Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

+95
phina
Dajanica.
Nuuskamuikkunen<3
forever@happy.com
MoonGirl
Capre diem.
Wendy
Sara Lucija
*~tamarchelo~*
White swan
Dafiny
Tie and Up.
Sirenna *
Lollobrigida
alex_ats
tictac
*Always in love-Jellena*
Polly Samson
Queeny
Praslin<3
DarkAngel
Riverside
La Tua Cantante
lolipoopp Girl
Emily the strange
ZaljubljenaDusa
LostSoul
Andjeoski_Losa_Devojka
Flor_Roberta47
Girl4ever
Dia.♥
Mačkica :)
**Witch :D
Eurokremic
Muzicki KLAVIR
providna_duga
Crni Leptir <3
IvaChii
Tool
špageta
alexxD
Gossip Girl.
Bloody.Mary
Aida_Honey
UnLoVeD pRiNcEsS
Monster Child !
.Uspomene-Ne-Blede.
Mica'96
popka bebic ^__^
Angie:)
Danijela94
~SamoTvojaKlinka~
♥Senorita Puente
Baby.♡
pavlovic.tasa.tatjana
Dvojki.<3
Dana.
Djidji
any...:P
Jibi
kitty13
Sookie
*Tinna94*
S@ki
Tvoja Mala!
Amélie.
*~Milica~*
Nina :)
Flower_Grown_Wild
LooxyHeartBreaker
aLisa`
Any Lautner <3
Ana94
Ninitza <3
Iwana95
Iva
Carrie <3
I ♥ Justen
Nina<3Lekica
Mikica
Euphoria
Pandora no hako
dora_95
lanalana
looojka^^
.Cupcake.
Elleonora
London Child.^^
Scarlett O'hara
Candy
@nchy
Natsi
Aurora
Aneta Netty
Ariel
99 posters

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Ariel Tue 30 Dec 2008 - 11:36

First topic message reminder :

Navedite vrline i mane kod svoje drugarice ili druga,i napisite zasto je on/a vas/a
BF?



Last edited by Ariel on Thu 13 Dec 2012 - 9:58; edited 1 time in total
Ariel
Ariel
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2535
Godina : 29
Location : Santa Monica ^_^

Back to top Go down


Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Amélie. Wed 31 Oct 2012 - 17:20

sama rijeć kaže: NAJBOLJA
Istina da imamo i ja i ona neke mane, ali to je sve nebitno jer kad smo zajedno i kad smo sretne sve je super. :D Znam samo da to prijateljstvo neće trajati zauvijek, jer zapravo nijedno prijateljstvo nije zauvijek :S
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Emily the strange Thu 1 Nov 2012 - 9:27

M - ona je dobrica, trudi se da uvek da dobar savet, pozitivna je i voli da se smeje. Na zalost, vidjam je uglavnom samo u skoli posto je stalno sa deckom (ima vezu od dve godine) Sa njom cesto pricam o ozbiljnim temama i najvise znamo jedna o drugoj posto se poznajemo od osnovne skole.

M- Sa njom sam se jako zblizila ovog leta, a bile smo najdalje u drustvu. Dobra je, lepa, ima smisla za modu, uvek je spremna za provod :D Volim da provodim vreme sa njom jer mi nikad nije dosadno.

S - Dobra je osoba, ali je na zalost ponekad dosta depresivna zbog nekih stvari. Umele smo da se posvadjamo u 1. i 2. god ali smo resile to :D

J - Dosta smo se svadjale, tako da vise i ne znam dal mi je najbolja drugarica ali uprkos tome volim da pricam s njom, jer je najludja osoba koju znam, i sa njom takodje nikad nije dosadno. Nervira me samo sto je previse zivcana, i uzima ljudima za zlo neke nebitne sitnice.
Emily the strange
Emily the strange
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 16457
Godina : 29

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Capre diem. Thu 1 Nov 2012 - 17:02

M-Dosta dugo je poznajem,luda je,pozitivna,ali se dosta promenila.Sad mi je nesto izmedju drugarice i najbolje drugarice.
M-Mnogo smo se zblizile od prosle god,svadjamo se povremeno,ali posle se sve vrati na svoje mesto.Mrzim njenu tvrdoglavost i nepostovanje tudjeg misljenja,ali sta ces.
A-Najduze ga poznajem,on mi je drug jos iz detinjstva.Iako se dosta stvari promenilo od kad nismo u istom odeljenu,jos uvek volim nase duuuuge razgovore i zezanje.
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by MoonGirl Tue 6 Nov 2012 - 23:18

- Koliko je star Toza ?
- Ne znam, imam ga negde od decembra 2008...
- Ma dobro, a kog je meseca rođen ?
- Nemam pojma imao je negde oko četiri meseca kad sam ga uzela...
- Jaoooooj, pa on je škorpija u horoskopu! ( oduševljeno )
Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 1942525506
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by forever@happy.com Sat 10 Nov 2012 - 9:36

Nažalost,nemam najbolju drugaricu,niti ću je ikada imati.Jednostavno,sudbina.Nisam tip osobe za druženje.Stalno sam u nekom svom svetu ilizije.Kao da to nisam ja.Kao da sam izgubljena.Stalno nailazim na pogrešne ljude,niko mi ne daje šansu,niko ne želi bolje da me upozna...
forever@happy.com
forever@happy.com
Sweet Girl
Sweet Girl

Go To Hell, For Heaven&#39;s Sake
Broj poruka : 330
Godina : 27
Location : Ni na nebu ni na zemlji...

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Nuuskamuikkunen<3 Sun 11 Nov 2012 - 22:38

Moje 3 ludice, obožavam ih, i zaista su mi drage Heart <3
1) Sneža - Definitivno osoba sa kojoj se apsolutno nikada ne bih posvađala, družimo se od 8.razreda, dobra, zabavna, delimo sve tajne, pomažemo se, zaista je vredna drugarica!
2) Evgenija - Poreklom je iz Rusije i dve godine je mlađa od mene, stalno me zasmejava, zeza se, uvek je pozitivna, retko kad biste nju videli da se žali na bilo šta, obožavam je!
3) Fina - Finu znam od skoro, msm počele smo skoro da se družimo, ali smo se veoma zbližile, ona je jedna romantična sanjalica, ali se takođe i zeza kao Evgenija, voli da piše pesme i mlađa je od mene godinu :volim:
Nuuskamuikkunen<3
Nuuskamuikkunen<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 48
Godina : 27

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Dajanica. Wed 12 Dec 2012 - 20:51

Imam najboljeg druga i drugaricu.
Milica <3
Znam je dosta dugo, prezivele smo svasta zajedno. Prosle godine jedva nakanile da se vidimo, i videle se. Od tad smo nerazdvojne u svakom smislu te reci. Ove godine idem kod nje u Cacakk :)

Igor<3
On je stariji od mene 8 godina, i volim ga kao starijeg brata. Uvek je tu da me posavetuje i kaze mi nesto, sta mu smeta, itd. Delimo tajne, pricamo jedno drugom, svadjamo se kao deca.. :)
Dajanica.
Dajanica.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 77
Godina : 25
Location : Beograd

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by phina Thu 13 Dec 2012 - 1:04

Milka-znam je skoro citav zivot. U svakom momentu znam sta misli ili oseca. Cesto u isto vreme nesto izgovorimo pa se nasmejemo. Mozemo satima da pricamo o najglupljim temama, da ogovaramo druge i smejemo se ko lude. Ne idemo u istu skolu ali zivimo u istoj zgradi. Godinu dana je starija od mene ali uprkos tome se super razumemo. Dosta smo razlicite pa se cesto posvadjamo ali to traje najduze pola dana. Svuda idemo zajedno, cesto spavamo jedna kod druge (''spavamo'' xD ustvari gledamo filmove citavu noc) SVE bih uradila za nju.<3

Marija-sa njom sam tek nedavno pocela da se druzim iako se znamo 5 godina. Idemo u istu skolu ali ne isto odeljenje. Uvek mi kaze sta je bilo na testu/odgovaranju. Zato imam sve petice xD Iako postoji mnogo osoba koje su, da kazem ljubomorne sto smo tako odjednom pocele da se druzimo mi se na to ne obaziremo. Idemo zajedno na dzez balet. Sa njom mogu o svemu da pricam, smisljam najludje price i radim debilne stvari. Zahvaljujuci njoj sam naucila da nije bitno KOLIKO se sa nekim druzis vec KAKO. Obozavam je.<3
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Kikica♥ Wed 9 Jan 2013 - 20:31

forever@happy.com wrote:Nažalost,nemam najbolju drugaricu,niti ću je ikada imati.Jednostavno,sudbina.Nisam tip osobe za druženje.Stalno sam u nekom svom svetu ilizije.Kao da to nisam ja.Kao da sam izgubljena.Stalno nailazim na pogrešne ljude,niko mi ne daje šansu,niko ne želi bolje da me upozna...

:)
Kikica♥
Kikica♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 337
Godina : 25
Location : Tri metra iznad neba <3

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Iva000 Sat 19 Jan 2013 - 15:43

Imam jednu najbolju drugaricu. Poznajemo se od 3. razreda osnovne kada je ona došla u moje odeljenje, a najbolje drugarice smo postale u 5. razredu. I dalje smo najbolje drugarice (sada smo 2. srednje). Žao mi je što ne možemo da se viđamo svaki dan jer idemo u različite škole, ali se zato svaki dan čujemo po 1000 puta :D Ona je jako slična meni i o njoj bih mogla da pišem do sutra. Ona je lepa, zgodna, pametna, dobra, luda, ma savršena je :D Naravno ima i mane, ali da nema te mane ne bi bila takva kakva jeste. Jako je lenja i tvrdoglava, baš kao i ja. Jednim pogledom možemo sve da kažemo jedna drugoj. Nadam se da će ovo drugarstvo trajati zauvek <3
Iva000
Iva000
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 273
Godina : 27
Location : Srbija

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Forever. <3 Fri 22 Mar 2013 - 19:01

Imam jednu najbolju drugaricu,ali i jos dve sa kojima sam bliska i kojima mogu reći većinu stvari.
Forever. <3
Forever. <3
Sweet Girl
Sweet Girl

Belive in drems, belive in love.
Broj poruka : 340
Godina : 26
Location : New York. <3

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by contagious.love Sat 6 Apr 2013 - 14:06

Elena ♥
Ona je pozitivna,vesela,luda,otkačena :) Sa njom nikada nije dosadno.Nekada je previše zatvorena i to me nervira.
contagious.love
contagious.love
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 21
Godina : 23
Location : Never Gonna Happen Land

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Iva Mon 19 Aug 2013 - 11:03

Dina- Jednostavno mi je najbolja drugarica, buduca kuma, sveee. Skontale smo se od prvog dana. ISto smo odjeljenje, uvijek smo zajedno. Sve joj pricam, kao i ona meni. I jos nesto, jako interesantno, desavaju nam se iste stvari, jako cesto sa momcima koji imaju isto ime. :D (npr. imala sam jednog Edina, ona nadje isto jednog Edina, sasvim slucajno. Zatim saznajemo da se i jednom i drugom brat zove Anes)
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by phina Tue 28 Jan 2014 - 15:29

phina wrote:Milka-znam je skoro citav zivot. U svakom momentu znam sta misli ili oseca. Cesto u isto vreme nesto izgovorimo pa se nasmejemo. Mozemo satima da pricamo o najglupljim temama, da ogovaramo druge i smejemo se ko lude. Ne idemo u istu skolu ali zivimo u istoj zgradi. Godinu dana je starija od mene ali uprkos tome se super razumemo. Dosta smo razlicite pa se cesto posvadjamo ali to traje najduze pola dana. Svuda idemo zajedno, cesto spavamo jedna kod druge (''spavamo'' xD ustvari gledamo filmove citavu noc) SVE bih uradila za nju.<3

Marija-sa njom sam tek nedavno pocela da se druzim iako se znamo 5 godina. Idemo u istu skolu ali ne isto odeljenje. Uvek mi kaze sta je bilo na testu/odgovaranju. Zato imam sve petice xD Iako postoji mnogo osoba koje su, da kazem ljubomorne sto smo tako odjednom pocele da se druzimo mi se na to ne obaziremo. Idemo zajedno na dzez balet. Sa njom mogu o svemu da pricam, smisljam najludje price i radim debilne stvari. Zahvaljujuci njoj sam naucila da nije bitno KOLIKO se sa nekim druzis vec KAKO. Obozavam je.<3

Hah, sad kad citam ovo mi je pomalo smesno.
Sa Marijom sam se bas udaljila, vise ne znam ni da li smo najbolje drugarice.
Te osobe koje su bile 'ljubomorne' na nas odnos se sad druze sa njom.
Milka je ostala:)
Dodala bih Anetu,za koju sam nedavno saznala da smo neki dalji rod i mnogo smo srecne zbog toga. Druzimo se negde od maja ali mi je bas bas dobra:) Volela bih da sa njom ne bude ista prica ko sa Marijom
phina
phina
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 620
Godina : 23

Back to top Go down

Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug - Page 5 Empty Re: Moja najbolja drugarica/moj najbolji drug

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum