Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakit & ostali modni detalji (+slike)

+83
*Bunny*
KitKat
marija ^^
Gossip Girl.
DarkAngel
SamanthaஜJones
Kaja
Dia.♥
Cuz i'm super bass. :3
machkica
Angie:)
Amélie.
MaAa SwAtKa LoOoOdA!
MimoSvijet
~Simka~ <3
♥ Rokerka ♥
♥Senorita Puente
Anamarija
Sookie
Baby.♡
Tea <33
Flower_Grown_Wild
Pandora no hako
*mica* :-)
Ninitza <3
Dvojki.<3
PiNk GiRl
Eva
Bloody.Mary
***AnChY***
looojka^^
Bloo
_St0rm_
Draganchee
Ariel
Wendy
Scarlett O'hara
♥~Brancica~♥
London Child.^^
~♥Acika♥~
Elleonora
*Gatita de Any*
~FictionFreak~
tashana93
^_kety_^
) Djavolitza 95 )
~Awril~
Dulce_Maria
Enchanted
tijanitza
Aurora
*M@R!JA*
Natsi
dora_95
*IWANNA*
Rockerche^^
*AnGeL*
MaRiZZa_94
NeStA ;)
Sofyja
[D][a][n][i][e][l][a]
Serenity @
Makyca:)
*BoOoPy*Bet*
barbie girl so sweety
laura
JACIKA 4EVER
rebel
beauty girl
Branchica
Miss Independent
*Alexandra*
mina92
S A R A
m@j@ RBD
Vanessa
Bloom
Diamond Bithc
Gagica_92_NBGD
SHARGAREPA
*Aysha*
*Nina*
Candy
87 posters

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Candy Mon 29 Oct 2007 - 17:20

First topic message reminder :

Od nakita najwise wolim srebro,belo zlato i ponekad zuto zlato.
Wolim i razne mindjuse..u skolu stawljam sitnije i diskretne,a za izlazak krupnije,sa cirkonima.Sad planiram da kupim srebrni lancic sa priveskom u obliku srca,i neku lepu naukvicu.
Od ostalih modnih detalja obozawam priweske za telefon,raznih oblika,boja,kaisewe (ili potpino tanke ili baaash siroke,sa nekom lepom ukrasnom snalom),loode torbice&co,..
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down


Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Wed 26 Dec 2007 - 17:56

Bloom wrote:Ova ogrlica je sooper!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Zao ni je shto ne mozete da vidite moju oglicu...kupila sam je na moru...obichan crni kanap [pertla] i na njemu prelep privezak u obliku delfina [plavog].
Nikad je ne skidam,i moje 3 najbolje drugarice imaju iste takve ogrlice...
Brooke zna kako izgleda... :D

axa znam... extra je! a i moja ogrlica shto mi je seka kupila na moru je extra... obichan kanap crni i srce... jednostawna je ali je sooper... svidja mi se... a jedan lanchic (srebrni) shto sam dobila od druga je preprepreprepreprepreleep! obozawam da ga nosim...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Candy Thu 27 Dec 2007 - 16:06

Bloom wrote:[You must be registered and logged in to see this image.]
Svidjaju mi se ove narukviocw :mala:
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Thu 27 Dec 2007 - 18:08

**~Mirjana~**ADMIN wrote:
Bloom wrote:[You must be registered and logged in to see this image.]
Svidjaju mi se ove narukviocw :mala:

i meni isto! takwe narukwice imaju da se kupe u funky fishu, i extra su. mislila sam da si kupim jedne, ali sam odustala. ne znam ni zashto.... kad budem ishla u shopping, moram da kupim jedne.... bash su cool... :cool:
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Fri 28 Dec 2007 - 8:44

I meni se svidjaju,ali to ne bih moga da nosim svaki dan,glomazne su jako...vishe su za izlazak ili tako nesho... :)
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by mina92 Sun 30 Dec 2007 - 21:11

ja volim vise srebro ili bizuteriju al da je u srebrnoj boji obozavam velike karike i mindjuse....lanchice ne volim nesto posebno....a i volim narukvice onako puno u Anahinom fazonu......
avatar
mina92
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 24

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Tue 22 Jan 2008 - 18:57

meni se bash ne swidjaju one narukwice kod anahi... ko neke pertle... mada je originalno...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by *Alexandra* Tue 22 Jan 2008 - 20:11

Xexex, nisam ni videla ovu temu. Pa, ja imam pirs u nosu, ali posto sam juce stavila (! :)) imam samo beli cirkoncic, ne znam ni kakvih ima! Grejace isto obozavam, fora su skroz! Nosim ih cesto na patike, farke i to, ali ih dosta koristim i za probe i imam raznih boja... Volim i mindjuse i narukvice, imam onih gomilu kao sto nose ovi iz RBD-a, samo to zimi ne nosim.... :)
avatar
*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Candy Tue 22 Jan 2008 - 20:56

*Alexandra* wrote:Xexex, nisam ni videla ovu temu. Pa, ja imam pirs u nosu, ali posto sam juce stavila (! :)) imam samo beli cirkoncic, ne znam ni kakvih ima! Grejace isto obozavam, fora su skroz! Nosim ih cesto na patike, farke i to, ali ih dosta koristim i za probe i imam raznih boja... Volim i mindjuse i narukvice, imam onih gomilu kao sto nose ovi iz RBD-a, samo to zimi ne nosim.... :)
Videla sam slike tvojih RBD stvari (casopisi,majica,parfem&co..)i narukwice na Mia`s cluub-u....EXTRA SU!!!!!!!!!!!!!!Aaa...ocu i ja takweee..... :( :( :(Mada narukwice imam bas slicne kao buntownici (jednu sam sama naprawila),ali owo ostalo.............. :(
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by *Aysha* Tue 22 Jan 2008 - 21:33

Jao ja hocu da probushim uvo jos 1 ili dvapoot...za sad,za nekoliko godina ko zna!Verovatno cu otici za rodjus <u martu> ili maturu...A nisam bas za pirs,mada lepo izgleda!
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by *Alexandra* Wed 23 Jan 2008 - 1:27

**~Mirjana~**ADMIN wrote:
*Alexandra* wrote:Xexex, nisam ni videla ovu temu. Pa, ja imam pirs u nosu, ali posto sam juce stavila (! :)) imam samo beli cirkoncic, ne znam ni kakvih ima! Grejace isto obozavam, fora su skroz! Nosim ih cesto na patike, farke i to, ali ih dosta koristim i za probe i imam raznih boja... Volim i mindjuse i narukvice, imam onih gomilu kao sto nose ovi iz RBD-a, samo to zimi ne nosim.... :)
Videla sam slike tvojih RBD stvari (casopisi,majica,parfem&co..)i narukwice na Mia`s cluub-u....EXTRA SU!!!!!!!!!!!!!!Aaa...ocu i ja takweee..... :( :( :(Mada narukwice imam bas slicne kao buntownici (jednu sam sama naprawila),ali owo ostalo.............. :(

Xexex, da, tamo sam postavila fotke... Drago mi je da ti se svidjaju! :)

Sto se pirsa tice, ja sam prvo htela jos na usima, ali se nikad nisam iscimala da iodem, a na nosu mi se oduvek svidjao, ali nisam mislila da bi mi moji dali. A kad su mi dali, ja pravac studio! I extra mi je, diskretno, svim ase svidja, a uvek mogu da ga skinem i kao da ga nije ni bilo. Uz to nije skupo, ne boli.... Ma, bas je super! To je neko moje milsjenje. A od ostalih mi je ok na pupku, mada ja to ne biih radila, i ponekad kod momaka na obrvi, a za ovo ostalo nisam
avatar
*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Wed 23 Jan 2008 - 13:32

meni se swidja piercing u pupku... bash mi je extra... wolela bih ga stawiti ali nisam sigruna... mozda kad porastem... lol... lol! lol! lol!
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by *Alexandra* Thu 24 Jan 2008 - 1:01

Joj i meni! Naravno preduslov je da devojka ima extra stomak, i struk, zategnut i to... Moja sestra je htela ali je odustala. Jbg. mnogo je to zajebano, i za odrzavanje i to,a uz to i rizicno. Mada vrh izgleda ja to ne bih radila. A i kad pomislim kako se radi..... :no: :no: :no:
avatar
*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Thu 24 Jan 2008 - 13:18

znam... ono, odrzawanje je zeznuto, ali bash mi extra izgleda...

takodje znam za prichu da je jedna dewojka stawila piercing u pupak i doshlo je do nekih komplikacija i posle dwa meseca je umrla... strashno...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Thu 24 Jan 2008 - 14:40

Vanessa wrote:znam... ono, odrzawanje je zeznuto, ali bash mi extra izgleda...

takodje znam za prichu da je jedna dewojka stawila piercing u pupak i doshlo je do nekih komplikacija i posle dwa meseca je umrla... strashno...

Tu pichu si chula od mene...
Moja mother je znala tu devojku...
Bila je medicinska sestra,i stavila je pirs u pupak,posle nekoliko dana otishla na more (medeni mesec) zarazila se...i umrla od trovanja krvi... :(
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Thu 24 Jan 2008 - 16:34

da znam... strashno...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by *Aysha* Thu 24 Jan 2008 - 19:58

Uzas...a jel umrla zbog pirsa ili...?
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Thu 24 Jan 2008 - 20:22

LeeLONA wrote:Uzas...a jel umrla zbog pirsa ili...?

Da..zbog pirsa...ma nemam pojma...uglavnom je umrla zbog trovanja krvi...


Meni je ovo sooper!
[You must be registered and logged in to see this link.]
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Thu 24 Jan 2008 - 21:58

[You must be registered and logged in to see this image.]

Volim i loode charape... :D

E MIro ajd uvedi ''brzi odgovor'' plzzz...
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Candy Thu 24 Jan 2008 - 22:06

Kako se ubacuje? :oops: :oops: :oops:
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Fri 25 Jan 2008 - 14:36

**~Mirjana~**ADMIN wrote:Kako se ubacuje? :oops: :oops: :oops:

ne znam.... otidji na administratorski panel i swe ce ti objasniti... waljda....
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Sat 26 Jan 2008 - 18:21

Vanessa wrote:
**~Mirjana~**ADMIN wrote:Kako se ubacuje? :oops: :oops: :oops:

ne znam.... otidji na administratorski panel i swe ce ti objasniti... waljda....
Axa...tamo imash opciju...inache na engleskom je ''quick reply'' [ako ne znash... :D ;)
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Tue 19 Feb 2008 - 17:47

Bloom wrote:
LeeLONA wrote:Uzas...a jel umrla zbog pirsa ili...?

Meni je ovo sooper!
[You must be registered and logged in to see this link.]


A hocu jedne ovakve!!! :D
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Vanessa Tue 19 Feb 2008 - 18:32

meni se owe swidjaju, ali da su josh sa nekom drugom bojom izmeshane... mislim neshto u girly punk fazonu.... :D :D :D
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Bloom Tue 19 Feb 2008 - 19:57

Moze i takooo... :)
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Gost Tue 19 Feb 2008 - 20:51

Ja nosim narukvice i prstenje.Obozavam narukvice sa siljcima.Nosim preko dvadeset narukvica u skolu,od kojih su dve sa bodljama.....Od prstenja obozavam moj prsten sa kosturskom glavom......:D


Last edited by Emily`93 on Tue 19 Feb 2008 - 20:51; edited 1 time in total
Anonymous
Gost
Guest


Back to top Go down

Nakit & ostali modni detalji (+slike) - Page 2 Empty Re: Nakit & ostali modni detalji (+slike)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum