Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

+58
Kikica♥
VlahovicA
Heartless.Queen
Tie and Up.
*~tamarchelo~*
MarijaM
Crazy girl
Lollobrigida
XBosankaX
Comika-TadaEgao
Capre diem.
Tamara ♥
I love life:)
Sirenna *
*Always in love-Jellena*
Spirit Crusher
Amélie.
Minnie ♡
LostSoul
xX Anng!e Xx
Polly Samson
mrs. sunshine
Queeny
*MiMa*97
popka bebic ^__^
Riverside
Tasha'94
Aurora
DarkAngel
providna_duga
ღTodyy-AngeLღ
Gossip Girl.
Monster Child !
Dvojki.<3
UnLoVeD pRiNcEsS
sundjer bob :)
Anchyly
Chéri
Dia.♥
Anamarija
S@ki
Pandora no hako
*mica* :-)
Maki :)
aLisa`
Love you to death...<3
LooxyHeartBreaker
Flower_Grown_Wild
Iwana95
looojka^^
Bloo
*AnGeL*
*Gatita de Any*
Mikica
[:Tijana:]
Wendy
Branchica
Natsi
62 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Natsi Thu 30 Oct 2008 - 9:14

Zanima me sta je to sto cini temelje pravog i
bliskog druzenja...Odgovor moze da se bazira i na odnosu vas i
najboljeg prijatelja:D :D :D
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Branchica Thu 30 Oct 2008 - 16:46

Jedino ako si iskren prema prijatelju prijateljstvo moze biti pravo!! Naravno i da dosta vremena provodimo sa najboljom drugaricom pa da mozesh da kazesh toj osobi sve..... da to ne bude prijateljstvo u shkoli i da ne prichate samo na odmorima vec i da inache provodite vreme itd.....:D
Branchica
Branchica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 326
Godina : 28
Location : S\\\\\\\\\\\\\\\' Vinceom na pustom ostrvu... daleko....NETRAZITE NAS!!

http://jankotipsarevic.4umer.com

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Wendy Wed 5 Nov 2008 - 22:36

Slazem se sa Branchicom.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by [:Tijana:] Wed 10 Dec 2008 - 12:11

Branchica wrote:Jedino ako si iskren prema prijatelju prijateljstvo moze biti pravo!! Naravno i da dosta vremena provodimo sa najboljom drugaricom pa da mozesh da kazesh toj osobi sve..... da to ne bude prijateljstvo u shkoli i da ne prichate samo na odmorima vec i da inache provodite vreme itd.....:D
Daaa!
[:Tijana:]
[:Tijana:]
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 112
Godina : 29

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Mikica Sat 21 Mar 2009 - 16:01

slazem se i dodajem da je danas rijetko naci pravog prijatelja,jer ce rijetko ko dati sve za osobu sa kojom nije u krvnom srodstvu,mislim da mu nije familija....rijetki su pravi prijatelji,ali ja imam jednog i hvala joj jer je za mene uvijek i u dobru i u zlu...
:D :)
Mikica
Mikica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 453
Location : **Sedim u jednom Pariskom lokalu i lazno se smesim coveku sto gleda svuda oko mene devojke se ljube a ja trazim oci oci kao tvoje**

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by *Gatita de Any* Sun 3 May 2009 - 14:48

Mislim da je vazna iskrenost,poverenje.....Da uvekzelis da budes pored te osobe!!!
*Gatita de Any*
*Gatita de Any*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 203
Godina : 29
Location : With Any in magic world...We are singing Salvame and crying!!!

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by *AnGeL* Sun 19 Jul 2009 - 1:41

iskrenost i spremnost da u svakoj situaciji prijatelj moze da se osloni na tebe kao i ti na njega...
*AnGeL*
*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631
Godina : 30
Location : Iza zute zgrade, pa levo xD

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Bloo Sat 15 Aug 2009 - 6:20

Da sa prijateljicom mozesprovesti 5 dana zajedno ali BUKVALNO da se ne odvajate i da ti nije dosadno...
Bloo
Bloo
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 485
Godina : 30
Location : "Evropski grad buducnosti"

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by looojka^^ Sat 22 Aug 2009 - 22:21

Strasno je tesko naci pravog prijatelja,al kad se to dogodi<3...
Ja bez moje BFF verovatno ne bih bila ziva.Bili smo na ekskurziji u nekom manastiru sa preko hiljadu stepenika.Kad smo se popeli ja sam se nesto salila sa prijateljima i krenula da idem u nazad,okliznula sam se a moja BFF Vanja me je uhvatila.Ona je uganula ruku ali ja sam se malo ozbiljnije povredila i polomila clanak.Bolje noga nego vrat.Kasnije je isla sa mnom u nemacku na operaciju i oporavak,bila sa mnom svaki dan u privatnoj bolnici,i slusala moje kukanje kako nikada vise necu hodati.Sada smo nerazdvojne!Imati najboljeg prijatelja,to znaci kada propusti priliku da se smuva sa deckom koji joj se swidja na exkurziji,da bi te lecilaXP.
Kao sto sam napisala u nekoj drugoj rublici,bolje zna od mene koji broj brusa nosim:)
looojka^^
looojka^^
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : looodiland 3=D

http://www.beemp3.com

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Iwana95 Mon 15 Mar 2010 - 0:38

Taj naj drug ili drugarica mOra da ima OnO nestO,stO ces ti prepOznati Odmah pOsle nekOlikO recenica,i pOgleda....Ja sam tO prepOznala i mng sam srecna zbg tOgaaa...:]]]
Iwana95
Iwana95
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 149
Godina : 29
Location : ....BilO gde,samO sa druuustwOm.... :]

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Flower_Grown_Wild Mon 22 Mar 2010 - 21:56

Kako Dino Merlin peva: "najbolje kad imaš u životu nekog s kim možeš ovako da ćutiš..."
iskreno smatram da je to totalno tacno, meni je dovoljno da sedim sa drugaricama i najboljim drugom i da nista ne radimo niti pricamo, ali da nam je opet lepo
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by LooxyHeartBreaker Fri 23 Apr 2010 - 14:02

Iskrenost,bez ljubomore,poverenje,da znate sve o tebi i ipak joj/mu nisi dosadna,kompromis,pozrtvovanost..
LooxyHeartBreaker
LooxyHeartBreaker
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 62
Godina : 28
Location : In wondeland!&#9829;

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Flower_Grown_Wild Fri 23 Apr 2010 - 21:10

kada imas nekog ko zna da te utesi, cak i da slaze i pogazi svoje misljenje da bi se ti osecala bolje :D
a kad ti bude bolje onda ti kaze sta stvarno misli
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Love you to death...<3 Fri 23 Apr 2010 - 23:54

To je neko sa kim ti nikad nije dosadno,neko ko je tu kada ti je tesko,neko ko ce te podrzati u nekim stvarima,ali i ponekad ti reci kad preteras ...xD
Love you to death...<3
Love you to death...<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 148
Godina : 28
Location : Lost in dreams (:

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by LooxyHeartBreaker Sat 24 Apr 2010 - 16:20

Love you to death...<3 wrote:To je neko sa kim ti nikad nije dosadno,neko ko je tu kada ti je tesko,neko ko ce te podrzati u nekim stvarima,ali i ponekad ti reci kad preteras ...xD
Ovo zadnje je takoo tacno,zato sto se mnoge devojcice plase da ne povrede drugaricu pa kad se obuce ko za cirkus a njima glupo da kazu!
LooxyHeartBreaker
LooxyHeartBreaker
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 62
Godina : 28
Location : In wondeland!&#9829;

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Love you to death...<3 Sat 24 Apr 2010 - 19:33

LooxyHeartBreaker wrote:
Love you to death...<3 wrote:To je neko sa kim ti nikad nije dosadno,neko ko je tu kada ti je tesko,neko ko ce te podrzati u nekim stvarima,ali i ponekad ti reci kad preteras ...xD
Ovo zadnje je takoo tacno,zato sto se mnoge devojcice plase da ne povrede drugaricu pa kad se obuce ko za cirkus a njima glupo da kazu!
Pa,da...pravi prijatelj sluzi za to,da ti kaze u lice kada mu se kod tebe ne svidja nesto,a ne da te ogovara iza ledja sa nekim drugim...(:
Love you to death...<3
Love you to death...<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 148
Godina : 28
Location : Lost in dreams (:

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by aLisa` Mon 26 Apr 2010 - 0:22

Poverenje i iskrenost. ^__^
aLisa`
aLisa`
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 949
Godina : 28
Location : Zemlja Čuda. ^__^

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Maki :) Mon 26 Apr 2010 - 0:23

Love you to death...<3 wrote:
LooxyHeartBreaker wrote:
Love you to death...<3 wrote:To je neko sa kim ti nikad nije dosadno,neko ko je tu kada ti je tesko,neko ko ce te podrzati u nekim stvarima,ali i ponekad ti reci kad preteras ...xD
Ovo zadnje je takoo tacno,zato sto se mnoge devojcice plase da ne povrede drugaricu pa kad se obuce ko za cirkus a njima glupo da kazu!
Pa,da...pravi prijatelj sluzi za to,da ti kaze u lice kada mu se kod tebe ne svidja nesto,a ne da te ogovara iza ledja sa nekim drugim...(:
Maki :)
Maki :)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 271
Godina : 27

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by *mica* :-) Fri 30 Apr 2010 - 18:47

Ja mislim da je najosnovnije poverenje i iskrenost. Pravog prijatelja je danas tesko naci. Ali ja, hvala Bogu, sa tim nemam problema. Imam drugaricu sa kojom se druzim od 2. godine :) Bitno mi je da joj mogu reci sve i da znam da ona to nikome nece reci, da je uz mene uvek kada mi treba, i sto sam negde vec procitala da mogu sa njom i da cutim a da mi je lepo...
*mica* :-)
*mica* :-)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 89
Godina : 28

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Flower_Grown_Wild Sat 1 May 2010 - 14:34

Kada vas 3 spavate na jednom krevetu, samo da bi ste bile zajedno :D
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Pandora no hako Sat 8 May 2010 - 16:48

To je poverenje,zelja za ljubavlju te osobe,osecaj da nikad ne bi izdali jedan drugog...
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by S@ki Fri 21 May 2010 - 17:28

Mislim da je ono sto jedno prijateljstvo cini pravim pre svega poverenje pa onda sve drugo...
S@ki
S@ki
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 28
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Anamarija Mon 13 Sep 2010 - 20:07

Branchica wrote:Jedino ako si iskren prema prijatelju prijateljstvo moze biti pravo!! Naravno i da dosta vremena provodimo sa najboljom drugaricom pa da mozesh da kazesh toj osobi sve..... da to ne bude prijateljstvo u shkoli i da ne prichate samo na odmorima vec i da inache provodite vreme itd.....:D
tacno tako!
avatar
Anamarija
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 172

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Dia.♥ Sun 19 Dec 2010 - 10:29

S@ki wrote:Mislim da je ono sto jedno prijateljstvo cini pravim pre svega poverenje pa onda sve drugo...
Takođe :D
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Chéri Mon 3 Jan 2011 - 1:04

Iskrenost,briznost,poverenje,ljubav... ^^
Chéri
Chéri
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 129
Godina : 28

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum