Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvi smo kad se zaljubimo?

+34
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
Gossip Girl.
Renesmee
Beautiful Dangerous
Queeny
Riverside
Kate.Fenett
providna_duga
Suzana
LostSoul
...Mi.Mi...
DarkAngel
I'mNotPerfect!~
Cuz i'm super bass. :3
popka bebic ^__^
Angie:)
*bond*
Wendy
Mica'96
Bloody.Mary
Moonlight Girl
Iva
.cherrybomb.
Iwana95
@ndjel@
Bloo
little girl
*AnGeL*
Scarlett O'hara
Aurora
The Lizard King
Dvojki.<3
Fallen Like The Sky.
38 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Fallen Like The Sky. Tue 4 Aug 2009 - 14:08

OVAN
Čim oseti da ga je pogodila Amorova strela, odmah kreće u akciju. Ne može da izdrži ni trenutak, a da nešto ne kaže. Voljenoj osobi ne da mira i odmah smišlja niz akcija kako bi je pridobio. Uopšte nema nimalo strpljenja, otvoren je i direktan, pa odmah otkriva osećanja. Ukoliko je druga strana zatečena ili joj treba vremena da prihvati novu prirodu odnosa, moguće je da se razočara, jer on (ona) najiskrenije i najpoštenije daje sve od sebe kad je zaljubljen(a). Učiniće sve da usreći drugu stranu, ali pritom očekuje veliko poštovanje. Od zaljubljenosti može da dobije i temperaturu, ali sa Ovnom nikad nije dosadno! Daće vam sve!

BIK
Kada se zaljubi, odmah počinje da razmišlja koliko će ga to koštati, a naročito izlasci kojima želi da impresionira voljenu osobu. Obavezna je veća količina hrane i pića, i ništa ne sme da nedostaje. Senzualan je. Tip je koji se uvek dočeka na noge, ali u ljubavi gubi glavu. Vrlo rado broji i računa koliko čega može da dobije, pa to nesvesno meša sa osećajima. Više je sklon hedonizmu, pa zaljubljenost izražava kroz užitke, obično kroz jednostavne stvari. U takvim situacijama može delovati i tupo, a ponekad i odbojno.

BLIZANCI
Osećaj zaljubljenosti želeo bi da prenese celom svetu. Leti kao leptir od cveta do cveta i nema osobe koja neće saznati što oseća. Često se dogodi da se druga strana oseća pogođena ovom indiskrecijom (ili to tako doživi), pa sledi povlačenje. Tad je Blizancu žao što je svima objavio svoje stanje. Ne treba mu to uzimati za zlo, jer mu je priroda takva. On je glasnik, pa ko će drugi da priča i informiše druge, ako ne Blizanac? Uživaju u pričama o svom stanju zaljubljenosti, i odmah smišljaju sve moguće varijante za budući razvoj veze. U stanju su i da izmisle trač, ako nemaju hrabrosti da priznaju da su se zaljubili.

RAK
Jedan je od najosećajnijih znakova. Kad se zaljubi, gotovo da treperi i ne može to da sakrije, koliko god se trudio. Uglavnom gleda u drugu stranu (u koju se zaljubio-la) i svojim velikim sanjalačkim očima otkriva šta mu je na duši. Najčešće u tišini, a ako se nametne takva situacija, kroz muziku i neko lepo piće. Voli intimne situacije i po svaku cenu čuva privatnost, pa mu treba vremena da otkrije drugima o čemu se radi. Ipak, to ne može da sakrije, jer osećanja iz Raka zrače na vrlo prepoznatljiv način.


LAV
Lav svakako mora da smisli nešto što dosad niko nije smislio, video ili čuo, a što mora pojačati efekt senzacije. Publike treba da bude što više. Znate ona klečanja na kolenima sa prošenjem nečije ruke za ceo život i to obavezno uz publiku – što veću, to bolju? To su pravi Lavovi kada se zaljube. Partneru žele da pruže ceo svet, a ako ne budu prihvaćeni, to jednostavno nisu u stanju da podnesu pa sledi novi pokušaj ili čak skandal!.

DEVICA
Ova stidljiva priroda krije svoju zaljubljenost ili je izražava na takav način da se jedva prepoznaje. Ipak će voljenu osobu pozvati u neki fensi restoran ili na kulturni događaj, a zaljubljenost neće izraziti jasno (ne zbog namera, nego zbog stidljivosti), pa se mogu očekivati sve moguće kombinacije, a često i nesporazumi. Budu li pogrešno shvaćene, Device su u stanju da se povuku, a nisu retke ni one koje izigravaju neosvojivu tvrđavu (čak i kad se zaljube), jasno, na svoju štetu. Ovde treba posmatrati detalje i skrivene poglede, jer je to njihov jezik komunikacije kada se zaljube.

VAGA
Postoje Vage koje potpuno izgube glavu kada se zaljube i svoj život u potpunosti podređuju voljenoj osobi, čak do tačke zavisnosti, a postoje i one koje skladno uživaju u novonastalom stanju. To su najveći šarmeri horoskopa koji svojim slatkim osmehom, lepim rečima i manirama obično brzo pridobiju voljenu osobu. Najčešće su večno zaljubljeni, pa život organizuju prema svojoj boljoj polovini bez koje iskreno ne osećaju da žive. Jedna od najtužnijih slika je usamljena Vaga.


ŠKORPIJA
Ovaj pomalo ratnički tip sa strašću brzo shvata da se zaljubio. Međutim, ako ne može da dominira u odnosu, skrivaće svoja osećanja dok ne postigne cilj koji želi, ili bar dok se ne nađe u poziciji da može da zavodi, pa na taj način da dominira. Ako je u prilici, odmah prelazi na stvar, odnosno na seks. Često ume da privuče sve živo iz okoline, pa u svojoj zaljubljenosti ostaje nejasan onom ko ga voli, jer taj neko može da pomisli da je ovaj veliki zavodnik sposoban da zavede sve, a ne vidi da je ceo šou namenjen samo njemu.

STRELAC
Šala i humor su njihov stil. Kada se zaljube, obično lupetaju gluposti i na sve moguće načine pokazuju svoje stanje. Dvosmislenost je njihova igra kroz koju sebe čuvaju ako stvari krenu loše. Ipak, obično organizuju lepe trenutke i na poseban način impresioniraju njima dragu osobu. Međutim može se dogoditi da im jednostavno dođe da u jednom trenutku nestanu, i to najčešće negde daleko, pa osoba sa kojom su započeli neko intmnije druženje ostaje zbunjena.

JARAC
Treba imati na umu da je ovo po prirodi kardinalni znak, a to znači da je zapravo motivisan osećanjima. Ali njihova spoljašnjost može delovati hladno, pa kad se zaljubi, iako bi sve uradio za voljenu osobu, najčešće bude pogrešno shvaćen ili čak ismejan. Jarčevi su nespretni za izražavanje ljubavi, ali osećaju dublje od drugih znakova. Teško se nose sa zaljubljenošću, jer su predani poslu, a preozbiljno shvataju i ljubav. Sa godinama, kao da dobijaju, a ne gube, pa nije retkost da u drugoj polovini života nađu ljubav svog života.


VODOLIJA
Kada se zaljube, prvo naprave žutku za prijatelje, ali neće jasno reći kako se osećaju. Sačuvaće privatnost ili će smisliti čitav niz kojekakvog neobičnog ponašanja, koje će da sprovede u delo. Svoje stanje skrivaće upravo takvim postupcima, sve dok ne ispitaju koliko im je sklona druga strana. Kada i ako ustanove da ga imaju u šaci, igra će im najčešće postati nezanimljiva, pa nisu isključene sve vrste kombinacija od zavođenja najvećeg suparnika voljene osobe, do glumljenja raznih perverzija. Sutradan, kad se saberu, možda će im biti žao, ali sa druge strane, osetiće zadovoljstvo što su pokazali svoju neobjašnjivu prirodu. Nastavak eventualne veze poznat je uglavnom samo njima, a za druge je bukvalno moguće sve.

RIBE
Ovi ljudi mogu na najpotpuniji način osećati kako ljubav, tako i zaljubljenost. Ako su pozitivno usmereni, to su stvaraoci velikih priča o zaljubljenosti, pravih romantičnih situacija ili intriga motovisanih nežnim srcem. Oni negativniji stvoriće situaciju najkomplikovanijih detalja, koji nikome na kraju neće biti jasni, a najčešće ni njima. Postoji i treći tip, onaj koji se zadovoljava platonskom ljubavlju i zaljubljenošću, proživljavajući sve filmove svog stanja samo u sopstvenom svetu mašte.


Last edited by Fallen Like The Sky. on Mon 30 Jul 2012 - 14:30; edited 1 time in total
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Dvojki.<3 Tue 4 Aug 2009 - 14:11

DEVICA
Ova stidljiva
priroda krije svoju zaljubljenost ili je izražava na takav način da se
jedva prepoznaje. Ipak će voljenu osobu pozvati u neki fensi restoran
ili na kulturni događaj, a zaljubljenost neće izraziti jasno (ne zbog
namera, nego zbog stidljivosti), pa se mogu očekivati sve moguće
kombinacije, a često i nesporazumi. Budu li pogrešno shvaćene, Device
su u stanju da se povuku, a nisu retke ni one koje izigravaju
neosvojivu tvrđavu (čak i kad se zaljube), jasno, na svoju štetu. Ovde
treba posmatrati detalje i skrivene poglede, jer je to njihov jezik
komunikacije kada se zaljube.
haha u fensi restoran :lol: ostalo tacno :D
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Fallen Like The Sky. Tue 4 Aug 2009 - 14:13

RIBE
Ovi ljudi mogu na najpotpuniji način osećati kako ljubav, tako i zaljubljenost. Ako su pozitivno usmereni, to su stvaraoci velikih priča o zaljubljenosti, pravih romantičnih situacija ili intriga motovisanih nežnim srcem. Oni negativniji stvoriće situaciju najkomplikovanijih detalja, koji nikome na kraju neće biti jasni, a najčešće ni njima. Postoji i treći tip, onaj koji se zadovoljava platonskom ljubavlju i zaljubljenošću, proživljavajući sve filmove svog stanja samo u sopstvenom svetu mašte.

ja sam treci tip ^^
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by The Lizard King Tue 4 Aug 2009 - 14:16

RAK
Jedan je od najosećajnijih znakova. Kad se zaljubi, gotovo da treperi i ne može to da sakrije, koliko god se trudio. Uglavnom gleda u drugu stranu (u koju se zaljubio-la) i svojim velikim sanjalačkim očima otkriva šta mu je na duši. Najčešće u tišini, a ako se nametne takva situacija, kroz muziku i neko lepo piće. Voli intimne situacije i po svaku cenu čuva privatnost, pa mu treba vremena da otkrije drugima o čemu se radi. Ipak, to ne može da sakrije, jer osećanja iz Raka zrače na vrlo prepoznatljiv način.

Tacno.. Nista ne moogu da sakrijem :D
The Lizard King
The Lizard King
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1013
Godina : 27
Location : Paradise City... :P In Slash's arms.. :P

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Aurora Tue 4 Aug 2009 - 15:14

VODOLIJA
Kada se zaljube,
prvo naprave žutku za prijatelje, ali neće jasno reći kako se osećaju.
Sačuvaće privatnost ili će smisliti čitav niz kojekakvog neobičnog
ponašanja, koje će da sprovede u delo. Svoje stanje skrivaće upravo
takvim postupcima, sve dok ne ispitaju koliko im je sklona druga
strana. Kada i ako ustanove da ga imaju u šaci, igra će im najčešće
postati nezanimljiva, pa nisu isključene sve vrste kombinacija od
zavođenja najvećeg suparnika voljene osobe, do glumljenja raznih
perverzija. Sutradan, kad se saberu, možda će im biti žao, ali sa druge
strane, osetiće zadovoljstvo što su pokazali svoju neobjašnjivu
prirodu. Nastavak eventualne veze poznat je uglavnom samo njima, a za
druge je bukvalno moguće sve.

U bre... xD :lol:
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Scarlett O'hara Tue 4 Aug 2009 - 16:25

~BeTTy~ S!x P@ck Add!cT wrote:RIBE
Ovi ljudi mogu na najpotpuniji način osećati kako ljubav, tako i zaljubljenost. Ako su pozitivno usmereni, to su stvaraoci velikih priča o zaljubljenosti, pravih romantičnih situacija ili intriga motovisanih nežnim srcem. Oni negativniji stvoriće situaciju najkomplikovanijih detalja, koji nikome na kraju neće biti jasni, a najčešće ni njima. Postoji i treći tip, onaj koji se zadovoljava platonskom ljubavlju i zaljubljenošću, proživljavajući sve filmove svog stanja samo u sopstvenom svetu mašte.

ja sam treci tip ^^

potpisujem i ja sam 3. tip....
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Fallen Like The Sky. Tue 4 Aug 2009 - 16:56

xaxa nisam znala da je bilo ko osim mene treci tip xD
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Scarlett O'hara Tue 4 Aug 2009 - 17:23

~BeTTy~ S!x P@ck Add!cT wrote:xaxa nisam znala da je bilo ko osim mene treci tip xD
ma evo me ja sam skroz takva...maštam ne volim stavrnost šta ću tamo je sve ružnije xD
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Fallen Like The Sky. Tue 4 Aug 2009 - 17:25

mozda se salis ali sa mnom je stvarno tako... sto na kraju krajeva bas i nije dobro ali jbg
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Scarlett O'hara Tue 4 Aug 2009 - 17:32

~BeTTy~ S!x P@ck Add!cT wrote:mozda se salis ali sa mnom je stvarno tako... sto na kraju krajeva bas i nije dobro ali jbg
ne šalim se i ja dosta živim u svijetu mašte...ne znam čudna sam skroz...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Fallen Like The Sky. Tue 4 Aug 2009 - 18:57

kad je tamo lepse ^^
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by *AnGeL* Sun 9 Aug 2009 - 1:27

Postoje vage koje potpuno izgube glavu kada se zaljube i svoj život u potpunosti podređuju voljenoj osobi, čak do tačke zavisnosti, a postoje i one koje skladno uživaju u novonastalom stanju. To su najveći šarmeri horoskopa koji svojim slatkim osmehom, lepim rečima i manirama obično brzo pridobiju voljenu osobu. Najčešće su večno zaljubljeni, pa život organizuju prema svojoj boljoj polovini bez koje iskreno ne osećaju da žive. Jedna od najtužnijih slika je usamljena Vaga.

skroz tacn0 (:
*AnGeL*
*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631
Godina : 30
Location : Iza zute zgrade, pa levo xD

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by little girl Sun 9 Aug 2009 - 15:35

*Little princess* wrote:
~BeTTy~ S!x P@ck Add!cT wrote:xaxa nisam znala da je bilo ko osim mene treci tip xD
ma evo me ja sam skroz takva...maštam ne volim stavrnost šta ću tamo je sve ružnije xD

upravo to... mi ribice smo nježna bića i ne sviđa nam se ova gruba stvarnost... bar se meni ne sviđa... btw, i ja sam 3. tip
little girl
little girl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 105
Godina : 30

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Bloo Sat 15 Aug 2009 - 6:35

VODOLIJA
Kada se zaljube, prvo naprave žutku za prijatelje, ali neće jasno reći kako se osećaju. Sačuvaće privatnost ili će smisliti čitav niz kojekakvog neobičnog ponašanja, koje će da sprovede u delo. Svoje stanje skrivaće upravo takvim postupcima, sve dok ne ispitaju koliko im je sklona druga strana. Kada i ako ustanove da ga imaju u šaci, igra će im najčešće postati nezanimljiva, pa nisu isključene sve vrste kombinacija od zavođenja najvećeg suparnika voljene osobe, do glumljenja raznih perverzija. Sutradan, kad se saberu, možda će im biti žao, ali sa druge strane, osetiće zadovoljstvo što su pokazali svoju neobjašnjivu prirodu. Nastavak eventualne veze poznat je uglavnom samo njima, a za druge je bukvalno moguće sve.

Auuuu potpuno ali potpuno tacno!
Bloo
Bloo
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 485
Godina : 30
Location : "Evropski grad buducnosti"

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by @ndjel@ Fri 19 Feb 2010 - 18:00

BLIZANCI
Osećaj zaljubljenosti želeo bi da prenese celom svetu. Leti kao leptir od cveta do cveta i nema osobe koja neće saznati što oseća. Često se dogodi da se druga strana oseća pogođena ovom indiskrecijom (ili to tako doživi), pa sledi povlačenje. Tad je Blizancu žao što je svima objavio svoje stanje. Ne treba mu to uzimati za zlo, jer mu je priroda takva. On je glasnik, pa ko će drugi da priča i informiše druge, ako ne Blizanac? Uživaju u pričama o svom stanju zaljubljenosti, i odmah smišljaju sve moguće varijante za budući razvoj veze. U stanju su i da izmisle trač, ako nemaju hrabrosti da priznaju da su se zaljubili.



Tacno,posebno poslednja recenica!
@ndjel@
@ndjel@
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1487
Godina : 25
Location : Zemlja cuda

http://www.jb-serbia.tk

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Iwana95 Wed 10 Mar 2010 - 13:44

VODOLIJA
Kada se zaljube, prvo naprave žutku za prijatelje, ali neće jasno reći kako se osećaju. Sačuvaće privatnost ili će smisliti čitav niz kojekakvog neobičnog ponašanja, koje će da sprovede u delo. Svoje stanje skrivaće upravo takvim postupcima, sve dok ne ispitaju koliko im je sklona druga strana. Kada i ako ustanove da ga imaju u šaci, igra će im najčešće postati nezanimljiva, pa nisu isključene sve vrste kombinacija od zavođenja najvećeg suparnika voljene osobe, do glumljenja raznih perverzija. Sutradan, kad se saberu, možda će im biti žao, ali sa druge strane, osetiće zadovoljstvo što su pokazali svoju neobjašnjivu prirodu. Nastavak eventualne veze poznat je uglavnom samo njima, a za druge je bukvalno moguće sve.

xixiixi...:D Pa nisam tOliiiikO zLa...xDDD
Iwana95
Iwana95
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 149
Godina : 29
Location : ....BilO gde,samO sa druuustwOm.... :]

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by .cherrybomb. Tue 20 Jul 2010 - 0:10

JARAC
Treba imati na umu da je ovo po prirodi kardinalni znak, a to znači da je zapravo motivisan osećanjima. Ali njihova spoljašnjost može delovati hladno, pa kad se zaljubi, iako bi sve uradio za voljenu osobu, najčešće bude pogrešno shvaćen ili čak ismejan. Jarčevi su nespretni za izražavanje ljubavi, ali osećaju dublje od drugih znakova. Teško se nose sa zaljubljenošću, jer su predani poslu, a preozbiljno shvataju i ljubav. Sa godinama, kao da dobijaju, a ne gube, pa nije retkost da u drugoj polovini života nađu ljubav svog života.

Skroz istina. :)
.cherrybomb.
.cherrybomb.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 155
Godina : 31

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Iva Tue 20 Jul 2010 - 10:30

ŠKORPIJA
Ovaj pomalo ratnički tip sa strašću brzo
shvata da se zaljubio. Međutim, ako ne može da dominira u odnosu,
skrivaće svoja osećanja dok ne postigne cilj koji želi, ili bar dok se
ne nađe u poziciji da može da zavodi, pa na taj način da dominira. Ako
je u prilici, odmah prelazi na stvar, odnosno na seks. Često ume da
privuče sve živo iz okoline, pa u svojoj zaljubljenosti ostaje nejasan
onom ko ga voli, jer taj neko može da pomisli da je ovaj veliki zavodnik
sposoban da zavede sve, a ne vidi da je ceo šou namenjen samo njemu.

xeexex :D
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Moonlight Girl Wed 28 Jul 2010 - 23:26

BLIZANCI
Osećaj zaljubljenosti želeo bi da prenese celom svetu. Leti kao leptir od cveta do cveta i nema osobe koja neće saznati što oseća. Često se dogodi da se druga strana oseća pogođena ovom indiskrecijom (ili to tako doživi), pa sledi povlačenje. Tad je Blizancu žao što je svima objavio svoje stanje. Ne treba mu to uzimati za zlo, jer mu je priroda takva. On je glasnik, pa ko će drugi da priča i informiše druge, ako ne Blizanac? Uživaju u pričama o svom stanju zaljubljenosti, i odmah smišljaju sve moguće varijante za budući razvoj veze. U stanju su i da izmisle trač, ako nemaju hrabrosti da priznaju da su se zaljubili.

Ovo sam jaa. podebljano.
Moonlight Girl
Moonlight Girl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 41
Godina : 27
Location : Under a lover's sky.(:

http://www.twilightsource.biz/forum.htm

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Bloody.Mary Thu 29 Jul 2010 - 10:59

DEVICA
Ova stidljiva priroda krije svoju zaljubljenost ili je izražava na takav način da se jedva prepoznaje. Ipak će voljenu osobu pozvati u neki fensi restoran ili na kulturni događaj, a zaljubljenost neće izraziti jasno (ne zbog namera, nego zbog stidljivosti), pa se mogu očekivati sve moguće kombinacije, a često i nesporazumi. Budu li pogrešno shvaćene, Device su u stanju da se povuku, a nisu retke ni one koje izigravaju neosvojivu tvrđavu (čak i kad se zaljube), jasno, na svoju štetu. Ovde treba posmatrati detalje i skrivene poglede, jer je to njihov jezik komunikacije kada se zaljube.

da, da sve je tachno ^^
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Mica'96 Thu 5 Aug 2010 - 17:13

VAGA
Postoje Vage koje potpuno izgube glavu kada se zaljube i svoj život u potpunosti podređuju voljenoj osobi, čak do tačke zavisnosti, a postoje i one koje skladno uživaju u novonastalom stanju. To su najveći šarmeri horoskopa koji svojim slatkim osmehom, lepim rečima i manirama obično brzo pridobiju voljenu osobu. Najčešće su večno zaljubljeni, pa život organizuju prema svojoj boljoj polovini bez koje iskreno ne osećaju da žive. Jedna od najtužnijih slika je usamljena Vaga.
tacno,
Mica'96
Mica'96
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Kakvi smo kad se zaljubimo? Qryvlj
Broj poruka : 1316
Godina : 27

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Wendy Thu 5 Aug 2010 - 17:36

RAK
Jedan je od najosećajnijih znakova. Kad se zaljubi, gotovo da treperi i ne može to da sakrije, koliko god se trudio. Uglavnom gleda u drugu stranu (u koju se zaljubio-la) i svojim velikim sanjalačkim očima otkriva šta mu je na duši. Najčešće u tišini, a ako se nametne takva situacija, kroz muziku i neko lepo piće. Voli intimne situacije i po svaku cenu čuva privatnost, pa mu treba vremena da otkrije drugima o čemu se radi. Ipak, to ne može da sakrije, jer osećanja iz Raka zrače na vrlo prepoznatljiv način.

Tacno... Kad sam zaljubljena,ceo svet to vidi...
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by *bond* Sun 7 Nov 2010 - 11:33

BLIZANCI
Osećaj zaljubljenosti želeo bi da prenese celom svetu. Leti kao leptir od cveta do cveta i nema osobe koja neće saznati što oseća. Često se dogodi da se druga strana oseća pogođena ovom indiskrecijom (ili to tako doživi), pa sledi povlačenje. Tad je Blizancu žao što je svima objavio svoje stanje. Ne treba mu to uzimati za zlo, jer mu je priroda takva. On je glasnik, pa ko će drugi da priča i informiše druge, ako ne Blizanac? Uživaju u pričama o svom stanju zaljubljenosti, i odmah smišljaju sve moguće varijante za budući razvoj veze. U stanju su i da izmisle trač, ako nemaju hrabrosti da priznaju da su se zaljubili.


A jeste takoo. Kakvi smo kad se zaljubimo? 66519
*bond*
*bond*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 340
Godina : 27
Location : plaze Novog Zelanda :)

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Angie:) Sun 7 Nov 2010 - 12:12

JARAC
Treba imati na umu da je ovo po prirodi kardinalni znak, a to znači da je zapravo motivisan osećanjima. Ali njihova spoljašnjost može delovati hladno, pa kad se zaljubi, iako bi sve uradio za voljenu osobu, najčešće bude pogrešno shvaćen ili čak ismejan. Jarčevi su nespretni za izražavanje ljubavi, ali osećaju dublje od drugih znakova. Teško se nose sa zaljubljenošću, jer su predani poslu, a preozbiljno shvataju i ljubav. Sa godinama, kao da dobijaju, a ne gube, pa nije retkost da u drugoj polovini života nađu ljubav svog života.

Tachno je ovo.
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Kakvi smo kad se zaljubimo? Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by popka bebic ^__^ Sat 20 Nov 2010 - 17:16

joj pa nije tako :)
popka bebic ^__^
popka bebic ^__^
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Moje srce s&#39; tobom igra u ritmu ni na na na :)
Broj poruka : 11424
Location : Tamo gde zelim. Samo zatvorim oci i tu sam.

Back to top Go down

Kakvi smo kad se zaljubimo? Empty Re: Kakvi smo kad se zaljubimo?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum