Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obnavljanje prijateljstava

+11
popka bebic ^__^
Wendy
Bloody.Mary
LostSoul
Iva
Praslin<3
Fallen Like The Sky.
Aurora
Emily the strange
Polly Samson
Dvojki.<3
15 posters

Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Obnavljanje prijateljstava

Post by Dvojki.<3 Sat 13 Jul 2013 - 17:11

Kako ih obnoviti?
Ima li smisla uopšte obnavljati stara prijateljstva?
Je l' imate neka iskustva s ovim?
I tako to na tu temu..
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Polly Samson Sun 14 Jul 2013 - 0:48

Imam drugaricu sa kojom sam se par godina baš družila, bile smo najbolje drugarice. Onda smo jednostavno prestale, nismo se ni posvađale niti ništa slično, samo smo se tako odvojile. Kasnije smo nekako ponovo počele da se družimo. Otprilike se ona više trudila od mene da "obnovi drugarstvo", ali ja prosto nisam ni znala kako. Baš ne mogu da se setim, zapravo ne mogu da shvatim, kako smo mi uspele da se uklopimo ponovo, jer smo se obe jako promenile. Sad smo, eto, najbolje drugarice, čak daleko bolje nego pre. Dobro, starije smo, logično dođe to. :'D
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Emily the strange Thu 18 Jul 2013 - 2:05

Obnovila sam prijateljstvo sa bivsom najboljom drugaricom. Svasta se izdesavalo medju nama pa smo prestale da se druzimo na neko vreme, cak smo se medjusobno i ogovarale. Sad smo u dobrim odnosima, ali mislim da je potrebno jos mnogo vremena da bismo pocele da verujemo jedna drugoj kao pre.
Emily the strange
Emily the strange
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 16457
Godina : 29

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Aurora Thu 18 Jul 2013 - 15:59

Obnovila sam sa jednom drugaricom izmedju I i II godine valjda. Druzi se sa nama jer nema sa kime ni pre to nije bilo pravo drugarstvo a nije ni sada, ali sta je tu je.

Bilo je pokusaja sa jednom starom drugaricom ali ona nije bila stvarno zainteresovana, vise mi se javljala kad joj je trebalo nesto, proslog leta je izasla jednom sa nama i to je to. Drugarica i dalje pokusava da odrzi kontakt sa njom ali vidi se da se cura nesto ne trudi oko nas.
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Fallen Like The Sky. Thu 18 Jul 2013 - 16:12

S dve najbolje drugarice iz detinjstva sam se udaljila na određeno vreme, ali sada se i dalje družimo i smatram ih najboljim prijateljima.
Ni sa kim drugim osim sa njima nisam pokušala da obnovim prijateljstvo, niti mislim da hoću.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Dvojki.<3 Fri 19 Jul 2013 - 1:09

Kao. Nismo pričale jedno sedam, osam godina i onda smo počele da se družimo, jer smo upisale istu srednju i sad smo opet prestale.
Ponekad poželim da sa par njih iz osnovne obnovim prijateljstvo, al' onda se setim šta se sve izdešavalo tu i neka.. Nema potrebe za ovim.
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Praslin<3 Fri 19 Jul 2013 - 23:28

Zavisi od razloga zbog kojih je prijateljstvo prekinuto, ako smo se jednostavno udaljili sigurno da bih pokušala da obnovim prijateljstvo ali ako postoji neki veći i ozbiljniji razlog, onda bih već razmislila..

Mada nikad nisam obnovila prijateljstvo, jer nekako nisam osjećala potrebu.. Pomirimo se mi, pričamo kada smo u istom društvu, ali ne vraćam se na staro vjerovatno zbog toga što mi se to nije desilo sa najboljim prijateljima već nekim manje bitnim.
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Iva Fri 30 Aug 2013 - 17:16

Imala sam drugaricu, koja mi je bila kao sestra. Prekinule smo kontakt zbog djevojaka iz naseg odjeljenja, jednostavno me te cure ne podnose, malo joj namazale okice i eto. 8 mjeseci nismo pricale i onda je na sred casa ustala, prisla kod mene i zagrlila me. Druzimo se sada, ali nije to to.
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by LostSoul Mon 2 Sep 2013 - 2:43

Početkom juna sam prekinula druženje sa gotovo najboljom drugaricom. Družile smo se 8 godina i malo jače. Bilo smo jako, jako bliske. Živela je na bukvalno minut od mene, sve sam joj pričala, ona meni itd. Prekinule smo sve to zato što se dosta promenila otkad se smuvala sa dečkom (prvim dečkom), kao da nije bila tu kad bi izašle, buljila bi u telefon stalno, bez prekida. Svašta se skupljalo i nagomilavalo, dok jedne večeri nismo sve sele i prekinule to.
Dođe mi tako nekad da joj pustim poruku ili je pozovem, ali ponos me spreči, je*iga. Ponos, i strah od njene reakcije na sve to. I da nekako sve to popravimo, znam da ne bi bilo isto, ali bi ona bar bila tu, i bila bi i dalje moja drugarica i to je sve što me zanima. Možda jednog dana sve to ponovo pokušamo.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Bloody.Mary Tue 3 Sep 2013 - 23:41

Nisam za ovo, jer pre prekida svakog prijateljstva do sad dobro sam razmislila. Tu su uglavnom bili problemi koji su se iznova ponavljali, i ja sam prešla preko nekih stvari više puta, ali u jednom trenutku mi sve to dosadi i kažem ćao. Do sad sam prekinula prijateljstvo sa tri drugarice, i što više vreme prolazi, shvatam koliko mi je bolje bez njih.
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Wendy Fri 6 Sep 2013 - 5:08

Imma dve drugarice, bliznakinje inace. Poznajemo se oduvek, najbolje drugarice negde od treceg, cetvrtog osnovne. Pretproslog leta smo se posvadjale negde u julu i nismo komunicirale do decembra. Bilo je bas uzas, jako smo izgubile poverenje jedne u druge i cak i kad smo poceli za novu godinu opet da pricamo, trebalo je bas dosta vremena da se obnovi prijateljstvo, da se vrati na staro, da se opet srekne poverenje.

A sa dve drugarice iz osnovne je puklo i pokusale smo da obnovimo, ali prvo se one nisu dovoljno trudile, a zatim ja i nije bilo moguce.

Smatram da je to jako retka pojava, cak i ona koja se obnove, opet puknu u nekom trenutku.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by popka bebic ^__^ Sat 28 Sep 2013 - 11:47

Sa jednom devojkom sam se družila 10 godina,još od vrtića.Uvek mi je bila jedna od najboljih drugarica,ali smo od kraja prošle godine počele da se udaljavamo i sada uopšte i nemamo kontakta.Ne pričamo.Ponekad mi nedostaje i možda bi trebala da pokušam da obnovim to,ali nemam neku želju.Nekako se svašta izdešavalo prošle godine i uradile smo stvari koje nismo smele jadna drugoj,ali smo prelazili preko toga bez ljutnje,pa valjda je puklo.A i na nju je društvo mnogo uticalo. :P
popka bebic ^__^
popka bebic ^__^
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Moje srce s&#39; tobom igra u ritmu ni na na na :)
Broj poruka : 11424
Location : Tamo gde zelim. Samo zatvorim oci i tu sam.

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Capre diem. Sat 28 Sep 2013 - 13:17

Trenutno razmlisljam da obnovim prijateljstvo sa jednom devojcicom sa kojom sam bila mnooogo bliska prosle godine,ali smo posle toga jednostavno izgubile kontakt.BIila mi je veooma dobra drugarica,mozda cak i jedna od najboljih i ponekad mi baaas nedostaje,ali ne znam bas da li je obnavljanje neceg vec zavrsenog dobra ideja.
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Tie and Up. Sat 28 Sep 2013 - 17:26

Nisam sigurna hoću li uspeti, ali moram pokušati.
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Polly Samson Sun 29 Sep 2013 - 13:45

Ponekad bih da pozovem S. da se vidimo, ali osećam se kao da nemam prava na to. Ne bih ni volela da se ponovo družimo kao ranije, i dalje postoje razlozi zbog kojih više nismo šta smo bile, ali volela bih da pričamo nekad.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by phina Tue 28 Jan 2014 - 15:24

Hmm nije mi se to do sada desavalo,iako bih volela da obnovim prijateljstva sa mnogo njihh...
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Wendy Mon 8 Sep 2014 - 11:52

Prisustvovala sam pokusajima reuniona i sa ljudima iz osnovne i sa ljudima iz srednje, ali onog momenta kad su nam prijateljstva pukla i kad smo otisli na razlicite strane, postali smo razliciti ljudi i to vise ne moze da bude onako kakvo je bilo nekad.
Moze da funkcionise da se vidjamo na kafi tri puta godisnje, sve vise od toga bi bilo lose.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by LostSoul Thu 23 Oct 2014 - 20:03

Pomirila sam se sa Marijom. Nije kao pre, nikada neće biti kao pre, ali eto, s vremena na vreme odemo na kafu, ispričamo se i tako. Nekad se čujemo preko fb-a i to je to. Kad jednom pukne, puklo je.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Pattykova Sun 12 Jul 2015 - 15:58

.


Last edited by Pattykova on Sun 15 Dec 2019 - 1:53; edited 1 time in total
avatar
Pattykova
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 10
Godina : 28

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Aurora Sat 10 Oct 2015 - 17:07

Nema od ovoga nista, kad ne ide ne ide :)
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Obnavljanje prijateljstava Empty Re: Obnavljanje prijateljstava

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum