Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

+58
Kikica♥
VlahovicA
Heartless.Queen
Tie and Up.
*~tamarchelo~*
MarijaM
Crazy girl
Lollobrigida
XBosankaX
Comika-TadaEgao
Capre diem.
Tamara ♥
I love life:)
Sirenna *
*Always in love-Jellena*
Spirit Crusher
Amélie.
Minnie ♡
LostSoul
xX Anng!e Xx
Polly Samson
mrs. sunshine
Queeny
*MiMa*97
popka bebic ^__^
Riverside
Tasha'94
Aurora
DarkAngel
providna_duga
ღTodyy-AngeLღ
Gossip Girl.
Monster Child !
Dvojki.<3
UnLoVeD pRiNcEsS
sundjer bob :)
Anchyly
Chéri
Dia.♥
Anamarija
S@ki
Pandora no hako
*mica* :-)
Maki :)
aLisa`
Love you to death...<3
LooxyHeartBreaker
Flower_Grown_Wild
Iwana95
looojka^^
Bloo
*AnGeL*
*Gatita de Any*
Mikica
[:Tijana:]
Wendy
Branchica
Natsi
62 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Natsi Thu 30 Oct 2008 - 9:14

First topic message reminder :

Zanima me sta je to sto cini temelje pravog i
bliskog druzenja...Odgovor moze da se bazira i na odnosu vas i
najboljeg prijatelja:D :D :D
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down


Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Spirit Crusher Sun 1 Jan 2012 - 11:20

Pravo prijateljstvo ne mozes imati sa svima. Imas mnogooo drugarica,ali polovina vole da istracare sve sto im kazes. Pravo prijateljstvo se odlikuje iskrenoscu, poverenjem. Kad ti je tesko vidis ko ti je pravi prijatelj. Onaj ko dodje da te utesi,ko je uvek tu za tebe i kome mozes reci sve i da te razume. To je pravo i neraskidivo prijateljstvo.
Spirit Crusher
Spirit Crusher
Candy Girl
Candy Girl

Only a vampire can love you forever.
Broj poruka : 56
Godina : 26
Location : Tokyo,Japan

http://www.photoshop-tn.com

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by *Always in love-Jellena* Fri 13 Jan 2012 - 15:26

Iskrenost.. :D
*Always in love-Jellena*
*Always in love-Jellena*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 76
Godina : 28
Location : *__*

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Sirenna * Tue 15 May 2012 - 12:49

Iskrenost. :)
Sirenna *
Sirenna *
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3233
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba. ^_^ <3

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003835081170&ref=t

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by I love life:) Wed 16 May 2012 - 14:22

Ako ti je pravi prijatelj nikada te nece ostaviti u teskim trenucima.To je osoba koja te dobro poznaje i koja samo na osnovu tvog pogleda moze da zakljuci da li si srecan ili tuzan.
I love life:)
I love life:)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 209
Godina : 24

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Tamara ♥ Sat 2 Jun 2012 - 22:35

Ta drugarica (ili drug, nebitno) mora da ima, pre svega, nešto zajedničko sa tobom, osim činjenice da udišete isti vazduh. I morate nekako da se uklopite jedna sa drugom, kao dve puzle. I ne sme da bude tračara xD
Tamara ♥
Tamara ♥
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 607
Godina : 24
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Capre diem. Sun 3 Jun 2012 - 13:40

Prijateljstvo je pravo,ako te taj prijatelj ne izda u teskim trenucima..Da je uvek tu za tebe,da te ne izbegava kad ti je najteze...I da ume da ceni ljubav koju mu poklanjas...Morate prosto da se uklopite,kao sto Taki tece morate biti dve puzle,inace ako ne nadjete zajednicki jezik,onda se necete slagati i to prijateljstvo ce brzo puci... :/
P.S.I ne sme da te iskoriscava,to je moje zlatno pravilo! xD
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Comika-TadaEgao Sun 3 Jun 2012 - 14:29

Slazem se sa svim vasim odgovorima samo bih jos dodala da pravi prijatelj ne treba i ne sme da te se stidi pred drugima i da na njega/nju ne uticu drugi ljudi ;)
Comika-TadaEgao
Comika-TadaEgao
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 39
Godina : 26

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Dia.♥ Mon 4 Jun 2012 - 19:41

To što smo obe posebne na svoj način i što jedna drugu prihvatimo takvu kakva jeste. Kada su svi bili protiv mene,ona je bila tu.I uvek će biti. I znam da mogu da je nazovem uvek.I ona mene. :) Meni male stvari koje ona uradi za mene puno znače. :)
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by XBosankaX Sat 9 Jun 2012 - 16:08

Da si iskren u tom prijateljstvu. Da nema lazi, nema muljanja.
XBosankaX
XBosankaX
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 53
Godina : 30
Location : U kuci Britney Spears.

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Lollobrigida Thu 21 Jun 2012 - 19:21

razumevanje, poverenje, iskrenost(ne potpuna, nije ni to bas najbolje) i dobar provod kad ste zajedno
Lollobrigida
Lollobrigida
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2096
Godina : 28

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Crazy girl Sun 1 Jul 2012 - 13:49

Iskrenost,poverenje,odavanje tajni,vernost,pozrtvovanje...
Crazy girl
Crazy girl
Candy Girl
Candy Girl

Nikad ne dozvoli da ti se neko suvise priblizi, jer sve sto je blisko, postaje voljeno, a sve sto covek zavoli, pozeli da zadrzi...a zadrzati se ne moze nista zauvek..
Broj poruka : 38
Godina : 27
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by MarijaM Mon 2 Jul 2012 - 1:12

Crazy girl wrote:Iskrenost,poverenje,odavanje tajni,vernost,pozrtvovanje...

Slazem se :)
MarijaM
MarijaM
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 10
Godina : 25

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by *~tamarchelo~* Sun 8 Jul 2012 - 14:39

LooxyHeartBreaker wrote:Iskrenost,bez ljubomore,poverenje,da znate sve o tebi i ipak joj/mu nisi dosadna,kompromis,pozrtvovanost..
avatar
*~tamarchelo~*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 336
Godina : 26
Location : Crna Gora

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Polly Samson Fri 17 Aug 2012 - 14:00

kurva sudbina. wrote:Ja uopste ne mislim da najboljoj drugarici treba da pricas sve. Pobogu, pa svi imamo tajne, svako ima nesto sto cuva samo za sebe.
Iskrenost, istrajnost i poverenje po mom misljenju su najbitniji. Takodje je bitno i da znas da razumes druga ili drugaricu. Da se trudis da se dovoljno posvetis, da odvojis vreme [koliko god mozes] za te osobe, da znas da ih bodris, da stajes na njihovu stranu, da umes da ih oraspolozis, zabavis, da volis da provodis vreme sa njima.
I dalje mislim ovo. Takođe, jako je bitno da umeš da budeš srećan zbog nje/njega. I neka veza između vas treba da postoji.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Tie and Up. Sun 19 Aug 2012 - 15:58

Ja mislim da je za pravo prijateljstvo pre svega potrebno postovanje.Tek posle dolaze povernje i iskrenost. Isto je bitno: bez ljubomore. Meni je isto vazno da mi u lice kaze sta misli.
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by *MiMa*97 Wed 22 Aug 2012 - 22:48

Iskrenost,poverenje i bez ljubomore^^
*MiMa*97
*MiMa*97
Starry Eyed Girl
Starry Eyed Girl

Broj poruka : 7653
Godina : 27
Location : Iza tebexD

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Heartless.Queen Fri 24 Aug 2012 - 15:39

Pravo prijateljstvo treba biti opusteno. Da možeš reći tajnu i da znaš da je ona/on neće odati. Da se nikada ne osećaš neprijatno, da izraziš šta želiš-kako ti misliš o nekoj temi, o ponošanju i sl. Da znaš da te nikada neće nekome ogovarati, upravo suprotno, da ćete braniti. Da kada izvalis nesto totalno glupo ili doživiš neuspeh, znaš da te ona/on neće osuđivati ili potcenjivati, nego da će biti tu za tebe. Da svaki dan umirete zajedno od smeha i da najbolje trenutke života, doživite bas sa tom osobom. Za mene je to pravo prijateljstvo. Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 2404741198
Heartless.Queen
Heartless.Queen
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 132
Godina : 24
Location : My paradise... :)

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by VlahovicA Sat 25 Aug 2012 - 16:31

Iskrenost i poverenje.
VlahovicA
VlahovicA
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 360
Godina : 27
Location : Montenegro,Bar.

https://www.facebook.com/VlahovicA

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Kikica♥ Wed 9 Jan 2013 - 20:57

Sirenna * wrote:Iskrenost. :)
Kikica♥
Kikica♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 337
Godina : 25
Location : Tri metra iznad neba <3

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by miss.kaja<3 Tue 15 Jan 2013 - 3:12

Mislim da je u prijateljstvu naj bitnija iskrenost.............
Imam jednu osobu sa kojom delim srecu i tugu,dobro i zlo ,i hvala joj sto mi pruza ljubav,prijateljstvo.........
iz iskustva znam da je prijateljstvo najbotnije u zivotu....(znam da nemam 20 god.pa da imam neko iskustvo...ali...znam sta znaci imati najboljeg prijatelja
Phina<3<3
miss.kaja<3
miss.kaja<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 15
Godina : 27

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Anamarija Wed 16 Jan 2013 - 13:40

Smatram da je najbitnije poverenje i iskrenost. Takodje,ono sto je jako bitno jeste negovati prijateljstvo.
avatar
Anamarija
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 172

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Iva Fri 30 Aug 2013 - 17:24

kurva sudbina. wrote:Ja uopste ne mislim da najboljoj drugarici treba da pricas sve. Pobogu, pa svi imamo tajne, svako ima nesto sto cuva samo za sebe.
Iskrenost, istrajnost i poverenje po mom misljenju su najbitniji. Takodje je bitno i da znas da razumes druga ili drugaricu. Da se trudis da se dovoljno posvetis, da odvojis vreme [koliko god mozes] za te osobe, da znas da ih bodris, da stajes na njihovu stranu, da umes da ih oraspolozis, zabavis, da volis da provodis vreme sa njima.
I Agree ;)
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Golden Brunette Fri 17 Oct 2014 - 13:47

Iskrenost i poverenje.
Golden Brunette
Golden Brunette
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 12
Godina : 28

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by phina Wed 14 Jan 2015 - 14:59

Poverenje, bez ljubomore, saosecanje, obzirnost, ono kad se ne vidite dugo dugo a posle se ispricate za sva vremena, da vam nikad nije dosadno kad ste zajedno, kompromis i najbitnije iskrenost
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Šta je ono što prijateljstvo čini pravim? - Page 3 Empty Re: Šta je ono što prijateljstvo čini pravim?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum