Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

+59
pamela93
*mica* :-)
Queeny
Bloody.Mary
Sanny
Angie:)
Klinkica. :) ♥
_Tijana_SPN <3_
!Tweety!
Mala TasHa :)
Ninitza <3
Dvojki.<3
Flower_Grown_Wild
The BlacK AngeL
Jackie
@ndjel@
looojka^^
*AnGeL*
~FictionFreak~
Aurora
Aneta Netty
Wendy
Daenerys Targaryen
Lollipop
Natsi
*p*r*i*n*c*e*s*s*
RuZa
Stella
coolgirls
Stela
BRANA93
*pink*angel*
Maki
Sookie
*princess*
jacalub
Mary Crowley
Nevena Blacky
The Lizard King
Yellow Kitty
Rockerche^^
MaRiZZa_94
*BoOoPy*Bet*
Makyca:)
_*-Blondie-*_
beauty girl
JACIKA 4EVER
Smajlica
rebel
laura
*~Veronica Sanches~*
Bushido_girl_
*Alexandra*
Bloom
S A R A
Gagica_92_NBGD
*Nina*
*Aysha*
Candy
63 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Candy Wed 17 Oct 2007 - 14:29

First topic message reminder :

Ja sam videla Romanu,Gocu Trzan,Minju Subotu,Boru-chorbu,Dobricu Eric,RAsu Popov,Jovu RAdovanovica (povuci rucnu)..Wi?


Last edited by on Sat 20 Oct 2007 - 10:59; edited 1 time in total
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down


Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by RuZa Tue 16 Sep 2008 - 19:21

Ja sam videla...MIroslava Ilica....Legende....Neunistive...Tijanu DApcevic...Zeljka Samardjica......Seku Aleksic....BAjagu
RuZa
RuZa
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 225
Godina : 29

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *p*r*i*n*c*e*s*s* Tue 16 Sep 2008 - 20:03

Bajagu,Mariju Serifovic,Zdravka Colica,Vladu Georgiev,.....
*p*r*i*n*c*e*s*s*
*p*r*i*n*c*e*s*s*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 97
Godina : 29
Location : ~*SoMeWhErE fAr AwAy*~

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Natsi Thu 18 Sep 2008 - 8:27

Videla sam samo Toseta proeskog,ali moj cale je upoznao sestre Kovac,ali tad sam bila puuuuuuno mala...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Lollipop Fri 26 Sep 2008 - 17:22

Milana Kalenica,Jelenu Bacic Alimpic,Mirku Vasiljevic, Mariju Karan,Bajagu,Riblju Corbu...
Lollipop
Lollipop
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 146

http://ilovefun.9forum.biz

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Daenerys Targaryen Fri 26 Sep 2008 - 21:28

Ja sam videla:: Flamingose, Gocu Trzan, TOSETA, Mariju Serifovic, onog Toma iz zabranjene ljubavi, Seku Aleksic, Vladu Divca(dolazio nam je u skolu), Zeljku Joksimovica,... javicu ako se jos setim..
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Wendy Mon 24 Nov 2008 - 20:26

Ja sam videla RBD,Marinka Madzgalja, Aleksandru Radovic,Sergeja Cetkovica,voditeljku emisije ,,Cik pogodi'',Andriju Milosevica,Lanu Gojak,Slobodu Micalovic,Bojanu Ordinacev,Dusana Svilara...
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Aneta Netty Mon 24 Nov 2008 - 21:11

ja sam videla Amedesu bend, Dino Merlina, Sasu Kovacevica
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Aurora Tue 25 Nov 2008 - 15:10

Bićka... vidjam ga svaki dan... ovde zivi sa devojkem Merimom...
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by ~FictionFreak~ Tue 23 Dec 2008 - 12:21

Videla sam Rihannu kada sam bila na koncertu...
~FictionFreak~
~FictionFreak~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 699
Godina : 29

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by *AnGeL* Sun 16 Aug 2009 - 3:12

Posto se u Nisu odrzavaju Filmski susreti videla sam puno nasis glumaca i glumica ne mogu sve da se setim: Sloboda Micalovic, Andrija Milosevic, Zika Todorovic, Vojin Cetkovic, Ana Franic.....i jos mnostvo njih
Videla sam Milicu, Igora i Adnana skoro su pevali kod nas i Slavicu Cukteras
*AnGeL*
*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631
Godina : 30
Location : Iza zute zgrade, pa levo xD

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by looojka^^ Tue 25 Aug 2009 - 20:38

Ja sam videla momke iz sextazija(grupa),i videla sam poznatu manekenku u italiji Alison Ferrera.
Boru corbu,i jos dosta domacih licnosti.
looojka^^
looojka^^
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : looodiland 3=D

http://www.beemp3.com

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by @ndjel@ Fri 19 Feb 2010 - 16:40

Videla sam pevace iz RBD-a na njihovom koncertu,videla sam onog...kako se zove iz "Porodicnog blaga" koji glumi onog valjda bankara sto je trebao da da neke pare Gavrilovicu...nemam pojma,Dobricu Erica........
@ndjel@
@ndjel@
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1487
Godina : 25
Location : Zemlja cuda

http://www.jb-serbia.tk

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Jackie Fri 5 Mar 2010 - 23:05

Sinoc sam videla Milana Stankovica, ako je to bio on, a ja mislim da jeste....Ruzan ko grob
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by The BlacK AngeL Sat 6 Mar 2010 - 0:14

videla sam dobricu erica, ondaa.. onog sto vodi milioner, onog sto vodi hrvatski milioner.. boru corbu.. bajagu..
The BlacK AngeL
The BlacK AngeL
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 149
Location : New world :D

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Flower_Grown_Wild Tue 23 Mar 2010 - 22:19

Dala bih 10godina svog zivota samo da se slikam sa Djuletom iz Van Gogh-a Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 665875
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Dvojki.<3 Wed 24 Mar 2010 - 22:25

Kikija Lesendrica i ove iz Pilota,Boru Corbu,Bajagu ,Ove iz Nevernih Beba ^^ ,Vlada Georgijeva .. i tako ..a danas smo drugarica i ja videla Ivana Bosiljcica <3 on je meni prelep,nas dve htele da ga jurimo .. haha xD
Denira vidjam svaki dan .. i tako


Last edited by dwojki^^ on Tue 30 Mar 2010 - 14:08; edited 1 time in total
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Ninitza <3 Fri 26 Mar 2010 - 15:28

Djuleta iz Van Gogh-a, Enriquea Iglesiasa, Madonnu, Rihannu, Igora Rakocevica (bivshi kosharkash crvene zvezde), odbojkashe i odbojkashice iz prvog tima koji igraju za Srbiju, Brazil, Rusiju i Kubu, Novaka Djokovica, pevace iz Operacije trijumf, Boru Djordjevica (Boru Corbu), vaterpoliste iz prvog tima koji igraju za Srbiju, Anu Ivanovic, Jelenu Jankovic i josh mnogo njix... Najvishe poznatix licnosti sam videla na njixovim koncertima ili utakmicama ^^ Samo sam Djuleta i Igora Rakocevica privatno upoznala ^^ Uglavnom ix sve obozavam ^^ I da, videla sam i Janka Tipsarevica ^^
Ninitza <3
Ninitza <3
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1017
Godina : 28
Location : Negde tamo.. x]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000108495961

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Mala TasHa :) Fri 26 Mar 2010 - 20:40

svi iz Rbda :D Vlado Georgijev, Flamingosi, Knez, svi iz Zvezde Granda, Neverne Bebe, Nadju Higl vidjam skoro svaki dan jer je iz mog grada i stalno se shetka po gradu, Olju Karleushu (nju sam lichno upoznala) kako je lepaaa uzivo..sa njom sam nastupala u Grand Showu.....
onda Amadeus Bend,Zeljko Samardic,Dule Vujoshevic i igrachi partizana(kosharka(bila na njihovom treninguu,jaooo :D ),itd... ima josh,al nmg sad da se setim ;)
Mala TasHa :)
Mala TasHa :)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 407
Godina : 27

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Flower_Grown_Wild Sat 27 Mar 2010 - 1:01

Ninitza <3 wrote:Djuleta iz Van Gogh-a, Enriquea Iglesiasa, Madonnu, Rihannu, Igora Rakocevica (bivshi kosharkash crvene zvezde), odbojkashe i odbojkashice iz prvog tima koji igraju za Srbiju, Brazil, Rusiju i Kubu, Novaka Djokovica, pevace iz Operacije trijumf, Boru Djordjevica (Boru Corbu), vaterpoliste iz prvog tima koji igraju za Srbiju, Anu Ivanovic, Jelenu Jankovic i josh mnogo njix... Najvishe poznatix licnosti sam videla na njixovim koncertima ili utakmicama ^^ Samo sam Djuleta i Igora Rakocevica privatno upoznala ^^ Uglavnom ix sve obozavam ^^ I da, videla sam i Janka Tipsarevica ^^

Upoznala si Djuleta???? Ljubomorna sam!Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 894676 Blago tebi! I... kakav je? Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 169264
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by !Tweety! Mon 29 Mar 2010 - 21:36

I ja sam ga upoznla xD opusxten cxowek uopsxte nije uobrazen...
Djuleta,swe iz Slipknota,Enrique Iglesiasa,Madonni,Novaka Djokovica,Djordja Gogova,Boru Djordjevica,Anu Ivanovica,Jelenu Jankovica,Flamingose,Klemena,Bibija,Nadju Higl,Jelenu Rozga,Bajagu,Tijanu Dapcevic....a nmg wisxe da pisxem wtf....
!Tweety!
!Tweety!
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 27

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Ninitza <3 Mon 29 Mar 2010 - 21:42

Djule je bivshi decko od moje rodjene tetke pa eto, opaznala nas tetka Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 973493A on je bash wep! ^^ Saswim cool lik! ^^
Ninitza <3
Ninitza <3
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1017
Godina : 28
Location : Negde tamo.. x]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000108495961

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by _Tijana_SPN <3_ Tue 30 Mar 2010 - 23:49

jesam ali te licnosti i nisu toooliko poznate xD
_Tijana_SPN <3_
_Tijana_SPN <3_
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 49

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Klinkica. :) ♥ Thu 1 Apr 2010 - 9:15

Ja sam samo par njih :P
Marija Serifovic,Eross Ramazzoti,Sasa Kovacevic,Boban Rajovic,Natasu Bekvalac,Jelena Bacic Alimpic(sedela pored mene u merkatoru) xD ,onda hmmm... :P Nikola Paunovic,Jelena Kostov,Biljana Secivanovic,Milena Ceranic,Darko Lazic(SVE NOVE Z. GRANDA) xD ako se setim koga sam jos javljam vam :D
Klinkica. :) ♥
Klinkica. :) ♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 311
Godina : 28
Location : Pokušavam da uđem u njegovo srce. :)

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by _Tijana_SPN <3_ Thu 1 Apr 2010 - 13:05

PAaarr njih??? O.O xDD
ja u ovu Crnu Goru ni ne mogu nikoga poznatog sresti :(
_Tijana_SPN <3_
_Tijana_SPN <3_
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 49

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Angie:) Mon 1 Nov 2010 - 21:46

Jesam...dosta njih.
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost? - Page 3 Empty Re: Da li ste ikada videle neku poznatu ličnost?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum