Only For Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

+73
-Miniie ^^
Tie and Up.
Capre diem.
mrs. sunshine
Aida14
Sirenna *
Quinn
SlytherinGirl
*Always in love-Jellena*
|Evanna|
His Porcelain Doll
BoksshaLilith
Polly Samson
DarkAngel
Riverside
Tasha'94
NightwishGirl
ChicaFTW
Emily the strange
Athalie
ProkletaKučka
Maki :)
Praslin<3
Gossip Girl.
Jeca^_^
Kitty Doesn't Care
La Tua Cantante
MoonGirl
providna_duga
LostSoul
Kate.Fenett
Crni Leptir <3
Suzana
Mica'96
Angie:)
Superstar
Bloody.Mary
.cherrybomb.
*Wild Child* :]
Open.Up.Your.Eyes.
Iva
ProleceUmeni
Amélie.
Pandora no hako
_Tijana_SPN <3_
robin.
Flower_Grown_Wild
Euphoria
Voodoo Child
Iwana95
Asse
Klinkica. :) ♥
Love you to death...<3
Tarja
Carrie <3
Sookie
Dia.♥
The Lizard King
babydoll
Wendy
'-!rry-'
♥~Brancica~♥
Aurora
~FictionFreak~
Aneta Netty
dora_95
♥CuTe_GiRl♥
Elleonora
Natsi
Scarlett O'hara
Daenerys Targaryen
Dvojki.<3
Jackie
77 posters

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Sun 31 May 2009 - 16:09

First topic message reminder :

meni bi bilo poprilichno swejedno dok god mi ne bi nametao neshto swoje...ali mislim da bi mi bilo teshko da odrzawam wezu sa nekin zadrtim katolikom,recimo
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down


Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Mon 1 Jun 2009 - 13:34

Jackie wrote:meni bi bilo poprilichno swejedno dok god mi ne bi nametao neshto swoje...ali mislim da bi mi bilo teshko da odrzawam wezu sa nekin zadrtim katolikom,recimo

pa da... ne bi mi smetalo ni da je musliman... ali bi u braku vec bilo problema kao sto kaze Little Princess... Npr. ime deteta (on mozda hoce da se dete zove Sead ili Selma a ja hocu Rasa xD), pa onda koje ce nam vere biti dete... Ne bi detetu trebalo odmah nametati odredjenu veru, ali onda je on opterecen na neki nacin ne verom nego kom ce roditelju biti privrzeniji, npr. tati katoliku ili mami muslimanki... A ovo sa imenima je i problem kada se udas za, lupam Francuza pa iako ste "kao" iste vere on hoce francusko a ti srpsko ime... To ej vrlo tesko... A i opet glupo je da ti je jedno dete Sead a drugo Stefan xD ...
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aneta Netty Mon 1 Jun 2009 - 14:34

da slazem se vama zamislite stvarno vi se udate za nekog muslimana a ja za nekog francuza xD msm to su vec pravi problemi kada si u braku sa nekim ko je druge vere ipak msm ako je brek npr musliman i srpkinja (lupam) kao prvo zbog imena a drugo sta ce to dete biti po veri,ali nemam nista protiv ovih kratkih veza sa nekim ko je druge vere
Aneta Netty
Aneta Netty
Cherry Babe
Cherry Babe

Broj poruka : 2432
Godina : 28
Location : u svetu ljubavi i mashte

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Daenerys Targaryen Mon 1 Jun 2009 - 14:55

nzm... mozda ako sam stwarnoooooo zaljubljena u nekog dr were... pa cak i muslimana.. ali iskreno to za brak, msm da nema sanse.. i ako ima ljudi koji su stupili u takwe brakowe... =)
Daenerys Targaryen
Daenerys Targaryen
Wonderstruck
Wonderstruck

Selene.
Broj poruka : 5878
Godina : 29

http://andjella.t@gmail.com

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Mon 1 Jun 2009 - 15:13

Jackie wrote:
*Little princess* wrote:tema je bas diskutabilna...svidja mi se...razumijem i gabriellu i beyonce.meni ne smeta za vezu, ali ono zaljubis se ili ostanes trudna sta onda, eto sta onda?
ee,to i mene zanima,shta biste onda uradile i kako biste waspitawale to dete?
kompromisi...mada zavisi da li bih ja tog covjeka volila, ako ne bih ne bih se ni udala..sto se djeteta tice slavili bi recimo i bozic i bajram ili katolicki bozic, a kasnije bi djetetu dala da odluci to mi je najispravnije...a mozda bi ga uspjela nagovoriti da predje u moju vjeru mislim na oca tog kao djeteta :)
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Jackie Mon 1 Jun 2009 - 16:44

*Little princess* wrote:a kasnije bi djetetu dala da odluci to mi je najispravnije...a mozda bi ga uspjela nagovoriti da predje u moju vjeru mislim na oca tog kao djeteta :)
to bih i ja otprilike uradila :D ali bih ga sa moje strane ipak waspitawala kao ateistu,jer mislim da je to najisprawnije.i mislim da bi na kraju ipak prewagnuo na moju stranu xD
Jackie
Jackie
Powerful Girl
Powerful Girl

Broj poruka : 3046
Godina : 113
Location : chilipeppers land

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Mon 1 Jun 2009 - 19:22

to je upravo problem u takvim vezama i brakovima... da li ce odabrati maminu ili tatinu veru tj. stranu... musliman ce se truditi i trazice da se dete vaspita u tom duhu, katolik ce to isto uraditi samo u katolicnom duhu
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by ♥~Brancica~♥ Fri 5 Jun 2009 - 15:12

Pa nije mi bitno koje vere mi je decko...Ali bitno mi je koje vere mi je muz....
Iskreno ne bih volela da se udam za coveka koji je druge vere,ali ne zbog sebe nego zbog dece koju cemo imati...
♥~Brancica~♥
♥~Brancica~♥
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 243
Godina : 33
Location : ♥Becej♥

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by '-!rry-' Tue 23 Jun 2009 - 18:58

DAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
'-!rry-'
'-!rry-'
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 412
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Scarlett O'hara Tue 23 Jun 2009 - 19:01

!rry wrote:DAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
objasni malo...
Scarlett O'hara
Scarlett O'hara
Admin
Admin

Ja ću imati tebe i ti ćeš imati mene odavde pa do vječnosti, zauvijek, bez početka i bez kraja.
Broj poruka : 8922
Godina : 32
Location : tamo gdje je sve po mom....

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by '-!rry-' Wed 24 Jun 2009 - 15:57

Jedn0stawn0 ne bih m0gla da budem u wezi sa nekim k0 je druge wjere...0k mi je st0 0n ima sw0ju wjeru i sw0j nar0d,m0gli bism0 da budem0 prijatelji d0k g0d 0n ne wrijedj m0ju wjeru,naci0naln0st i d0k g0d mi ne namece nest0 sw0je...Ali nista wise 0d prijatelja...
'-!rry-'
'-!rry-'
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 412
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Wendy Wed 15 Jul 2009 - 23:58

Pa ne znam.... Nisam bas razmisljala o tome...Mozda...Ne znam...
Wendy
Wendy
Dangerous Lady
Dangerous Lady

Broj poruka : 9157
Godina : 29
Location : Wien. :D

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by babydoll Thu 16 Jul 2009 - 23:31

ne smeta mi,necu se udat za popa nekog pa da mi bogorodice vise po kuci ili neshto drugo xD a ni da je budista,bash me briga vjeruje li on u boga,to je njegova stvar :Pp
to shto je on druge vjere ne mora da znachi da je opsjednut time,i da je toliki vjernik pa da ce se primjecivat tolika razlika u vjerama..msm za opsjesivne vjernike ne bi se ni udala xD shto se tiche veza briga me xD
babydoll
babydoll
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 312
Godina : 31
Location : Dallas Rock City xD

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Fri 17 Jul 2009 - 14:37

pa da. ali posle nastaje pitanje - koje ce vam vere biti deca? Ali ovo vazi za brak... A za vezu mi je skroz svejedno

naravno, ako je moguce zasto ne biti zajedno?
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by babydoll Mon 27 Jul 2009 - 7:43

dijete nek bude ateista dok ne shvati koja su njegova vjerovanja xD
babydoll
babydoll
Sweet Girl
Sweet Girl

Broj poruka : 312
Godina : 31
Location : Dallas Rock City xD

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by The Lizard King Mon 3 Aug 2009 - 11:04

Dok mi je decko ne smeta mi... Moj bivsi je pagan, jednim delom i satanista... Neke njegove gluposti, ne znam kako mozes imati dve vere ali ok Rolling Eyes Nesto smo pricali oko toga, ali nista ozbiljnije da se ne bismo upustali u rasprave...

Inace, nikako se ne bih udala za nekog ko je musliman ili budista... Ne zato sto ja imam nesto protiv njih, vec zbog daljeg zivota. Kao sto ste rekle, ne znam kako bi smo krstili dete, kako bi smo mu dali ime itd. E sad, postoje neke osobe koje menjaju svoju veru zbog muza/zene, ali ja to nikada ne bih uradila. Ja se jednostavno drzim nekih svojih principa kad je vera u pitanju i ne bih mogla to da menjam zbog nekoga.
The Lizard King
The Lizard King
Dreamy Girl
Dreamy Girl

Broj poruka : 1013
Godina : 27
Location : Paradise City... :P In Slash's arms.. :P

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Fri 7 Aug 2009 - 19:00

Meni su ti "pagani" smesni :| :lol:
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Dia.♥ Sun 10 Jan 2010 - 11:56

nzm...nisam imala vezu sa nekim...tj imala sam sa katolikom a ja sam hriscanka...ali to je valjda isto...a za dete...nzm....ne bih volela da se udam za nekog turcina koji je muslimanke vere ili islamske kako god...nzm...nisam previse razmisljala o tome xD
Dia.♥
Dia.♥
Modern Lady
Modern Lady

Ii da se ljubimoo. :)
Broj poruka : 6099
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Dvojki.<3 Sun 10 Jan 2010 - 17:38

E,slazem se sa onim sto rece babydoll
Dete nek' bude ateista. .dok ne dodje do nekih svojih verovanja,ja mislim da je tako bilo u onoj knjizi Boze dal' si tu ja sam Maraget,devojcici otac jedne vere,majka druge,i dogovorili se valjda da dete puste da odluce koje ce vere biti i tako to ^^
Inace ja samo ne bih bila sa ovima kojima vera nalaze da imaju vise od 1 zene [ako to jos ima ^^] :lol:
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sookie Sun 10 Jan 2010 - 18:39

meni je potpuno nebitno koje je neko vere...
Sookie
Sookie
Chocolate Babe
Chocolate Babe

If you love me why am I dying?
Broj poruka : 4696
Godina : 29
Location : McLaren's

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Carrie <3 Sun 10 Jan 2010 - 19:03

pa ja msm da to nije toliko bitno,msm ja postujem njegovu,on moju veru....ali zivim u takvoj sredini gde je to nenormalno....
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Tarja Mon 11 Jan 2010 - 10:16

Pa da mi je momak druge vijere to moze proc, ali sad muz to je malo komplikovanije, ali moze opet, npr. ako ni ja ni on nismo neki ludi za tim svojim vjerama, sto da ne, a djeci po meni treba prepustit da sami odluce...
Tarja
Tarja
Boom Baby
Boom Baby

Broj poruka : 1653
Godina : 27

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Carrie <3 Mon 11 Jan 2010 - 12:57

da,kao u onoj knjizi boze,dal si tu?ja sam margaret :) ako je neko citao...
Carrie <3
Carrie <3
Glamour Girl
Glamour Girl

Broj poruka : 2988
Godina : 28
Location : tamo gde su jutra snena i nebo kao svila <3

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Dvojki.<3 Mon 11 Jan 2010 - 19:43

Ahm ^^
Ja pomenuh tu knjigu xD ^^
Tako je najrealnije postupiti,pustiti detetu da sam odluci sta ce da bude,bez pritiska sa strana. .
Dvojki.<3
Dvojki.<3
Admin
Admin

Broj poruka : 17043
Godina : 28
Location : Nowhere.

http://svanaopachke.tumblr.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Love you to death...<3 Mon 1 Feb 2010 - 20:12

za vezu mi nije toliko bitno,sve dok mi taj decko ne bi nametao njegovu veru i sl.
drga stvar je za bark,da se udem za katolika ili protestanta ne bi mi bio problem-opet imamo istog Boga,ali drugo bi bilo sad za nekog musimana,jevreja i tako...:s

mada opet,to su sve nagadjanja-ne mogu da garantujem da bi to bilo tako,jer kad se zaljubis to je onda sasvim druga prica,glava ti je u oblacima i ne vidis mane osobe sa kojom si...x)
Love you to death...<3
Love you to death...<3
Candy Girl
Candy Girl

Broj poruka : 148
Godina : 28
Location : Lost in dreams (:

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Aurora Sat 6 Feb 2010 - 17:24

pa, ustvari, kod je jevreja je slicno, u sustini oni samo ne prihvataju Hrista i novi zavet
Aurora
Aurora
Admin
Admin

Broj poruka : 20870
Godina : 29
Location : Tamo-'vamo

http://pinkiegirlsmp3.blogspot.com/

Back to top Go down

Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka? - Page 2 Empty Re: Da li vam je bitno koje vam je vere dečko ili devojka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum