Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

+79
Sirenna *
Polly Samson
natata
alex_ats
StarLight
*Always in love-Jellena*
Minnie ♡
Spirit Crusher
Beautiful Dangerous
mrs. sunshine
Riverside
DarkAngel
BarBika**
Tea <33
Daenerys Targaryen
*MiMa*97
LostSoul
Volim samo njega
Dia.♥
Emily the strange
Kate.Fenett
Gossip Girl.
Suzana
ღTodyy-AngeLღ
alexxD
sundjer bob :)
machkica
~Just Dance~
Mica'96
popka bebic ^__^
Angie:)
~SamoTvojaKlinka~
♥Senorita Puente
Anamarija
Dana.
You Know You Love Me
Djidji
Amélie.
any...:P
.cherrybomb.
.Raindrop.
kitty13
*Tinna94*
aLisa`
LooxyHeartBreaker
Euphoria
Iwana95
Tarja
Lady Brooke :*
Love you to death...<3
@ndjel@
Pandora no hako
Eva
Bloody.Mary
Dvojki.<3
Mikica
lady_mistique
*AnGeL*
Kitty Doesn't Care
*Aysha*
Ariel
'-!rry-'
.Cupcake.
djina92
Elleonora
Carrie <3
Scarlett O'hara
Wendy
@nchy
dora_95
[:Tijana:]
tashana93
Sookie
Natsi
Posh
jowana93
(= Tina =)
Aurora
Candy
83 posters

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Candy Thu 6 Nov 2008 - 13:17

Da li ste nekada ljubomorne na svoju najbolju drugaricu?Npr ako ona dobija bolje ocene,garderobu,super-decka....da li ste srecne zbog nje ili joj zavidite?
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Aurora Thu 6 Nov 2008 - 23:09

iskreno ne...

moja drugarica uvek ima neku skupu odecu, super se oblaci i to iskreno jer joj se moze, ali nisam ljubomorna na nju, ali i mama joj malo pomaze sa odabirom odece tako da to opet nije nije njeno delo i nema se na cemu zavideti...

super-decka... oko toga jos nikada nije nastao problem jer mi imamo samo olose :hahaha:

a za ocene... pa obicno su nam ocene slucne ili su moje bolje tako da nema ljubomore, to nam je isktreno poslednje na spisku... (:
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by (= Tina =) Fri 7 Nov 2008 - 11:06

Ne nikad...Imam par super drugarica i nismo ljubomorne uposte...odecu delimo,imamo totalno drugi ukus sto se tice decaka,a ocene su nam koliko toliko slicne tako da...
(= Tina =)
(= Tina =)
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 324
Godina : 30
Location : Gde stignem...

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by jowana93 Sun 9 Nov 2008 - 22:08

ne jer je meni jako drago kada widim da se nekom ko mi znaci dogadjaju dobre stwari tako da sam samim tim i ja srecna :)
jowana93
jowana93
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 170
Godina : 30

http://fiesta.6forum.biz

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Posh Wed 12 Nov 2008 - 20:31

Ja nisam ljubomorna ali me nervira kad ja ucim ko budala a ona se provuce i bez ucenja dobije istu ocenu
Posh
Posh
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 164

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Natsi Thu 13 Nov 2008 - 19:56

Pre sam bila malo ljubomorna na svoju drugaricu...Dobro,malo vise...Mislila sam da ona ima sve...Ali tek nedavno sam shvatila da sam se prevarila...Nije ni njoj lako...
Ja sam bukvalno ravna,dok je ona razvijena i teg sad shvatam da ni njoj nije lako da dok prica sa decacima da je oni ne gledaju u oci(kao sto svako normalan radi) nego u grudi...A ima i jos nekih stvari koje ne zelim da pomenem...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Sookie Thu 20 Nov 2008 - 13:50

ja sam bila ljubomorna,ali pre....
i to uglawnom zbog decaka,ili tzw.popularnosti!!
sad mi se peglira kad se setim toga...
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by tashana93 Fri 21 Nov 2008 - 10:38

Nemam razloga da budem ljubomorna..

Jednostawno,meni je lepo da zhiwim swoj zhiwot i da se ne mesham u tudje..

A shto se tiche dechaka,ma daaaajjj..nije bash njen dechko sam samcijat na owom swetu..xexeexex
tashana93
tashana93
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 40
Godina : 30
Location : Kragujevac,Serbia

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by [:Tijana:] Wed 10 Dec 2008 - 15:44

Nikada nisam bila ljubomorna na drugarice!
[:Tijana:]
[:Tijana:]
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 112
Godina : 29

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by dora_95 Mon 22 Dec 2008 - 18:38

Pa , na najbolju nisam. Nemam razloga.
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by @nchy Sat 24 Jan 2009 - 14:16

~Dora_95~ wrote:Pa , na najbolju nisam. Nemam razloga.
@nchy
@nchy
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 44
Godina : 30

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Wendy Sun 1 Mar 2009 - 13:27

Ne vidim zasto bih bila ljubomorna...Ako se njoj desi nesto lepo,radujemo se zajedno...ne vidim razlog da budemo ljubomorni na bilo koga,a kamoli na best friend.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Scarlett O'hara Sun 1 Mar 2009 - 16:57

nisam ljubomorna..samo recimo ako ona ima, ne znam super decka i ja nekad pozelim da imam takvog(sto je sasvim normalno), ali ne bi to nazvala ljubmorom, ljubomora je nesto sasvim drugacije..
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Carrie <3 Thu 4 Jun 2009 - 22:14

ne znam,nemam najbolju drugaricu...a na ove s kojima se druzim ponekad jesam ljubomorna,ali pa sta i one su na mene!!!
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Elleonora Fri 12 Jun 2009 - 18:52

*Little princess* wrote:nisam ljubomorna..samo recimo ako ona ima, ne znam super decka i ja nekad pozelim da imam takvog(sto je sasvim normalno), ali ne bi to nazvala ljubmorom, ljubomora je nesto sasvim drugacije..
Elleonora
Elleonora
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1371
Godina : 29
Location : Here, there, everywhere

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty ljubomora

Post by djina92 Mon 22 Jun 2009 - 13:54

Najbolju drugaricu prosto obozavam tako da nisam ljubomorna,ali na neke osobe iz moje okoline sam[/img]
djina92
djina92
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 14
Godina : 32
Location : srbija

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by .Cupcake. Mon 22 Jun 2009 - 18:48

Neki put da. Ali sada sve manje. Chak uvidjam da je i njoj nekad teshkko i onda znam da ne moram da brinem. Inache nije to bila chista ljubomora,vec ono kao ona to ima,a ja nemam,bash shteta,ali nishta vishe od toga. nije bilo onako bolesno
.Cupcake.
.Cupcake.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 104
Godina : 29

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by '-!rry-' Thu 25 Jun 2009 - 18:38

*~Sweet Devil~* wrote:ja sam bila ljubomorna,ali pre....
i to uglawnom zbog decaka,ili tzw.popularnosti...
'-!rry-'
'-!rry-'
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 412
Godina : 27

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Ariel Thu 25 Jun 2009 - 20:56

Ne, glupo mi je budem ljubomorna na najbolju drugaricu,jer mogu da kazem da mi je stvarno BFF..i ne vidim kakvu korist imam od toga.
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by *Aysha* Sun 12 Jul 2009 - 2:44

*Candy* wrote:Da li ste nekada ljubomorne na svoju najbolju drugaricu?Npr ako ona dobija bolje ocene,garderobu,super-decka....da li ste srecne zbog nje ili joj zavidite?

Pa srecna sam naravno zbog drugarica,ali bude mi malo krivo...tipa: sto i ja nisam dobila 5 iz ekologije,kad smo isto ucile? ili mi bude krivo kad se 2-3 drugarice nadju u gradu a ja sam zauzeta :x
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Kitty Doesn't Care Sun 12 Jul 2009 - 21:19

Pa ona mozda ima bolju odecu od mene,vise para,popularnija je ali ona nema ono sto ja imam...decka...nisam bila ljubomorna...
Kitty Doesn't Care
Kitty Doesn't Care
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 155
Godina : 28
Location : On the dark side of the sun

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by *AnGeL* Fri 24 Jul 2009 - 16:24

Srecna sam zbog nje i nemam razloga za ljubomoru. Kad je ona srecna i ja sam srecna :D
*AnGeL*
*AnGeL*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 631
Godina : 30
Location : Iza zute zgrade, pa levo xD

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by lady_mistique Thu 29 Oct 2009 - 18:23

Pa zavisi...Na ove ovako ponekad, Ali jedno je sigurno-na najbolju nisam...
lady_mistique
lady_mistique
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 21
Location : svuda po malo =D

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Mikica Thu 29 Oct 2009 - 21:25

Nisam ljubomorna na svoju BFF.Mi smo kao sestre,slicno se oblacimo.Slicne ocjene,imamo slican ukus sa momke...Tako da nema razloga :)
Mikica
Mikica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 453
Location : **Sedim u jednom Pariskom lokalu i lazno se smesim coveku sto gleda svuda oko mene devojke se ljube a ja trazim oci oci kao tvoje**

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Dvojki.<3 Sat 7 Nov 2009 - 17:31

Ariel wrote:Ne, glupo mi je budem ljubomorna na najbolju drugaricu,jer mogu da kazem da mi je stvarno BFF..i ne vidim kakvu korist imam od toga.

bas tako ^^
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum