Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD

Go down

uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD Empty uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD

Post by Angel *_* Sun 6 Jan 2013 - 1:52

ma neka ide zivot nek ide sveee samo nocas je vazno nocas te zelim poljubi meeeeeeee.........Impossible
Angel *_*
Angel *_*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 72
Godina : 28

Back to top Go down

uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD Empty Re: uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD

Post by Angel *_* Sun 6 Jan 2013 - 1:54

Ona zna Da bi ti bio moj ako pozelim toooo!!!!!!!!!
Angel *_*
Angel *_*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 72
Godina : 28

Back to top Go down

uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD Empty Re: uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD

Post by Angel *_* Sun 6 Jan 2013 - 1:58

I TI I JA UMIREMO DA SE NA TREN BAR DODIRNEMO KO PUT U RAJ LJUBAV JE TA I VECNA JE I NEMOGUC,IZIVECE DVA NEDUZNA DVA PRETUZNAAAA...HEEEJ...ZARADICE NA MOM BOLU NOCNI SVIRACI TEK KAD TE VIDIM SUNCE CE IZACIII,OOOOOO SAMOCO SVIRAJ KRAJJ,,,I BICEMO MOZDA STARI ZA NEKE STVAR PRED NAMA SAMO STARII KALENDARI AL NIKADAAAA STARII ZA ZAGRLJAJJJ
Angel *_*
Angel *_*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 72
Godina : 28

Back to top Go down

uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD Empty Re: uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD

Post by Angel *_* Sun 6 Jan 2013 - 1:59

whyyyyyyyyyyy???? Cry Cry Cry Cry
Angel *_*
Angel *_*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 72
Godina : 28

Back to top Go down

uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD Empty Re: uzbuna ove nociii lude moje usne hoce da te ljube :DDD

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum