Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reinkarnacija

+35
MoonGirl
Praslin<3
providna_duga
Lollobrigida
TackeY
IvaChii
LostSoul
Angel_Of_Death
Crni Leptir <3
...Mi.Mi...
Anchyly
Angie:)
Suzana
PunkRockChick
Superstar
Wendy
Sookie
.Raindrop.
Iva
Tarja
aLisa`
Mesecevo dete ;)
Pandora no hako
Mikica
Carrie <3
Natsi
Yellow Kitty
Andjela'95
Dvojki.<3
Daenerys Targaryen
Scarlett O'hara
Aurora
Fallen Like The Sky.
Jackie
dora_95
39 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Reinkarnacija Empty Reinkarnacija

Post by dora_95 Fri 22 May 2009 - 17:40

Da li verujete u reinkarnaciju? Ovde mozete raspravljati o tome , posto vidim da se u nekim drugim temama pise o ovome ... ;)
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Jackie Fri 22 May 2009 - 18:17

hmm,shta znam i werujem i ne werujem,bilo bi lepo da je istinito.a ko zna,mozda i jeste....to prelazenje jedne dushe u drugo telo,posle smrti mi je logichnije od owog nasheg werowanja,da cesh da idesh u raj ili pakao i tako to
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Fallen Like The Sky. Fri 22 May 2009 - 18:45

Ja potpuno verujem u to...
Jer je to najlogicnije objasnjenje o onome sto ce nam se dogoditi posle smrti i o onome sto nam se dogadjalo pre nego sto smo dosli na ovaj svet...
Ja ne verujem da je covek samo fizicko bice i da je njegov zivot poceo kada ga je lekar izvadio iz majcinog stomaka, a zavrsio se onda kada je srce prestalo da mu kuca...
I takodje ne verujem u viziju pakla i raja jer me ne privlaci vecan zivot na taj nacin...
Mnogo mi bolje izgleda pomisao da cu se ponovo roditi, ziveti, napraviti iste greske kojih se iz proslog zivota ne secam i ponovo napustiti ovaj svet da bih se jos jednom vratila...
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Aurora Fri 22 May 2009 - 19:33

Jackie wrote:hmm,shta znam i werujem i ne werujem,bilo bi lepo da je istinito.a ko zna,mozda i jeste....to prelazenje jedne dushe u drugo telo,posle smrti mi je logichnije od owog nasheg werowanja,da cesh da idesh u raj ili pakao i tako to

ali mi se cini da cemo u raj i pakao posle te apokalipse sa cime nas toliko smaraju xD :lol:
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Scarlett O'hara Fri 22 May 2009 - 19:35

mislim da ne vjerujem....ne znam..tesko je o tome diskutovati, ja vjerujem u Boga i mislim da dusa ode u raj ili pakao ili bar zelim tako da mislim ne znam...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by dora_95 Fri 22 May 2009 - 20:14

*Little princess* wrote:mislim da ne vjerujem....ne znam..tesko je o tome diskutovati, ja vjerujem u Boga i mislim da dusa ode u raj ili pakao .

Slazem se ;)
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Daenerys Targaryen Fri 22 May 2009 - 20:25

ja zaprawo nzm u sta da werujem... ja msm da bi trebali werowati u ono sto widimo.. a ja ne widim ni Boga, ni duse, nista... e sada.. werujem da nas je neko stworio, nzm ko ni sta, samo werujem.. ali ne werujem u ziwot posle smrti, jer bi u paklu i raju wec bilo na miliarde i zilione dusa.... tako da jednim delom werujem u reinkarnaciju...
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Dvojki.<3 Fri 22 May 2009 - 20:30

*Nicky*LiveLaughLove =) wrote:Ja potpuno verujem u to...
Jer je to najlogicnije objasnjenje o onome sto ce nam se dogoditi posle smrti i o onome sto nam se dogadjalo pre nego sto smo dosli na ovaj svet...
Ja ne verujem da je covek samo fizicko bice i da je njegov zivot poceo kada ga je lekar izvadio iz majcinog stomaka, a zavrsio se onda kada je srce prestalo da mu kuca...
I takodje ne verujem u viziju pakla i raja jer me ne privlaci vecan zivot na taj nacin...
Mnogo mi bolje izgleda pomisao da cu se ponovo roditi, ziveti, napraviti iste greske kojih se iz proslog zivota ne secam i ponovo napustiti ovaj svet da bih se jos jednom vratila...


e isyo owako je i moje mishljenje :D
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by dora_95 Fri 22 May 2009 - 20:35

Gabriella wrote: ja msm da bi trebali werowati u ono sto widimo.. ...

Da , to je istina.... Imam jednog druga koji ne veruje u Boga , i uvek govori da on veruje samo u ono sto vidi. I ne zato sto ne veruje cela njegova porodica itd. , samo on ne veruje ;) . Jeste , slazem se , ali jednostavno mene tako uce od rodjenja da verujem i ja razmisljam na taj nacin :bom: .
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Daenerys Targaryen Fri 22 May 2009 - 20:40

dora_95 wrote:
Gabriella wrote: ja msm da bi trebali werowati u ono sto widimo.. ...

Da , to je istina.... Imam jednog druga koji ne veruje u Boga , i uvek govori da on veruje samo u ono sto vidi. I ne zato sto ne veruje cela njegova porodica itd. , samo on ne veruje ;) . Jeste , slazem se , ali jednostavno mene tako uce od rodjenja da verujem i ja razmisljam na taj nacin :bom: .
jedino sto ja hocu je neki dokaz... i tek tada bi mogla reci "ja werujem"... i glupo mi je da werujemtamo nekim nazowi "apostolima", ko ce znati ko je to mogao pisati...
i cudno mi je koliko teorija ima... sad Darwin, sad Bog, sad crkwa gowori nesto, a dzamija nesto saswim drugo... nzm wise sta da msm..
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Fallen Like The Sky. Sat 23 May 2009 - 12:05

Gabriella wrote:ja msm da bi trebali werowati u ono sto widimo..

Ja se bogami ne slazem... Kada bih verovala u sve sto vidim, a gledam odvatne stvari svakoga dana i kada bih pocela da verujem da je to sve ispravno, bila bih grozna osoba, jos gora nego sto sam sada! Svet ne treba da se gleda ocima, nego srcem i uvek postoji nesto vise od onog sto vidimo ili cujemo!
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Andjela'95 Sat 23 May 2009 - 12:12

*Nicky*LiveLaughLove =) wrote:

Ja se bogami ne slazem... Kada bih verovala u sve sto vidim, a gledam odvatne stvari svakoga dana i kada bih pocela da verujem da je to sve ispravno, bila bih grozna osoba, jos gora nego sto sam sada! Svet ne treba da se gleda ocima, nego srcem i uvek postoji nesto vise od onog sto vidimo ili cujemo!
Da,slazem se s tobom ...
Andjela'95
Andjela'95
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1658
Godina : 28

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Daenerys Targaryen Sat 23 May 2009 - 14:00

*Nicky*LiveLaughLove =) wrote:
Gabriella wrote:ja msm da bi trebali werowati u ono sto widimo..

Ja se bogami ne slazem... Kada bih verovala u sve sto vidim, a gledam odvatne stvari svakoga dana i kada bih pocela da verujem da je to sve ispravno, bila bih grozna osoba, jos gora nego sto sam sada! Svet ne treba da se gleda ocima, nego srcem i uvek postoji nesto vise od onog sto vidimo ili cujemo!
to sto gledamo u swijetu, swe odwratne stwari, to je nesto sto swet mora da widi... nije to nesto u sta se weruje ili ne weruje, to je nesto sto se desawa swaki dan u owom groznom swetu...ubistwa, silowanja, swe serijske ubice... to je nesto sto postoji da bi odrzawali rawnotezu izmedju dobra i zla... jer ako postoji Bog, postoji i djawo... =)
ali msm da spamujemo... =)
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Fallen Like The Sky. Sat 23 May 2009 - 14:17

Da ali ipak uvek postoji nesto vise...
Ja cu stalno da stojim iza toga, sta god da se dogodi!
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Yellow Kitty Sat 23 May 2009 - 22:24

Hmm ja verujem u zivot posle zivota,naletela sam na testove na fejsu i u casopisu kao sta si bila/bio u "proslom zivotu" malo glup primer,ali poneki put mi se desava da kad uradim nesto imam osecaj kao da sam to vec ranije radila,u raj i pakao nisam ni razmisljala dal verujem ne znam,a u Boga verujem,ne znam dal me razumete,ali sve je to komplikovano i ko ce to zanti... :)
Yellow Kitty
Yellow Kitty
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 339
Godina : 28

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Natsi Sat 23 May 2009 - 22:30

Ja ne verujem u reinkarnaciju...Ja sam hriscanka a ne hinduista...Tako da se verovanje u reinkarnaciju ''protivi''mojoj veri...


wrote:naletela sam na testove na fejsu i u casopisu kao sta si bila/bio u "proslom zivotu"

a testove ovog tipa radim samo iz zezanja i zabave,jer resenja mogu stvarno da me nasmeju...i nekad iz zezanja kazem da sam necija reinkarnacija,ali ne,ja ne verujem u reinkarnaciju...XD
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Carrie <3 Thu 28 May 2009 - 17:08

[quote="<music_girl>"] ali poneki put mi se desava da kad uradim nesto imam osecaj kao da sam to vec ranije radila! DA,I MENI!VERUJEM U TO,BAR DELIMICNO
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Mikica Sun 18 Oct 2009 - 20:56

ja licno vjerujem u reinkarnaciju...nzm sto :)
Mikica
Mikica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 453
Location : **Sedim u jednom Pariskom lokalu i lazno se smesim coveku sto gleda svuda oko mene devojke se ljube a ja trazim oci oci kao tvoje**

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Pandora no hako Wed 18 Nov 2009 - 15:52

Ne verujem,ali ako je moguća volela bih da mi se desi,baš e zanima šta bih bila u narednom životu xDDDDxDxDxDDD
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Mesecevo dete ;) Sat 6 Mar 2010 - 19:18

Mikica wrote:ja licno vjerujem u reinkarnaciju... :)

takodje....
procitala sam toliko knjiga o tome i znam da se svi mi vracamo na zemlju jer nesto nismo uradili ... biramo roditelje koji ce nam pomoci da ostvarimo karmu i uglavnom su nam bliski oni koji su nam bili tu i u proslom zivotu , mozda nisu tu od pocetka ali ih jednom u zivotu nadjemo i ne damo da oper odu...
u Americi postoje doktori koji znaju da te "vrate" u prosli zivot ... kazu da je tesko kasnije i da da je trebalo da se secamo, mi bismo se secali ...
Obicno svi vucemo nesto iz proslog zivota...
Jedna zena se plasila sopstvenog vrata, da se pogleda u ogledalo. Kada su je vratili u prosli zivot , videla je da je udavljena u proslom zivotu i da je taj strah od tada povukla...
Mesecevo dete ;)
Mesecevo dete ;)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 25

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Dvojki.<3 Sat 6 Mar 2010 - 19:38

E,ja bas ne verujem to da su nam bliski ljudi iz proslih zivota,takodje negde sam procitala da SVI ljudi koje poznajemo da smo se sa SVIMA njima sretali tj da smo ih poznavali u proslim zivotima,meni je to nekako nemoguce ..
E,a kad vec citas o tome toliko,sta se desava kada ispunimo sve sto smo trebali?
I,dal' mi odmah posto smo umrli ulazimo u neko drugo telo il' treba vremena za to? :)
ja sam cula da se mi kao deca secamo sta smo radili u proslim zivotima ..
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Mesecevo dete ;) Sat 6 Mar 2010 - 19:56

ne odlazis ti odmah nego prolazis kroz cistiliste gde ti brisu pamcenje prvo i kroz leciliste gde te ako si bio bolestan i umro od toga prvo izlece ...
neki to brzo prodju ... bukvalno moze da se desi da to bude za mesec, dva a mozda i godine prodju .. ne mora da znaci da ces se roditi ovde.. mozda ces se rditi u Indiji, mozda u Chikagu ...
u sustini, ionako necemo znati kada do toga dodje...
to je dobro poznato strucnjacima u Americi ali ne i kod nas jer mi nekako u svemu kasnimo. Pretpostavljam da ce kod nas ta neka vrsta hipnoze biti tek za nekih 70, 80 godina prostudirana koliko i zaostajemo u svemu ...
Mesecevo dete ;)
Mesecevo dete ;)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 25

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by aLisa` Fri 30 Apr 2010 - 1:06

Ja sam gledala na TV-u, da negde tamo, nzm ni ja gde, ljudi veruju da kada umru, svi oni postaju pacovi i njima je pacov sveta životinja i svi ih imaju u kući, hrane ih, kao mi naše mačke ili pse, ako ih puštate da slobodno hodaju po kući, isto tako i oni pacove... a nije to jedan pacov, to je čitava kolonija pacova... fuj... Rolling Eyes
Inače, verujem i u jedno i u drugo... Ko zna, sve je moguće... Rolling Eyes
Ali ne želim sada da razmišljam o tome, ima vremena... :)
aLisa`
aLisa`
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 949
Godina : 28
Location : Zemlja Čuda. ^__^

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Carrie <3 Sat 12 Jun 2010 - 23:45

zanimljiva je teorija u svakom slucaju...pa nzm da li da verujem u to...
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Tarja Sun 13 Jun 2010 - 9:22

Ja volim da razmisljam o reinkarnaciji. I moram da priznajem da pomalo vjerujem u to. Ili bih zeljela da vjerujem i da se to dogadja. Nije vazno.
Mada ima to pomalo smisla ako idem po onom neko mora umrijeti da bi se neko rodio, a neki se nanovo radjaju, pa se tako povecava broj ljudi u svijetu. Malo sam se pogubila, ali to je moja vizija reinkarnacije.
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down

Reinkarnacija Empty Re: Reinkarnacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum