Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El Barco (Barka ili Brod)

5 posters

Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty El Barco (Barka ili Brod)

Post by the devil BITCH! Tue 12 Nov 2013 - 20:17

El Barco (Barka ili Brod) El-barco-serie-que-opinais-sobre-su-final-original
Šta bi se desilo kada bi jedna nesreća izbrisala zemlju sa mape? Šta bi se desilo kada bi te smak sveta zatekao zatvorenog u brodu-školi od svega 50 metara dužine. Šta bi se desilo kada bi jedini stanovnici planete bili tvoji saputnici na brodu?

Sve počinje putovanjem na brodu-školi "Estrella Polar" (Polarna zvezda). Četrdeset ucenika i dva meseca za upoznavanje, zaljubljivanje i stvari koje se rade po prvi put. Međutim, sve se menja kada pokušaju da se vrate na zemlju.

Svet nije tu. Nešto se desilo za vreme oluje koja ih je iznenadila tokom noći. Neće stići do luke. Prestali su da funkcionišu svi sistemi navigacije i komunikacije su prekinute. Kao da nema nikog sa druge strane. Tada shvataju da su četrdeset punika broda jedina porodica koju imaju. Pedeset metara dužine, njihov jedini dom. A putovanje koje je pred njima: najveća avantura njihovog života.
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by Polly Samson Tue 12 Nov 2013 - 21:49

Nisam čula za ovu seriju. Ne verujem da ću je gledati, ne sviđa mi se radnja.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by the devil BITCH! Tue 12 Nov 2013 - 22:37

Obozavam je, posle Internata, moja najomiljenija serija i sigurno jedna od najboljih ikada. Ostala mi je jos jedna epizoda da pogledam. Inace najdrazi lik mi je Ulises Garmendia, pored njega volim Ainou, Valeriju, Pitija, Ramira, Vilmu, Coa, Rikarda, Huliju, Salome i Hulijana ♥
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by Aurora Tue 12 Nov 2013 - 23:08

Drugarica je pratila ali joj je posle postala glupa. Prepricavala mi je sta se dogadjalo i ne svidja mi se
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by Praslin<3 Thu 14 Nov 2013 - 23:35

Nikad nisam imala ni najmanju želju da gledam, kao ni ostale španske serije ako se izuzme Internat.
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by the devil BITCH! Thu 21 Nov 2013 - 2:37

Zasto uopste stvarate neke predrasude o spanskim serijama,kad ovu uopste niste ni pogledale...stvarno mi nije jasno.
Shvatam da vas ovaj opis nije narocito privukao, ako zelite mogu ukratko da vam objasnim o cemu se radi, pa mozda promenite misljenje.

Ovde u seriji je osnovan projekad Aleksandrija po osnivacu Aleksanderu. On je osnovan 1940. godine, i osmisljen je kao plan B, u slucaju da akcelerator cestica omane i dodje do smaka sveta. Sanse za to bile su jedan prema milion. Medjutim, doktor koji je radio na tom akceleratoru je ukrao crvenu fasciklu sa podacima koji su bili potrebni da bi se taj akcelerator pravilno pokrenuo. I sad, posto su oni znali da ce doci do smaka sveta, na put su poslali svojih sedam brodova (jedan, na koji se radnja odigrava je spanski, Polarna zvezda, zatim francuski Zvezda Severnjaca, ruski Zvezda Sira, engleski ne znam kako se zove, i jos tri koje nisu pomenuli koliko sam ja primetila). Svi oni su bili izabrani da stignu na kopno, svi ostali nisu. Tacno su odredjene tacke na planeti koje ce opstati, i poslali su te brodove tamo po tacno odredjenim koordinatama, i poslali su svoje ljude na tim brodovima kako bi se uverili da idu tacnim putem, da ne skrenu gde ne treba i odu u smrt. Oni su naisli na jednu ogromnu zgradu - neboder, u sred mora, koja ima vise od 100 spratova (10 spratova su iznad nivoa mora,a ostali su ispod nivoa mora) i tacno se sa broda vidi grad, vide se zgrade. Msm da je Sidnej u pitanju,ali nisam sigurna. Ti ljudi koji su bili u toj zgradi nisu bili izabrani da stignu na kopno, i nece ni stici, msm da su ih ovi sa francuskog broda pobili. Ispod broda Polarna zvezda plovi podmornica, koju oni ne vide na radaru. Samo jednu stvar nisam shvatila - zbog cega je Aleksander trazio nazad crvenu fasicklu ka se vec smak sveta desio, i nista tu nije moglo da se popravi, i msm da ni posle zadnje epizode to nece biti razjasnjeno.
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by Aurora Thu 21 Nov 2013 - 21:45

Meni prica jednostavno nije interesantna (ne pije vodu xD)
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by the devil BITCH! Thu 21 Nov 2013 - 23:17

Aurora wrote:Meni prica jednostavno nije interesantna (ne pije vodu xD)
Kako god, meni se mnogo svidja, takve serije obozavam :3
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by Polly Samson Thu 21 Nov 2013 - 23:36

Zasto uopste stvarate neke predrasude o spanskim serijama,kad ovu uopste niste ni pogledale...stvarno mi nije jasno.
Mene u toj priči odbija španski jezik, jer ga ne volim. A da serija ima zabavnu radnju kakva odgovara mom ukusu, smanjila bih ton i gledala je. Ova nije jedna od njih. :-)
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by the devil BITCH! Thu 1 May 2014 - 19:23

Pa i ja ne volim neke jezike, npr francuski, pa mi nije problem da gledam njihove filmove i serije. Ja ne gledam serije i filmove zbog jezika, već zbog sadržaja, tj. opisa istog. A jezik nije toliko bitan, samo da nije turski.
the devil BITCH!
the devil BITCH!
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 302
Godina : 32
Location : Beacon Hills

http://www.bruno-mars.biz/forum

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by phina Tue 13 Jan 2015 - 18:05

Pocela sam da gledam ovu seriju pre nedelju dana i vec sam odgledala 2 sezone, nisam se navukla uopste :D
Mnogo je zanimljiva, nije bas tipicna spanska, ima drugaciju radnju ali naravno prisutan je onaj njihov karakteristicni humor, intrige. Glumi Mario Casas El Barco (Barka ili Brod) 243743 i nije uopste lose odradio ulogu. Takodje glumi Blanca Suarez iz Internata, i pojavljuje se u par epizoda Belen Rueda (Lusija iz Seranovih).
Inace ovu seriju su pravili kreatori Seranovih. Tako da ako ste ljubitelji te serije i ova ce vam se sigurno dopasti :)
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

El Barco (Barka ili Brod) Empty Re: El Barco (Barka ili Brod)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum