Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

+84
forever@happy.com
Queeny
Janicaaaaa
Fallen Like The Sky.
mali loliša
*Babygirl*
Taska
Tamara ♥
Ariel
Heartless.Queen
VlahovicA
-Miniie ^^
✯Jetza✯
Polly Samson
Angel♀
Capre diem.
Comika-TadaEgao
*~tamarchelo~*
Sirenna *
Lea-Nikki
phina
♪Last One♪
I love life:)
dead silence.
Crazy girl
Wicked Girl^^
StarLight
alex_ats
Minnie ♡
tictac
*Always in love-Jellena*
JC♥
Spirit Crusher
ella_b
xX Anng!e Xx
*MiMa*97
Daenerys Targaryen
Baobhan Sith
BarBika**
mrs. sunshine
Beautiful Dangerous
Carrie <3
DarkAngel
Praslin<3
Sakiii2805
Riverside
Baby C.
Volim samo njega
Mačkica :)
Lollobrigida
IvaChii
Iva
ღTodyy-AngeLღ
*~Milica~*
alexxD
Gossip Girl.
Forever young ♥.
UnLoVeD pRiNcEsS
.Uspomene-Ne-Blede.
sundjer bob :)
Monster Child !
LostSoul
~*~Marcela~*~
Suzana
PunkRockChick
Anchyly
Aurora
LilPerly
Amélie.
***KeTy_94***
I'mNotPerfect!~
Milica(Pex)
Scarlett O'hara
Bloody.Mary
Chéri
BonyPazova
Little_Angel
Dia.♥
Wendy
Dvojki.<3
Potreban.Mi.Je.Psihijatar
popka bebic ^__^
Angie:)
Tarja
88 posters

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Tarja Fri 3 Dec 2010 - 22:05

First topic message reminder :

Pa sta vi mislite o ovome?
Koliko se ovo u praksi pokazuje kao tacno?
Da li ste sigurnije kada svoje tajne povjerite djecaku, nego djevojcici?
Ili jednostavno mislite da imaju bolji smisao za humor i za druzenje?
...
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down


Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Polly Samson Sun 2 Sep 2012 - 21:32

više uživam u muškom društvu. Stvore neku boemsku, opuštenu atmosferu, kako bi to Coka rekla. :3 Drugačije se druže od devojčica.
ovim konkretno mislim na veće društvo.
Više mi se sviđa odnos dve najbolje drugarice, nego dva najbolja druga. Uglavnom. Naravno da ima izuzetaka.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Tamara ♥ Mon 3 Sep 2012 - 15:56

Pa, svako na svoj način :)
U ženskom društvu se uglavnom tračari, priča o momcima, savetuje za kozmetiku i modu i tako to, a uz muško društvo možeš nekako da se opustiš, zezaš i budeš totalni ludak (mada to ne mora da znači da ne možeš i u ženskom društvu, ali ako te tračevi ne zanimaju, bolje provedi vreme sa momcima) :D
Tamara ♥
Tamara ♥
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 607
Godina : 24
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Taska Thu 6 Sep 2012 - 21:09

Da, decaci su bolji.Iskreniji su, a kada ti treba prava pomoc tu su.Imam tri druga i ne bi ih menjala ni za sta ;).
Taska
Taska
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 60
Godina : 25

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by *Babygirl* Sun 9 Sep 2012 - 14:46

Chéri wrote:Pa jesu. ^^
Nemaju razloga da budu ljubomorni na tebe,a i nisu pevrtljivi i toiliko iskvareni kao devojke.
agree :)
*Babygirl*
*Babygirl*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 114
Godina : 29
Location : Beograd

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by mali loliša Thu 27 Sep 2012 - 20:56

Ne. Jedino ako taj decko nije gej. Devojcice su devojčice i međusobno se razumeju. Mislim, vise nego dečak devojčica. Devojčice imaju svoje probleme koje ne mogu reći dečacima jer ce to oni nekome reci, ali ako kažeš devojcici ona će možda reci nekoj DEVOJCICI. Nije isto..a gejevi su posebna prica. XD
mali loliša
mali loliša
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 101
Godina : 27

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Bloody.Mary Fri 28 Sep 2012 - 21:23

^uopšte nije tako... ako tako razmišljaš, verovatno nisi imala pravog muškog druga...ja imam više drugova nego drugarica, i strava mi je :) i među njima je i moj najbolji drug, koji mi je kao brat rođeni<3
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Fallen Like The Sky. Sun 2 Dec 2012 - 12:15

Uglavnom sam se družila sa devojkama, tako da nemam pojma.
Fallen Like The Sky.
Fallen Like The Sky.
Designer
Designer

Broj poruka : 11941
Godina : 32
Location : Home... but home is nowhere.

http://weheartit.com/nicky6pack

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Janicaaaaa Sun 2 Dec 2012 - 19:26

Devojke naravno.. Sa momcima nikad ne znas na cemu si, i sta misle..
I generalno muskarci su zatvoreniji od devojaka, sa devojkama mozes o svemu, barem ja sa svojim drugaricama..
Jeste imam i ja svog najboljeg druga i jeste on iskren i dobar i sve to, al ipak devojke su devojke..
Janicaaaaa
Janicaaaaa
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 25
Godina : 29

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Queeny Sat 29 Dec 2012 - 13:52

Ne znam.Nikad nisam imama pravog druga u pravom smislu te reci...ono da mu govorim sve,sta god se desi i da bas budemo bliski..Meni svi drugovi sluze da se sprdamo zajedno..Ne pricamo bas o nekim ozbilnim stvarima sa kojima pricam sa drugaricama.Ne znam da li bih mogla da kazem druugu nesto za nekog decka xD
Queeny
Queeny
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 14753
Godina : 26
Location : Prague

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by forever@happy.com Sun 6 Jan 2013 - 12:11

Muški prijatelji-
Ne ogovaraju.
Ne cmizdre
Ne žale se na ljubavne probleme.
Jednostavni su.
Uvek kažu svoje mišljenje.
Dele savete.
Kada ih pitaš ''da li mi ovo dobro stoji'' uvek će reći istinu.
forever@happy.com
forever@happy.com
Sweet Girl
Sweet Girl

Go To Hell, For Heaven&#39;s Sake
Broj poruka : 330
Godina : 27
Location : Ni na nebu ni na zemlji...

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Aurora Sun 6 Jan 2013 - 13:10

Stvar je u tome kakva je licnost. Mozda momci ne kukaju na to kako izgledaju kada treba da se ode na bazen ali ima nekih stvari zbog kojih su oni nepodnosljivi. xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by DarkAngel Sun 6 Jan 2013 - 16:21

Mnogo bolji.
DarkAngel
DarkAngel
Chocolate Babe
Chocolate Babe

Broj poruka : 4982
Godina : 27
Location : In the middle of nowhere.

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Kikica♥ Wed 9 Jan 2013 - 18:59

Nema pravila.
Kikica♥
Kikica♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 337
Godina : 25
Location : Tri metra iznad neba <3

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by phina Thu 17 Jan 2013 - 15:56

Ne znam, meni je bitnije kakva je neko osoba a ne kog je pola. Moguce je da neki decak bude pricljiviji od devojcice pa da brze rasiri trac. Sto kaze Kikica, nema pravila :)
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Devil girl xD Fri 18 Jan 2013 - 16:23

Imam bas dobre DRUGARICE......
Ali imam i tako dobre drugove .......

I Agree ;)

NEMA PRAVILA........
Devil girl xD
Devil girl xD
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 13
Godina : 23

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Pop Candy Fri 18 Jan 2013 - 18:13

Citiram: Meni je bitnija kakva je osoba a ne kog je pola. :))) potpuno upravu...
Nema pravila.....ali ja mislim da bi decaci odmah poceli sa brbljanjem msm tracevima. :)))
Pop Candy
Pop Candy
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 68
Godina : 24

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by miss.kaja<3 Fri 18 Jan 2013 - 20:02

Svi kazu da su decaci bolji prijatelji od devojcica,pa ne znam....mislim da nije bas tako ,naprimer ako se posvadjam sa nekim svojim drugom nakon 10min. On ce prici i pocece da prica i pravice se kao da nista nije bilo....oni nisu zlopamtila...ali sto se tice tajni ..,to im je losa strana,ne znaju da cuvaju tajne....u poslednje vreme sam primetila da su oni vece tracare nego devojcice..
I decaci i devojcice su podjednako dobri prijatelji...sve zavisi kakva je ta osoba nebitno da li je decak ili devojcica......
miss.kaja<3
miss.kaja<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 15
Godina : 27

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Aurora Sun 19 May 2013 - 14:44

Kada pogledam ljude oko sebe, vidim da su cure obicno mnogo blize ali retko koja njihova prijateljstva stvarno potraju dok momci nisu bliski kao devojke ali su njihova prijateljstva duza.
Ne znam sta da mislim. Za sada mi je bolje sa curama.
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Iva Mon 19 Aug 2013 - 10:57

Sve zavisi. Ja imam drugaricu kojoj mogu bukvalno sve da kazem.
Imam i par drugova sa kojima mogu o svemu da pricam, narocito kada je ljubav u pitanju, jer ce me u potpunosti razumeti i dace mi odgovarajuci, a pri tom pravilan savet.
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Polly Samson Sun 8 Sep 2013 - 1:09

Trenutno ne mogu da se složim sa ovim. Najboljeg druga nemam, a najbolje drugarice imam; stoga ne mogu ni porediti.
Polly Samson
Polly Samson
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Mesečarka
Broj poruka : 8397
Godina : 28
Location : Proleće

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Daenerys Targaryen Sun 8 Sep 2013 - 1:57

Definitivno jesu.
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Capre diem. Sun 8 Sep 2013 - 11:32

Queeny wrote:Ne znam.Nikad nisam imama pravog druga u pravom smislu te reci...ono da mu govorim sve,sta god se desi i da bas budemo bliski..Meni svi drugovi sluze da se sprdamo zajedno..Ne pricamo bas o nekim ozbilnim stvarima sa kojima pricam sa drugaricama.Ne znam da li bih mogla da kazem druugu nesto za nekog decka xD
Daa,bas ovako je kod mene.Ali imam rodjaka koji je moj vrsnjak tako da recimo njemu mogu da pricam o decacima,ali opet mi lakse da slusam njega kako prica o devojcicama. lol 
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Wendy Thu 12 Sep 2013 - 23:12

Nema pravila, to stoji, ali nekako kod momaka nema konkurencije sto se tice momaka, nema te neke zavisti i nema momenta kad se dve najbolje drugarice takmice koja ce biti bolja, lepsa, sta znam ja.
Mada sa momcima postoji rizik da neo pocne da oseca vise.
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica? - Page 6 Empty Re: Dječaci su bolji prijatelji od djevojčica?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum