Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

+73
-Miniie ^^
Tie and Up.
Capre diem.
mrs. sunshine
Aida14
Sirenna *
Quinn
SlytherinGirl
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
His Porcelain Doll
BoksshaLilith
Polly Samson
DarkAngel
Riverside
Tasha'94
NightwishGirl
ChicaFTW
Emily the strange
Athalie
ProkletaKučka
Maki :)
Praslin<3
Gossip Girl.
Jeca^_^
Kitty Doesn't Care
La Tua Cantante
MoonGirl
providna_duga
LostSoul
Kate.Fenett
Crni Leptir <3
Suzana
Mica'96
Angie:)
Superstar
Bloody.Mary
.cherrybomb.
*Wild Child* :]
Open.Up.Your.Eyes.
Iva
ProleceUmeni
Amélie.
Pandora no hako
_Tijana_SPN <3_
robin.
Flower_Grown_Wild
Euphoria
Voodoo Child
Iwana95
Asse
Klinkica. :) ♥
Love you to death...<3
Tarja
Carrie <3
Sookie
Dia.♥
The Lizard King
babydoll
Wendy
'-!rry-'
♥~Brancica~♥
Aurora
~FictionFreak~
Aneta Netty
dora_95
♥CuTe_GiRl♥
Elleonora
Natsi
Scarlett O'hara
Daenerys Targaryen
Dvojki.<3
Jackie
77 posters

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 16:09

First topic message reminder :

meni bi bilo poprilichno swejedno dok god mi ne bi nametao neshto swoje...ali mislim da bi mi bilo teshko da odrzawam wezu sa nekin zadrtim katolikom,recimo
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down


Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Carrie <3 Thu 22 Jul 2010 - 12:35

slazem se...i mozda nije toliko strasno da sada budemo u vezi sa nekim druge ver,ali ja sam takva da kada se smuvam s nekim vec mastam o nasem vencanju i mislim da ce to trajati zauvek :) p.s.aurora i ja mrzim takve grupe na fejsu,kao i one tip pravoslavci,jel mozemo da skupimo vise clanova od muslimanske grupe?
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Wendy Tue 3 Aug 2010 - 11:32

Wendy wrote:Pa ne znam.... Nisam bas razmisljala o tome...Mozda...Ne znam...

Ja moram sebe da ispravim... Razmisljala sam o ovome posle ove poruke i sad mi to bas i nije vazno... Msm ako ga volim zar je to toliko bitno? Npr moja sestra koja zivi u Nemackoj (a srpkinja je) je nasla decka koji je iz Turske... Tamo su je mnogi zbog toga zamrzeli,fora ona je srpkinja i sad je nasla decka iz turske i imaju dete a jos se nisu ni vencali;bolje da je nasla nekog nemca da bi se bar malo uklopila,i sl... Meni je takvo gledanje na svari mnogo glupo... Zar nije bitnije kakav je on kao osoba,a ne koje je vere?
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Asse Thu 23 Sep 2010 - 21:49

opet ja.
ponovo kažem nije mi bitno uopšte. sad sam u vezi s dečkom koji je musliman. so what? i imam osjecaj da ce da potraje i to bas. Rolling Eyes
Asse
Asse
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 52
Godina : 29
Location : in your arms

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Superstar Sat 16 Oct 2010 - 22:48

iwanna_94 wrote:slazem se,little princess,i meni bi za brak bilo bitno,jer valjda kada se udajes za muslimana a pravoslavac si,moras da zgazis na krst kada ulazis u dzamiju...to ja ne bih mogla...
....
Ne bih mogla,da nagazim na krst
Ali veza je ok.


Last edited by Superstar on Sun 13 Feb 2011 - 17:30; edited 2 times in total
Superstar
Superstar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 176
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Angie:) Sun 17 Oct 2010 - 18:17

Nije mi bitno,ali ni ja ne bih mogla da nagazim krst.
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Superstar Sat 11 Dec 2010 - 21:31

bila bih. :SSS

stvarno gluposti,da mrzite nekog zbog vere. i kao vi ste neki hriscani :@
treba da vas bude sramota. vi niste vernici,vi niste NISTA ! Ako mrzite nekog zbog vere,vi ste samo iskvarena stvorenja,niste vernici...Neko ko JESTE PRAVI VERNIK,to ne bi mogao ni da oseca ni da kaze...A vi se jos ponosite time...Boze sacuvaj,idite u crkvu i postite da se procistite...
Superstar
Superstar
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 176
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Mica'96 Sun 19 Dec 2010 - 21:49

Ne znam,za decka i ne bi mi bilo nesto narocito bitno.:) svi smo mi ljudi...ali ako su njegovi prijatelji ili on racionalisti ili sta vec,onda bi mi bilo...za brak i ne znam...to je mnogo daleko :)
Mica'96
Mica'96
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Qryvlj
Broj poruka : 1316
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Suzana Thu 10 Feb 2011 - 19:55

Ne.
Suzana
Suzana
Moderator
Moderator

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Turn_It_Louder_by_JPIshiro
Broj poruka : 6686
Godina : 26

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Angie:) Fri 11 Feb 2011 - 15:38

meni bi bilo zanimljivo imati dečka druge vere,učiš običaje te vere a on uči tvoje ^^
Angie:)
Angie:)
Modern Lady
Modern Lady

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Britishstampbybourbons3.th
Broj poruka : 5719
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Suzana Sat 12 Feb 2011 - 15:30

I Agree ;)
Suzana
Suzana
Moderator
Moderator

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Turn_It_Louder_by_JPIshiro
Broj poruka : 6686
Godina : 26

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Crni Leptir <3 Sun 17 Apr 2011 - 12:54

Pa, smetalo bi mi da je zakleti vernik kojem je samo vera u glavi, bilo koja -.-

A ovako.. Pa mislim da mi je svejedno... :D Moj je ateista... tako da.. nemam brige.. xD
Crni Leptir <3
Crni Leptir <3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 107
Godina : 29

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Kate.Fenett Wed 8 Jun 2011 - 13:16

Mislim da to nije bitno za VEZU, a za brak-hm, nije baš svejedno.
Kate.Fenett
Kate.Fenett
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4267
Godina : 26
Location : i don't know, google it

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by LostSoul Wed 8 Jun 2011 - 23:52

Nije mi bitno. Bilo bi mi cak i zanimljivo da upoznam drugu veru... Ali da me neko pita da promenim veru, nikad ne bih pristala. Jeste da nisam neki veliki vernik (ne idem na veronauku, ne znam nista o mojoj veri, nikad nisam procitala Bibliju), ali to je nesto moje, i to nikako ne bih mogla da promenim. Moja prababa je bila katolik, pa kada se udala za mog pradedu je promenila veru. Ja to nikad ne bih mogla da uradim. Ne postoji ta osoba koja bi mogla da promeni to misljenje.
LostSoul
LostSoul
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4474
Godina : 27

http://lifeisfullofmemories.wordpress.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Kate.Fenett Mon 13 Jun 2011 - 11:09

Anche97 wrote:Nije mi bitno. Bilo bi mi cak i zanimljivo da upoznam drugu veru... Ali da me neko pita da promenim veru, nikad ne bih pristala.
Potpisujem. :)
Kate.Fenett
Kate.Fenett
Gorgeous Princess
Gorgeous Princess

Broj poruka : 4267
Godina : 26
Location : i don't know, google it

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by providna_duga Wed 27 Jul 2011 - 10:31

Naravno da ne... O moj bože, pa nismo u srednjem veku! Turpijanje noktiju
providna_duga
providna_duga
Cool Girl
Cool Girl

Yey!
Broj poruka : 619
Godina : 24
Location : Propadam kroz oblake...

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by MoonGirl Tue 16 Aug 2011 - 14:49

Ne,ali pri udaji bih morakla da razmislim xD Sve zavisi od stava koji ta religija drzi prema zenama :S
MoonGirl
MoonGirl
Powerful Girl
Powerful Girl

bič pliz
Broj poruka : 3319
Godina : 30

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by La Tua Cantante Wed 24 Aug 2011 - 1:44

Dača je musliman, ni jednom od nas to ne smeta... :)
La Tua Cantante
La Tua Cantante
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 56
Godina : 27
Location : Beograd

http://twitter.com/#!/NekoNekada

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Kitty Doesn't Care Mon 29 Aug 2011 - 1:44

Scarlett O'hara wrote:sada mi nije toliko bitno, ali kada bi se udavala recimo onda bi mi bilo bitno..ja verujem u svog Boga i postujem ga, kao i tudje vere naravno..uvek bi bilo problema, pa kako cemo decu krstiti i razne stvari...tako da mogla bih da idem sa deckom druge vjere, ali da se udam mislim da ne bih... :)
Slazem se
Kitty Doesn't Care
Kitty Doesn't Care
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 155
Godina : 28
Location : On the dark side of the sun

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jeca^_^ Tue 30 Aug 2011 - 14:34

Scarlett O'hara wrote:sada mi nije toliko bitno, ali kada bi se udavala recimo onda bi mi bilo bitno..ja vjerujem u svog Boga i postujem ga, kao i tudje vjere naravno..uvijek bi bilo problema, pa kako cemo djecu krstiti i razne stvari...tako da mogla bih da idem sa deckom druge vjere, ali da se udam mislim da ne bih... :)
Savrseno receno ;) Devojke,ja se izvinjavam sto se nisam predstavila,jos uvek se snalazim ovde... :D
Jeca^_^
Jeca^_^
Candy Girl
Candy Girl

Vlado Georgiev &lt;3
Broj poruka : 17
Godina : 28

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Gossip Girl. Wed 31 Aug 2011 - 20:13

Pa bitno mi je...veoma mi je bitno da bude moje vere.


Last edited by Gossip Girl ♥ on Wed 7 Sep 2011 - 23:52; edited 1 time in total
Gossip Girl.
Gossip Girl.
Special Snowflake
Special Snowflake

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Tumblr_inline_mgd6qgfAoc1rsnpia
Broj poruka : 8665
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Fri 2 Sep 2011 - 23:04

Nikada ne bih mogla da budem (u braku) sa verskim fanatikom (bilo koje vere) niti sa nekim ko bas drzi do svoje vere. I mislim da ne bih mogla da se zabavljam sa muslimanom. Oni su svi (pricam o onima koje ja znam) veci vernici i okrenuti su veri u mnogim stvarima pa mi to ne bi odgovaralo a i uglavnom su to momci koji me ne bi zanimali koje god da su vere.

Mislim da bi mi najlepse bilo sa ateistom xD
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sookie Sat 3 Sep 2011 - 13:33

Aurora wrote:

Mislim da bi mi najlepse bilo sa ateistom xD


Same here.
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Praslin<3 Sat 3 Sep 2011 - 13:36

Ne vjerujem da bih mogla da budem sa momkom druge vjere...
Imam drugarice i drugove muslimane,neki su mi baš dobri drugovi,ali ipak veza je nešto drugo... A pogotovo brak. Jednostavno ne. :/
Praslin<3
Praslin<3
Kate Beckett
Kate Beckett

I don`t wanna waste another day, stuck in the shadow of my mistakes!
Broj poruka : 7273
Godina : 27
Location : U Novom Sadu, na Dunavu..

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Sat 3 Sep 2011 - 23:19

A i kada pogledam tesko je uklopiti se i ako ste druge nacionalnosti.
Kao i vera i nacionalnost donosi neke drugacije obicaje i shvatanja i sve to nekako mora da se uklopi a jedan partner obicno mora da popusti (obicno zena)

Zato ne bih
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Maki :) Sat 3 Sep 2011 - 23:52

Nikad nisam razmisljala o tome, niti sam bila u slicnoj situaciji.. verovatno bih, ako on nije opsednut svojom verom, i ako su njegovi obicaji meni normalni :D ako razumete sta hocu da kazem
Maki :)
Maki :)
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 271
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 4 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum