Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

+79
Sirenna *
Polly Samson
natata
alex_ats
StarLight
*Always in love-Jellena*
Minnie ♡
Spirit Crusher
Beautiful Dangerous
mrs. sunshine
Riverside
DarkAngel
BarBika**
Tea <33
Daenerys Targaryen
*MiMa*97
LostSoul
Volim samo njega
Dia.♥
Emily the strange
Kate.Fenett
Gossip Girl.
Suzana
ღTodyy-AngeLღ
alexxD
sundjer bob :)
machkica
~Just Dance~
Mica'96
popka bebic ^__^
Angie:)
~SamoTvojaKlinka~
♥Senorita Puente
Anamarija
Dana.
You Know You Love Me
Djidji
Amélie.
any...:P
.cherrybomb.
.Raindrop.
kitty13
*Tinna94*
aLisa`
LooxyHeartBreaker
Euphoria
Iwana95
Tarja
Lady Brooke :*
Love you to death...<3
@ndjel@
Pandora no hako
Eva
Bloody.Mary
Dvojki.<3
Mikica
lady_mistique
*AnGeL*
Kitty Doesn't Care
*Aysha*
Ariel
'-!rry-'
.Cupcake.
djina92
Elleonora
Carrie <3
Scarlett O'hara
Wendy
@nchy
dora_95
[:Tijana:]
tashana93
Sookie
Natsi
Posh
jowana93
(= Tina =)
Aurora
Candy
83 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Candy Thu 6 Nov 2008 - 13:17

First topic message reminder :

Da li ste nekada ljubomorne na svoju najbolju drugaricu?Npr ako ona dobija bolje ocene,garderobu,super-decka....da li ste srecne zbog nje ili joj zavidite?
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down


Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Bloody.Mary Thu 17 Dec 2009 - 12:15

ne, nikada nisam ljubomorna. naprotiv, mnogo mi je drago i i ja sam srecna kada se njoj neshto lepo desi^^
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Eva Mon 25 Jan 2010 - 17:47

pa umem da budem ljubomorna, ali ne na najbolje prijatelje
Eva
Eva
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 292
Godina : 28
Location : in my world

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Pandora no hako Mon 1 Feb 2010 - 20:29

Pa bas i ne na taj nacin...msm...ljubomorna sam jer se jedna nabacuje mojoj BFF i objavljuje na Face-u slike sa necim kao BFF natpisom i tagguje samo sebe i moju naj frendicu...i ta moja se mng druzi sa tom drugom..pa necu da mi je preuzme...msm moja BFF i ja se savrseno razumemo i rame smo za plakanje kad nesto nekoj krene naopako...
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by @ndjel@ Tue 16 Feb 2010 - 15:55

Ovde izgleda niko nije ljuboran...
Ja sam mozda malko ljubomorna na svoju drugaricu kojoj extra ide matis,a ja ga mrazim i zato ga ni ne vezbam...
@ndjel@
@ndjel@
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1487
Godina : 25
Location : Zemlja cuda

http://www.jb-serbia.tk

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Love you to death...<3 Fri 19 Feb 2010 - 22:35

Gardaroba-nisam i nemam razloga za tim,posto se moj ukus razlikuje dosta od ukusa vecine.
Decka-malo mojih drugarica je imalo decka,a i one koje su imale bilo je to nesto kratko,a to je meni bezveze xD
Ocene-pa cesto mi bude krivo kada neka od njih cepljanjem dobije bolju ocenu od mene,ali sta da radim,ko mi kriv kad se ja ne cepim :P ali ovako kada nauce i dobiju bolju ocenu-pa oke,zasluzile su x)
Love you to death...<3
Love you to death...<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 148
Godina : 28
Location : Lost in dreams (:

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Lady Brooke :* Sat 20 Feb 2010 - 18:28

Bloody.Mary wrote:ne, nikada nisam ljubomorna. naprotiv, mnogo mi je drago i i ja sam srecna kada se njoj neshto lepo desi^^
Lady Brooke :*
Lady Brooke :*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 159
Godina : 30
Location : Somwhere,over the rainbow.

http://beca23467.blogger.ba

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Tarja Fri 26 Feb 2010 - 19:29

Ne, nemam razloga da budem..
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Iwana95 Tue 9 Mar 2010 - 12:58

Pa dO sada nisam bila....I nadam se da necu....Jeste da mOja drugarica ima OnO stO ja nemam iii ObrnutO,ali tO nije razlOg da budem ljubOmOrna....A i ne wOliiim tO....msm kaO fazOn Ona ti je bff a ljubOmOrises jOj i zawidis i Ostale glupOsti...o.O Omg....
Iwana95
Iwana95
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 149
Godina : 29
Location : ....BilO gde,samO sa druuustwOm.... :]

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Euphoria Tue 9 Mar 2010 - 13:30

Lady Brooke :* wrote:
Bloody.Mary wrote:ne, nikada nisam ljubomorna. naprotiv, mnogo mi je drago i i ja sam srecna kada se njoj neshto lepo desi^^
Euphoria
Euphoria
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 614
Godina : 28
Location : The Burrow

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by LooxyHeartBreaker Wed 21 Apr 2010 - 22:18

Nikad nisam bila,i nema razloga za to..Moje ocene su bolje od njenix,oblacimo se drugacije tako da ne nema..xD
LooxyHeartBreaker
LooxyHeartBreaker
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 62
Godina : 28
Location : In wondeland!&#9829;

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by aLisa` Thu 22 Apr 2010 - 0:16

Ranije sam bila ljubomorna dok nisam shvatila prave vrednosti i da ono što je prolazno u životu nije toliko bitno tako da više nemam na šta da budem ljubomorna. :)
aLisa`
aLisa`
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 949
Godina : 28
Location : Zemlja Čuda. ^__^

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by *Tinna94* Sat 12 Jun 2010 - 12:46

billa sam pre..100 godina xD sada wisxe ne ^^ zasxto bix billa? x)
*Tinna94*
*Tinna94*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 86
Godina : 29

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Iva Sun 20 Jun 2010 - 13:16

jowana93 wrote:ne jer je meni jako drago kada widim da se nekom ko mi znaci dogadjaju dobre stwari tako da sam samim tim i ja srecna :)
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by kitty13 Sun 20 Jun 2010 - 16:28

Nikako.Iako je ona malo buckasta,nas dve sve delimo!Obozavam je!
kitty13
kitty13
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 257
Godina : 27
Location : On the clouds .....

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Carrie <3 Sun 18 Jul 2010 - 10:58

pa uglavnom nisam,bar ne na dobre drugarice....zbog njix mi je uvek drago kad im se desi nes lepo :)
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by .Raindrop. Sun 18 Jul 2010 - 19:37

Obicno jesam kad im sve onako lepo krene a meni nizbrdo....jbg ljudi smo.=/
.Raindrop.
.Raindrop.
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 518
Godina : 29
Location : In yah bed biach.

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by .cherrybomb. Sun 18 Jul 2010 - 20:22

yow@n@ wrote:pa uglavnom nisam,bar ne na dobre drugarice....zbog njix mi je uvek drago kad im se desi nes lepo :)
Isto. :)
.cherrybomb.
.cherrybomb.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 155
Godina : 31

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by any...:P Mon 2 Aug 2010 - 10:07

pa..na početku sam bila...ali sad smo sve sličnijee....dobivamo slične ocjene..oblačimo se slično..a nijedna od nas nije jako bogata..tako da..sada smo si super..
any...:P
any...:P
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 34
Godina : 27

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Amélie. Mon 2 Aug 2010 - 23:20

.Raindrop. wrote:Obicno jesam kad im sve onako lepo krene a meni nizbrdo....jbg ljudi smo.=/

Potpisujem :S
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Djidji Tue 3 Aug 2010 - 1:49

Narawno da ne.. ne bih bila prawa drugarica kad bih bila ljubomorna ii uwek sam srecna kada joj se dise ness lepo :D
Djidji
Djidji
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 121
Godina : 27
Location : nis

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by You Know You Love Me Sat 7 Aug 2010 - 22:14

Djidji wrote:Narawno da ne.. ne bih bila prawa drugarica kad bih bila ljubomorna ii uwek sam srecna kada joj se dise ness lepo :D

I Agree ;) Bilo bi glupo sa moje strane da budem ljubomorna... :)
You Know You Love Me
You Know You Love Me
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 528
Godina : 27
Location : Tamo negde...

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Dana. Tue 10 Aug 2010 - 14:52

Nas je bilo 3. Nada,Natasa i ja. I ja sam uvek bila ljubomorna kad Nada otidje sa Natasom,i Nada kad ja otidjem negde sa Natasom. Btw,da napomenem da smo ja i Nada jos pre bile najbolje drugarice. :)
I sadaa odkako je poceo raspust njih dve su se zblizile i tako to,tako da ono,neam vise frke,nisam ljubomorna,a ne znam zasto sam uopste i bila? >.<
Imam sada 1 najbolju drugaricu Sasku. :) I jednu bas jako :kuul: drugaricu zove se Natasa. Al ne ona nego neka druga.xD Tako da ono...xD Penall mi je. ;p
avatar
Dana.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 43
Godina : 28

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Anamarija Tue 14 Sep 2010 - 16:38

jowana93 wrote:ne jer je meni jako drago kada widim da se nekom ko mi znaci dogadjaju dobre stwari tako da sam samim tim i ja srecna :)
avatar
Anamarija
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 172

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by ♥Senorita Puente Wed 15 Sep 2010 - 19:14

nisam ljuboromna uopsxte..sxta wisxe swe su slicne meni i uwek podrzawamo jedna drugu♥
♥Senorita Puente
♥Senorita Puente
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 189
Godina : 28
Location : swuda po malo ;)

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by ~SamoTvojaKlinka~ Sat 25 Sep 2010 - 7:38

ne nemam zasto.
drugarica mi je i treba da mi bude drago zbog nje!
~SamoTvojaKlinka~
~SamoTvojaKlinka~
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 99
Godina : 26
Location : ~ * In LaLaLand * ~

Back to top Go down

Da li ste ljubomorne na svoje drugarice? - Page 2 Empty Re: Da li ste ljubomorne na svoje drugarice?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum