Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

+73
-Miniie ^^
Tie and Up.
Capre diem.
mrs. sunshine
Aida14
Sirenna *
Quinn
SlytherinGirl
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
His Porcelain Doll
BoksshaLilith
Polly Samson
DarkAngel
Riverside
Tasha'94
NightwishGirl
ChicaFTW
Emily the strange
Athalie
ProkletaKučka
Maki :)
Praslin<3
Gossip Girl.
Jeca^_^
Kitty Doesn't Care
La Tua Cantante
MoonGirl
providna_duga
LostSoul
Kate.Fenett
Crni Leptir <3
Suzana
Mica'96
Angie:)
Superstar
Bloody.Mary
.cherrybomb.
*Wild Child* :]
Open.Up.Your.Eyes.
Iva
ProleceUmeni
Amélie.
Pandora no hako
_Tijana_SPN <3_
robin.
Flower_Grown_Wild
Euphoria
Voodoo Child
Iwana95
Asse
Klinkica. :) ♥
Love you to death...<3
Tarja
Carrie <3
Sookie
Dia.♥
The Lizard King
babydoll
Wendy
'-!rry-'
♥~Brancica~♥
Aurora
~FictionFreak~
Aneta Netty
dora_95
♥CuTe_GiRl♥
Elleonora
Natsi
Scarlett O'hara
Daenerys Targaryen
Dvojki.<3
Jackie
77 posters

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 16:09

First topic message reminder :

meni bi bilo poprilichno swejedno dok god mi ne bi nametao neshto swoje...ali mislim da bi mi bilo teshko da odrzawam wezu sa nekin zadrtim katolikom,recimo
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down


Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Klinkica. :) ♥ Sat 6 Feb 2010 - 20:38

Pa bitno je.Tako sam vaspitana. :P A i iskreno mnogo bi mi smetalo da je musliman.Katolik mozda i da,ali zavisi iz koje drzave. xD Posto postoje neki koje ne volim :P :D i tako..
Klinkica. :) ♥
Klinkica. :) ♥
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 311
Godina : 28
Location : Pokušavam da uđem u njegovo srce. :)

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Asse Mon 15 Feb 2010 - 20:20

Ne kontam zasto MRZITE muslimane?
Ja licno bih bila sa momkom bilo koje vjere, to mi nije uopste bitno. Sta on ima tebi da namece svoju vjeru? Pa ako ti namece nesto znaci da te ne cijeni i slicno. I bila sam i s muslimanom i s katolikom. To meni nema nikakve veze :P
I s tom "mrznjom" mi zvucite tako nezrelo. A prije 50 godina BTW sumnjam da je bilo bitno ko ce s kim da bude. Pa do prije rata svi su isli zajedno u skolu. Nije bilo ja sam ovaj ti si onaj. To se sve izdesavalo poslije rata, ta separacija. A ne kontam sta vi imate da mrzite? Pa niko od vas nije vidio R od rata. Tako da, uopste ne razumijem te mrznje prema drugim vjernicima. Svako ima pravo da vjeruje u sta hoce. S momkom sigurno neces izac' i pricat' o Allahu ili ovom ili onom Bogu. A i vjencati se na kraju krajeva. Pa ne moras otic' u dzamiju ili crkvu da se vjencas :P
Asse
Asse
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 52
Godina : 29
Location : in your arms

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Tue 16 Feb 2010 - 14:22

rock_girl ^^ wrote: A prije 50 godina BTW sumnjam da je bilo bitno ko ce s kim da bude. Pa do prije rata svi su isli zajedno u skolu. Nije bilo ja sam ovaj ti si onaj. To se sve izdesavalo poslije rata, ta separacija.
A,vidim ti se neki zagovornik Titove ideologije Rolling Eyes
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Dvojki.<3 Tue 16 Feb 2010 - 15:32

Ja se u sustini slazem sa ovim sto je napisala rock_girl^^ -.-
nemam nikakih predrasuda,a i ono dok on ne pocne da mi namece svoju veru,necu se brinuti.
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Iwana95 Mon 15 Mar 2010 - 0:46

IskrenO,nije mi bas swejednO...Alii akO sam bas zaljubljena...Onda je tO sitnica...xD
Iwana95
Iwana95
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 149
Godina : 29
Location : ....BilO gde,samO sa druuustwOm.... :]

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Voodoo Child Mon 15 Mar 2010 - 14:44

Iwana95 wrote:IskrenO,nije mi bas swejednO...Alii akO sam bas zaljubljena...Onda je tO sitnica...xD

Agree ^^
Voodoo Child
Voodoo Child
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 241
Godina : 28
Location : Far, far away...:D

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Euphoria Fri 26 Mar 2010 - 22:48

Svejedno mi je , ali se ne slazem sa onim sto su pojedinci napisali da treba djeci pustiti da odluce koje vjere zele da budu . Pa njima niko ne brani da predju na Islam npr. u odredjenom stadijumu svoga zivota , ali dijete do 16-17 godine nije , da kazem sposobno (ne mogu se sjetiti pravog izraza) , da odluci o tako VELIKOJ stvari :))
Euphoria
Euphoria
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 614
Godina : 28
Location : The Burrow

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Flower_Grown_Wild Sat 27 Mar 2010 - 0:50

Meni iskreno nije bitno, ali verovatno bi mojim roditeljima bilo bitno da ja sad kazem da hocu da se udam za nekog druge vere. Mislim da bi katolika najlakse prihvatili, a budistu najteze
Flower_Grown_Wild
Flower_Grown_Wild
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1698
Godina : 30
Location : Tri metra iznad neba

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by robin. Fri 9 Apr 2010 - 18:22

apsolutno ne. samo da nije neki bolesni manijak i da slepo veruje., sve ostalo je ok.
robin.
robin.
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 433
Godina : 30
Location : Earth

http://www.myspace.com/robin92756

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by _Tijana_SPN <3_ Mon 12 Apr 2010 - 11:20

bilo bi mi bitno,kada bi ta veza prerasla u nesto ozbiljnije kao npr brak,ne bih htjela da mijenjam svoju vjeru..
_Tijana_SPN <3_
_Tijana_SPN <3_
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 49

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Mon 12 Apr 2010 - 15:31

rock_girl ^^ wrote:Ne kontam zasto MRZITE muslimane?
A ne kontam sta vi imate da mrzite? Pa niko od vas nije vidio R od rata.
Niko ovdje ne mrzi muslimane, ima članica koje su muslimanske vjeroispovjesti i savršeno se slažemo, ali jednostavno ne bih voljela da moje dijete dodje u situaciju da mora da bira vjeru ili da ne zna u šta da vjeruje.... jednostavno je komplikovano... a ne želim da bude ateista... ja bih se možda i mogla udati za muslimana, ali sve bi to lakše funkcionisalo kad bi bili iste vjere...

I možda niko od nas nije vidio ni R od rata ali itekako osjećamo posljedice i dan danas, nažalost!
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Pandora no hako Sun 9 May 2010 - 21:28

Scarlett O'hara wrote:ali jednostavno ne bih voljela da moje dijete dodje u situaciju da mora da bira vjeru ili da ne zna u šta da vjeruje.... jednostavno je komplikovano... a ne želim da bude ateista... ja bih se možda i mogla udati za muslimana, ali sve bi to lakše funkcionisalo kad bi bili iste vjere...
Skroz se slazem...mojoj BFF je mama muslimanka a tata pravoslavac,i zaista je upetljano...msm mng je lakse kad je par iste vere...mogla bih da prezivim da se udam za nekog druge vere,ali ipak ovo zbog deteta...inace,ne znam zasto neko mrzi tudju veroispovest? Svi ljudi su jednaki i prema njima treba podjednako postupati,koje god da su vere.
Pandora no hako
Pandora no hako
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1300
Godina : 103

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Amélie. Mon 10 May 2010 - 15:12

Pa i nije mi baš bitno toliko jako bitno koje je vjere...što je Night Princess rekla samo zbog djeteta mi je malo teže biti sa napr. muslimanom, židovom...
Amélie.
Amélie.
Dream girl
Dream girl

Life is too short to wait ;D
Broj poruka : 12854
Godina : 28
Location : Hrvatska

https://www.youtube.com/watch?v=LWgQ-wiPls4

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Asse Thu 13 May 2010 - 21:19

vidjela sam post u kojim je navedeno to "MRZIM MUSLIMANE". -.-
meni je i dalje svjedeno. nemam takvih predrasuda. znam recimo da bi mojoj majci tesko palo da joj kazem da sam u vezi sa muslimanom. ali opet je ne razumijem. sve ja to kontam, rat i to. al' ne trebaju djeca da snose posljedice tog rata. za sta smo mi krivi?! mojoj mami vec mrak padne na oci kad cuje da se druzim s muslimanima. a tek da sam u vezi.. ne mogu ni da zamislim kako bi reagovala.. i to mi tesko pada -.- ali opet. bila bih s muslimanom, kao sto rekoh, bezobzira na sve to. jedina stvar je sto joj vjerovatno to ne bih rekla.
Asse
Asse
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 52
Godina : 29
Location : in your arms

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by ProleceUmeni Fri 4 Jun 2010 - 23:27

ja sam ateista :d tako da me uopste vera ne zanima...... s tim mi je i sve jedno koje je vere decko....dokle god on ne pokusa da mi je nametne...onda dobija sut kartu xD
ProleceUmeni
ProleceUmeni
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 55
Godina : 29
Location : NOVI SAD

https://www.facebook.com/pages/Ako-imas-cilj-naci-ces-i-put/11671

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Euphoria Sat 5 Jun 2010 - 12:55

rock_girl ^^ wrote:vidjela sam post u kojim je navedeno to "MRZIM MUSLIMANE". -.-
meni je i dalje svjedeno. nemam takvih predrasuda. znam recimo da bi mojoj majci tesko palo da joj kazem da sam u vezi sa muslimanom. ali opet je ne razumijem. sve ja to kontam, rat i to. al' ne trebaju djeca da snose posljedice tog rata. za sta smo mi krivi?! mojoj mami vec mrak padne na oci kad cuje da se druzim s muslimanima. a tek da sam u vezi.. ne mogu ni da zamislim kako bi reagovala.. i to mi tesko pada -.- ali opet. bila bih s muslimanom, kao sto rekoh, bezobzira na sve to. jedina stvar je sto joj vjerovatno to ne bih rekla.
I Agree ;)
Euphoria
Euphoria
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 614
Godina : 28
Location : The Burrow

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Iva Sun 20 Jun 2010 - 13:05

yow@n@ wrote:pa ja msm da to nije toliko bitno,msm ja postujem njegovu,on moju veru....ali zivim u takvoj sredini gde je to nenormalno....
i to sto kazes..ko nas je to nenormalno...posle cijeli grad s tobom ,,ispira usta''....!!!
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Open.Up.Your.Eyes. Sun 20 Jun 2010 - 20:36

Nije mi bitno koje je vere, sve dok on ne trazi da se ja odreknem svoje. Jer to nikad ne bih uradila.
Open.Up.Your.Eyes.
Open.Up.Your.Eyes.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 58
Godina : 28

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by *Wild Child* :] Wed 7 Jul 2010 - 19:31

Scarlett O'hara wrote:sada mi nije toliko bitno, ali kada bi se udavala recimo onda bi mi bilo bitno..ja vjerujem u svog Boga i postujem ga, kao i tudje vjere naravno..uvijek bi bilo problema, pa kako cemo djecu krstiti i razne stvari...tako da mogla bih da idem sa deckom druge vjere, ali da se udam mislim da ne bih... :)

slazem se :D
*Wild Child* :]
*Wild Child* :]
Cool Girl
Cool Girl

Broj poruka : 753
Godina : 26
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by .cherrybomb. Mon 19 Jul 2010 - 14:16

Slagala bih kad bi rekla ne.
Vera (ili nevera) je veoma vazan deo u zivotu coveka. Postujem i uvazavam sve vere, kao sto i od drugih ocekujem to isto.
Ne bih volela da jednog dana udjem u konflikt s nekim ko mi je drag zbog neceg tako bitnog (a do konflikta bi sigurno doslo, jer drugacija vera podrazumeva i drugacije vaspitanje, obicajte itd.).
.cherrybomb.
.cherrybomb.
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 155
Godina : 31

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Carrie <3 Mon 19 Jul 2010 - 14:44

msm da sad dok smo u ovim godinama to ne predstavlja neki veci problem(osim sto bi se vecina roditelja bunila),ali sta ako veza postane ozbiljnija?da li biste se udale za nekoga ko je druge vere?ja ne bix,jer ili bi neko morao da promeni veru(a to je u vecini slucajeva devojka) ili bi nam bilo jako tesko da zadrzimo svako svoje obicaje....
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Iva Mon 19 Jul 2010 - 14:57

epa...nije sad nimalo strasno...ok...ali to samo privremeno..nikad ozbiljna veza....a da se udam....NE DAJ BOZE....moji bi me se odrekli preko novina....NIKAD....NIKAD!!!
Iva
Iva
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1605
Godina : 28
Location : Bijelo Polje

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Bloody.Mary Mon 19 Jul 2010 - 15:40

Scarlett O'hara wrote:
jednostavno ne bih voljela da moje dijete dodje u situaciju da mora da bira vjeru ili da ne zna u šta da vjeruje.... jednostavno je komplikovano... a ne želim da bude ateista... ja bih se možda i mogla udati za muslimana, ali sve bi to lakše funkcionisalo kad bi bili iste vjere...

.cherrybomb. wrote:Slagala bih kad bi rekla ne.
Vera (ili nevera) je veoma vazan deo u zivotu coveka. Postujem i uvazavam sve vere, kao sto i od drugih ocekujem to isto.
Ne bih volela da jednog dana udjem u konflikt s nekim ko mi je drag zbog neceg tako bitnog (a do konflikta bi sigurno doslo, jer drugacija vera podrazumeva i drugacije vaspitanje, obicajte itd.).
Bloody.Mary
Bloody.Mary
Moderator
Moderator

Broj poruka : 11102
Godina : 31
Location : tegla šećera

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Mon 19 Jul 2010 - 18:19

Prva i osnovna stvar oko koje nastaje problem je ime :D
I tu uglavnom muskarac odlucuje bio pravoslavac ili musliman

Mislim da je lakse dogovoriti se sa Nemcem koje ces ime dati detetu nego nekom druge veroispovesti. xD

To ne pricam zato sto mrzim muslimane ili slicno vec zbog mnogih primera koje znam jer poznajem vise takvih porodica.
Ovo mesto jeste malo gde ja zivim ali nam samo budisti fale xD

A najgluplje je kada sam na FB-u videla grupu u kojoj je pisalo "mu*limani"
J*bala ih ljubav prema drzavi koju samo fazonski imaju a u stvari o srpskoj istoriji ne znaju nista Rolling Eyes
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Tarja Tue 20 Jul 2010 - 7:11

Meni do sad nije bilo vazno. Ali sam shvatila da su ovi djecaci muslimani koji zive u mom kraju sto stariji to sve vise nacionalniji i vjerski nastrojeni. A ima i onih pokreta muslimana koji se kod nas javljaju pa vise nikom nije prijatno u njihovoh blizini.
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 3 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum