Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

+59
pamela93
*mica* :-)
Queeny
Bloody.Mary
Sanny
Angie:)
Klinkica. :) ♥
_Tijana_SPN <3_
!Tweety!
Mala TasHa :)
Ninitza <3
Dvojki.<3
Flower_Grown_Wild
The BlacK AngeL
Jackie
@ndjel@
looojka^^
*AnGeL*
~FictionFreak~
Aurora
Aneta Netty
Wendy
Daenerys Targaryen
Lollipop
Natsi
*p*r*i*n*c*e*s*s*
RuZa
Stella
coolgirls
Stela
BRANA93
*pink*angel*
Maki
Sookie
*princess*
jacalub
Mary Crowley
Nevena Blacky
The Lizard King
Yellow Kitty
Rockerche^^
MaRiZZa_94
*BoOoPy*Bet*
Makyca:)
_*-Blondie-*_
beauty girl
JACIKA 4EVER
Smajlica
rebel
laura
*~Veronica Sanches~*
Bushido_girl_
*Alexandra*
Bloom
S A R A
Gagica_92_NBGD
*Nina*
*Aysha*
Candy
63 posters

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Candy Wed 17 Oct 2007 - 14:29

Ja sam videla Romanu,Gocu Trzan,Minju Subotu,Boru-chorbu,Dobricu Eric,RAsu Popov,Jovu RAdovanovica (povuci rucnu)..Wi?


Last edited by on Sat 20 Oct 2007 - 10:59; edited 1 time in total
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Aysha* Thu 18 Oct 2007 - 19:21

ja sam videla boru corbu,aljosu vuckovica,flamingose,zeljka joksimovica,dejana pantelica,i onog glumca iz porodicnog blaga sto glumi zecevica iz gavrilove firme! :D
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Nina* Sat 27 Oct 2007 - 18:38

Juce u BG-u sam videla Vuka Kostica i Vojina Cetkovica...Glumili su u predstavi koju smo gledali..... :D :D :D
:prst:
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Candy Thu 1 Nov 2007 - 20:27

Danas sam u Knez Mihajlowoj ulici widela pewacha BOBANA ("Usne boje wina")..
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Gagica_92_NBGD Fri 2 Nov 2007 - 16:07

Ja sam videla:Ognjena Amidzica,Sladju,Marka,Enu,Savu,Draganu,Maju V.B.,Jelenu Karleusu,Daru Bubamaru,Jovu Radovanjovica,Dejana Pantelica(bio je kod mene gajbi),Sanju Marinkovic,Vesnu Dedic,Natasu Kojic Tasu, Milana Kalinica,Indiru Radic,Anicu Dobru,Tadica,Mirku Vasiljevic...mozda sam jos neke zaboravila... Tako je to kada zivis u Beogradu...E,da i Ajs Nigrutina
Gagica_92_NBGD
Gagica_92_NBGD
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 44
Godina : 31

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by S A R A Mon 12 Nov 2007 - 22:41

Ona pevacica Zorana Pavic je zivela blizu mene,pa sam je cesto onako u prolazu vidjala.
Bila sam na Shakinom koncertu,pa sam je videla i dala mi je autogram :D :D :D
Ali nisam uspela da se slikam sa njom :placko:
A i videla sam Snoop Doga,posto on radi zajedno sa mojim stricem Dekkijem.
S A R A
S A R A
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 26
Location : Beograd_ Cerak

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Bloom Sun 18 Nov 2007 - 18:39

Hmmm...
Videla sa ceo Amadeus Bend...i slikala se sa njima...loodi su skroz...
Zatim...Gocu Trzan...
Evu Ras (dobra je bakica)
Daru Bubamaru...


***********
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Aysha* Sat 8 Dec 2007 - 12:01

Hmmm...Juce sam videla Nikolu Djuricka,Bobu Zivojinovica,JELENU,ANU I NOLETA...dobro i Janka...Ma sinoc sam u areni videla dosta ljudi>Aleksandru Radovic,grupu Van Gog,Beauty queens i gore pomenute!A nole,jelena i janko su stajali 2 metra ispred mene!!! :zvezda:
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Alexandra* Tue 15 Jan 2008 - 1:30

Jao, ja sam se ovih nasih poznatih navidjala samo tako! Ovih Grandovaca sam se bukvalno svih nagledala (SLavica, Darko, Aco Pejovic, Ana Kokic, Ana Bekuta, Dzej, Mina, Donna Ares, Nikola Rokvic.... vise se ni ne secam), onda Djoganija, i Vesnu, Milana Kalinica sam videla x puta, Andriju Milosevic sa onom devojkom misicom, Darka Radovanovica, sve ove iz muskih Zvezda Granda ove godine, Maju Nikolic, Inspektora Blazu, Anabelu Funky G, Modelsice, Amadeus Band, Gocu Trzan, Anu Mihajlovski, Marka, Enu, Daliborku VB, Aleksandru Perovic, Olju Crnogorac (ako se ona i racuna.... :) ), da i Ognjena Ivanovica zi VB VIP.... Verovatno jos njih, ali se ni ne secam.
avatar
*Alexandra*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 65

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Aysha* Fri 18 Jan 2008 - 12:04

Ma videla sam ja jos,samo da se setim...E da,videla sam BGD Sindikat,Maju VB,Divca,inspektora Blazu...
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Bushido_girl_ Sat 16 Feb 2008 - 23:23

Vidjela sam: Amela Curica( rocker iz Tuzle), Frenkie( poznati reper), Marchella, Edu Maajku, Emira Djulovica i joss neke....
avatar
Bushido_girl_
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 5

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *~Veronica Sanches~* Wed 20 Feb 2008 - 14:57

pa videla sam Noleta...bacio mi je kosku...ima ruku u muzej da stavim... videla sam i onog shto glumi Filipa u Beloj Ladji...kakav shmeker...mmmmmmmm...Katarinu Radivojevic,Evu Ras,Nikolu Djurichkog...koliki chovek ima nos...auuu...
*~Veronica Sanches~*
*~Veronica Sanches~*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 87
Godina : 30
Location : La Paris

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Aysha* Wed 20 Feb 2008 - 21:30

veronicasanches wrote:pa videla sam Noleta...bacio mi je kosku...ima ruku u muzej da stavim... videla sam i onog shto glumi Filipa u Beloj Ladji...kakav shmeker...mmmmmmmm...Katarinu Radivojevic,Evu Ras,Nikolu Djurichkog...koliki chovek ima nos...auuu...


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jel taj Filip iz Ladje glumio Nebojsu u Stizu dolari?On je bas sladak :cheers:
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *~Veronica Sanches~* Wed 20 Feb 2008 - 22:34

DAAAAAAAAAAAAA....MA SHMEKER I PO!!! A TEK KAKVU GUZU IMA!!!! ja imam neki problem u mozgu...dechacima samo u bulju gledam!!!! :affraid:
*~Veronica Sanches~*
*~Veronica Sanches~*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 87
Godina : 30
Location : La Paris

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by laura Thu 3 Apr 2008 - 20:43

Videla sam mnoge poznate licnosti a dva omiljena susreta su mi bili sa anom ianovic i sa novakom djokovicem(of course) imam cak i slike....
laura
laura
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 144
Godina : 30
Location : U kuci Novaka Djokovica

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Aysha* Fri 4 Apr 2008 - 19:13

Pa kad trenirash...jedna sedmakinja iz nashe shkole ima sestru koja bashbash dugo trenira i stvarno je extra...Bojana Jovanovski...i upoznala ih je skoro swe...
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by laura Fri 4 Apr 2008 - 20:30

da ja treniram, ali samo iz zabave nista posebno..... a i zivim u ns a oni ne dolaze ovde.... sve tenisere nase sam videla na NAJJ-u a Noleta i jos mnoge druge i u Umagu
laura
laura
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 144
Godina : 30
Location : U kuci Novaka Djokovica

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *Aysha* Fri 4 Apr 2008 - 21:58

Bila si na NAJJ???I ja isto...
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by laura Sat 5 Apr 2008 - 19:04

of course da sam bila.... lol!
laura
laura
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 144
Godina : 30
Location : U kuci Novaka Djokovica

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by rebel Sat 19 Apr 2008 - 20:27

videla sam:vlada georgijeva,eminu jahovic,bojana marovica,sve iz no name-a,bojana marovica,bijelo dugme,slavicu cukteras,nemanju nikolic,milenu vucic,zdravka colica,....mozda sam i nekog zaboravila ali s obzirom gde zivim dosta sam uspela da vidim
rebel
rebel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 281
Godina : 30

http://rebel93.forumotion.com

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Smajlica Sun 27 Apr 2008 - 16:10

Milan Kalinic, Amadeus, Ceca
Smajlica
Smajlica
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 30
Godina : 33

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by JACIKA 4EVER Sun 27 Apr 2008 - 22:07

NOVAKA, ANU IVANOVIĆ, KARLEUŠU, ŽELJKA JOKSIMOVIĆA, LEONTINU I RIHANNU
JACIKA 4EVER
JACIKA 4EVER
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 104
Godina : 34

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Smajlica Mon 28 Apr 2008 - 1:01

Zaboravil sam da kazhem.........Gocu Trzan i Zanu... :lol:
Smajlica
Smajlica
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 30
Godina : 33

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by rebel Mon 28 Apr 2008 - 1:03

i ja sam zoboravila mariju serifovic,stefana filipovica,sergeja cetkovica
rebel
rebel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 281
Godina : 30

http://rebel93.forumotion.com

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by beauty girl Mon 28 Apr 2008 - 17:18

vidjela sam:cjelu grupu hari mata hari,cecu,amadeus ,flamingose....
beauty girl
beauty girl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 24
Godina : 28
Location : I am hereee!!!

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum