Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

+19
Queeny
*~tamarchelo~*
Tea <33
LostSoul
VlahovicA
✯Jetza✯
Heartless.Queen
Capre diem.
Dvojki.<3
Fallen Like The Sky.
Minnie ♡
Beautiful Dangerous
Bloody.Mary
Taska
Daenerys Targaryen
Aurora
Polly Samson
mrs. sunshine
Tie and Up.
23 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Tie and Up. Tue 14 Aug 2012 - 11:03

Sta vasem drugu/drugarici nikad ne biste mogle da oprostite? (:
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by mrs. sunshine Thu 16 Aug 2012 - 14:36

Da me ogovara kod drugih, da odaje moje tajne i da me laze.
mrs. sunshine
mrs. sunshine
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 341
Godina : 27
Location : New Yawwwwwk

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Polly Samson Fri 17 Aug 2012 - 0:54

Ne postoji to "nikad". Ljudi smo, svi grešimo. Ima onih stvari preko kojih bih mogla da pređem teže, ali sad ne mogu da se setim nijedne za koju bih mogla da kažem da nikad ne bih mogla da oprostim.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Aurora Fri 17 Aug 2012 - 9:08

Sta sve nisam precutala...
Jedino sta mi pada na pamet da se jos nije desilo je da bude sa mojim deckom/da mi preotme decka sta god. Tu je vec previse. XD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Daenerys Targaryen Fri 17 Aug 2012 - 10:50

Ja sam mnogo šta opraštala, i neke veće stvari i neke manje.
Lijepo je bar da imam prijatelje koji ne lažu (koliko ja znam).

Kao što Aurora kaže, mislim da jedino ne bih mogla oprostiti drugarici da mi otme momka (a to se neće desiti xD)
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Taska Fri 17 Aug 2012 - 10:54

mrs. sunshine wrote:Da me ogovara kod drugih, da odaje moje tajne i da me laze.

Takodje. :)
Taska
Taska
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 60
Godina : 25

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Bloody.Mary Fri 17 Aug 2012 - 11:42

kurva sudbina. wrote:Ne postoji to "nikad". Ljudi smo, svi grešimo. Ima onih stvari preko kojih bih mogla da pređem teže, ali sad ne mogu da se setim nijedne za koju bih mogla da kažem da nikad ne bih mogla da oprostim.

e baš tako.
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Beautiful Dangerous Fri 17 Aug 2012 - 12:44

kurva sudbina. wrote:Ne postoji to "nikad". Ljudi smo, svi grešimo. Ima onih stvari preko kojih bih mogla da pređem teže, ali sad ne mogu da se setim nijedne za koju bih mogla da kažem da nikad ne bih mogla da oprostim.
Slazem se skroz. :)
Beautiful Dangerous
Beautiful Dangerous
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 5122
Godina : 29

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Minnie ♡ Fri 17 Aug 2012 - 13:10

Prvo, nikad ne bih dozvolila da mi jako dobra drugarica to uradi. Ako bi se i to desilo, mislim da bih LAZ jako tesko oprostila. Ne nikad. Mogla bih da pricam sa tom osobom , ali nikada vise na isti nacin. :)
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Fallen Like The Sky. Fri 17 Aug 2012 - 13:27

Jao molim vas, lažete svi bar 100 puta na dan, samim tim što kažete "dolazim za 5 minuta" a dođete za 15. Da, banalizujem jer je izjava "laž ne opraštam" banalna u startu jer to opraštamo najviše od svega.

Ono što bih oprostila, ne drugaricama, nego bilo kojoj drugoj osobi, zavisi na prvom mestu od toga koliko mi ta osoba znači i na drugom koliko me je povredilo to što je učinjeno i da li će me i dalje boleti za nedelju, mesec i godinu dana, a ne samo u tom trenutku.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Minnie ♡ Fri 17 Aug 2012 - 13:32

Ne zelim ti da prodjes isto kao sto sam ja, pa da shvatis da nikad ne bi oprostila laz. Devojka je izmislila ceo svoj zivot. Glumila je da nam je drugarica. Hm? Ne bi volela da iskusis to. A sto se tice "dolazim za 5 minuta" , i ako ode u off. Uvek dolazim da vreme i naravno da ocekujem od drugih da isto to rade. Ali nisam svakako mislila na takvu laz. Ako mi drugarica jako znaci , i umereno kasnjenje bih joj oprostila. To je tako mala stvar u odnosu na druge, velike lazi.
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Fallen Like The Sky. Fri 17 Aug 2012 - 13:41

Ako se pretvarala da ti je drugarica, to znači da nikada nije ni bila, pa zašto bi ostajala u kontaktu sa njom.
Ali nije svaka laž te težine i ne treba svaku tretirati kao takvu, a izjavom "ne bih nikad oprostila laž"obuhvataš sve.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Minnie ♡ Fri 17 Aug 2012 - 13:52

Fallen Like The Sky. wrote:Ako se pretvarala da ti je drugarica, to znači da nikada nije ni bila, pa zašto bi ostajala u kontaktu sa njom.
Ali nije svaka laž te težine i ne treba svaku tretirati kao takvu, a izjavom "ne bih nikad oprostila laž"obuhvataš sve.

I dalje stojim iza toga sto sam rekla, ali ne i iza toga kako je shvaceno.
Mislim na svaku laz koja ne steti, ne boli. Svako ima svoje misljenje. ;)
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Polly Samson Fri 17 Aug 2012 - 13:54

izjava "laž ne opraštam" banalna u startu jer to opraštamo najviše od svega.
:)

Mislim da ako te neko nenamerno povredi, ako ti dovoljno znači, ako želiš - možeš da oprostiš.
Ali, ako napravi neku očiglednu grešku, kako da kažem, namerno, samim tim shvataš da ti nije prijatelj. Verovatno da ne bih baš prestala svaku moguću komunikaciju (blokiranje na fejsbuku i tako B|) ali, ne bi to više bilo isto. Možda vremenom, nikad se ne zna.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Minnie ♡ Fri 17 Aug 2012 - 13:58

Ja sam se nasla u takvoj situaciji.. I prekinula sam svaku mogucu komunikaciju i tako je trajalo par meseci dok mi se ona nije obratila da me pita nesto nebitno totalno.
P.S. Devojka nije samo mene povredila, vec je ona lazi pricala svakoj devojci u mom odeljenju, i dosta njih ni "CAO" ne progovori sa njom. Jednostavno je preterala.
Minnie ♡
Minnie ♡
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 3941
Godina : 28
Location : Disneyland.

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Fallen Like The Sky. Fri 17 Aug 2012 - 14:06

Ja u stvari smatram da u ovim situacijama ono što nikada ne opraštamo nisu ni laž, ni prevara, ni izgovori, nego to što smo shvatili da su ljudi kojima smo verovali loše ličnosti, a ako je loše prejaka reč, onda bar ličnosti koje će nam doneti više zla nego dobra i da zbog toga nema potrebe da ih zadržavamo kraj sebe.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Dvojki.<3 Fri 17 Aug 2012 - 14:12

Ponekad osećam da bih im sve oprostila zato što su mi jako drage i ne mogu da zamislim svoj život bez njih, a opet s druge strane ima par stvari preko kojih ne bi mogla da pređem.
Mada, ne bih mogla da oprostim ako smo se dogovorile da ne radimo to i onda neka od njih to napravi.
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Capre diem. Thu 23 Aug 2012 - 19:21

Mene je jedna jako dobra,zapravo nekada najbolja drugarica povredila....Udruzila se sa jednom jako losom osobom protiv mene,ponasala se kao da sam vazduh i dan danas nije mi jasno kako je mogla.I onda sam joj ja to ''oprostila'',ali nikada necu moci da zaboravim koliko god vremena da prodje.
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Heartless.Queen Fri 24 Aug 2012 - 15:32

mrs. sunshine wrote:Da me ogovara kod drugih, da odaje moje tajne i da me laze.

Definitivno. ;)
Heartless.Queen
Heartless.Queen
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 132
Godina : 24
Location : My paradise... :)

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by ✯Jetza✯ Fri 24 Aug 2012 - 18:48

Laz, ogovaranje i da me tera da budem nesto sto nisam. Odnosno treba da me prihvati onakvu kakva sam i da se ne trudi da me promeni. ;)
✯Jetza✯
✯Jetza✯
Sweet Girl
Sweet Girl

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Uk
Broj poruka : 559
Godina : 25
Location : Road to love

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by VlahovicA Sat 25 Aug 2012 - 16:30

Da bude sa osobom sa kojom sam bila ili sa osobom koja mi se sviđa.
Da mi prećuti istinu i da mi saopšti laž "za moje dobro".
Za početak:-p
VlahovicA
VlahovicA
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 360
Godina : 27
Location : Montenegro,Bar.

https://www.facebook.com/VlahovicA

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Polly Samson Mon 1 Oct 2012 - 21:03

Ustvari, svaka greška je stvar toga koliko ti je bliska osoba. Razočaranje u drugaricu/druga je grozno, verujem. Svako greši, to stoji, ali jednim delom sebe si uvek svestan da ćeš razočarati nekoga. Nemoguće je sasvim slučajno učiniti nešto toliko ogromno što će ga razočarati, povrediti.
Mislim da bih mnogo toga mogla da oprostim osobama koje su mi bliske. Baš bliske. Jednom, zapravo. Ako ponavljaju grešku, nema smisla više.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by LostSoul Mon 1 Oct 2012 - 22:24

U poslednje vreme se međusobno stalno razočaravamo jedne u druge i uvek pređemo preko toga. Ne mogu ni da izbrojim koliko stvari su se desile koje NIKADA nisu smele da se dogode.
Možda ne bih oprostila samo jednu stvar: Da bude sa mojim dečkom iza mojih leđa.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Tea <33 Wed 3 Oct 2012 - 11:11

Slazem se sa tobom Ana, mislim da je to nesto sto nikada nebih mogla da oprostim.
A kada su u pitanju lazi i pricanje mojih tajni, s tim nikada nisam imala problema jer mi moja najbolja drugarica to nikada nebi uradila. Svoje tajne pricam samo osobama kojima verujem i znam da me nikada nece izneveriti..
Tea <33
Tea <33
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1062
Godina : 28

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Aurora Fri 19 Oct 2012 - 23:00

Fallen Like The Sky. wrote:Ja u stvari smatram da u ovim situacijama ono što nikada ne opraštamo nisu ni laž, ni prevara, ni izgovori, nego to što smo shvatili da su ljudi kojima smo verovali loše ličnosti, a ako je loše prejaka reč, onda bar ličnosti koje će nam doneti više zla nego dobra i da zbog toga nema potrebe da ih zadržavamo kraj sebe.

I Agree ;)

Ionako sam u stanju sve i svasta da oprostim jer nikada ne mogu da ostanem ljuta dovoljno dugo na nekog sta god da se desi.
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum