Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beyonce Knowles

+27
Sirenna *
Amélie.
Praslin<3
Polly Samson
Wendy
Angie:)
Sanny
Tarja
MilicaIM
<3iwloveu<3
Fallen Like The Sky.
Dvojki.<3
nin@
Sookie
Bloody.Mary
Me myself and I ;)
dora_95
*AnGeL*
~♥Acika♥~
Carrie <3
Jackie
Scarlett O'hara
Elleonora
Aneta Netty
Andjela'95
Aurora
♥CuTe_GiRl♥
31 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Beyonce Knowles

Post by ♥CuTe_GiRl♥ Wed 13 May 2009 - 20:07

First topic message reminder :

Beyonce Knowles - Page 3 Beyonce-beyonce-230799_1024_768

Beyoncé Giselle Knowles (Houston, Teksas , 4. rujna 1981.) američka je R&B pjevačica, glumica i plesačica. Glazbom se bavi od djetinjstva. Prve veće glazbene uspjehe postigla je krajem 1990-ih u sastavu Destiny's Child. Knowles je sa sastavom prodala više od 50 milijuna albuma, a u cijeloj karijeri više od 75 milijuna.
Godine 2003. izdala je svoj debitantski samostalni album Dangerously in Love, koji je postao jedan od najuspješnijih albuma godine. Album je postigao veliki komercijalni i kritički uspjeh, a 2004. je nagrađen s pet Grammyja. Nakon raspada Destiny's Childa 2005. nastavlja s uspjesima u samostalnoj karijeri. Njezin drugi album, B'Day, izdan 2006., debitirao je na prvom mjestu američke ljestvice albuma. Njezin treći album, I Am... Sasha Fierce, objavljen je u studenom 2008. Knowles je imala pet singlova na prvom mjestu Hot 100 ljestvice, čime je postala jedna od dvije pjevačice s najviše takvih singlova 2000-ih. Također je i pjevačica s najvećim brojem uzastopnih tjedana na prvom mjestu 2000-ih, s ukupno 37 tjedana na prvom mjestu.
Godine 2001. započela je glumačku karijeru pojavivši se u filmskom mjuziklu Carmen: A Hip Hopera. Godine 2006. dobila je glavnu ulogu u filmskoj adaptaciji broadwayjskog mjuzikla Komadi iz snova iz 1981. Ta joj je uloga donijela dvije nominacije za Zlatni globus. Pokrenula je i obiteljsku modnu liniju, House of Deréon, a promovirala je i brandove kao što su Pepsi, Tommy Hilfiger, Armani i L'Oréal. 2009., Forbes je uvrstio Beyoncé na četvrto mjesto popisa 100 najmoćnijih i najutjecajnijih slavnih osoba, na treće mjesto popisa glazbenika s najvećim prihodima i na prvo mjesto najbolje plaćenih slavnih osoba ispod 30 godina s više od 87 milijuna dolara zarade između 2008. i 2009. Godine 2009. američki časopis Billboard proglasio ju je ženom godine. 2012. magazin People ju je proglasio "Najljepšom ženom na svijetu". U aprilu 2008. udala se za američkog repera Jay-Z-a, te je u januaru 2012. postala majka ćerki Blue Ivy Carter.
♥CuTe_GiRl♥
♥CuTe_GiRl♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 320
Godina : 28
Location : BN

Back to top Go down


Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by * Diamond * Sat 14 Jul 2012 - 15:11

Nervira me malo.
Znam neke pesme.
Svidjaju mi se, ok, onaako.
* Diamond *
* Diamond *
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1847
Godina : 27

Back to top Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by Aurora Sat 15 Dec 2012 - 11:21

Ne slusam je ali je lepa ona pesma Halo
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by Queeny Mon 7 Jan 2013 - 18:26

Jako sam je volela kad sam pocela da slusam stranu muziku.Jako mi je lepa.Sad je retko slusam.
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by Tie and Up. Wed 9 Jan 2013 - 15:09

Meni se njene pesme ne dopadaju,ali je zato ona prelepa. :)
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by Iva000 Mon 21 Jan 2013 - 13:47

Vrhunska pevačica. Volim da je slušam i volim njene pesme. Pogotovo "Hello" i "If I were a boy" :)
Iva000
Iva000
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 273
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by Aurora Thu 2 May 2013 - 16:11

Pustim ponekad kad mi bas dodje ali one stare koje sam nekada slusala, nove ne znam (ako ih ima?)
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Beyonce Knowles - Page 3 Empty Re: Beyonce Knowles

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum