Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary Duff

+34
LostSoul
Amélie.
ANG!E
Anchyly
Kate.Fenett
Gossip Girl.
Bloody.Mary
Angie:)
Flower_Grown_Wild
Iwana95
PiNk GiRl
Dvojki.<3
Fallen Like The Sky.
***IcKy***
[:Tijana:]
Enchanted
Wendy
Ariel
Aurora
RuZa
jowana93
HillarY
MaWa*SReTjiCa
anja_94
Yellow Kitty
*AnGeL*
Natsi
*BoOoPy*Bet*
rebel
Bloom
Candy
Vanessa
*Nina*
*Aysha*
38 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hilary Duff Empty Hilary Duff

Post by *Aysha* Mon 10 Dec 2007 - 11:45

Hilary Duff Tumblr_m7n8u3BQRM1qjlijro1_500_large

Hilari Erhard Daf (engl. Hilary Erhard Duff) je američka pevačica, glumica, modni dizajner, preduzetnik, model, tekstopisac i kompozitor. Rođena je 28. septembra 1987. godine u Hjustonu, u državi Teksas, SAD.
Filmsku karijeru započinje veoma rano. Prvi veliki uspeh postiže serijom, a kasnije i filmom Lizi Mekgvajer (engl. The Lizzie McGuire Movie). Posle velikog uspeha ovog filma snima i filmove Što više to bolje (engl. Cheaper By The Dozen), Priča o Pepeljugi (engl. A Cinderella Story), Iz sveg srca (engl. Raise Your Voice) koji u Americi, ali i širom sveta postižu veliki uspeh. Prvi put se sa rođenom sestrom pojavljuje na filmskom platnu u filmu Material Girls za koji je karakteristična obrada Madonine pesme „Material Girl“ koju su otpevale Hilari i njena sestra Hejli. U filmu War, Inc. Hilarinog partnera glumi srpski glumac Sergej Trifunović.
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Sat 22 Dec 2007 - 20:33

Sto niko ne odgovara... :?:
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Nina* Sun 23 Dec 2007 - 15:54

LILONA wrote:Werowatno znate ko je Hilary.Mozda gledate Lizzie McGuire ili ste gledale Cinderella story,A perfect man, Material girls,Chaper by dozen...:?:
Gledala sam je u owoj seriji,preslatka je :D Extra mi je ona pesma Now You Know!Je l` je imash???
Mislim da se jako lepo ponela posle raskida sa onim Joelom,widi se da je odgoworna,zrela,odrasla....
Kao pewachica mi nije bash neshto :| po meni je bolja glumica :D :D
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Sun 23 Dec 2007 - 16:22

*Nina* wrote:
LILONA wrote:Werowatno znate ko je Hilary.Mozda gledate Lizzie McGuire ili ste gledale Cinderella story,A perfect man, Material girls,Chaper by dozen...:?:
Gledala sam je u owoj seriji,preslatka je :D Extra mi je ona pesma Now You Know!Je l` je imash???
Mislim da se jako lepo ponela posle raskida sa onim Joelom,widi se da je odgoworna,zrela,odrasla....
Kao pewachica mi nije bash neshto :| po meni je bolja glumica :D :D

i meni je bolja glumica... ali ne znam.... mislim, nije mi ona toliko losha, ali po meni je tipichna teen zwezdica... ne znam da li ce se izdwojiti kao glumica posle nekoliko godina...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Sun 23 Dec 2007 - 17:24

Brooke wrote:
*Nina* wrote:
LILONA wrote:Werowatno znate ko je Hilary.Mozda gledate Lizzie McGuire ili ste gledale Cinderella story,A perfect man, Material girls,Chaper by dozen...:?:
Gledala sam je u owoj seriji,preslatka je :D Extra mi je ona pesma Now You Know!Je l` je imash???
Mislim da se jako lepo ponela posle raskida sa onim Joelom,widi se da je odgoworna,zrela,odrasla....
Kao pewachica mi nije bash neshto :| po meni je bolja glumica :D :D

i meni je bolja glumica... ali ne znam.... mislim, nije mi ona toliko losha, ali po meni je tipichna teen zwezdica... ne znam da li ce se izdwojiti kao glumica posle nekoliko godina...

Nemam pesmu... :oops: I meni je bolja glumica,u subotu 29.12.na pinku u 16 ima A cinderella story-Hilary&Chad!
Brooke,mozda je tipicna teen star jer glumi u teen filmovima,ali da se razlikuje od Paris,Lindsay&co.,razlikuje se!
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Nina* Sun 23 Dec 2007 - 17:40

LILONA wrote:

Nemam pesmu... :oops: I meni je bolja glumica,u subotu 29.12.na pinku u 16 ima A cinderella story-Hilary&Chad!
Brooke,mozda je tipicna teen star jer glumi u teen filmovima,ali da se razlikuje od Paris,Lindsay&co.,razlikuje se!

Joj,moram da gledam...Drugarica mi je rekla da je dobar film... :D :D :D E i ja mislim da se Hilary razlikuje od Paris,Lindsay &co i da ima potencijala i talenta a i pameti da naprawi dobru karijeru...Josh je mlada i ima wremena da polako gradi karijeru i dokaze se....Jedino ako joj slawa ne udari u glawu :lol: ali kontam da nece :D :D :D
Hilary Duff Hill9q10
*Nina*
*Nina*
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1097
Godina : 33
Location : Somewhere I Belong...

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Sun 23 Dec 2007 - 20:46

*Nina* wrote:
LILONA wrote:

Nemam pesmu... :oops: I meni je bolja glumica,u subotu 29.12.na pinku u 16 ima A cinderella story-Hilary&Chad!
Brooke,mozda je tipicna teen star jer glumi u teen filmovima,ali da se razlikuje od Paris,Lindsay&co.,razlikuje se!

Joj,moram da gledam...Drugarica mi je rekla da je dobar film... :D :D :D E i ja mislim da se Hilary razlikuje od Paris,Lindsay &co i da ima potencijala i talenta a i pameti da naprawi dobru karijeru...Josh je mlada i ima wremena da polako gradi karijeru i dokaze se....Jedino ako joj slawa ne udari u glawu :lol: ali kontam da nece :D :D :D
Hilary Duff Hill9q10

i meni je ona jaako dobra i razlikuje se od onih stupid girls, ali ja swe kontam da ima josh poono zwezda kao shto je ona, tako da... ali ona ima talenta i nadam se da ce izgraditi dobru karijeru... jako mi se swidelo kako se ponela kad je pukla pricha o raskidu... u poslednje wreme se pricha da su se pomirili ili........ ?
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Mon 24 Dec 2007 - 12:23

Brooke wrote:
*Nina* wrote:
LILONA wrote:

Nemam pesmu... :oops: I meni je bolja glumica,u subotu 29.12.na pinku u 16 ima A cinderella story-Hilary&Chad!
Brooke,mozda je tipicna teen star jer glumi u teen filmovima,ali da se razlikuje od Paris,Lindsay&co.,razlikuje se!

Joj,moram da gledam...Drugarica mi je rekla da je dobar film... :D :D :D E i ja mislim da se Hilary razlikuje od Paris,Lindsay &co i da ima potencijala i talenta a i pameti da naprawi dobru karijeru...Josh je mlada i ima wremena da polako gradi karijeru i dokaze se....Jedino ako joj slawa ne udari u glawu :lol: ali kontam da nece :D :D :D
Hilary Duff Hill9q10

i meni je ona jaako dobra i razlikuje se od onih stupid girls, ali ja swe kontam da ima josh poono zwezda kao shto je ona, tako da... ali ona ima talenta i nadam se da ce izgraditi dobru karijeru... jako mi se swidelo kako se ponela kad je pukla pricha o raskidu... u poslednje wreme se pricha da su se pomirili ili........ ?

Film je EXTRA!Mislim...Hilary&Chad...!Ne verujem da su se pomirili jer on treba da se ozeni Nicol Richie...???
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Wed 26 Dec 2007 - 18:51

znam da je hill jednom prilikom izjawila:"ne mogu da werujem da je joel sa nicole richie. ona je takaw shkart."
xexexeexexexexexexexexexexeexexexexexexexe
ma ona je meni sooper... je li iko gledao prefect man? ja sam mislila da ga iznajmim...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Thu 27 Dec 2007 - 21:49

Brooke wrote:znam da je hill jednom prilikom izjawila:"ne mogu da werujem da je joel sa nicole richie. ona je takaw shkart."
xexexeexexexexexexexexexexeexexexexexexexe
ma ona je meni sooper... je li iko gledao prefect man? ja sam mislila da ga iznajmim...

Dobar je film... 8)
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Candy Fri 28 Dec 2007 - 11:04

Ljudi danas u 16:00 ima na PINK-u Prica o Pepeljugi,glumi Hilary Duff,pa pogdledajte,kazu da je super.... :D :D :D
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Fri 28 Dec 2007 - 12:12

**~Mirjana~**ADMIN wrote:Ljudi danas u 16:00 ima na PINK-u Prica o Pepeljugi,glumi Hilary Duff,pa pogdledajte,kazu da je super.... :D :D :D
Nije danas nego sutra,u subotu...
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Candy Fri 28 Dec 2007 - 12:46

Jao ja sve mislim danas subota,posto sam imala samo jedan cas pa sad kuci..A TV Revija izasla danas,i zato ja mislim da je to program za danas...looda sam....I POCEO JE RASPUST!!!! :D :D :D :D wwiihhiii.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Bloom Fri 28 Dec 2007 - 15:22

Ma sooper je Hill!
Bloom
Bloom
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1401
Godina : 29
Location : ...under the shower... (:

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Fri 28 Dec 2007 - 17:15

**~Mirjana~**ADMIN wrote:Jao ja sve mislim danas subota,posto sam imala samo jedan cas pa sad kuci..A TV Revija izasla danas,i zato ja mislim da je to program za danas...looda sam....I POCEO JE RASPUST!!!! :D :D :D :D wwiihhiii.... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jupi......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jedva cekam N.Godinu!!!!!!!!!!!!! :zvonkaq:
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Wed 23 Jan 2008 - 19:52

ako se ne waram, zadnji singl joj je stranger...? znam da je imala uspeshnu prodaju albuma "dignity" i bash mi je drago...
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Tue 5 Feb 2008 - 17:02

lol lol
imam druga koji je totalno lud za hill..... mislim, pustila sam mu neke njene pesme, i swe shto cu reci je... hilary nije dobra za njegowo zdrawlje... lol lol
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Gost Sun 17 Feb 2008 - 12:51

LeeLONA wrote:Werowatno znate ko je Hilary.Mozda gledate Lizzie McGuire ili ste gledale Cinderella story,A perfect man, Material girls,Chaper by dozen...:?:
Mislim da sam gledala sve ove filmove...Sem Chaper by dozen.Gledala sam pola filma Lizzie McGuire......... :D
Anonymous
Gost
Guest


Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Mon 18 Feb 2008 - 12:17

Emily`93 wrote:
LeeLONA wrote:Werowatno znate ko je Hilary.Mozda gledate Lizzie McGuire ili ste gledale Cinderella story,A perfect man, Material girls,Chaper by dozen...:?:
Mislim da sam gledala sve ove filmove...Sem Chaper by dozen.Gledala sam pola filma Lizzie McGuire......... :D

Gledala si i Chaper by dozen...to je Sto vise to bolje,Hilary&Tom Welling!
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Mon 18 Feb 2008 - 16:22

ja sam gledala nekoliko filmowa....
skinula sam njen alboom zadnji i nisam ga josh preslushala.... jel iko zna kakaw je....?
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *Aysha* Mon 18 Feb 2008 - 19:23

Vanessa wrote:ja sam gledala nekoliko filmowa....
skinula sam njen alboom zadnji i nisam ga josh preslushala.... jel iko zna kakaw je....?

Ne znam,ajde postavi :D
avatar
*Aysha*
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 873
Godina : 30
Location : In mu own world:*

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Vanessa Tue 19 Feb 2008 - 18:50

joj, ne da mi se....
a kako uposhte????? da postawljam pesmu po pesmu ili...???
ako mi kazete neki drugi nachin od owog, postawicu!!! :D :D :D
Vanessa
Vanessa
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 844
Godina : 30
Location : ~*~*Some Where Over The Rainbow~*~

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by rebel Fri 25 Apr 2008 - 0:23

devojka je extra.ima super pesme....sta vise recii :D
rebel
rebel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 281
Godina : 30

http://rebel93.forumotion.com

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by *BoOoPy*Bet* Sun 15 Jun 2008 - 16:54

Gledala sam Lizzie McGuire, i neke filmove sa Hilary, ma sooooooper je....
*BoOoPy*Bet*
*BoOoPy*Bet*
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1644
Godina : 31
Location : U Sweetlandu

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Natsi Fri 11 Jul 2008 - 0:27

Obozavam je...Extra je...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Hilary Duff Empty Re: Hilary Duff

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum