Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

+73
-Miniie ^^
Tie and Up.
Capre diem.
mrs. sunshine
Aida14
Sirenna *
Quinn
SlytherinGirl
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
His Porcelain Doll
BoksshaLilith
Polly Samson
DarkAngel
Riverside
Tasha'94
NightwishGirl
ChicaFTW
Emily the strange
Athalie
ProkletaKučka
Maki :)
Praslin<3
Gossip Girl.
Jeca^_^
Kitty Doesn't Care
La Tua Cantante
MoonGirl
providna_duga
LostSoul
Kate.Fenett
Crni Leptir <3
Suzana
Mica'96
Angie:)
Superstar
Bloody.Mary
.cherrybomb.
*Wild Child* :]
Open.Up.Your.Eyes.
Iva
ProleceUmeni
Amélie.
Pandora no hako
_Tijana_SPN <3_
robin.
Flower_Grown_Wild
Euphoria
Voodoo Child
Iwana95
Asse
Klinkica. :) ♥
Love you to death...<3
Tarja
Carrie <3
Sookie
Dia.♥
The Lizard King
babydoll
Wendy
'-!rry-'
♥~Brancica~♥
Aurora
~FictionFreak~
Aneta Netty
dora_95
♥CuTe_GiRl♥
Elleonora
Natsi
Scarlett O'hara
Daenerys Targaryen
Dvojki.<3
Jackie
77 posters

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 16:09

meni bi bilo poprilichno swejedno dok god mi ne bi nametao neshto swoje...ali mislim da bi mi bilo teshko da odrzawam wezu sa nekin zadrtim katolikom,recimo
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Dvojki.<3 Sun 31 May 2009 - 16:12

nisam razmishljala o tome uopshte...mada mislim da mi ne bi bilo bitno...jer danas ljudi ne sude o weri toliko koliko su sudili pre 50ak godina....danasto i nije toliko bitno..tako da mislim da mi ne bi predstawljalo problem da budem sa nekim ko je druge were....
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Sun 31 May 2009 - 16:17

narawno da jeste... msm nije wazno jel' katolik, ili budista... ali da je na ISLAMU, ma nikada ne bi bila sa muslimanom... nikada...
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Sun 31 May 2009 - 16:18

sada mi nije toliko bitno, ali kada bi se udavala recimo onda bi mi bilo bitno..ja vjerujem u svog Boga i postujem ga, kao i tudje vjere naravno..uvijek bi bilo problema, pa kako cemo djecu krstiti i razne stvari...tako da mogla bih da idem sa deckom druge vjere, ali da se udam mislim da ne bih... :)
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Natsi Sun 31 May 2009 - 17:47

Gabriella wrote:narawno da jeste... msm nije wazno jel' katolik, ili budista... ali da je na ISLAMU, ma nikada ne bi bila sa muslimanom... nikada...

e to...
Natsi
Natsi
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1673
Godina : 28
Location : U.K.

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Sun 31 May 2009 - 17:52

nije mi jasno zasto izdvajate muslimansku vjeru od katolicke?
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Elleonora Sun 31 May 2009 - 18:03

*Little princess* wrote:sada mi nije toliko bitno, ali kada bi se udavala recimo onda bi mi bilo bitno..ja vjerujem u svog Boga i postujem ga, kao i tudje vjere naravno..uvijek bi bilo problema, pa kako cemo djecu krstiti i razne stvari...tako da mogla bih da idem sa deckom druge vjere, ali da se udam mislim da ne bih... :)
slazem se u potpunosti...sada mi to nije problem
Elleonora
Elleonora
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1371
Godina : 29
Location : Here, there, everywhere

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Sun 31 May 2009 - 18:04

nzm... jednostawno ne bi bila sa mulimanom, nikada.... jos sam citala i jelenu... Bog zna sta bi se moglo desiti..
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by ♥CuTe_GiRl♥ Sun 31 May 2009 - 18:26

ni ja nikada ne bih bila s muslimanom ...mrzim ih
a meni nije toliko vazno da li je katolik :) jer i oni vjeruju u Boga,samo malo drugachije
♥CuTe_GiRl♥
♥CuTe_GiRl♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 320
Godina : 28
Location : BN

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Sun 31 May 2009 - 18:31

weruju i muslimani... xD
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by ♥CuTe_GiRl♥ Sun 31 May 2009 - 18:35

u alaha xD
♥CuTe_GiRl♥
♥CuTe_GiRl♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 320
Godina : 28
Location : BN

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Sun 31 May 2009 - 19:53

svjedno to je njihov Bog...mislim razumijem donekle to sa muslimanima i sve sto se desavalo proteklih godina, ali ne idim razlog zasto bi katolici bili bolji onda?Nasa vjer i katolicka se razlikuju!Meni jedino sto smeta kod islamske vjere je njihov odnos prema zenama..mada u svakoj vjeri toga ima, ali kod njih je to bas izrazeno...i u nasoj vjeri kao i katolickoj se moze primjetiti da su zene prvenstveno izrazene kao gresnice zbog eve i svega toga...gabriella tebe kapiram posle citanja jelene i svega toga jer sam ono isto sam mislila, a najgore sto je to surova realnost..covjeka prvenstveno gledam kao covjeka, a vjera mi nije toliko bitna, ali ponavljam za brak bi mi bila bitna...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Elleonora Sun 31 May 2009 - 19:59

slazem se,little princess,i meni bi za brak bilo bitno,jer valjda kada se udajes za muslimana a pravoslavac si,moras da zgazis na krst kada ulazis u dzamiju...to ja ne bih mogla....a vi koje bi bile sa katolicima i budistima a ne sa muslimanima ne razumem,jer znaci vi odbijate vezu sa muslimanom ne zbog svoje vere,vec zbog toga sto ih mrzite....vama nije stalo do vase vere vec ''ne volite'' muslimane....a cim bi bile sa budistom npr,znaci nije vasa vera u pitanju....
Elleonora
Elleonora
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1371
Godina : 29
Location : Here, there, everywhere

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by dora_95 Sun 31 May 2009 - 20:34

Ne verujem da bih bila....Bila bih sa katolikom, zato sto su vere slicne.... Inace nznm , budisti i islam , cisto sumnjam.... Ni kao decka , a tek u braku....Ali ko zna , danas pricam jedno , i onda se zaljubim-i bum!
dora_95
dora_95
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3435
Godina : 28

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 20:37

iwanna_94 wrote:slazem se,little princess,i meni bi za brak bilo bitno,jer valjda kada se udajes za muslimana a pravoslavac si,moras da zgazis na krst kada ulazis u dzamiju...to ja ne bih mogla...
....
mislim da ne morash da zgazish krst xDD
a ja bih radije bila u wezi sa muslimanom,nego sa katolikom,ozbiljno Smile mislim,bila bih i sa dechkom katolikom ali da nije zatworenog mozga i kao shto rekoh da mi ne natura neshto swoje jer se zna koliki su oni fanatici

a u prawu je dora,ne birash u koga cesh da se zaljubish xD
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aneta Netty Sun 31 May 2009 - 21:44

Beyonce wrote:ni ja nikada ne bih bila s muslimanom ...mrzim ih
a meni nije toliko vazno da li je katolik :) jer i oni vjeruju u Boga,samo malo drugachije
msm nisi moral bas reci da ih mrzis i oni su ljudi na jedan nacin si uvredila i mene jer sam aja muslimanaka,nisu muslimani onakvi kakvima ih zamisljate ja sam imala decka moje vere i bio je super skroz normalan kao i pravoslavac
a sto ce tice teme pa iskreno ne bih mogla dabudem sa katolimo ali sa pravoslavcem da,ali kasnije npr brak..onda bi vec bilo problema
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Sun 31 May 2009 - 21:46

Aneta Netty wrote:
Beyonce wrote:ni ja nikada ne bih bila s muslimanom ...mrzim ih
a meni nije toliko vazno da li je katolik :) jer i oni vjeruju u Boga,samo malo drugachije
msm nisi moral bas rec ida ih mrzis i oni su ljudi na jedan nacin si uvredila i mene jer sam ja muslimanaka,nisu muslimani onakvi kakvima ih zamisljate ja sma imala decka moje vere i bio je super skroz normalan kao i pravoslavac
a sto ce tice teme pa iskreno ne bih mogla dabudem sa katolimo ali sa pravoslavcem da,ali kasnije npr brak..onda bi vec bilo problema
iskreno, nemam nista licno protiw tebe, ni muslimana, ali jednostawno ne bi mogla biti sa muslimanom... xD
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 22:01

pa to gabriella znachi da imash werske predrasude prema muslimanima,meni tako izgleda :)
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Sun 31 May 2009 - 22:02

lol... nzm... jednostawno, osecam da nikada ne bi mogla biti sa muslimanom... nzm zasto...
@jackie, na sta mislis pod tim, werske predrasude??
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 22:11

mislim na to da si protiw njihowe were,a onda i protiw njih samih xD ne znam,mozda su te tako waspitawali :) ali ja bih recimo mogla da budem i sa nekim muslimanom sa kosowa,tj shiptarom,koje srbi preziru,ako je dobar chowek :D
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Sun 31 May 2009 - 22:16

nzm... ja njih ne mrzim... jednostawno, oni su druge were, i ne bi se petljala sa njima... imam los predosecaj, i ne bih..
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by ♥CuTe_GiRl♥ Sun 31 May 2009 - 22:21

Slazem se sa Gabriellom,ni ja nikada ne bih mogla sa muslimanom iako je on npr. dobar ...
♥CuTe_GiRl♥
♥CuTe_GiRl♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 320
Godina : 28
Location : BN

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Sun 31 May 2009 - 22:26

tema je bas diskutabilna...svidja mi se...razumijem i gabriellu i beyonce.meni ne smeta za vezu, ali ono zaljubis se ili ostanes trudna sta onda, eto sta onda?
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 22:31

*Little princess* wrote:tema je bas diskutabilna...svidja mi se...razumijem i gabriellu i beyonce.meni ne smeta za vezu, ali ono zaljubis se ili ostanes trudna sta onda, eto sta onda?
ee,to i mene zanima,shta biste onda uradile i kako biste waspitawale to dete?
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by ~FictionFreak~ Mon 1 Jun 2009 - 11:32

Gabriella wrote:nzm... ja njih ne mrzim... jednostawno, oni su druge were, i ne bi se petljala sa njima... imam los predosecaj, i ne bih..
~FictionFreak~
~FictionFreak~
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 699
Godina : 29

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum