Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

+95
phina
Dajanica.
Nuuskamuikkunen<3
forever@happy.com
MoonGirl
Capre diem.
Wendy
Sara Lucija
*~tamarchelo~*
White swan
Dafiny
Tie and Up.
Sirenna *
Lollobrigida
alex_ats
tictac
*Always in love-Jellena*
Polly Samson
Queeny
Praslin<3
DarkAngel
Riverside
La Tua Cantante
lolipoopp Girl
Emily the strange
ZaljubljenaDusa
LostSoul
Andjeoski_Losa_Devojka
Flor_Roberta47
Girl4ever
Dia.♥
Mačkica :)
**Witch :D
Eurokremic
Muzicki KLAVIR
providna_duga
Crni Leptir <3
IvaChii
Tool
špageta
alexxD
Gossip Girl.
Bloody.Mary
Aida_Honey
UnLoVeD pRiNcEsS
Monster Child !
.Uspomene-Ne-Blede.
Mica'96
popka bebic ^__^
Angie:)
Danijela94
~SamoTvojaKlinka~
♥Senorita Puente
Baby.♡
pavlovic.tasa.tatjana
Dvojki.<3
Dana.
Djidji
any...:P
Jibi
kitty13
Sookie
*Tinna94*
S@ki
Tvoja Mala!
Amélie.
*~Milica~*
Nina :)
Flower_Grown_Wild
LooxyHeartBreaker
aLisa`
Any Lautner <3
Ana94
Ninitza <3
Iwana95
Iva
Carrie <3
I ♥ Justen
Nina<3Lekica
Mikica
Euphoria
Pandora no hako
dora_95
lanalana
looojka^^
.Cupcake.
Elleonora
London Child.^^
Scarlett O'hara
Candy
@nchy
Natsi
Aurora
Aneta Netty
Ariel
99 posters

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Ariel Tue 30 Dec 2008 - 11:36

First topic message reminder :

Navedite vrline i mane kod svoje drugarice ili druga,i napisite zasto je on/a vas/a
BF?



Last edited by Ariel on Thu 13 Dec 2012 - 9:58; edited 1 time in total
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down


Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Ana94 Thu 25 Mar 2010 - 19:10

Sve neke Ane... xD

Ja imam najboljeg druga, Veljka, koga poznajem od rodjenja. Zivi u mojoj ulici i redovno smo se vidjali i culi do septembra prosle godine... Tada smo otisli u razlicite skole... i ... sada se retko vidjamo, mozda jednom u mesec dana, a i manje... Cujemo se, mozda jednom u dve nedelje(to je prosek)... Mnogo mi je krivo... :/

Najbolja mi je drugarica Aleksandra(Ada), bila sam sa njom u odeljenju u osnovnoj... Sada smo isto u razlicitim skolama, i isto se retko vidjamo...

Iz srednje skole najbolje druagrice su mi Kaca, Kaca, Marija i Aleksandra, a tu je i Natasa (iz osnovne, drugo odeljenje)... Najvise se druzim sa Kacom(ovom prvom). I bas je super, pozitivna, slusamo istu muziku, ceo dan provodimo zajedno(spavala sam kod nje 2 puta za kratko vreme)... Jedemo zajedno, gledamo TV... Kao sestre... xD xD
Ana94
Ana94
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 15

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Any Lautner <3 Thu 1 Apr 2010 - 17:21

Moja bff je Tamara...nas dve smo potpuno iste....musicians... (:
Obozavam je,otkacena je,pametna,dobra,odana...
Any Lautner <3
Any Lautner <3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 91
Godina : 27
Location : With Taylor Lautner!<33 (:

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by aLisa` Sun 11 Apr 2010 - 21:31

Imam ih 4, ali pisaću samo o jednoj. :D

Jelena... Upoznale smo se pre 10godina, a najbolje drugarice smo već 5 godina, čini mi se. Znači, osoba kao ona se može samo poželeti. ^^
Pametna je, zabavna, duhovita, uvek me posavetuje, uvek je tu kada mi je potrebna, saoseća sa mnom... Ali me nervira zato što je, da kažem, kukavica... Ne veruje dovoljno u sebe i malo više zavisi od nekih osoba. (npr. situacija: sutra imaju kontrolni iz fizike. ona pita drugaricu: "Hoćeš učiti nešto?", drugarica, kako ne bi ispala štreber, odgovara: "Ma neću!", a onda ona: "Neću ni ja. xD", sutradan na kontrolnom njena drugarica sve znala, sve ispisala i dobila 5, a ona jadna, ništa... i dobije 1... To joj se redovno dešava... Rolling Eyes ). I jako me nervira kada je ja nešto naljutim i onda počne da mi priča kako sam je razočarala i tako to na tu temu. :-.-:
aLisa`
aLisa`
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 949
Godina : 28
Location : Zemlja Čuda. ^__^

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by LooxyHeartBreaker Fri 23 Apr 2010 - 13:54

Ja imam vise drugarica:Nedu,Tijanu.Ivanu..
Ali pisacu samo o Ivani..
Ivana je moje godiste,toalno luda i otkacena.Mogu skoro sve da joj kazem,zna sta i kad treba da kazem.Jedino mi smeta sto se trudi da bude domionatna i vodja..Zeli da radimo on osto se njoj radi,a ja sam tvrdoglava pa onda njo tu nervira ..xD
Ali nista strasno..:D
LooxyHeartBreaker
LooxyHeartBreaker
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 62
Godina : 28
Location : In wondeland!&#9829;

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Flower_Grown_Wild Fri 23 Apr 2010 - 21:05

ja imam 5 najboljih drugarica, ali dve znam od rodjenja, evo nesto o njima:
one su bliznakinje i jednu godinu su starije od mene, volim ih kao sestre. To su prve osobe sa kojim sam se posvadjala i pocupala za kosu, a da nije moj brat :D kao male svima smo pricale da smo sestre, pa neki likovi iz osnovne i dalje to misle :) dala bih zivot za njih...
sad se naravno ne svadjamo niti cupamo za kosu, volimo iste stvari i potpuno me razumeju sta god da im kazem.
sve tri smo razlicitog karaktera i ko god da me upozna, iz price upozna i njih posto ih stalno spominjem, pa reko i vama da kazem :D
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Nina :) Mon 26 Apr 2010 - 20:52

Najbolja drugarica mi je Ivana. (:
Imam ih jos tu nekoliko bas dobrih, ali ona mi je naj. (:
Moje je godiste, ide sa mnom u raz. :D Sedimo u istoj klupi. ;D
Svee joj mogu reci, uvek je tu za mene. Daje mi mnogoo saveta. Moje rame za plakanje. (: Otkacena je, dobra, duhovita.. ^.^ Ima prelepe plave okice. :) Ne svidja mi se jedino kod nje sto ponekad ume biti bas, bas stidljiva. xD Jako je puno volim. d: ^^
Nina :)
Nina :)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 31
Godina : 27
Location : Sombor. :p

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by *~Milica~* Tue 27 Apr 2010 - 11:04

Moja bff se zove Nikolija, al' je svi zovemo Nina.. Poznajemo se od 3.-4. godine.. Mladja je 1 god. od mene.. Al' nema veze.. Nas dve smo nerazdvojne.. Msm kad smo u istom gradu.. Posto smo i jedna i druga zivele u Crnoj Gori,u Beranama, ali sam se ja sa 7 godina preselila u BG, a ona sa 11 u Podgoricu.. I onda kad za vreme raspusta odemo u Bernae, ne odvajamo se.. A ovako se stalno cujemo.. I nase prijateljstvo je bas jako.. Ne vidimo se po pola godine, a isto se druzimo kao pre.. :) Obozavam je!! :D

A ovde, u Beogradu, mi je naj drugarica Jana.. :) Nas dve se poznajemo od ranije.. Duga prica.. Ali kad sam see doselila u petom razredu u njenu skolu, njeno odeljenje, tek tad smo postale naj. ;) Mada ne kao sa Ninom.. :S

A najolji drug mi se zove Sinisa.. :) Isti slucaj ko sa Ninom, samo sto on i dalje zivi u Beranama.. :D I stariji je od mene 2 godine.. :D
*~Milica~*
*~Milica~*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 369
Godina : 27
Location : Cvrsto na zemlji. :D

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Aurora Sat 1 May 2010 - 15:02

moja naj drugarica je pocela malo da me nervira.
nekad imam utisak da me prati kao kuce >.<
znam da preterujem, ali ono >.>
valjda sam navikla da budem sama pa ne volim bas kada se neko ne odvaja od mene
jadan moj decko kada ga budem imala ako sam ovakva prema drugaricama :lol:
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Amélie. Sat 1 May 2010 - 15:06

Moja best frendica se zove Viktorija
upoznali smo se kad smo išle obadvje u 4 razz..
njezini su rastavljeni..mislim samo ne žive zajedno, stoga joj je tata moj susjed, a mama, ona i brat žive u gradu i tamo ide u školu.
Totalno smo različite..što se tiše glazbe, mišljenja...
ali baš zbog toga što smo različite (bilo) je zanimljivo..
sad smo se malo udaljile..jer smo starije..pa ona sve više ostaje u gradu nego dolazi kod tate =/
a još malo pa ćemo u srednju i onda se više nećemo družit...mislim ne onako super kao prije... :D
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Tvoja Mala! Sun 2 May 2010 - 18:18

Moja najbolja drugaricaaa je ''my baby'' xD tako ja nju zovem i takodje ona mene...Obozavam je,NIKADA u zivotu se nismo posvadjale....Uvek zna da popusti za razliku od mene...A inace malo je i povucena bila,dok nije pocela da se druzi sa mnom,jerr sam je ja izvukla iz mirnog zivota i sad zivi vrlo uzbudljivo i svakome moze da se suprostavi,kao i ja ;) xDDD Maneee jednostavno neeema,verujte miii... :))) Zaista je nezamenjiva :) inace,bas je nocas prespavala kod meneee...xD :)))) Volim jeee! <3
p.s. zivimo 100m udaljeno jedna od druge... :))) Zar to nije preeediiivno??? :)))
Tvoja Mala!
Tvoja Mala!
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 32
Godina : 29

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by S@ki Fri 21 May 2010 - 17:29

Moja BFF je Aleksandra.Naravno,idemo u isti razred i odeljenje i dobro se slazemo.
S@ki
S@ki
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 28
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by *Tinna94* Fri 11 Jun 2010 - 20:02

ja imam 3 najbolje drugarice:
Marinu - Innu, Mariju - Maky i Iwanu - Ixy...ali najwisxe se druzxim sa Iwanom i ona mi je nekako naj.. x) msm wollem ix sweeee! <3
*Tinna94*
*Tinna94*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 86
Godina : 29

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Sookie Fri 11 Jun 2010 - 20:14

Imam 2 naaaaaaaajbolje drugarice,Maju i Marinu.
Jako smo slicne,a i jako razlicite.
Nenormalne smo,
uvek nesto lupamo,
NAJVECE TRACARE
Zajedno smo i u dobru i u zlu.
Skoro svaki dan visimo zajedno,bilo da smo kod Maje,Marine ili mene.
Imamo nas pozdrav,neke znakove koje niko ne konta..
Kad se raspravljamo,to je obicno oko sitnica,i to je bezazleno..
I sto je najvaznije : imamo punooo poverenja jedna u drugu.
Puno se volimo , i to je to.♥
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by kitty13 Sun 20 Jun 2010 - 16:38

Moja naj drugarica je Nadja.Ona me savrseno razume,vesela je,optimisticna,i uvek me zasmejava i slusa!
kitty13
kitty13
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 257
Godina : 27
Location : On the clouds .....

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Flower_Grown_Wild Mon 28 Jun 2010 - 21:21

Moja best drugarica me u zadnje vreme nervira jer ima neke neprimerene komentare. pokazuje da je sebicna, samoziva i razmazena, a to mnogo mrzim. kada se radi nesto o meni ona mora da prokometarise i kad ja pocnem da joj objasnjavam ona kaze da ne mogu da prihvatim istinu i kako je ona u pravu. kad je o njoj opet je ona mora da bude u pravu. ONA JE UVEK NAJPAMETNIJA!
Posto je nas tri ne mogu da se od jedne odvojim,a da sa drugom ostanem best. Valjda cemo da prodjemo kroz tu krizu i da se sve vrati na staro :-/
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Jibi Fri 9 Jul 2010 - 16:20

Kaze se da je najbolja drugarica jedna,ali jbg ja ih imam tri:
Anu-uglavnom je tu za mene,ali nekad je u svom svetu i ne obraca paznju sta joj pricamo,a ume i da slaze.
AndjelA-rame za plakanje i dobri saveti,ali nekad se toliko trudi da privuce paznju pa nas sve iznervira
i
Gala-i ona je uvek tu za mene,ali je cutljiva i retko iskreno izrazava misljenje xD
Jibi
Jibi
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 7
Godina : 27

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by any...:P Mon 2 Aug 2010 - 10:12

ja imam 2 najbolje frendice...zajedno smo gofinu dana a poznajemo se 7 godina...super smo si i nerazdvojne smo..
nadmici:
nanni - super frendica, rame za plakanje...živi u svom svijetu...:P
ina - best forever, stalno zajedno i opet: i ona živi u svom svijetu...
any...:P
any...:P
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 34
Godina : 27

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Djidji Mon 2 Aug 2010 - 14:41

Moja najbolja drugarica zowe se Anja .. :DD Najbolje drugarice smio postale pre 2 godine...


Ona je weeliki optimista,jedna wedra osoba koja nikada ne posustaje..dewojcica koja misli da je swe idealno ii ako sama zna da nije tako o5 ce da bude ubedjena u to..weoma je jaka ... ne pusta suzu za swaku sitnicu (sto se za mene ne bi bas moglo reci xD) nikada ne place pred drugima pa cak ni predamnom.. msm to se desawa ali weoma retko..


BFF mi je zato sto je uwek tu za mene preziwele smo mnoo toga ii dokazala da je nase drugarstwo weoma jako isto tako i da nama dwema NAJBOLJE DRUGAERICE ii PRIJATELJSTWO nisu samo obicne reci ... prijateljstwo ima weliku moc ii n as dwe smo to i dokazale... ja nju neizmerno wolim .. :DD <3
Djidji
Djidji
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 121
Godina : 27
Location : nis

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Dana. Tue 10 Aug 2010 - 15:21

Plavokosa moja. (: Pre svega zove se Saska.Najbolje drugarice smo od 2 razreda.I uvek je tu za mene,kao i ja za nju.Jako je kul,i uvek je spremna da mi pomogne. :) Ona zivi u gradu a ja u selu. Morala se preseliti,ali svaki dan se cijemo telefom.Jednom smo pricale 2 sata.Kad je skola dolazi tu za vikend,a kad je raspust onda ceo rasput je ovde u selo.A taj grad i selo treba pola sata voznje,tako da ono... ^ ^ Kontamo se brzo. :DD I tako... (: < 3
avatar
Dana.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 43
Godina : 28

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Dvojki.<3 Sun 22 Aug 2010 - 5:16

Drugarice:
Nevena - Dakle, sa njom se druzim od 1. - 2. razreda. Uvek smo kao nesto bile najnize i sve to. Nemamo ista interesovanja, i totalno smo razlicete, ali uvek je tu za mene kao podrska. Zna tacno sta mislim iako nista ne kazem, dakle savrseno dobro me zna. Dobro, muzicki ukus nam se jedino poklapa. I po karakteru smo.. Dva sveta.
Mada najbolja je. <3 aBd ucicemo i u srednjoj zajedno ^^
Natasa- Sa njom sam skoro pocela bas, bas da se druzim. Imamo dosta sstvari zajednickih. Ukusi nam se [sem garderobe] uzasno poklapaju. Volimo da citamo, pisemo, imamo interesovanaj za jezike i tako to ^^
A i ljubavne price nam nisu bas nesto razlicite daje odlicne savetee. ^^
Akica- Retard od deteta. Mnogo je sujeverna i sve te stvari, tako da je ja cesto prizemljujem. Ukusi su nam poprilicno slicni. Mada, ima ona svoje neke 'ispade' ali njoj govorim dosta stvari, vrlo su nam slici zivoti. [sem ljubavnih prica] xD

Sa njima bih najvise volela da ostanem u kontaktu sad kada je kraj sa osnovnom.

Drugovi:
Milan- ima on cesto svoje ispade, vrlo cesto se naljuti na mene zato sto postavlja apsurdna pitanja, a ja dajem sarkasticne odgovore. Ukusi nam se razlikuju, ali bas, bas O.o On je nesto kao zenski petko , ali eto.
Nenad, Mecak, Zoran- Najbolji drugovi iz osnovne.
Dakle najvise ih volim. Sa Nenadom mogu da pricam o apsolutno svemu [Tipicno musko, nije gej, nije zenski petko. Lozio se cak na mene jedno vreme, ali opet]. <4-1, Mecak je tu kad mi treba neko da me nasmeje a i slusa mnogo dobru muziku , a Zoran mi redovno dize samopouzdanje [mislim da znam zasto, ali opet]!
Mada, cisto sumnjam da cemo ostati u kontaktu sada, ali 'ajde.. :/
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by pavlovic.tasa.tatjana Thu 26 Aug 2010 - 23:42

Moja BFF Tamara......................
Upoznale smo se pre 5. god........idemo u isti razred,sedimo u istoj klupi,skoro isto se oblacimo,
obozawam je,a i ona mene.......nerazdwojne smo...skroz je ,,loda,, u pozitiwnom smisLu....WOLIM JE POONO.....................
pavlovic.tasa.tatjana
pavlovic.tasa.tatjana
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 31
Godina : 27
Location : U zemlji Cuda :)

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Baby.♡ Sun 5 Sep 2010 - 18:49

Moja bff je Isidora... :D
Druzimo se jos od vrtica...obozavam je...volela bih kad bi nase prijateljstvo zauvek trajalo...obe treniramo kosarku, tako da nas je taj sport jos vise spojio...steta sto ne idemo u isti razred...uvek je tu za mene, kao i ja za nju...volim je puno...hvala joj sto postoji... xD <333
Baby.♡
Baby.♡
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 21
Godina : 27

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by ♥Senorita Puente Wed 15 Sep 2010 - 19:12

imam 2 najbolje drugarice i 1 najboljeg druga.. e sada zanimljiw deo xD
Dragana- drugarica iz odeljenja iz osnowne..isxle smo zajedno u wrtic ali ona je ensx kratko..pa smo se owako znale do 5.razreda kada sam shwatila da mi jedna biwsxa bff wisxe nije bff xD ali sada smo extra..nego da se prebacim na draganu..onda smo u 5. razredu pocele da sedimo zajedno i tako smo postale najdrugarice...znaci luda je..weoma slicna meni... duhowita,druzeljubiwa,osetljiwa... obozawa da se smeje kao i ja..znaci uwek se zajedno smejemo..idemo jedna kod druge kuci..omiljeno nam je da zajedno gledamo smesxne wideo klipowe xaxaxa i tako obozawaam jee♥♥♥

Milena- ehhh..upoznala sma je preko neta tj preko foruma Rebeldemaniasr. negde u februaru owe god smo pocele da se dopisujemo i takoc..i pocetkom marta smo skontale da smo sudjene bff :D i tada se josx nismo upoznale..e onda dan pre koncerta Anahi (9.3.2010) smo otisxle da se widimo u delta city..i tada sreci nije bilo kraja^^..pricale smooo itdddd i od tada smo se widjale jednom u 2-3 nedelje swe je wrh :D sad je pocela sxkola pa cemo se redje widjati ali oke..znaci woli da se sxali,uwek pomaze takodje je slicna meni ^^ imamo isti ukus itd :D obozawam je :D♥♥♥

Mihajlo- moj naj drug :))) i njega sam upoznala preko rebeldemaniie ali i preko fb-a xDD poceli smo da se dopisujemo skoro u isto wreme kad i sa milenom, ali maalo kasnije..krajem februara..i tako ono zzali smo se..dop se u kasne sate xD a u isto wreme su on i Milena poceli da se dopisuju xD on je takodje isxao na anahin koncert i tu smo se upoznali ^^ i nekoliko dana posle koncerta smo se opet dop i skontali da smo bff :D i tako smo se swo troje upoznali i swo troje smo bff i sada a i zauwek xD znaci swaki dna se dopisujemo..on je lud uwek nas zasmejawa..ali kad nas dwoje krenemo milenu da zasmejawamo tu nema kraja xD i nisxta ne krijemo jedni od drugih znaci swe goworimo ^^ i wideli smo se 3 puta preko leta sa njima..i tako :D obozawam i njega xD♥ (kao druga) xD

i daa isto jedna sa rebeldemanie- Milana..ona je iz nemacke..i sa njom sam bila wrh..cak smo swo cetworo bili kao family..ali odjednom na mesec dana smo prekinule kontakt..pa smo ga sad kao obnowile..ali wisxe smo se dop pre..tako da nzm..i nju mng wolim ♥
♥Senorita Puente
♥Senorita Puente
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 189
Godina : 28
Location : swuda po malo ;)

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by ~SamoTvojaKlinka~ Sat 25 Sep 2010 - 7:42

Ima ih 7. ZA NJIH BIH ZIVOT DALA!

Drugaarice: Milica,Nina,Tamara,Magdalena, Milica ;) ♥♥♥♥♥

A naj drugovi Jakov♥ I Laza♥

Lazu i Milicu poznajem jos od vrtica!♥
A o ovim ostalim nmg sad da pisem-.-'
Ima na fejsu..xD :D
~SamoTvojaKlinka~
~SamoTvojaKlinka~
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 99
Godina : 26
Location : ~ * In LaLaLand * ~

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Danijela94 Tue 12 Oct 2010 - 0:27

jovana i milica
Danijela94
Danijela94
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 84
Godina : 29
Location : hhhmmmmm...

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 2 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum