Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

+57
Queeny
Lady Bird
Tamara ♥
Sirenna *
DarkAngel
Forever young ♥.
StarLight
Minnie ♡
mrs. sunshine
Polly Samson
Lollobrigida
Emily the strange
marija ^^
KitKat
Marija:)
IvaChii
alexxD
Mica'96
Gossip Girl.
sundjer bob :)
Bloody.Mary
Dia.♥
~Simka~ <3
kitty13
Pandora no hako
MayaError.
Flower_Grown_Wild
_Tijana_SPN <3_
Ninitza <3
Scarlett O'hara
Bloo
*Gatita de Any*
aqua_girl
Aurora
Bloom
*Aysha*
tijanitza
*M@R!JA*
HillarY
KSgirlMc!
Reperka_94
***Afri***
Branchica
jowana93
MaRiZZa_94
NeStA ;)
dora_95
JACIKA 4EVER
(= Tina =)
laura
Miss Independent
*Alexandra*
=Fanaa=
Vanessa
Diamond Bithc
*Nina*
Candy
61 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Tip koze lica?

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_lcap10%Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_rcap 10% 
[ 20 ]
Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_lcap31%Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_rcap 31% 
[ 61 ]
Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_lcap17%Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_rcap 17% 
[ 34 ]
Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_lcap41%Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 I_vote_rcap 41% 
[ 80 ]
 
Total Votes : 195
 
 

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Candy Wed 10 Oct 2007 - 15:07

First topic message reminder :

Meni je mesovita (T-zona masna,obrazi suwi)i koristim Oriflame antibakterijski losion,kremu protiv mascenja koze i tretmanski korektor za bubuljice..mrzim bubuljice! :x


Last edited by on Mon 29 Oct 2007 - 17:12; edited 1 time in total
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down


Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Heartless.Queen Wed 29 Aug 2012 - 11:45

Normalan tip :)
Heartless.Queen
Heartless.Queen
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 132
Godina : 24
Location : My paradise... :)

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by *Babygirl* Sat 8 Sep 2012 - 15:48

Ja imam normalnu kozu,i koristim samo neko baleino mleko za ciscenje i najobicniju niveinu kremu..
*Babygirl*
*Babygirl*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : Beograd

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Aurora Sat 16 Feb 2013 - 16:21

Suva i osetljiva mada su mi rekli da mi je T-zona masna.
Koristim bekutan kremu za lice i to je to
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Forever. <3 Mon 29 Apr 2013 - 19:42

Masna. Koristim Pavlovićevu kremu.
Forever. <3
Forever. <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Belive in drems, belive in love.
Broj poruka : 340
Godina : 26
Location : New York. <3

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Aurora Wed 1 May 2013 - 13:58

Preosetljiva na sve, a mozda i mesovita na licu. Koristim bekutan kremu, a planiram da nekada kupim niveinu hidratantnu kremu (kada mi se 900din ne bude davalo ni za sta drugo)
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Dia.♥ Mon 13 Jan 2014 - 2:16

Aurora wrote:Preosetljiva na sve, a mozda i mesovita na licu. Koristim bekutan kremu, a planiram da nekada kupim niveinu hidratantnu kremu (kada mi se 900din ne bude davalo ni za sta drugo)
Probaj da koristiš niveinu za bebe(plavo pakovanje) ili pavlovićevu kremu.

Najbolja krema koju sam koristila je nivea baby plavo pakovanje,razmazuje se baš lepo i brzo je koža upija, nemam iritacija od nje. Trenutko koristim Pavlovićevu kremu jer mi je koža baš osetljiva u ovom periodu i počela je da se peruta.
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Aurora Mon 13 Jan 2014 - 12:21

kupila sam skoro niveinu neku hidratantnu, nocnu (posto ujutru nikad nemam vremena da mazem) i cini mi se ok, kada je redovno stavljam ne peruta se :) .
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Dvojki.<3 Mon 13 Jan 2014 - 14:16

ja sam počela nešto iz avona da koristim, nešto za umivanje i neku hidratantnu kremu s nečim. :O ne znam, uglavnom mi je super. :D
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica? - Page 4 Empty Re: Tip kože? Koje preparate koristite za negu lica?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum