Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

+73
-Miniie ^^
Tie and Up.
Capre diem.
mrs. sunshine
Aida14
Sirenna *
Quinn
SlytherinGirl
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
His Porcelain Doll
BoksshaLilith
Polly Samson
DarkAngel
Riverside
Tasha'94
NightwishGirl
ChicaFTW
Emily the strange
Athalie
ProkletaKučka
Maki :)
Praslin<3
Gossip Girl.
Jeca^_^
Kitty Doesn't Care
La Tua Cantante
MoonGirl
providna_duga
LostSoul
Kate.Fenett
Crni Leptir <3
Suzana
Mica'96
Angie:)
Superstar
Bloody.Mary
.cherrybomb.
*Wild Child* :]
Open.Up.Your.Eyes.
Iva
ProleceUmeni
Amélie.
Pandora no hako
_Tijana_SPN <3_
robin.
Flower_Grown_Wild
Euphoria
Voodoo Child
Iwana95
Asse
Klinkica. :) ♥
Love you to death...<3
Tarja
Carrie <3
Sookie
Dia.♥
The Lizard King
babydoll
Wendy
'-!rry-'
♥~Brancica~♥
Aurora
~FictionFreak~
Aneta Netty
dora_95
♥CuTe_GiRl♥
Elleonora
Natsi
Scarlett O'hara
Daenerys Targaryen
Dvojki.<3
Jackie
77 posters

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 16:09

First topic message reminder :

meni bi bilo poprilichno swejedno dok god mi ne bi nametao neshto swoje...ali mislim da bi mi bilo teshko da odrzawam wezu sa nekin zadrtim katolikom,recimo
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down


Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by *Always in love-Jellena* Sun 8 Jan 2012 - 15:41

|Evanna| wrote:Pa msm da mi sada ne bi toliko bitno ni bilo, ali msm da bi mi bilo bitno kad bih se trebala udati za nekog druge vere.. Tu baš dosta problema može da bude, i od strane njegove ili moje porodice, oko dece i tako..
Znači, mogla bih da budem s dečkom druge vere, ali msm da ne bih mogla da se udam za njega... Ali ko zna šta sve može da se desii.

upotpunosti se slažem.:D
*Always in love-Jellena*
*Always in love-Jellena*
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 76
Godina : 28
Location : *__*

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by SlytherinGirl Tue 7 Feb 2012 - 18:40

Bitno je da nije veliki vernik. :D A sad koje je vere, apsolutno je nebitno. Najbolje je ako je ateista. (:
SlytherinGirl
SlytherinGirl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 272
Godina : 28

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Quinn Tue 7 Feb 2012 - 22:06

Meni nije bitno, ali ako bi njemu moja vjera smetala ili njegovoj porodici, pošto na tu temu ima svakakvih predrasuda, bilo bi svašta, mada nikada ne bih bila s nekim ko ima takve predrasude. Tako da ako nijednom od nas dvoje to nije bitno, onda me nije briga šta ovi okolo misle. : )
Quinn
Quinn
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 66
Godina : 28
Location : Hogwarts

https://www.facebook.com/alma.badgley

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sirenna * Tue 15 May 2012 - 22:05

Bitno mi je. :)
Sirenna *
Sirenna *
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3233
Godina : 28
Location : Tri metra iznad neba. ^_^ <3

https://www.facebook.com/profile.php?id=100003835081170&ref=t

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aida14 Thu 19 Jul 2012 - 22:23

Apsolutno ne, po mom mišljenju, al opet, sve zavisi od osobe, njegove i vaše porodice... Ja sam sa dečkom suprotne vere u vezi 7 meseci, mislim, mi smo deca i sve to, ali eto, upoznali smo jedno drugom roditelje i nešto od šire porodice, šta se nahvata :P Nemamo problema nikakvih, hvala Bogu, još uvek... A što se udaje tiče, premladi smo i za razmišljanje o tome... Ali mislim da u našem slučaju ne bi bilo problema.. :D
Aida14
Aida14
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 31
Godina : 26

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by mrs. sunshine Wed 25 Jul 2012 - 17:39

Nije mi bitno koje mi je vere decko u ovim godinama jer znam da nece imati nikakav uticaj na mene tj da ja nemam nista sa njegovom religijom. Ali mi je jako jako jako bitno koje ce mi vere biti muz, zato sto ima direktan uticaj i na mene i na moje dete (praznici, obicaji i sl) tako da se nikad ne bih udala za nekog ko nije pravoslavne vere.
mrs. sunshine
mrs. sunshine
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 341
Godina : 27
Location : New Yawwwwwk

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Capre diem. Wed 25 Jul 2012 - 18:16

Sirenna * wrote:Bitno mi je. :)
Capre diem.
Capre diem.
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2151
Godina : 25

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by SlytherinGirl Wed 25 Jul 2012 - 23:34

Ja se nikad ne bih udala za nekog ko je vernik. xD
SlytherinGirl
SlytherinGirl
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 272
Godina : 28

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Tie and Up. Thu 26 Jul 2012 - 17:52

To je sasvim nebitno.Barem meni. :)
Tie and Up.
Tie and Up.
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1444
Godina : 26
Location : Venecia.

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by -Miniie ^^ Sun 5 Aug 2012 - 22:06

Ne smeta mi.
-Miniie ^^
-Miniie ^^
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 59
Godina : 25
Location : Paa.. svugde :D

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sara Lucija Thu 9 Aug 2012 - 14:36

nebitno, sve dok on ne bi imao ništa protiv moje vjere. Al uvijek se nađe neko riješenje.
Sara Lucija
Sara Lucija
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 57
Godina : 26
Location : Kod njegove sestre xD

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by *~tamarchelo~* Fri 10 Aug 2012 - 12:01

Meni bi bilo nebitno, ali mojim roditeljima je bitno, tako da nikad ne bih mogla da im priredim tako nešto da budem u vezi s nekim druge vjere. A, naravno, i da sam s nekim druge vjere u vezi, on ne bi mogao da mi nametne svoju vjeru, hah. :)
avatar
*~tamarchelo~*
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 336
Godina : 26
Location : Crna Gora

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Lisa_xxp Fri 9 Aug 2013 - 15:31

totalno mi je nebitno. Bitno da se volimo. Mislim, želja mi se udati u Crkvi, ali ako je on različite vjere neću ga siliti na ono što možda ne želi.
Lisa_xxp
Lisa_xxp
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 42
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by meraklija Sat 10 Aug 2013 - 3:15

Da naravno da je bitno
meraklija
meraklija
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 42
Godina : 25
Location : Srbija, Niš

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Iva Fri 23 Aug 2013 - 21:31

Pa i nije presudno.
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 6 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum