Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

+19
Queeny
*~tamarchelo~*
Tea <33
LostSoul
VlahovicA
✯Jetza✯
Heartless.Queen
Capre diem.
Dvojki.<3
Fallen Like The Sky.
Minnie ♡
Beautiful Dangerous
Bloody.Mary
Taska
Daenerys Targaryen
Aurora
Polly Samson
mrs. sunshine
Tie and Up.
23 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Tie and Up. Tue 14 Aug 2012 - 11:03

First topic message reminder :

Sta vasem drugu/drugarici nikad ne biste mogle da oprostite? (:
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down


Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Capre diem. Fri 19 Oct 2012 - 23:06

Sad kad pogledam,mogu svasta da oprostim,ali stvar je samo moje volje da li zelim biti iskoriscena/povredjena jos jednom ili hocu da zavrsim zauvek sa tom osobom.
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Tie and Up. Sat 20 Oct 2012 - 18:03

✯Jetza✯ wrote:I da me tera da budem nesto sto nisam. Odnosno treba da me prihvati onakvu kakva sam i da se ne trudi da me promeni. ;)

To najvise mrzim od svega,da te neko ne prihvata onakvog kakav jesi i da se trudi da te promeni. Mogla bih da oprostim sve i ogovaranje i foliranje i laz,ali to nikad ne bih mogla.
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by *~tamarchelo~* Sat 20 Oct 2012 - 18:50

LAŽ, LAŽ, LAŽ. Mrzim kad me neko laže i zavlači.
avatar
*~tamarchelo~*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 336
Godina : 26
Location : Crna Gora

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Queeny Mon 29 Oct 2012 - 17:48

Mogu da oprostim mnoge stvari ako one imaju neko pametno opravdanje,ali kada bih se razocarala u neku drugaricu zbog necega sto je rekla/uradila to bi bio kraj.Ne samo zbog toga sto se desilo vec zato sto ja onda vidim kakva je to osoba u stvari.
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Polly Samson Mon 29 Oct 2012 - 19:34

Ja u stvari smatram da u ovim situacijama ono što nikada ne opraštamo nisu ni laž, ni prevara, ni izgovori, nego to što smo shvatili da su ljudi kojima smo verovali loše ličnosti, a ako je loše prejaka reč, onda bar ličnosti koje će nam doneti više zla nego dobra i da zbog toga nema potrebe da ih zadržavamo kraj sebe.
to je najrealnije rečeno.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Kikica♥ Wed 9 Jan 2013 - 20:41

Retko šta bih oprostila.
Kikica♥
Kikica♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 337
Godina : 25
Location : Tri metra iznad neba <3

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by miss.kaja<3 Wed 16 Jan 2013 - 0:02

Svi mi kazemo "necu ti nikad oprostiti"ali kad-tad ta osoba pocinje da nam nedostaje i ljutnja vremenom nestane...ali da oda moju tajnu ili da me laze ..............ma mozda bih joj i oprostila ali mi ta osoba vise ne bi bila najbolji prijatelj....
miss.kaja<3
miss.kaja<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 15
Godina : 27

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Anamarija Wed 16 Jan 2013 - 13:22

Ne bih oprostila dvolicnost i licemerje.
avatar
Anamarija
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 172

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Iva Fri 30 Aug 2013 - 17:27

Ja sam od onih koji ne oprastaju tek tako, pa cak ni kada je glupost u pitanju. Ne bih mogla da oprostim dvolicnost, kod cega prvo mislim da mi kopa rupu, sto mi se vec jednom desilo, licemjerje i naravno, ono sto niko pametan oprostio ne bi, da izadje sa nekim za koga sam vezana.
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici? - Page 2 Empty Re: Šta nikad ne biste oporostile drugu/drugarici?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum