Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. maj

+36
Angie:)
popka bebic ^__^
Beautiful Dangerous
*MiMa*97
LostSoul
Praslin<3
♪Last One♪
phina
Emily the strange
Best. <3
IvaChii
Iva
Suzana
Fallen Like The Sky.
Amélie.
Lollobrigida
Anchyly
Mica'96
Gossip Girl.
Queeny
marija ^^
~Simka~ <3
aLisa`
Andjela'95
Mala TasHa :)
Voodoo Child
Sookie
Dvojki.<3
robin.
Bloody.Mary
D@D@fandehsm
Aneta Netty
Aurora
Scarlett O'hara
Wendy
dora_95
40 posters

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

1. maj  Empty 1. maj

Post by dora_95 Thu 23 Apr 2009 - 12:22

Pa verujem da sve 1.maj . Da li idete negde sa drustvom , ili mozda s rodjacima , roditeljima....

I gde nameravate ove godine da idete , s kim.... Sve pisite ovde ;)
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Wendy Thu 23 Apr 2009 - 12:41

Vec 10-ak godina moja porodica ide sa jos 5-6 porodica na Avalu. Posto u svakoj porodici ima dece razlicitih godina a i svi se poznajemo vec dugo godina,lepo se uklopimo i zezamo.Ponekad neko od dece dovede nekog druga ili drugaricu sa strane,ali to je retko...Roditelji prave rostilj,sede i pricaju,a mi igramo fudbal,odbojku,jurimo se,pricamo,suncamo...Naravno setnja do vrha je obavezna,a kad tamo stignemo fotkamo se dok se ne umorimo od toga...Obavezno je bar 4,5 sladoleda tog dana,zbog cega se vecina nas kasnije razboli,ali nas briga... kad pred kraj dana dodju momci i devojke sa ogromnim zvucnicima koje prikace za kola i odvrnu muziku,obavezno se izmesamo sa njima i djuskamo....

Sve u svemu extra je provod...
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Scarlett O'hara Thu 23 Apr 2009 - 13:08

jao ja jedva cekam 1. maj..ja idem sa drustvom 30. aprila i nocicemo na nekom kampu(kod nas ima puno kampova na tari i drini pa ima splavarenje i tako to i onda imaju kao i kampovi)..i prosle godine sam tako bilo je fenomenalno..znaci cijeli noc se zezas kasnije legnes malo u bungalovu odspavas i ponovo ustanes provodis se i kuci..aaaa jedva cekam...prosle god su bilo neko drustvo sa gitarom bas je divno bilo pjevali smo pored vatre zezali se..
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Aurora Thu 23 Apr 2009 - 13:49

Jao ja ne znam... JA cu sa roditeljima... Verovatno gde i prosle godine (a tamo je zaista super) sa jos dve porodice... Na nekom salasu, pogled je super jer je malo dalje i na brdu xD ... pa ima malo fizikalije xD (taman da mi se otvori apetit xD)... i rostilj...
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Scarlett O'hara Thu 23 Apr 2009 - 13:56

bez muke nema nauke u ovom slucaju hrane...xD
hocu da napisem da se nadam da cete se svi fino provesti za 1. maj i najesti naravno i ja cu valjda..ah moram da vam ispricam kako sam za jedan 1. maj kad sam bila manja isla sam roditeljima i drugaricom upala u potok i sva mokra bila i blatnjava...i da napisem da kad sam se presvlacila da su neki momci prolazli tako da su me vidili u gacicama jbt..
pouka:ne igrajte se blizu potoka pozz
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Aurora Thu 23 Apr 2009 - 13:59

:hahaha:sada si me zesce nasmejala xD ... hvala, takodje ;) (nemoj da se igras vise pored potoka xD)
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Aneta Netty Thu 23 Apr 2009 - 14:09

e ovako prvog maja idem sa drustvom na neko imanje mog druga tu cemo spavati,imacemo rostilj itd...drugog maj idem sa roditeljima na palic i tu cemo ici sa nekim prijateljima nadam se da ce mi biti lepo i da cu se super provesti
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by dora_95 Thu 23 Apr 2009 - 18:49

Ja cu verovatno ici u malom drustvu , prema jednom selu , idemo na salas , a tu odmah je reka. *Little Princess* , nadam se da necu upasti u vodu :lol: . Mozda ode s nama i decko koji mi se svidja :D :D , mada znam da moje drugarice ne bi to volele ;) . A sve zavisi da li ce one hteti da idu , ja sam svakako za :D:D:D:D
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by D@D@fandehsm Sat 25 Apr 2009 - 18:32

Ja sa roditeljima i sestrom od ujne idemo na Vrsacki breg prosle god nigde nismo bili ali sada obavezno :D ;)
D@D@fandehsm
D@D@fandehsm
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 17

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Scarlett O'hara Sat 2 May 2009 - 16:06

*Little princess* wrote:ah moram da vam ispricam kako sam za jedan 1. maj kad sam bila manja isla sam roditeljima i drugaricom upala u potok i sva mokra bila i blatnjava...i da napisem da kad sam se presvlacila da su neki momci prolazli tako da su me vidili u gacicama jbt..
pouka:ne igrajte se blizu potoka pozz
e majko moja...sad mi se ovo sa gacicama ne cini strasno uopste ma nista...ovaj 1. maj me je tip vidio gologuzu..ja mislim da u grad necu mjesec dana izaci...znaci ono mrtva sam, nema me...joj ne mogu sad dsa mislim o tome nikako...i jos sam se napila i plakala ko kreten, pa ne da me nema mjesec ima da se odselim...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Aurora Sat 2 May 2009 - 18:39

Vec sam ti rekla xD ... Mozda isprica kako imas dobru zadnjicu xD ... Gledaj to sa vedrije strane xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Bloody.Mary Thu 22 Apr 2010 - 21:17

jaooo^^ jedva chekam... idem sa drudhtvom na koshutnjak :D
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by robin. Thu 22 Apr 2010 - 21:25

verovatno cemo prespavati kod drugarice posto njeni idu negde ;DDD ojsasa.
robin.
robin.
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 433
Godina : 30
Location : Earth

http://www.myspace.com/robin92756

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Scarlett O'hara Thu 22 Apr 2010 - 22:00

ove godine je sve tako zbrkano za 1. maj, tako da pojma nemam gdje ćemo ići...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Dvojki.<3 Fri 23 Apr 2010 - 0:33

Izgleda na isto mesto kao i prosle godine -.-'
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Sookie Fri 23 Apr 2010 - 18:09

Pa,za divno cudo,ove godine ni sa kim se nisam dogovarala,tako da cu 1.maj provesti uz TV,kuci..
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Voodoo Child Mon 26 Apr 2010 - 15:28

Scarlett O'hara wrote:ove godine je sve tako zbrkano za 1. maj, tako da pojma nemam gdje ćemo ići...

Stvarno me ne cudi da ostanem i kod kuce ove god...Aufff. Trebala bi ici sa svojim drustvom na Pasinac (izletiste jedno kod nas) i ugl to se sve spetljalo i ispada da na kraju idemo sa 50 nekih likova s kojima se uopste ne druzimo i imam osjecaj da ce biti grozno (neki znj razredi iz jedne druge skole i mladji fudbaleri, ala). Molim Boga da se nesto zanimljivije predlozi do tad. Ako nista - home sweet home, sta bi xD
Voodoo Child
Voodoo Child
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 241
Godina : 28
Location : Far, far away...:D

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Mala TasHa :) Mon 26 Apr 2010 - 20:00

zanima me vashe mishljenje...moji roditelji idu u Kovin na jezero, tamo ce verovatno ici i roditelji moje naj drugarice...inache ona i ja se u poslednje vreme dosta svadjamo zbog mog momka, ona ga ne voli jer kaze "da nas je razdvojio, i da manje vremena od tad provodimo zajedno"... a mi smo SVAKI DAN po 5 i vishe sati zajedno...a tu su i shkola i ples gde smo nerazdvojne o.O sa njim se vidjam 3 puta nedeljno, vikendom i ako uklopimo josh neki radni dan zbog shkole... a on me je zvao da idem sa njim za 1.maj...pa sad, nzm shta da radim? shta biste vi uradile? :/ ako odem u Kovin, znam da cu se smoriti jer ce mi ona kao i obichno popovati i praviti se glavna... da li da idem tamo gde se meni ide, ili da zbog drugarice odem u Kovin? izvinite shto sam malo skrenula sa teme :/
Mala TasHa :)
Mala TasHa :)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 407
Godina : 27

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Andjela'95 Mon 26 Apr 2010 - 20:07

pa nisi skrenula s teme. Kako hoces,ali ja mislim da je bolje da odes tamo gde ti se ide vise,tj s deckom,jer ako odes u Kovin samo ces ceo dan biti smorena i razmisljati kako bi ti bilo super da si otisla s deckom a ionako se snjim retko vidjas.Al ne znam ... Uradi kako ti mislis da treba.;)
Andjela'95
Andjela'95
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1658
Godina : 28

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Mala TasHa :) Mon 26 Apr 2010 - 20:32

Andjela'95 wrote:pa nisi skrenula s teme. Kako hoces,ali ja mislim da je bolje da odes tamo gde ti se ide vise,tj s deckom,jer ako odes u Kovin samo ces ceo dan biti smorena i razmisljati kako bi ti bilo super da si otisla s deckom a ionako se snjim retko vidjas.Al ne znam ... Uradi kako ti mislis da treba.;)
pa i ja mislim da tako treba :D al nzm, kako da kazem drugarici? :/
al hvalaa ti puno :love01:
Mala TasHa :)
Mala TasHa :)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 407
Godina : 27

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Andjela'95 Mon 26 Apr 2010 - 20:40

Ma nista pa ako ti je bas dobra drugarica sigurno ce te razumeti,i reci da ti on nedostaje i da bi volela da se vidis s njim kad vec imate takvu priliku a njoj onda obecaj da cete se npr sutradan videti,ici negde.Ma smisli ti vec nesto bolje,valjda ce te razumeti.xD Srecno.xP
Andjela'95
Andjela'95
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1658
Godina : 28

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Dvojki.<3 Mon 26 Apr 2010 - 20:42

Moja drugarica ide sa deckom za 1.5 ,pa se mi ne bunimo .. :)
Inace ,idemo kod Nevene u selo .. :P
Sad ,gledamo hocemo u petak ,pa da palimo vatru .. ili cemo ujutru u subotu ,'oce bicama da idemo ,brate .. poginu cu .. :D 100 godina nisam vozila .. :)
Skrenuh. xD
Ja je teram da zove Bubnja i Petra A .. bio bi fazon ,ona nece :P
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Mala TasHa :) Mon 26 Apr 2010 - 23:06

Andjela'95 wrote:Ma nista pa ako ti je bas dobra drugarica sigurno ce te razumeti,i reci da ti on nedostaje i da bi volela da se vidis s njim kad vec imate takvu priliku a njoj onda obecaj da cete se npr sutradan videti,ici negde.Ma smisli ti vec nesto bolje,valjda ce te razumeti.xD Srecno.xP
heh,da,trebalo bi,ali kad joj spomenem to ona prevrne ochima...stv nzm shta da radim...ispadam naivna jer joj sve udovoljavam,msm da ja greshim, ali polako mi se otvaraju ochi i msm da je ona mozda ljubomorna...ne znam :/
a hvala puno, javicu vam shta je bilo na kraju xD
dwojki^^, to se zovu drugari,a ne kao ova moja drugarica... :D
Mala TasHa :)
Mala TasHa :)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 407
Godina : 27

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Scarlett O'hara Mon 26 Apr 2010 - 23:30

pa iskreno ja bih išla sa dečkom... kod mene je situacija malo slična... ja recimo mogu da idem sa momkom ili sa društvom.... ali pošto je moj dečko debil i oni se još nisu organizovali i veze nemaju gdje će ja sam odlučila da idem sa društvom, a i ako budem išla sa dečkom tu će samo momci biti i znam da će mi biti smor tako da neću...
al' sad recimo da sam odabrala da idem sa momkom znam da mi ne bi ništa rekle ni jedna, al' bilo bi im krivo i vjerovatno bi mi možda čak to i nabijale na nos nekad kasnije... al' mene to ne zanima, ja bih kao što rekoh išla sa dečkom... smiješno mi je gledati to kao da momka stavljam na prvo mjesto, nije to, nego jednostavno to tako nekako ide...
nadam se da ste me shvatile :)

a imaš opciju da drugaricu povedeš sa sobom, mislim šta fali?
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Mala TasHa :) Mon 26 Apr 2010 - 23:45

Scarlett O'hara wrote:pa iskreno ja bih išla sa dečkom... kod mene je situacija malo slična... ja recimo mogu da idem sa momkom ili sa društvom.... ali pošto je moj dečko debil i oni se još nisu organizovali i veze nemaju gdje će ja sam odlučila da idem sa društvom, a i ako budem išla sa dečkom tu će samo momci biti i znam da će mi biti smor tako da neću...
al' sad recimo da sam odabrala da idem sa momkom znam da mi ne bi ništa rekle ni jedna, al' bilo bi im krivo i vjerovatno bi mi možda čak to i nabijale na nos nekad kasnije... al' mene to ne zanima, ja bih kao što rekoh išla sa dečkom... smiješno mi je gledati to kao da momka stavljam na prvo mjesto, nije to, nego jednostavno to tako nekako ide...
nadam se da ste me shvatile :)

a imaš opciju da drugaricu povedeš sa sobom, mislim šta fali?
oo,hvala ti puno :) slazem se u potpunosti sa tobom :D
a imam opciju jedino da vodim dechka sa sobom, a to ne bih jer on i moja drugarica nisu u najboljem odnosu(pisala sam zashto) a onda bi morali da provedu dan zajedno...i stv nzm shta da radim...ona mi nabija na nos i viche kako se ponasham kao da imam 30 godina,a ja stvarno ne znam shta je loshe da sa dechkom provedem 1. maj :/ valjda ce shvatiti jednom kad bude bila u ovakvoj situaciji...
Mala TasHa :)
Mala TasHa :)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 407
Godina : 27

Back to top Go down

1. maj  Empty Re: 1. maj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum