Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

+9
Amélie.
LostSoul
Gossip Girl.
providna_duga
IvaChii
Dvojki.<3
Flower_Grown_Wild
Sookie
Bloody.Mary
13 posters

Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Bloody.Mary Sun 1 May 2011 - 3:55


He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Hes-just-not-that-into-you-poster

Film je zasnovan na bestseleru Grega Berenta i Liz Tučilo iz ekipe autora serije "Seks i grad". Priča smeštena u Baltimor, sastavljena od isprepletanih radnji, bavi se izazovima iščitavanja ili grešaka u iščitavanju ljudskog ponašanja. Dženifer Koneli glumi ženu zaglavljenu u lošem braku s likom kojeg tumači Bredli Kuper. Za to vreme, Kevin Konoli je čovek koji juri ženu koja ima aferu sa Kuperom. Gudvinova je mlada žena opsednuta likom Kevina Konolija, koja pokušava da namesti slučajne susrete s njim samo da bi naletela na njegovog prijatelja, kojeg glumi Long i koji s njom počinje eksperiment tipa "Moja draga dama". Barimorova glumi ženu koja je večito zbunjena zbog izlazaka s momcima, sada više nego ikad, u kulturi koja je više opsednuta tehnologijom nego realnim kontaktom među ljudima.

To je film o grupi međusobno povezanih mladih ljudi iz Baltimora koji lutaju kroz svoje različite veze od plićaka zabavljanja do dubokih mutnih voda bračnog života, pokušavajući da protumače znake suprotnog pola i nadajući se da će biti izuzeci u pravilu koje nema izuzetaka.

mislim da ovaj film treba da odgleda svaka devojka
posle ovog filma, drugachije gledam na neke stvari

evo ako hocete da ga pogledate online: http://megashare.info/watch-hes-just-not-that-into-you-online-TVRZdw

Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Sookie Mon 2 May 2011 - 14:19

Odlican je, svidja mi se .
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Flower_Grown_Wild Mon 2 May 2011 - 19:17

Gledala sam ga jos odavno... odlican je!!! U tom filmu sam se zaljubila u Bredley Cooper-a He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) 243743
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Dvojki.<3 Sun 15 May 2011 - 18:14

Gledala. ^_^
Meni se svidja. :]
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by IvaChii Sun 15 May 2011 - 19:01

Film je super :D Čista 10-ka!
IvaChii
IvaChii
Sweet Girl
Sweet Girl

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Ikonr
Broj poruka : 554
Godina : 27
Location : Tokyo ^.^

http://iva-joon-live-laugh-love.blogspot.com/

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by providna_duga Sun 15 May 2011 - 19:07

Pogledaću ga posle, sigurno je super kad ga svi hvalite :)
providna_duga
providna_duga
Cool Girl
Cool Girl

Yey!
Broj poruka : 619
Godina : 24
Location : Propadam kroz oblake...

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Gossip Girl. Fri 10 Jun 2011 - 21:31

Gledala saaam,film je fantasticaaan. He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) 243743
Gossip Girl.
Gossip Girl.
Special Snowflake
Special Snowflake

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Tumblr_inline_mgd6qgfAoc1rsnpia
Broj poruka : 8665
Godina : 27

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by LostSoul Thu 11 Aug 2011 - 2:55

Nije los.. Mada je u nekim delovima, prevelika drama za moj ukus (ako tako nesto uopste postoji :D )..
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Amélie. Thu 11 Aug 2011 - 9:29

Nisam gledala, ali pogledat ću! :D
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Scarlett O'hara Thu 11 Aug 2011 - 21:05

Gledala sam, film mi je poprilično simpatičan... Sviđa mi se... He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) 432495
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Daenerys Targaryen Tue 23 Jul 2013 - 18:04

Nije loš, ok komedija za ubiti vrijeme.
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Wendy Fri 6 Sep 2013 - 4:59

Danas sam ga bas gledala, super je.
I definitivno nosi poruku koju treba moje drugarice da saznaju - Da zeli da te zove, zvao bi te i ne, nije ga zgazio voz, niti ne moze da dise koliko uci, niti mu je izasla bubuljica od koje ga je sramota vec dva meseca a i ta nova devojka, to mu nije samo igracka za setnju.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Queeny Mon 26 Jun 2017 - 21:51

gledala sam da davno, čak mislim da sam preko foruma saznala za njega
Nije loš, koliko se sećam, mada ništa posebno
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš) Empty Re: He's Just Not That Into You (Ti ga prosto ne zanimaš)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum