Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

+84
forever@happy.com
Queeny
Janicaaaaa
Fallen Like The Sky.
mali loliša
*Babygirl*
Taska
Tamara ♥
Ariel
Heartless.Queen
VlahovicA
-Miniie ^^
✯Jetza✯
Polly Samson
Angel♀
Capre diem.
Comika-TadaEgao
*~tamarchelo~*
Sirenna *
Lea-Nikki
phina
♪Last One♪
I love life:)
dead silence.
Crazy girl
Wicked Girl^^
StarLight
alex_ats
Minnie ♡
tictac
*Always in love-Jellena*
JC♥
Spirit Crusher
ella_b
xX Anng!e Xx
*MiMa*97
Daenerys Targaryen
Baobhan Sith
BarBika**
mrs. sunshine
Beautiful Dangerous
Carrie <3
DarkAngel
Praslin<3
Sakiii2805
Riverside
Baby C.
Volim samo njega
Mačkica :)
Lollobrigida
IvaChii
Iva
ღTodyy-AngeLღ
*~Milica~*
alexxD
Gossip Girl.
Forever young ♥.
UnLoVeD pRiNcEsS
.Uspomene-Ne-Blede.
sundjer bob :)
Monster Child !
LostSoul
~*~Marcela~*~
Suzana
PunkRockChick
Anchyly
Aurora
LilPerly
Amélie.
***KeTy_94***
I'mNotPerfect!~
Milica(Pex)
Scarlett O'hara
Bloody.Mary
Chéri
BonyPazova
Little_Angel
Dia.♥
Wendy
Dvojki.<3
Potreban.Mi.Je.Psihijatar
popka bebic ^__^
Angie:)
Tarja
88 posters

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Tarja Fri 3 Dec 2010 - 22:05

Pa sta vi mislite o ovome?
Koliko se ovo u praksi pokazuje kao tacno?
Da li ste sigurnije kada svoje tajne povjerite djecaku, nego djevojcici?
Ili jednostavno mislite da imaju bolji smisao za humor i za druzenje?
...
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Angie:) Sat 4 Dec 2010 - 14:15

To svi kažu ali opet kod mene baš i nije tako.Kod mene su dečaci takve tračare da vi ne bi poverovali kad bi videli.Znači sve odaju,tako da kod mene je sigurnije reći tajnu devojčici.
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by popka bebic ^__^ Sat 4 Dec 2010 - 16:14

pa ne znam da li su bolji prijatelji,ali ja imam stvarno nekoliko drugova koji me uvek brane,zasmejavaju kad sam tuzna,pomazumi u svacemu kao i ja njima i ono sto im poverim znam da nece nikom reci.ali ipak vise stvari govorim najboljoj drugarici Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? 352313
popka bebic ^__^
popka bebic ^__^
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Moje srce s&#39; tobom igra u ritmu ni na na na :)
Broj poruka : 11424
Location : Tamo gde zelim. Samo zatvorim oci i tu sam.

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Potreban.Mi.Je.Psihijatar Sat 4 Dec 2010 - 16:25

Ja mislim da jesu,ali zavisi kako ko..Sve zavisi od osobe.. Ako je neko normalan,i zna da cuva tajnu onda moze.Ali ako je neki retard,ne >.<
Moj najbolji drug je moj brat.On stvarno cuva sve moje tajne,i ja njegove. ^^
Potreban.Mi.Je.Psihijatar
Potreban.Mi.Je.Psihijatar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 93
Godina : 26
Location : Tu i tamo :D

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Dvojki.<3 Sat 4 Dec 2010 - 16:36

Hah, zavisi sve kakav je taj muski. :P
Ako je tipicni predstavnik onda je ql, sve dok se ne zaljubi u tebe, a ako je zenski petko onda je gori nego bilo koja devojcica. >.<
Ali opet neke stvari koje govorim druaricama nikako ne bih mogla da kazem drugovima, njih ugl pitam za savet ili da mi opisu neki dogadjaj iz njihove perspektive.. ;)
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Wendy Tue 7 Dec 2010 - 21:19

Ja se generalno vise druzim sa devojkama,ali u poslednje vreme su mi se malo smucile... Svo to dokazivanje,kopiranje,gubljenje,ljubomora... Pocela sam vreme da provodim sa decacima,i u skoli,i kuci,i svuda,ali oni ne primaju bas lako u drustvo... Bar u mom slucaju.. :/
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Dia.♥ Wed 8 Dec 2010 - 10:40

Pa imam samo jednu bas bas najbolju drugaricu(sve ostale se prave i uvlace u dupe) i tikicu :p i njima sve pricam...a sa decacima..pa u zadnje vreme se bas druzim sa Nemanjom...i Mircetom i Vukom xDD I obicno ih tako pitam za savete ...ali vise volim zensko drustvo xDD
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Little_Angel Thu 9 Dec 2010 - 11:18

Devojke mogu da budu bolji drugovi,zato što više razumeju. Najbolja drugarica je uvek tu da me posavetuje,i za sve što mi zatreba... A drugovi su uglavnom za zezanje. Imam ih puno,i volim ih,ali nikad ne bih mogla da im se poveravam,jednostavno,ne bi razumeli.
Little_Angel
Little_Angel
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 42
Godina : 28

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by BonyPazova Fri 10 Dec 2010 - 14:20

Ja imam puno drugova i driugarica...
Ali vise volim da se druzim sa decacima...Iskreno...Imam nekoliko koji su mi NAJ i sa njima se uvek zezam,igram,smejem se,brane me...Iako devojcice bolje razumeju ima i decaka kao sto su moji najbolji drugovi...Znaju kada placem kako mi je znaju da pomognu,zagrle i pitaju kako mi je...
Ali ne kazem da ni drugarice ne mogu biti extra,naprotiv mozda cak i bolje...Vise tracaramo i pricamo o modi... I tako... :D
BonyPazova
BonyPazova
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 11
Godina : 27
Location : Pazova

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001035426649

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Chéri Mon 3 Jan 2011 - 1:06

Pa jesu. ^^
Nemaju razloga da budu ljubomorni na tebe,a i nisu pevrtljivi i toiliko iskvareni kao devojke.
Chéri
Chéri
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 129
Godina : 28

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Bloody.Mary Tue 4 Jan 2011 - 1:59

Ne znam :\
Imam vishe naj drugarica, ali i 2 najnaj druga kojima bukvalno sve mogu da kazem i volim kada im ispricham neshto da chujem kako oni to vide. ^^
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Scarlett O'hara Tue 4 Jan 2011 - 17:14

Mislim da jesu, al' pod uslovom da se ne zaljube u tebe...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Milica(Pex) Fri 7 Jan 2011 - 21:31

Pa neki decaci su bolji od drugarica , ali samo oni koji nece tracariti okolo o svemu sto mu (im) kazete , ali to je stvar procene prvo moras da vidis da li je taj decko uopste stvoren za to da cuva tajne , moze vas posavetovati o necemu ali moze i reci svima naglas nesto o cemu ste mu se poverili. Ima i drugarica kojima se mozete poveriti , ali neke samo zele prljavstinu(nesto lose o vama) da bi posle mogle to da sire po razredu ili okolini ili vasem krugu prijatelja. Zato je vazno znati kome i sta govorite :D
Milica(Pex)
Milica(Pex)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 98
Godina : 28
Location : S Markommm :D <3 :*

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by I'mNotPerfect!~ Sun 9 Jan 2011 - 13:11

Pa ja imam 2 najbolje drugarice ali ono bas bas. A sve ostale suu ljubomorne, tracare - ovo onoo. Tako da se slazem sa tim da su decaci bolji prijateljii. Naravno, ima i decaka tracara ali ja imam mog najboljeg druga. ^^ Mislim, ne znam.. Iako mislim da su decaci bolji pijatelji ipak ne mogu bas SVE da kazem drugu - ipak je drugarica tu za sve moje ljubavne probleme i za ostalo.. :/
I'mNotPerfect!~
I'mNotPerfect!~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 669
Godina : 28
Location : BGD <3

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Bloody.Mary Sun 9 Jan 2011 - 17:58

Ja i drugovima pricham sve shto i drugaricama XD
Uvek su u toku na koga se lozim :DD
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by ***KeTy_94*** Mon 10 Jan 2011 - 13:23

DA!!!Ovo je u potpunosti tacno!!!
Imam svoje drustvo,imam jako dobre drugarice sa kojima se druzim (njih je 4) ali imam i jakoooo dobra 2 druga sa kojima se druzim od malih nogu....jednostavno sam opustenija u muskom drustvu i imam mnogo vise drugova...to ne znaci da sam muskaraca kao sto neki shvataju i pricaju,vec imam bolju komunikaciju sa njima,i vise im verujem...msm naravno kako kome,ali uglavnom tajne pricam njima i do sada me nisuu izneverili pojedinci sto se za neke drugarice ne moze reci ;)
***KeTy_94***
***KeTy_94***
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 47
Godina : 29

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Amélie. Mon 10 Jan 2011 - 15:38

Mislim da su dečki bolji od djevojaka što se tiče prijateljstva. Nemam najboljeg prijatelja ali upoznala sam divnog dečka(mislim onako poštenog i dobrog) u svom novom razredu i stalno pričamo(da i pod satom) i super je. Jednostavno mislim da cura više vjeruje dečku nego curi kao prijateljici. Jer dečko neće ogovarat, i može pričati što god hoče s njim :D
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by LilPerly Wed 12 Jan 2011 - 14:10

Da, dečaci su mnogo bolji prijatelji od devojčica. Iako, ima i onih koji su kao curice, ogovaraju i lažu, ali je veća mogućnost pronaći prijatelja među dečacima, nego među curicama.
:)
LilPerly
LilPerly
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 193
Godina : 27
Location : Banja Luka

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Aurora Wed 12 Jan 2011 - 18:17

Cak i kada ti nisu najbolji drugovi tu su za tebe <3
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Bloody.Mary Sat 15 Jan 2011 - 2:26

Super, stvarno super... Upravo sam saznala da se moj najnajnaaajbolji drug lozi na mene. Uf. :\
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Dia.♥ Sun 16 Jan 2011 - 0:54

Meni je to najveći problem..Družim se sa njim i sve to ok..Pričam mu sve tajne bla..bla..i on počinje da me muva..i posle mi kaže da je zaljubljen u mene i tako da nikad nisam mogla da imam najboljeg druga :(
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 28

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Bloody.Mary Sun 16 Jan 2011 - 23:55

Ovaj mi je to onako 'provukao' kroz prichu, a ja sam iskulirala... I nastavili smo normalno da prichamo... Iznervirala sam se dosta. -.-
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Anchyly Mon 17 Jan 2011 - 13:29

pa ima ona fraza da ne ogovaraju kao devojke...ah verujte mi, oni su ponekad i vece tracare...
ne znam, moze da se nadje neki stvarno dobar drug, sve zavisi, ali opet devojke imaju svoje zenske price...ne moze bas sve da se prica sa drugom...ma dobri su i jedni i drugi :)))
Anchyly
Anchyly
Cherry Babe
Cherry Babe

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Tumblrljxujdvmnf1qaobbk
Broj poruka : 2086
Godina : 31
Location : La Tour Eiffel

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Bloody.Mary Mon 17 Jan 2011 - 22:59

anchyly wrote:oni su ponekad i vece tracare...
devojke imaju svoje zenske price...ne moze bas sve da se prica sa drugom...ma dobri su i jedni i drugi :)))

ovo za trachare-u potpunosti se slazem, moj drug je bash, bash trachara XD
ali ne pricha on okolo ono shto mu ja pricham, nego nabavlja informacije iz okoline XD
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by I'mNotPerfect!~ Tue 18 Jan 2011 - 12:39

SmiLle. wrote:Jer dečko neće ogovarat, i može pričati što god hoče s njim :D

Pa sad bas da decaci nece ogovarati i nije tacno, ali sve u svemu meni su decaci bolji prijatelji..
I'mNotPerfect!~
I'mNotPerfect!~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 669
Godina : 28
Location : BGD <3

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum