Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

+95
phina
Dajanica.
Nuuskamuikkunen<3
forever@happy.com
MoonGirl
Capre diem.
Wendy
Sara Lucija
*~tamarchelo~*
White swan
Dafiny
Tie and Up.
Sirenna *
Lollobrigida
alex_ats
tictac
*Always in love-Jellena*
Polly Samson
Queeny
Praslin<3
DarkAngel
Riverside
La Tua Cantante
lolipoopp Girl
Emily the strange
ZaljubljenaDusa
LostSoul
Andjeoski_Losa_Devojka
Flor_Roberta47
Girl4ever
Dia.♥
Mačkica :)
**Witch :D
Eurokremic
Muzicki KLAVIR
providna_duga
Crni Leptir <3
IvaChii
Tool
špageta
alexxD
Gossip Girl.
Bloody.Mary
Aida_Honey
UnLoVeD pRiNcEsS
Monster Child !
.Uspomene-Ne-Blede.
Mica'96
popka bebic ^__^
Angie:)
Danijela94
~SamoTvojaKlinka~
♥Senorita Puente
Baby.♡
pavlovic.tasa.tatjana
Dvojki.<3
Dana.
Djidji
any...:P
Jibi
kitty13
Sookie
*Tinna94*
S@ki
Tvoja Mala!
Amélie.
*~Milica~*
Nina :)
Flower_Grown_Wild
LooxyHeartBreaker
aLisa`
Any Lautner <3
Ana94
Ninitza <3
Iwana95
Iva
Carrie <3
I ♥ Justen
Nina<3Lekica
Mikica
Euphoria
Pandora no hako
dora_95
lanalana
looojka^^
.Cupcake.
Elleonora
London Child.^^
Scarlett O'hara
Candy
@nchy
Natsi
Aurora
Aneta Netty
Ariel
99 posters

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Ariel Tue 30 Dec 2008 - 11:36

Navedite vrline i mane kod svoje drugarice ili druga,i napisite zasto je on/a vas/a
BF?



Last edited by Ariel on Thu 13 Dec 2012 - 9:58; edited 1 time in total
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Aneta Netty Tue 30 Dec 2008 - 13:21

moja BF je kaca, idemo u istom razredu, pocele smo da se druzimo prosle godine, bila je tu kad mi je bilo najteze, zna sve moje tajne i uvek je tu da me raspolozi
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Aurora Tue 30 Dec 2008 - 22:52

promenila sam da se ovde moze pisati i o drugu ;)
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Natsi Wed 31 Dec 2008 - 10:38

Ja imam dve najdrugarice...
Katarina-Kica je skroz otvorena,opustena,ali dosta iskompleksirana,dosadna(retko je spremna za akciju),uvek pazi da se ne izblamira,skoro nikad ne radi nesto javno sto bi moglo da ugrozi njen ''ugled'',vata decake iz naseg drustva za dupe(iz zezanja),jedna od najpopularnijih cura u skoli,telesno obdarena,rukometasica,obozava Alexa Evansa,Rafaela Nadala i slicno,
bila je u vezi sa jednim deckom iz naseg dustva,ona je raskinula sa njim ali ga voli,i on nju,jos uvek se dopisuju,i ponasaju se kao da su stari bracni par,i po meni su najlepsi par u skoli...Druzimo se od vrtica,i prva osoba sa kojom sam ikad sela na skolsku klupu je ona,najnajdrugarice smo od petog razreda,ali smo se dosta druzile i pre...

Marija-Maja je pametna, organizovana pa nije ni cudo sto je ona blagajnik u odeljenju... Za sve ima resenje i ume da odgovori na sve provokacije,moralna je,tvrdoglava,jako udara shamare, nikad je nije sramota da se izblamira,a to joj se cesto dessava,svidjaju joj se njih desetorica ,tj. kako ona kaze slatki su joj...Obozava Orlanda Bluma...
Od skoro smo nas tri nerazdvojna trojka...

Marko-Trnokop je mesavina rastamena i hip-hopera...Obozava Boba Marlija,Marcela i sl.Pljunut je Markos iz Seranovih...U poslednje vreme se ponasa cudno...Neznam zasto...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by @nchy Sat 24 Jan 2009 - 14:09

Moja najbolja drugarica zove se Milica. Druzimo se 2godine . U petom razredu nismo mogle da se podnesemo , stalno smo se svadjale valja zato sto smo toliko slicne. Sada smo stvarno najbolje drugarice , sjedimo u istoj klupi . Uvijek je vesela , spremna za akciju , opustena.
Mane........ne znam sta da kazem..
bas je extra :)
@nchy
@nchy
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 44
Godina : 30

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Natsi Mon 15 Jun 2009 - 20:20

Moja najbolja drugarica...=)...imam ih vise....ali jedna je Sofija....

Moja mudrica...=)...Uvek,ali UVEK ima neki savet za mene,sve sto kaze je receno sa mudroscu,ima neku pouku...Ona je '92. godiste..=)...Nikad se nismo posvadjale,ali jednom smo se zamalo posvadjale oko toga da li je bolji bend Evanescence ili Within Temptation...lol...glup razlog,ali ustveri i nije bilo oko toga,ali tao je pocelo...lol...
Stvarno je dobra drugarica...Ne secam kad smo se zadnji put videle...Ona zivi u bg-u...Zbog srednje..Ide u srednju muzicku i srednju dizajnersku...Obozavam je...Ona je jedina osoba koja me zove naca...ne znam sta bih bez nje...=)..I stvarno mislim da smo nas dve BFF...Ali stvarno...Najbolje drugarice zauvek...^___^...♥♥♥

Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Candy Tue 16 Jun 2009 - 8:34

Sa mojom BF Nevenom idem zajedno u skolu od prvog razreda...Super je ovako,stvarno dobar prijatelj i ume da oraspolozi kad si u bedaku,iskrena je i vesela!Ali mana joj je to sto je malo opterecena izgledaom i ako joj kosa nije savrseno isfenirana nece da izlazi iz kuce... :lol:
Candy
Candy
Admin
Admin

Broj poruka : 1451
Godina : 31

http://onlyforgirls.bestofforum.com

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Natsi Fri 19 Jun 2009 - 21:43

E...Moja Mici...
'93...Posle Sofije mi je najdrugarica...XD
Awwwwww...Carica je...Obozavam je...Zovem je Milica Brljivica...Zbog njenog imena na Fejsu...XD..dusa moa...

i ona i sofija...tu su uz mene kada sau mi najpotrebnije...
npr.mici je umesto da ide da se kupa na mlavi(to je reka) dosla kod mene da me oraspolozi...XD...a sofi...tolko puta mi je dala super savet,da sam odavno prestala da brojim...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Scarlett O'hara Fri 19 Jun 2009 - 21:52

moja najnajbolja drugarice je Maja, znamo se od 1. osnovne..ali najbolje drugarice smo od 7. tako negdje
Znamo se bas dugo dugo i kapiram me i ja nju...ona je jedina osoba sa kojom mogu da pricam 2 sata na telefona, a da sat vremena cutim i da mi nije dosadno :) pametna je i jedina osoba sa kojom ne volim da se prepirem, a toliko cesto se svadjamo :D ona je moj psihlog, a ja njen...:) dosta smo razlicite, ali nekako slicne, sto je stvarno cudno...
jedino sto ne volim kod nje je sebicnost(ponekad) i tvrdoglavost i sto nema samopuzdanja....
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by London Child.^^ Sat 20 Jun 2009 - 8:53

3 naj drugarice...Volim ih jako =)

Ljilja-Isto smo godiste,idemo u istu skolu,ali ne i u isto odeljenje..Organizovana je,i veoma veoma uredna..Znaci,kod nje mora biti sve na svom mestu =) Voli da slusa stranu muziku,ne podnosi narodnjake...Nekad je pomalo pogubljena i detinjasta...Cesto zbunjena..Mrzi svoj razred,jer govori da su svi kreteni...Mogu da joj se poverim,jer ume da cuva tajne,nije dvolicna...Skroz odlicna ucenica... =)=)


Vanja-Ide sa Ljiljom u razred...Smesna,zabavna,duhovita,tvrdoglava,marljiva,pametna...Skroz odlicna ucenica (= Obozava Rihannu i Olsen bliznjakinje...Cesto se blamira,i voli da sve bude po njenom...Voli slatkise i negazirane sokove xD
Mogu da joj se poverim i znam da me nece izdati..Uvek je tu da me oraspolozi i da mi da neki savet..


Katarina-Idemo u isti razred..Ona je naaaaj...Extra,pametna,duhovita...Sportski tip je i trenira kosarku..Uvek je tu kad mi treba pomoc,zna da me oraspolozi,da me nasmeje...Nikad nismo bile u svadji...Najbolja je stvarno... (: <3
London Child.^^
London Child.^^
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 872
Godina : 26
Location : Dream_Land

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Elleonora Sun 21 Jun 2009 - 22:16

pa ovako...Olja i Jovana su mi the best....Olja je vesela,luda,moze bas uvek da me zasmeje do suza....Jovana je isto otkacena skroz,i uvek je organizovana i kriticna...mnogo ih volim i ne znam kako bih bez njih...
Elleonora
Elleonora
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1371
Godina : 29
Location : Here, there, everywhere

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by .Cupcake. Mon 22 Jun 2009 - 16:34

Pa Alexandra je moja najj drugarica za sada.
Vrline:otkachena je,spremna da me trpi xD i dobra
Mane: Kada je meni potrebna pomoc,nece da mi pomogne,mislim,uglavnom ima izgovore,neki put je neiskrena
.Cupcake.
.Cupcake.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 104
Godina : 29

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by looojka^^ Mon 24 Aug 2009 - 22:36

Moja bff Vanja mi je spasila zivot,kao prvo.Njoj mogu sve da kazem i znam da me nece izneveriti.Za mene radi potpuno lude stvari,kao i ja za nju.Uvek me nasmeje,i nikada nije taknuta ozbiljnoscu situacije.Vesela je(mozda i previse:)),malo brbljiva:P,volimo slicne stvari i jedna drugu.
P.S.Jedina mana je sto je i previse brbljiva,ali tu sam da je slusam:)
looojka^^
looojka^^
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 333
Godina : 28
Location : looodiland 3=D

http://www.beemp3.com

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by lanalana Wed 16 Sep 2009 - 21:02

cao,moram ozbiljno nesto da vas pitam,uskoro mi je mala matura,i dogovorila sam se sa jednim deckom da idem,ali moja naj drugarica me je pitala da ide sa nama i ja sam pristala ali ne znam zasto!Ustvari ne zelim da idem sa njom zato sto je vlajna i obuci ce nesto kao sto je obukla na ekskurziji!!!PROVIDNO NESto!i zato hocu da joj kazem da necu da idem sa njom ali ne znam kako da joj kazem ali da se ne naljuti na mene!!!!POMOZITe mi,imate li neki predlog???
avatar
lanalana
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 1

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Aurora Fri 18 Sep 2009 - 22:10

Ti do mature imas mnogo O.o

A i zato sto je vlajna obuci ce nesto tavko O.o ?
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by dora_95 Sat 19 Sep 2009 - 10:03

Najbolja drugarica mi je Ana.... Sestra mi je do rodjene tetke xD. Isto smo godiste, idemo zajedno u razred..... Zaista mogu da joj kazem sve... Mislim da smo tek negde u 7. razredu postale tako bliske.... Pre nikom nisam mogla tako da se poverim.... Lepo je imati nekog ko te razume, kome mozes sve da kazes i da se poveris.... :)

Sto se Tice drugova.... Trenutno je jedan Todor. Moje godiste, ne idemo u istu skolu...... I s njim pricam o svemu.... Ne stidim se da pricam s njim i o nekim samo zenski stvarima itd xDD ... S njim sam se zblizila tokom leta, kad smo svaki dan isli na kupanje... :D
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 29

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Pandora no hako Wed 23 Sep 2009 - 15:37

Najbolja drugarica su mi Ines i Ana..Obe su moje godiste i idu sa mnom u razred,super se druzim sa obema..
Najbolji drug mi je Luka..On je moja simpatija lol! Godinu dana je stariji od mene,ide u 6. razred,a ja u 5. -_- Ali mislim da smo u istoj smeni =D
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Euphoria Tue 1 Dec 2009 - 18:44

pa ovak'...moja naaaaajjjjjbooooooljaaaa drugarica je Nastasja,idemo zajedno u razred ali tek smo se pravo pocele druziti u 6-7 razz...od tad smo BFF sto bi se reklo xD ...veoma je pametna,duhovita,uvijek me oraspolozi,ukazujemo cesto jedna drugoj na greske i ima jos mnogo toga ... a najvaznije je sto znam da je uvijek tu za mene , bas kao sto sam i ja za nju , i volim je kao da mi je rodjena sestra...nema toga sto ne bih uradila za nju :)
Euphoria
Euphoria
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 614
Godina : 28
Location : The Burrow

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Mikica Tue 1 Dec 2009 - 19:33

moja BFF je Nina...ona je onako simpaticna,slatka,razumije me...ali nekada joj moras sve crtati :P
mada u mom zivotu postoji jos jedna osoba koja je meni sveee <3
Mikica
Mikica
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 453
Location : **Sedim u jednom Pariskom lokalu i lazno se smesim coveku sto gleda svuda oko mene devojke se ljube a ja trazim oci oci kao tvoje**

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Nina<3Lekica Sat 9 Jan 2010 - 16:34

ima ih vise.....

Milica je 96,uvek nasmejana i spremna za akciju,samouverena,uvek je tu kada mi je potreban savet

Milenu znam jos od obdanista,kad sam imala dve godina ...... od tad smo nerazdvijne,zna da me raspolozi njenim provalama.....

Boris je fudbaler iz mog odeljenja,uvek je spreman za akciju,i daje mi savete kad su momci u pitanju.......
Nina<3Lekica
Nina<3Lekica
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 142

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by I ♥ Justen Wed 13 Jan 2010 - 10:21

Naj drugarica:

Moja naj drugarica je Mia.Idemo u isto odeljenje i poznajemo se od wrtica.Ona zna swe o meni i swe moje tajne kao sto ja znam swe o njoj i swe njene tajne.Uwjek smo zajedno u swemu i swacemu i jedino se odwajamo za wrijeme raspusta(ljetnjeg,zimskog i proljecnjog)...
Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Ruke

Naj drug:

Moj naj drug je Renato.Idemo u isto odeljenje i poznajemo se od prwog razreda...On zna da me uwjek oraspoloz i dobro nasmeje...Tu je da Mii i meni pomogne u swemu.Uwjek smo zajedno u swemu i jedino se odwajamo za wrijeme raspusta(ljetnjeg,zimskog i proljecnjog)...

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Dranje_za_ruke

A ewo i owe slike...
Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Carobna_kugla_ruke
I ♥ Justen
I ♥ Justen
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 2

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Carrie <3 Wed 13 Jan 2010 - 10:52

moja naj drugarica je irena....ne mogu da opisem kako se uvek extra provedemo kad smo zajedno....jer imamo mnogo toga zajednickog i slicno razmisljamo....a naj druga nemam
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Iva Sun 24 Jan 2010 - 0:53

a da su naj nisu...aliiii tu ubraja: jovanu,mariju,katarinu,viktora,veljka,denisa 1,denisa 2,bojana,aldina,milica,milenija,maja,..i ostala mnogobrojna druzina. :P


Last edited by icky on Sun 18 Jul 2010 - 0:12; edited 1 time in total
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Iwana95 Mon 15 Mar 2010 - 0:22

Imam ih wise....NajbOlja drugarica mi je Gaga....Ide sa mnOm u razred,i sedimO zajednO....NajbOlje drugarice smO Od 4. razreda.....NismO se nijednOm Ozbiljnije pOswadjale,pa cak ni na duze Od pOla sata...ObOzawam je,mada pOnekad zna da me iznerwira....JedinO njOj mOgu da kazem SWE,a Ona tO razume,i uwek mi je pOdrska,i zna sta je najbOlje za mene....Ne wOlim kOd nje stO se brzO iznerwira,pOwisi tOn (tO radi drugima,meni jOs nije)twrdOglawa je i mng je emOtiwna,skOrO pa place za swaku sitnicu....Najblji drug mi je ca(Aleksandar)On je stw duuusa Od deteta...Znacii,mOzes da ga mazes na hleb stO bi stariji rekli :D...I njemu mOgu mng tOga reci,imam pOwerenja u njega,i nekakO mi je cudnO stO me dO sada nijednOm nije iznerwiraO,ni izneweriO....Njega ObOzawam!On meni gOwOriii swe tajne,ja prwa saznam,pa tek Ostali....On mi je kaO brat,i stw se brinem za njega,pOstO On ima secer....Nznm kakO se ta bOlest naziwa medicinski,ali OwakO je najprOstije...I uwek se jakO zabrinem kad cujem da mu je pOwisen,i jakO mi je zaO kada swi jedemO slatkO,a On tO ne sme...:((( Ne razumem zastO uwek dObri mOraju da pate,ali jbg,tO je ziwOt iii idemO dalje..
Iwana95
Iwana95
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 149
Godina : 29
Location : ....BilO gde,samO sa druuustwOm.... :]

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Ninitza <3 Sun 21 Mar 2010 - 14:36

Naj drugarice su mi Dushica i Ana ^^
Stalno sam s njima i o svemu razgovaramo! ^^
Imala sam jednu naj drugaricu i bash smo se druzile jedno 3 godine... I pre jedno mesec dana sam se smuvala s jednim deckom koji se i njoj i meni svidjao i ona se naljutila zbog toga -.- Pa jbt shta ja da joj radim kada sam se JA njemu svidela, a ne ONA! -.- I sada naravno ne pricamo... Koji bolid -.-
Ninitza <3
Ninitza <3
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1017
Godina : 28
Location : Negde tamo.. x]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000108495961

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum