Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lepota.

+24
Wendy
Praslin<3
Tie and Up.
Polly Samson
Fallen Like The Sky.
Tamara ♥
VlahovicA
Lollobrigida
Sirenna *
StarLight
LostSoul
Amélie.
bigwinner
MoonGirl
Suzana
Aurora
Scarlett O'hara
DarkAngel
Daenerys Targaryen
dead silence.
Beautiful Dangerous
Emily the strange
Dia.♥
Dvojki.<3
28 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Lepota. Empty Lepota.

Post by Dvojki.<3 Fri 20 Apr 2012 - 1:01

Pa, ne znam gde da stavim temu. xD

Ali evo da krenemo.

Mislite li za sebe da ste lepi?
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme?
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što?
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o

I tako to na tu temu. :)
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Dia.♥ Fri 20 Apr 2012 - 2:00

Mislite li za sebe da ste lepi? - Ja sam sebi najlepša. :)
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme? - Izgleda da jeste. -.-
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? - Možda.
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? - Za mene nije toliko bitan,ima mnogo bitnijih stvari poput zdravlja.
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Emily the strange Fri 20 Apr 2012 - 12:35

Mislite li za sebe da ste lepi? Da :)
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme? Na zalost jeste, mada mislim da ne bi trebalo
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? Prolaze, jer su nekim ljudima mnoga vrata otvorena samim tim sto su lepi. Ruzni ljudi se cesto mnogo vise muce da bi dobili nesto sto lepi dobiju odmah :/
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o
Ne mogu da kazem da mi nije bitan, ali naravno, ima bitnijih stvari :)
Emily the strange
Emily the strange
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 16457
Godina : 29

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Beautiful Dangerous Fri 20 Apr 2012 - 13:59

Mislite li za sebe da ste lepi?
-Da :D
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme?
-Pa jeste.
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što?
-Pa zavisi iz kog ugla gledamo,nekad jednostavno pre privuku paznju na sebe,i bolje ce da prodju samim tim sto su lepsi,a nekad ce zbog toga biti izlozeni ljubomori drugih ljudi,i jako cesto se radi samo o zavisti,a ne o npr. pravom prijateljstvu.
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o
Pa bitan mi je. Ne mora neko 'ruzan' da se rodi i da sad kazemo da je ruzan,meni je to vise neko drzanje do sebe,higijena,i iznosenje nekog svog stava kroz sebe. Sad da'l ce nekom to da se svidi..
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by dead silence. Fri 20 Apr 2012 - 16:27

Mislite li za sebe da ste lepi? Ofc.. :)
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme? Naravno.. :P
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? Lepi ljudi pa...tako-tako ako su dobri onda prodju ako ne... :P jbg..
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? Pa i ne toliko...
dead silence.
dead silence.
Boom Baby
Boom Baby

Die Sonne scheint mir aus den Händen kann verbrennen, kann euch blenden
Broj poruka : 1754
Godina : 27

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Daenerys Targaryen Fri 20 Apr 2012 - 17:01

Pa logično da mislim za sebe da sam lijepa, ali to je malko čudno jer se mi vidimo 5x ljepši nego što stvarno jesmo(valjda)
Jeste jedan od bitnijih faktora.
Naravno da prolaze. Na razgovoru za posao će prije proći neko ko je lijep nego neko ko je ružan.
Bitan je ali nije presudan.
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by dead silence. Fri 20 Apr 2012 - 17:01

Svud Je Holivud ♥ wrote:Pa logično da mislim za sebe da sam lijepa, ali to je malko čudno jer se mi vidimo 5x ljepši nego što stvarno jesmo(valjda)
Jeste jedan od bitnijih faktora.
Naravno da prolaze. Na razgovoru za posao će prije proći neko ko je lijep nego neko ko je ružan.
Bitan je ali nije presudan.
agree..
dead silence.
dead silence.
Boom Baby
Boom Baby

Die Sonne scheint mir aus den Händen kann verbrennen, kann euch blenden
Broj poruka : 1754
Godina : 27

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Beautiful Dangerous Fri 20 Apr 2012 - 17:16

dead silence. wrote:
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? Lepi ljudi pa...tako-tako ako su dobri onda prodju ako ne... :P jbg..
Ja bas mislim suprotno,ako si lep&dobar,onda ce da te je*e ko stigne kako stigne. Ako si lep i kucka,onda klizis ;)
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by dead silence. Fri 20 Apr 2012 - 17:20

Just A! wrote:
dead silence. wrote:
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? Lepi ljudi pa...tako-tako ako su dobri onda prodju ako ne... :P jbg..
Ja bas mislim suprotno,ako si lep&dobar,onda ce da te je*e ko stigne kako stigne. Ako si lep i kucka,onda klizis ;)

:P jbg. nisu svima ista misljenja...ja sam npr. dobra pa ja je*em ljude u zdrav mozak a ne oni mene ;)
dead silence.
dead silence.
Boom Baby
Boom Baby

Die Sonne scheint mir aus den Händen kann verbrennen, kann euch blenden
Broj poruka : 1754
Godina : 27

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Daenerys Targaryen Fri 20 Apr 2012 - 17:24

And that means your good?
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by dead silence. Fri 20 Apr 2012 - 17:27

Yes I Am...ali ne dozvoljavam da me drugi gaze...tako da nekad mogu da budem bezobrazna..
dead silence.
dead silence.
Boom Baby
Boom Baby

Die Sonne scheint mir aus den Händen kann verbrennen, kann euch blenden
Broj poruka : 1754
Godina : 27

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Beautiful Dangerous Fri 20 Apr 2012 - 17:40

Svud Je Holivud ♥ wrote:Pa logično da mislim za sebe da sam lijepa, ali to je malko čudno jer se mi vidimo 5x ljepši nego što stvarno jesmo(valjda)
Jeste jedan od bitnijih faktora.
Naravno da prolaze. Na razgovoru za posao će prije proći neko ko je lijep nego neko ko je ružan.
Bitan je ali nije presudan.
Jao da,ja sam cula ovo,ali obrnuto. Da smo mi do 3 puta lepsi nego sto vidimo sebe.

I nisam ja sad mislila na ovo zaje*avanje,vise mislim na brak,posao,i neke mozda malo ozbiljnije stvari kada je to je*anje u pitanju. :D
Izvinite na izrazu.
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by DarkAngel Fri 20 Apr 2012 - 18:33

Mislite li za sebe da ste lepi?----- Ne.

Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme?-----Cini se da jeste, ali postoje 'normalni' ljudi koji jos uvek vide prave vrednosti.

Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što?----- Ne znam, kako kad... Vecini je draze videti lepotu nego suprotno.

Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o----- Nije presudan. Ne kazem da bih volela neku rugobu, ali najvaznije su mi unutrasnje vrednosti.
:)
DarkAngel
DarkAngel
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 4982
Godina : 27
Location : In the middle of nowhere.

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Scarlett O'hara Fri 20 Apr 2012 - 18:59

Mislite li za sebe da ste lepi?
-Da.
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme?
-Pa, jeste, ali ipak mislim da nije presudna.
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što?
-Mislim da ne prolaze bolje. Znam iz nekih primjera.
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled?
-Nije pretjerano.
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Aurora Fri 20 Apr 2012 - 22:42

Svud Je Holivud ♥ wrote:Pa logično da mislim za sebe da sam lijepa, ali to je malko čudno jer se mi vidimo 5x ljepši nego što stvarno jesmo(valjda)
Jeste jedan od bitnijih faktora.
Naravno da prolaze. Na razgovoru za posao će prije proći neko ko je lijep nego neko ko je ružan.
Bitan je ali nije presudan.

Ako sebe vidim 5x lepsu onda sam mnogo ruzna xDD . Nekad sam lepa sebi nekad nisam, ali u sustini jesam xD (sta sam ja sada napisala).
Smatram da je vrlo bitno sebe gledati pozitivno ovde jer itekako utice na samopouzdanje a to na mnoge druge stvari

Za to ko bolje prolazi je individualno jer smatram da bolje prolaze osobe (konkretno na razgovoru za posao) koje nam deluju negovanije, prijatnije a ne samo lepse osim ako sef nije neki napaljeni kreten pa ce da zaposli neku sisatu i sa nevidjenim dupetom iako je glupa k'o top.
Sada, naravno da nisu sve lepe osobe glupe XD ali se na kartu lepote mozemo provlaciti jedan odredjeni deo zivota jer svi starimo a uvek dolaze mladji, lepsi, zgodniji xD .

Ali ako si ruzan 'k'o djavo' moras da budes mnogo pametan i snalazljiv xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Suzana Sat 21 Apr 2012 - 0:32

Mislite li za sebe da ste lepi? - PAAAHAHAHAHA MOLIM HAHAHAHA a.k.a. ne.
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme? - O da.
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? - Da. Zato što lakše pronalaze dečka/devojku, možda čak i lakše dobijaju poslove, tako to ide zato što na osobi prvo primetimo fizički izgled jelte.
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o - Tuđi nije, ali meni moj bogami jeste. xD
Suzana
Suzana
Moderator
Moderator

Lepota. Turn_It_Louder_by_JPIshiro
Broj poruka : 6686
Godina : 26

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Dvojki.<3 Sat 21 Apr 2012 - 1:50

Kako kad, nekad sam sebi lepa, nekad nisam.
Jeste bitan. Mislim da će ljudi radije slušati nekog lepog, a glupog nego nekog pametnog i ružnog. Jednostavno takvi smo.
Isto mislim da lepe ljude ne uzimaju za ozbiljno, kao da je njihov posao da budu lepi, smeškaju se i ne rade ništa. -.-
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by MoonGirl Sat 21 Apr 2012 - 3:31

Stvarno je super kad izađeš sa sestrom koja nema dvadeset kilograma viška i gledaš dečka koji se tebi dopao kako nju muva celo veče,a pri tom tebe ispali čim ga pogledaš. Ma kakva lepota,gde je i kome to bitno u ovako civilizovanom i edukovanom društvu ;)
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by bigwinner Sat 21 Apr 2012 - 23:07

Mislite li za sebe da ste lepi? Naravno :)
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme? Nazalost jeste :)
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? Sve zavisi, neko da, neko ne.
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o Nije mi previse bitan izgled.
bigwinner
bigwinner
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 30

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Amélie. Sat 21 Apr 2012 - 23:44

Paa. Ne volim kad netko govori za sebe kako nije lijep, kako je predebel( a što je najbolje nije debel :)) i tako to. To mi je grozno. A kad netko kaže za sebe da je lijep odmah misle da si umišljen -.- Ugl. Ja mislim da sam ja lijepa na neki naćin, a svi smo mi lijepi, samo što normalno da su mršavije cure ljepše od debelih ili cure bez bubuljica su ljepše od onih sa :S
Ja imam bubuljice i imam stomak i imam celulita i nikad mi se neda ići na dijetu iako znam da nisam ni debela ni mršava. Smatram da imam normalno kila. :) Iako me mama stalno kritizira. xD Bitan mi je izgled, normalno da je. :) Samo što se ja nekad ne trudim našminkat se kad idem negdje kao neki ili se ne obućem nešto pretjerano lijepo kao neki kad idu van. Ja i dalje želim upoznati nekog dečka koji će u meni vidjeti normalnu curu a ne nekog kojemu je bitan samo izgled, dali ti imaš guzicu i grudi. -.-
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by LostSoul Sat 21 Apr 2012 - 23:52

White Lady. wrote:Paa. Ne volim kad netko govori za sebe kako nije lijep, kako je predebel( a što je najbolje nije debel :)) i tako to. To mi je grozno. A kad netko kaže za sebe da je lijep odmah misle da si umišljen -.- Ugl. Ja mislim da sam ja lijepa na neki naćin, a svi smo mi lijepi, samo što normalno da su mršavije cure ljepše od debelih ili cure bez bubuljica su ljepše od onih sa :S
Ja imam bubuljice i imam stomak i imam celulita i nikad mi se neda ići na dijetu iako znam da nisam ni debela ni mršava. Smatram da imam normalno kila. :) Iako me mama stalno kritizira. xD Bitan mi je izgled, normalno da je. :) Samo što se ja nekad ne trudim našminkat se kad idem negdje kao neki ili se ne obućem nešto pretjerano lijepo kao neki kad idu van. Ja i dalje želim upoznati nekog dečka koji će u meni vidjeti normalnu curu a ne nekog kojemu je bitan samo izgled, dali ti imaš guzicu i grudi. -.-

Za mene samo ovo podvučeno baš i nije, ali sve ostalo kao da sam ja pisala.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by StarLight Sun 22 Apr 2012 - 0:32

Lepota je vise stvar ukusa. Neko ko se tebi cini lep,nekome moze delovati ruzan.
A i bitnije je kako se ti osecas. Primetila sam da kada sam smorena,uplasena ili kada se uopste osecam lose delujem sebi ruzno,a,opet,kada sam srecna ili se osecam dobro,delujem sebi lepo.
StarLight
StarLight
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 121
Godina : 27

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Daenerys Targaryen Sun 22 Apr 2012 - 11:29

Meni je drago što sam ja našla momka koji na meni nije gledao samo dupe (znam jer ga nemam hahah) :-) ALi uvijek mi govori kako sam jako lijepa, i mislim da to nekako pomaže, jer možeš ti sam za sebe misliti da si lijep, ali se ipak osjećaš se bolje kada ti još neko kaže da si lijep.
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Aurora Sun 22 Apr 2012 - 12:38

LostSoul wrote:
White Lady. wrote:Paa. Ne volim kad netko govori za sebe kako nije lijep, kako je predebel( a što je najbolje nije debel :)) i tako to. To mi je grozno. A kad netko kaže za sebe da je lijep odmah misle da si umišljen -.- Ugl. Ja mislim da sam ja lijepa na neki naćin, a svi smo mi lijepi, samo što normalno da su mršavije cure ljepše od debelih ili cure bez bubuljica su ljepše od onih sa :S
Ja imam bubuljice i imam stomak i imam celulita i nikad mi se neda ići na dijetu iako znam da nisam ni debela ni mršava. Smatram da imam normalno kila. :) Iako me mama stalno kritizira. xD Bitan mi je izgled, normalno da je. :) Samo što se ja nekad ne trudim našminkat se kad idem negdje kao neki ili se ne obućem nešto pretjerano lijepo kao neki kad idu van. Ja i dalje želim upoznati nekog dečka koji će u meni vidjeti normalnu curu a ne nekog kojemu je bitan samo izgled, dali ti imaš guzicu i grudi. -.-

Za mene samo ovo podvučeno baš i nije, ali sve ostalo kao da sam ja pisala.

Slazem se, mada meni nije do kilaze, imam 51kilo (smrsala sam O.o) vec do zategnustosti jer to nisam a i imam stomak ali mi to ne smeta. Kada si sebi lep takav kakav si i drugome si :3

Sada ako si previse narcisoidan koliko god da si lep ljudi te nece voleti zbog drugih stvari xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Sirenna * Fri 18 May 2012 - 23:31

Mislite li za sebe da ste lepi? Mislim
Je l' lepota jedan od bitnijih faktora u životu u ovo vreme? Realno jeste
Misliš li da lepi ljudi bolje prolaze u životu ili ne? Što? Mislim, stvarno ne znam zašto.
Koliko ti je zapravo bitan fizički izgled? O.o Moj dosta
Sirenna *
Sirenna *
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3233
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba. ^_^ <3

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003835081170&ref=t

Back to top Go down

Lepota. Empty Re: Lepota.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum