvatili bi ste...


To mi se prvi put desilo kad sam imala otprilike tri kodine... Ne secam se tacno... Desilo se to nocu oko dva tri sata... Secam se da je bila zima... Odjedanput sam se trgla iz sna... Nisam mogla da otvorim oci... Nisam uopste mogla da se pomerimm, nisam mogla da disem, gusila sam se. Osecala sam da mi nesto tesko sedi na grudima i da mi drzi ruke i noge... Ne znam sta se desilo, ali od jedanput me je sta god to bilo postilo. Odmah sam se uspravila i pokusala sam da vidim sta je to bilo, ali vid mi je bio zamagljen... Bila sam sva oblivena hladnim znojem Kasnije sam primetila da imam blago crvenilo na nogama i rukama... Rekla sam mami, ali ona mi je rekla da sam samo ruzno sanjala... Isto mi se desilo jos valjda dva puta... Poslednji put pri kraju 2009. godine. Poslednji put kad mi se to desilo, kad me je to sta god da je ,,pustilo,, uspela sam odmah da otvorim oci i vid mi nije bio zamagljen... Videla sam samo da su vrata od terase moje sobe otvorena, a bila sam sigurna da nisu bila otvorena kad sam legla na spavanje... Malo sam se prisecala i setila sam se da je sva tri puta prozor bio otvoren... Ali prva dva puta to sta god da je bilo ne verujem da je moglo da udje kroz prozor... Prvi put kad mi se to desilo zivela sam na osmom spratu jedne zgrade.
Drugi put kad mi se to desilo zivela sam na sestom spratu jedne zgrade.
Sad poslednji put je bilo moguce da to sta god da je udje kroz prozor, jer mi je soba na drugom spratu moje kuce...
Mozda sam samo ruzno sanjala, ali odkud mi onda modrice na rukama i nogama...
Mozda ovo zvuci kao da sam pala sa Marsa, ali potpuno sam svesna sta pricam.
Eterea
Eterea
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 25

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by miss lun@ Sun 19 Dec 2010 - 13:55

verujem u sve to ali ne verujem da bas izgledaju kao u seriji charmed lol
miss lun@
miss lun@
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 59
Godina : 27

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Eterea Sun 19 Dec 2010 - 15:00

Miss lun@, jel se meni obracas?
Eterea
Eterea
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 25

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Superstar Sun 19 Dec 2010 - 17:19

To se u stvari mnogim ljudima događa :) Potraži na internetu više o tome jer ima puno o tome ,ako te zanima
Superstar
Superstar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 176
Godina : 27

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Eterea Sun 19 Dec 2010 - 17:37

Hvala, Superstar...! :)
Eterea
Eterea
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 25

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Anchyly Sun 19 Dec 2010 - 23:13

pa ja sam jednu noc sanjala jedan san, ili bolje reci imala sam nocnu moru...ali to kao da nije bio san nego java...bukvalno sam sve osetila u snu i htela da otvorim oci ali nisam mogla...
Anchyly
Anchyly
Cherry Babe
Cherry Babe

Paranormalno - Page 7 Tumblrljxujdvmnf1qaobbk
Broj poruka : 2086
Godina : 31
Location : La Tour Eiffel

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by ...Mi.Mi... Mon 20 Dec 2010 - 7:21

@Eterea

Jel si krstena?Ako tvoji roditelji nisu ateisti,onda se krsti ili porazgovaraj sa svestenikom,ili samo okadi svoju sobu.
...Mi.Mi...
...Mi.Mi...
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 258
Godina : 25

Back to top Go down

Paranormalno - Page 7 Empty Re: Paranormalno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum