Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko dugo biste voleli da živite?

+34
IvaChii
DarkAngel
Iva
Gossip Girl.
Anchyly
Suzana
Lollobrigida
Angie:)
MaAa SwAtKa LoOoOdA!
Fallen Like The Sky.
~Simka~ <3
Mica'96
@ndjel@
Me myself and I ;)
little girl
*AnGeL*
'-!rry-'
Yellow Kitty
Dvojki.<3
Scarlett O'hara
Andjela'95
~FictionFreak~
Candy
dora_95
Ariel
Posh
Daenerys Targaryen
Bloom
Jackie
Aurora
Aneta Netty
Wendy
Cloe <3
Natsi
38 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Natsi Fri 28 Nov 2008 - 20:59

Koliko dugo biste volele da zivite?Do koje godine?Da li imate neki odredjen cilj u zivotu koji biste voleli da postignete pa tek onda da umrete?
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Cloe <3 Fri 28 Nov 2008 - 21:01

Nemam odredjeni cilj.
A iskreno ne bih sad volela da zivim do 90. ili 100. godine mog zivota.


Inace, zanimljiva tema.


Last edited by *CLOE on Fri 28 Nov 2008 - 21:08; edited 1 time in total
Cloe <3
Cloe <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 581
Godina : 28

http://talktalk.forumotion.net/

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Wendy Fri 28 Nov 2008 - 21:07

Volela bih da zivim do 70,80 god,a jedini cilj mi je da odem da zivim u Kankun ili Sidnej i da zaradim brdo para pa da mogu da uzivam u zivotu...
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Aneta Netty Fri 28 Nov 2008 - 22:08

za sada jedan moj naveci san mi je da odem u francusku i da tamo zivim kada bi mi se taj san ostvario mogla bih da na miru umrem a inace volela bih da zivim 70-80 godina
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Aurora Fri 28 Nov 2008 - 22:20

ja nikada necu umreti... wahahaha 8) lol! :7667:
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Jackie Sat 29 Nov 2008 - 13:57

wechno,eto koliko.......
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Bloom Sat 29 Nov 2008 - 14:35

Ne razmišljam o tome.

Ne želim da doživim neku preteranu starost... želim da živim onoliko dugo koliko mogu sama da vodim računa o sebi... čim postanem teret nekome treba da umrem... jer to ne bi volela da doživim...

Imam više ciljeva... Da završim školovanje, zaposlim se, udam, i rodim najmanje 3 dece... posvetim im se potpuno i svu svoju ljubav usmerim u njih... eto... da osnujem svoju porodicu... to mi je najveći san...
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Aurora Sat 29 Nov 2008 - 15:02

Bloom wrote:Ne razmišljam o tome.

Imam više ciljeva... Da završim školovanje, zaposlim se, udam, i rodim najmanje troje dece... posvetim im se potpuno i svu svoju ljubav usmerim u njih... eto... da osnujem svoju porodicu... to mi je najveći san...

i karijera ako bude bila ostvarljiva ;) i moguca
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Daenerys Targaryen Sat 29 Nov 2008 - 17:57

Pa, moj san je mozda da odem u San Francisco, uspem u karijeri i poslu, i da osnujem porodicu.... A, sa obzirom da covek ne moze da zivi vecno, mozda bi volela da zivim 70-80 god.... I zelela bi da umrem u snu...
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Jackie Sun 30 Nov 2008 - 14:44

toga,da umrem u snu se najwishe plashim,to je najgore moguce shto moze da se dogodi.....i necu wishe da komentarishem,glupa je tema.......
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Posh Sun 30 Nov 2008 - 15:13

Nemam neki odredjeni cilj- volela bih da zavrsim fakultet, dase jednog dana udam, imam decu...
Inace se mnogo plasim smrti i nestajanja
Posh
Posh
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 164

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Ariel Wed 10 Dec 2008 - 20:37

Da odem u USA,zivim tamo da zaradim puuuuno para,pa odem u Kankun i lencarim.....
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by dora_95 Thu 11 Dec 2008 - 16:32

Bloom wrote:Ne razmišljam o tome.

Ne želim da doživim neku preteranu starost... želim da živim onoliko dugo koliko mogu sama da vodim računa o sebi... čim postanem teret nekome treba da umrem... jer to ne bi volela da doživim...



A cilj mi je isto, da imam srecnu poorodicu, 2 zdrave dece, a volela bh da je jedna devojcica.A volela bih i da se moj zivot ne odvija ovde , u Srbiji, nego u Melburnu.Mislim da su to samo puste zelje, mada tamo imam(o) neke prijatelje, koji bi mi bili "prva pomoc" tamo.
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Candy Thu 11 Dec 2008 - 18:40

78.
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by ~FictionFreak~ Sat 20 Dec 2008 - 21:04

Bloom wrote:Ne razmišljam o tome.

Ne želim da doživim neku preteranu starost... želim da živim onoliko dugo koliko mogu sama da vodim računa o sebi... čim postanem teret nekome treba da umrem... jer to ne bi volela da doživim...

Imam više ciljeva... Da završim školovanje, zaposlim se, udam, i rodim najmanje 3 dece... posvetim im se potpuno i svu svoju ljubav usmerim u njih... eto... da osnujem svoju porodicu... to mi je najveći san...
~FictionFreak~
~FictionFreak~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 699
Godina : 29

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Andjela'95 Fri 17 Apr 2009 - 19:45

Posh wrote:Nemam neki odredjeni cilj- volela bih da zavrsim fakultet, dase jednog dana udam, imam decu...
Inace se mnogo plasim smrti i nestajanja
Andjela'95
Andjela'95
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1658
Godina : 28

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Scarlett O'hara Fri 17 Apr 2009 - 23:12

cilj?
da zavrsim fakultet, onda malo sa drugaricama proputujem svijetom, onda se zaposlim, udam i imam 2-3 djece, ali djevojcica pod obavezno, onda da docekam unuke, i da volim i budem voljena to je to-malo li je xD
a da zivim ne znam tacno mozda 80 god ma ko ce ga znati...
P.S.i ja se plasim smrti i nestajanja, nekako mi je cudno umres i nema te vise zato vjerujem u to da kada umeremo svi odemo u raj ili pakao, lakse je ziviti sa tom cinjenicom, nego sa tim da ces prosto nestati...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Aneta Netty Sat 18 Apr 2009 - 1:33

joj i ja se plasim smrti samo kad pomislim na to najezim se,a zamislite kad neko jos pogine ili umre mlad pa to je katastrofa
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Dvojki.<3 Thu 23 Apr 2009 - 2:31

Znaci nisam jedina koja se plashi smrti ;)..
Wolela bih da ziwim beskonacno,al to nije mouce...mada ko zna...dok ja ostarim mozda i pronadju neki eliksir protiw smrti..nadamseda 'oce....xD
ciljewi? pa imam ih dosta...kao prwo da zawrshim osnownu i srednju school..pa posle fakultet..mozda filoloshi...josh razishljam..hm...posle bih wolela da ode u New Your ili L.A...al najweci cilj mi je da postanem poznata..jer kao shto sam rekla..plashim se msrti i swga toga..zato bih wolela da me ljudi pamte posle moje mrti...eto..narawno da bih wolela da osnujem porodicu..sa mushkarcem mojih snowa ♥..mada teshko da cu ga naci...wolela bih i dwojedece takodje :D
P.S.*Little Princess*...jeste cudno to sa nestajanjem i swim tim....ali ja mislim da postoji wishe ziwota...kad umremo nasha dusha trazi neko drugo telo u koje ce se smestiti i tako to...cula sam da se kao bash mali i secamo necega iz nashih poshlih ziwota al' sa wremenom to swe izbledi...xP.....mada pomocu hipnoze mozemo da otkrijemo shta smo bili u proshlom ziwotu tj da se setimo nekih delowa iz proshlih ziwota....a to za raj i pako..pa wljd swaki nash sledeci ziwot sluzi da isprawimo greshke iz proshlih ziwota...tako da werowatno kad isprawimo swe greshke..i budemo sawrsheni..odemo na wecni pocinak....uf..raspricah se ja xD
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Andjela'95 Thu 23 Apr 2009 - 11:21

Jao da,ja sam gledala na youtube-u neki mali decak se seca celog svog proslog zivota i kuce u kojoj je ziveo i onda je otisao s roditeljima do te kuce i pokazao im mesto gde je poginuo,tj neku liticu...Strasno...Al meni je grozno to kad razmisljam o smrti...Onda sve sto sad vidimo,cujemo,osecamo nestane zauvek... :cry:
I da postoji drugi zivot verovatno se niceg necemo secati... :(
Andjela'95
Andjela'95
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1658
Godina : 28

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Aurora Thu 23 Apr 2009 - 13:46

Ja se ne plasim nestajanja koliko i vi :lol: ... I ne bih volela da zivim vecno... A ako pronadju eliksir, on nece biti dostupan nama "obicnim smrtnicima" vec milijarderima... I iskreno NE BIH volela da ga pronadju... Svako ima svoj zivotni vek...
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Scarlett O'hara Thu 23 Apr 2009 - 13:51

aurora mislis sve ima rok trajanja xD
ja nezz dal da vjerujem u prosli zivot i to, zadovoljicu se cinjenicom o raju...xD
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Aurora Thu 23 Apr 2009 - 13:56

i ja (o raju) xD ... To za sledeci zivot uopste nisam sigurna niti razmisljam nesto o tome, ja sam razmisljam o raju xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Andjela'95 Thu 23 Apr 2009 - 13:57

Hahaha,a najgore razmisljas o raju a odes u pakao xD
Andjela'95
Andjela'95
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1658
Godina : 28

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Scarlett O'hara Thu 23 Apr 2009 - 14:00

nemoj nam bona sada o paklu da nas zabrinjavas ovde..idemo u raj gdje bi drugo....nadam se...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Koliko dugo biste voleli da živite? Empty Re: Koliko dugo biste voleli da živite?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum